Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Atre 
Blogger.Klub
Taka Katarynka


Imię: Agata
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2011
Posty: 136
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2011-10-01, 21:51   

Ja od 3 gimnazjum farbuję włosy na rudy. Wiele osób patrzyło na mnie ze zdziwieniem, dowiadując się, że to nie jest mój naturalny kolor. Patrząc na moje stare zdjęcia twierdzą, że teraz wyglądam dużo lepiej i że wcale nie widać, że się farbuję.
Teraz niestety, ten kolor stał się "modny" przez co niektóre bezmózgi od razu widząc co mam na głowie patrzą na mnie jak na nie wiadomo co >.< Jakbym niby za mogą podążała. Nie moja wina, że coś, co mi się spodobało wcześniej, stało się modne :/
Teraz mam zamiar zrobić sobie dwa kolory - na górze rudy a pod spodem czarny. Takie artystyczne widzi-mi-się. Muszę tylko poczekać aż mi trochę kudły odrosną.
______________________________________________________
krewetki i szczypiorki.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Iv 
Blogger.Klub

Dołączyła: 28 Sty 2012
Posty: 6

Wysłany: 2012-01-29, 12:38   

Nigdy nie farbowałam włosów u fryzjera. Farby wybieram sama (przeważnie Garnier). Ostatnio nawet sama sobie farbuję- polecam do tego farbę firmy Clairol, która ma świetny dozownik i bardzo ułatwia to sprawę. Także dozownik sobie zachowałam i wróciłam do farby z Garniera;)
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2012-01-30, 17:26   

Htsz napisał/a:

Jeżeli kobieta dba o swoje włosy, nie robi z siebie borsuka

to chyba trafia we mnie :x bo forum widziało jak miałam brązowo-białe włosy.
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
malaczarna 
Blogger.Klub

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 15

Wysłany: 2012-03-08, 15:43   czerń

Jak to małaczarna farbuję włosy na czarno i mimo, że swoje i tak mam ciemne to i tak maluję :D brunetki są świetne :) ja kiedys malowalam Palette ale mama krzyczała ze to niszcząca farba , teraz tylko Garnier :) Czerń, granatowa czerń itp :D
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2012-03-13, 16:04   

malaczarna napisał/a:

malowalam Palette

najlepsze są jak dla mnie,
ale na czas ciąży, żeby nie było Amoniaku, korzystam z kremów koloryzujących Garniera - i bardzo ładnie dają radę (czerwień rubinowa aktualnie na mej głowie)
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
egejta 
Blogger.Klub


Wiek: 31
Dołączyła: 13 Maj 2012
Posty: 34
Miasto: Kraków

Wysłany: 2012-05-13, 12:34   

nie farbuje wlosow bo lubie swoj naturalny kolor ale ostatnio zdecydowalam sie na czerwone koncowki. co sadzicie o ombre? wedlug mnie wyglada to fajnie choc nie do wszystkich pasuje.
 
  podziel si� tym postem na:
PannaNienaganna 
Blogger.Klub
Szukam męża


Imię: Dominika
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 03 Lip 2012
Posty: 149
Miasto: Wrocław / Bristol

Wysłany: 2012-07-04, 01:42   

ja jeszcze pół roku temu miałam włosy w kolorze mocnej czerwieni. Przestałam farbowac, ściełam włosy. Zapuszczam, dbam i nie zamierzam dotknąc farby przez kolejne kilka lat. Pomyśle o tym jak siwizna przyrprószy moje zacne czoło :D
______________________________________________________
[you] , a Ty kim, kim dla mnie...?
 
  podziel si� tym postem na:
bloggerka 
WordPress.Klub


Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 18 Sty 2011
Posty: 30

Wysłany: 2012-07-04, 15:18   

Teraz mam ciemne włosy z czerwonym połyskiem. Nazwy niestety nie mogę sobie przypomnieć. Pamiętam jakie miałam będąc nastolatką-zielone. Mama jak mnie zobaczyła to od razu wylądowałam z głową pod kranem. :D
______________________________________________________
Moja fanpage: https://www.facebook.com/PieceOfMyArt
Blog: http://pieceofmyart-portfolio.blogspot.co.uk/
 
  podziel si� tym postem na:
frio 
Blogger.Klub


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 33
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 21

Wysłany: 2012-07-11, 15:35   

Ja tylko szamponetki z Mariona używam. :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
eudajmonia 
Blogger.Klub


Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 9

Wysłany: 2012-07-16, 01:47   Drogie dziewczęta!

Farbuję włosy od 1. klasy gimnazjum (obecnie jestem na studiach). Z początku nosiłam się na blond :P Potem jasny brązik, z którego szybko zeszłam na kolor czarny.. i to był mój wielki błąd, bo zejście z niego pochłonęło sporo pieniędzy, czasu, a przede wszystkim ZDROWIE moich biednych włosów :( Obecnie mam czerwone :P
Do kiedy nie zaczęłam farbować na czarno, zawsze farbowała mnie fryzjerka... potem farbowałam się przeróżnymi farbami, tj. garnier, joanna, palette, syos itd.. Najlepszą z nich wszystkich jest moim zdaniem syos, bo są to farby pseudo-fryzjerskie ;)
Ale proponuję po prostu przejść się do jakiegokolwiek sklepu z artykułami fryzjerskimi, wybrać odcień jaki się chce i kupić farbę fryzjerską :) Trzyma najdłużej i daje naprawdę najlepsze efekty, a jest nie wiele droższa, a i wydajniejsza :cool:
 
  podziel si� tym postem na:
Luthieenn 
Blogger.Klub


Dołączyła: 21 Lip 2012
Posty: 30
Miasto: Kraków

Wysłany: 2012-07-26, 14:29   

Pierwszy raz zafarbowałam włosy w wieku 16 lat, od razu na czarno (okres mhrocznej metaluffy). Trzymałam kolor na głowie kilka lat, po czym zachciało mi się rudego. Udało się, oczywiście niszcząc włosy do cna, chodziłam z tym rok, zafarbowałam na ciemny brąz, miałam go kilka miesięcy, po czym znów wróciłam do rudego. Po kilku miesiącach miałam dość, więc radykalnie ścięłam włosy i nałożyłam brązową farbę, o jak najbardziej zbliżonym kolorze do mojego naturalnego. Udało mi się nie farbować włosów przez 8 miesięcy - zdążyły ładnie urosnąć i się zregenerować. Niestety, miałam ostatnie lekkie "załamanie" i pobiegłam do sklepu po farbę w piance "Ciemny czerwonu brąz" (schwarzkopf perfect mousse). Teraz trochę żałuję, ale kolor jest ładny, a farba w ogóle nie wysuszyła mi włosów, więc mam zamiar teraz trochę pochodzić z tym kolorem, a potem farbuję henną na ciemny, chłodny brąz, bo w takim kolorze czuje się najlepiej. Mam zamiar już nigdy więcej nie tykać chemicznych farb!
______________________________________________________
http://nightlyw0lf.blogspot.com :)
 
  podziel si� tym postem na:
will89 
Blogger.Klub


Dołączyła: 26 Lip 2012
Posty: 22

Wysłany: 2012-07-27, 09:00   

Nie farbuję włosów, bo lubię swój naturalny ciemny brąz ALE ostatnio zaszalałam i zrobiłam sobie czerwone pasemka - tak od spodu za uszami. 4,5 h siedzenia u fryzjera, ściągania koloru itp. Teraz jednak wiem, ze warto było! ;D
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz