Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 23:02
Autor Wiadomość
tymcia_ 

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2007
Posty: 86

Wysłany:    Wygląd.

Mam kilka pytań takich.. dotyczący wyglądu. Wiadomo nie najważniejszy jest wygląd zewnętrzny, tylko to co ma się w środku :D Ogólem czyli chatakter, wiadomo. Ale co do wyglądu, to czy:

Można w jakiś sposób pozbyc się piegów? :D Chodzi mi oto, żeby nie robiec tego chemicznie, ani używac pudru, bo w szkole mamy zakaz :/ Czytałam też, że piegi dodaje uroku dziewczynie, to + :) Ja mam piegi na nosie, i będę zdania, że one dodają mi tego uroku ^^

No i biust :] Jaki powinien byc taki najodpowiedniejszy rozmiar dla dziewczyny w wieku 13-15 lat :) Hmm.. Zależy to też od rozwoju. Są dziewczyny, które rozwijają się wcześniej, a są też takie, które rozwijają się później.. Ja w te wakacje pracowałam w sklepie z bielizną, z siostrą swoją Madzią, i przychodziły tam "panie" wiek ok. 16 lat i miły np. rozmiary 75a, b. Hm.. Ja mam chyba z 75 d :)

Kobieta, która uprawia sport..

Dziewczyny, które w szkole trenują, lub poza szkołą jakiś sport mają umięśnione ręce.. Nie ąz tak, ale mają.. To jest kolejny +. Ja osobiście też jestem sportsmenką, że tak powiem, hehe :D Od 3 kl. podst. grałam w kosza, lecz w 6 kl. miałam długą przerwę. Teraz chciałabym to nadrobic.. Będę grała w piłkę ręczną.. I tu mam pytanie do chłopaków..:

Podobają Wam się wysportowane dziewczyny? [Nie chodzi o takie jak Pudzian!, tylko oczywiście inne, np. polskie siatkarki :) ]
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-30, 00:06   

W wieku 13 lat masz 75D? Jakoś ciężko mi w to uwierzyć :P Mam taką "prawie trzynastkę" w domu i to to ma jeszcze takie "cycorożki" :rotfl:
 
  podziel si� tym postem na:
tymcia_ 

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2007
Posty: 86

  Wysłany: 2007-09-30, 10:57   

Pisałam, że to zależy od rozwoju, prawda?? :) :) Ja się rozwinęłam, a może i jescze się rozwijam, to na pewno.. i mam nawet "duże" hie hie :) :)
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-30, 11:02   

Hmm... Ja mam duży biust (naprawdę jest spory) i również szybko się rozwijałam... Ale mając trzynaście lat nie miałam takiego rozmiaru. Może to jakaś lewa rozmiarówka? :P W innych postach mówisz, że jesteś szczupła... To trochę nie idzie w parze... :/
 
  podziel si� tym postem na:
tymcia_ 

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2007
Posty: 86

Wysłany: 2007-09-30, 11:03   

Tak jestem.. :) Na szczescie ^^ Nie mam zadnych problemow z tym biustem.. jest ok.
 
  podziel si� tym postem na:
Gabi):)
[Usunięty]



Wysłany: 2007-10-04, 11:14   

hmm tez mam piegi wiesz ja znam sposob na rozjasnianie piegow nie wie czy pomaga bo nie probowalam tez nie lubie swoich piegow ale nigdy nie mam czasu sprobowac... tak ze jak chcesz sie doweidziec to wal na Pw :)
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-10-04, 14:15   

Zzielona napisał/a:

Mam taką prawie trzynastkę w domu i to to ma jeszcze takie cycorożki :rotfl:


aż śmiechem wybuchnęłam :D


ja w wieku 13 lat to płaska jak deska byłam :P koleżanki wsadzały sobie papier toaletowy do staników, ale ja w gruncie rzeczy to nie szukałam niczego pod bluzką :P
rozmiar 75d w tym wieku? jejku, nawet taka zimowa skarpeta w staniku by takiego efektu nie dała :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-10-04, 20:50   

moim zdanie tymcia się po prostu chwali. tymcia, wrzuć fotkę swoją, to wtedy uwierzę, że masz taki biust w tym wieku.
 
  podziel si� tym postem na:
Gabi):)
[Usunięty]



Wysłany: 2007-10-04, 20:57   

Zzielona napisał/a:

Mam taką prawie trzynastkę w domu i to to ma jeszcze takie cycorożki

to jest dobre.. LOL

hehe moje kumpele w tym wieku sobie wata albo papierem wypychaly... jakie jaja byly ja sie przebieraly na WF w szkole o lol wez panna sciaga bluzkie a ty wszystko wypada jak sie rozryczala az z lekji uciekla :)
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-10-04, 22:08   

a mojej koleżance na wf podczas skłonu z bluzki wyleciał zwitek szaraka z toalety szkolnej :rotfl: ale nie uciekła... powiedziała, że to do nosa :zdziwko: no, ja też w stanikach chusteczki noszę :P
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-10-04, 23:56   

Gabi):) napisał/a:

hehe moje kumpele w tym wieku sobie wata albo papierem wypychaly... jakie jaja byly ja sie przebieraly na WF w szkole o lol wez panna sciaga bluzkie a ty wszystko wypada jak sie rozryczala az z lekji uciekla


To dlatego tak promują te wszystkie silikonowe wkładki, powiększające biust :D One ponoć wyglądają naturalnie i nie wypadaja :D Hahaha!
 
  podziel si� tym postem na:
Gabi):)
[Usunięty]



Wysłany: 2007-10-05, 08:30   

no moze ale sa tez przesiesz specjalne biustonosze z gabkami powiekszajacymi u nas w jednym sklepie sa takie bustonosze ze sama gabka nic pozatym :) o lol
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz