Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
uwiedzsiebie 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 26 Gru 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-12-27, 13:39   

Pozwólcie, że przeanalizuje cały tekst Pani Alabastrovej :

Cytat

Chciałabym żeby to facet ustalał warunki randki i sam wybrał miejsce, sugerując się jedynie moimi upodobaniami, zastrzeżeniami (w moim przypadku: brak schodów i brak tłumów). Pierwsza randka... w knajpce chyba najbezpieczniej. Przy kawie i ciastku lub na jakiejś pizzy/zapiekance. Krewetki i inne sushi bary zostawmy sobie na później ;)

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam, to my faceci mamy przejąć inicjatywę, jednak knajpka to żaden wyznacznik, randka może być wszędzie.

Cytat


Powinien zapłacić za całość jeżeli to on mnie zaprosił
Ho ho ho nie dogadalibyśmy się na randce skoro takie masz wymagania. Owszem panowie możecie zapłacić, ale większość kobiet uznaje to za próbę przekupstwa.

Cytat

Jeżeli zaprosiłam ja, ja pokrywam rachunek albo dzielimy się pół na pół kosztami.
O żesz Ty hipokrytka jedna! (w pieszczotliwym tego słowa znaczeniu).

Cytat

Dobrze wychowany facet zapłaci (bez względu an to od kogo wypłynęło zaproszenie) Jak chcesz wyjśc na porządnego gentelmana to pokryj rachunek - więc to jest moja dobra rada ;)
Wolę być badboyem i gentelmenem w jednym.

Cytat


Byłabym zawiedziona gdyby zabrał mnie do kina. Moim zdaniem to beznadziejny pomysł. Nie masz możliwości porozmawiać z tą drugą osobą, poznać ją... W kinie też się nie poprzytulasz bo to za wcześnie na takie bajery. Kicz, tandeta itepe. W dodatku ciężko jest wybrać film, który spodoba się obojgu jeżeli nie znacie się na tyle dobrze by znać swój gust ;) Może wyjśc wtopa. Nawet po wyjściu gdy zapytasz jak się film spodobał to odpowiem był wporzadku, fajny, zabawny czy coś tam, a szczerze to zanudziłam się jak mops. W drugą stronę to działa podobnie. Nie chcemy by zapadła niezręczna cisza więc poudajemy, że było soł najs...

Dokładnie zbyt często wałkowany temat.

Cytat


Lubię też kreatywne randki. Jakieś zwiedzanie, pikniki, wycieczki objazdowe, może wystawa fotograficzna przyjaciela albo samodzielne gotowanie czegoś banalnego (mozna sie powygłupiac, poznac ulubione dodatki do pizzy np i przede wszystkim sprawdzic kobiete czy gotować potrafi czy to sierota :P )
Kreatywnośc to podstawa.

Cytat


Fajnie byłoby spędzić czas sam na sam bardziej, niż w dzikim tłumie szalejących i spoconych ludzi na parkiecie. Dla mnie randki w klubach odpadają definitywnie. Poza tym uwazam, że imprezowicze to nisza społeczna i taki Pan nie miałby za bardzo czym mi zaimponować.
Jeszcze jakiś sympatyczny sex na łonie natury ;)

Cytat

Krępujące jest dla mnie otrzymywanie kwiatów na pierwszym spotkaniu, ale nie powiem bo wielokrotnie mi się to zdarzyło (pierwszych randek mam za sobą tryliardy, drugich tylko kilka).
Dokładnie oznaka słabości - próba przekupstwa.

Cytat

A pożegnanie? Moim zdaniem pocałunek, nawet wpoliczek to za dużo. Chociaż to kwestia jakości tego czasu spędzonego we dwoje. Bywało tak, że randka była baaaardzo udana i ten pocałunek był wręcz wymagany, czy też mile widziany ;) Jak dla mnie wystarczy po prostu czarujący uśmiech i dzieki, świetnie się bawiłem... może to powtórzymy np w przyszły weekend?
Oj tu mnie rozbawiłaś, w policzek? Tak to się żegnam z prawie każdą koleżanką. A z dziewczynami, które naprawdę na mnie działały sytuacje toczyły się zupełnie inaczej.

Cytat

:ok: speszjalista od pierwszych randek - Alabastrova, pozdrawiam ;)
Również pozdrawiam ;)

[ Dodano: 27-12-2012, 13:46 ]
A co do suvennes to masz bardzo podobne spojrzenie na świat jak ja. Też przeanalizuje jeśli można.

Cytat

Myślę, że ja nie jestem tak wymagająca jak Alabastrova bo dla mnie randka może być wszędzie, chociaż co do pierwszej randki w klubie - w pełni się z nią zgadzam. To miejsce odpada.
Tym bardziej, że nie cierpię tańczyć, więc niezbyt dobrze bym się w tym miejscu czuła. Nie dość, że byłabym zestresowana myślą, że to pierwsza randka i że trzeba wypaść co najmniej dobrze, to jeszcze miałabym tańczyć. Nie ma mowy :P
Może być kino, spacer, knajpka. Cokolwiek.
Coś kreatywniejszego byłoby lepsze, ale ogółem ok :) Jeżeli nie umiesz tańczyć to może prawdziwy facet powinien Cię wziąć w obroty, tak, aby wszyscy zwrócili uwagę na Was tańczących w klubie.

Cytat

A co do płacenia - dobre maniery wymagają tego, żeby facet wykazał inicjatywę chęci zapłacenia za rachunek, ale ja i tak bym płaciła za siebie. Nie wyobrażam sobie tego, żeby mężczyzna za mnie płacił, czułabym się tym nawet urażona... ale jakby tego nie zaproponował to by nieco stracił w moich oczach ;)
Mimo wszystko lepiej być niezależnym. Takie żerowanie na facecie jest nie dla mnie... zawsze kojarzyło mi się to ze sponsoringiem i chyba już nie ma możliwości, żeby moje myślenie w tej kwestii się zmieniło.
Otóż to, większość dziewczyn ma podobne zdanie.

Cytat

A jeśli chodzi o powitanie i pożegnanie to buzi w policzek może być. Dla mnie żaden problem. Ewentualnie przytulasek. Wtedy czuć, że to właśnie randka, a nie zwykłe spotkanie, które trzeba było odklepać.
Na koniec w zależności jak randka wypadła pozostaje jeszcze namiętny pocałunek, bądź też zmysłowy sex. Wszystko zależy od emocji

Cytat

Kwiaty, pocałunek w ręke i takie bajery - odpadają. Czułabym się wtedy okropnie. Dobrze jak facet się stara, ale na boga... są jakieś granice. Biorąc pod uwagę to, że nie przepadam za takim traktowaniem mnie jak, hmm, księżniczkę.
Delikatnie dotknąć, żeby nie zrobić krzywdy, kupować co chwilę prezenty bo to przecież kobieta, nieustannie prawić jej komplementy, żeby czuła się wyjątkowa - nieee.
Pieski, pieski wszędzie pieski. Chodźmy pomerdajmy ogonkiem, może jakaś Pani się zlituje i nas przygarnie :)

Cytat

Ale i tak najważniejsze jest to, żeby chłopak był czysty i pachnący i żeby był, nazwijmy to - męski. Musi potrafić zagadać, żeby nie było tej krępującej ciszy. Dobrze by było gdyby był pewny siebie, ale bez przesady. Takie tam podstawowe rzeczy o których każdy wychowany człowiek wie :P
Dokładnie, facet to facet, ma umieć o siebie zadbać, a cipcia to cipcia. Takich cipć jest coraz więcej, ale nie narzekam, więcej wspaniałych kobiet dla mnie ;)

All in all chciałbym Ci przybić piątkę w realu, ale na razie wystarczy mi wirtualna!
______________________________________________________
www.uwiedzsiebie.blogspot.com tylko dla ludzi, którzy chcą poprawić relacje z kobietami.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2012-12-27, 17:40   

uwiedzsiebie napisał/a:

Ho ho ho nie dogadalibyśmy się na randce skoro takie masz wymagania. Owszem panowie możecie zapłacić, ale większość kobiet uznaje to za próbę przekupstwa.

Eeno bez przesady. Dla mnie to jest oczywiste, że kiedy ja kogoś zapraszam to płacę za nas oboje. Co innego gdyby mnie ktoś zaprosił. Gdyby mnie zaprosiła dziewczyna, to pewnie bym zaproponował że każdy płaci za siebie (a może nawet że płacę za nią, ale to zależy od sytuacji i od tego co by zamówiła :lol: ). Ale generalnie wydaje mi się, że taka jest zasada - płaci ten, kto zaprasza.
 
  podziel si� tym postem na:
uwiedzsiebie 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 26 Gru 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-12-27, 22:05   

Ja mam na to różne fajne myki, żeby wyszło, że każdy płaci za siebie i do tego jeszcze dziewczyna jest szczęśliwa jak diabli, ale to jest top secret.
Ogólnie w przypadku pierwszej randki, to nie za bardzo płacić również za nią, gdyż jest to taka droga przekupstwa -> ja Ci kupię obiad, a teraz chodź na sex. Przynajmniej wiem, że trochę jest takich dziewczyn co tak uważają :)
______________________________________________________
www.uwiedzsiebie.blogspot.com tylko dla ludzi, którzy chcą poprawić relacje z kobietami.
 
  podziel si� tym postem na:
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-12-27, 23:21   

Ale chyba nie powiesz od dziewczyny - ok, ja płacę za siebie, Ty za siebie :D
 
  podziel si� tym postem na:
uwiedzsiebie 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 26 Gru 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-12-27, 23:37   

Czemu nie?
Zależy to wszystko też od tego jak zachowywałeś się na całej randce :) Jeśli byłeś jakimś wielkim gentelmanem i chcesz taki wizerunek, no to ok możesz płacić. Ale nie wiem czy dostaniesz zamierzony efekt :)
Chcesz zapłacić za nią, jeżeli randka poszła słabo? Zapłać, ale i tak się z nią więcej nie spotkasz.
Randka poszła wspaniale? Nie ma różnicy czy zapłacisz czy nie :)
______________________________________________________
www.uwiedzsiebie.blogspot.com tylko dla ludzi, którzy chcą poprawić relacje z kobietami.
 
  podziel si� tym postem na:
suvennes 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 219
Miasto: Katowice

Wysłany: 2012-12-28, 18:49   

uwiedzsiebie, widzę, że kolega okropnie pewny siebie :P (pamiętać o granicach! ;) )

uwiedzsiebie napisał/a:

Jeszcze jakiś sympatyczny sex na łonie natury ;)

uwiedzsiebie napisał/a:

Na koniec w zależności jak randka wypadła pozostaje jeszcze namiętny pocałunek, bądź też zmysłowy sex. Wszystko zależy od emocji


Seks, wszędzie seks ;)

Pamiętam jak byłam młodsza i jadłam obiad. Za każdym razem najpierw jadłam to, czego nie lubiłam, a na sam koniec zawsze zostawiałam to co najlepsze - przeważnie to było schabowe :P
Myślę, że jakby to przełożyć na życie to tym schabowym byłby właśnie seks, z którym warto poczekać do końca :) o wiele lepiej by smakowało ;)
______________________________________________________
1200d - próbuję swoich sił w fotografii :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
uwiedzsiebie 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 26 Gru 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-12-28, 21:53   

Wszystko zależy czy pewność siebie jest spójna z Twoją osobą. Jestem pewny siebie, ale pokora to też nie jest obca mi cecha :)
Co do seksu to tak jak mówię, wszystko zależy jak emocje wypadną. Jeżeli randka byłą perfekcyjna to czemu nie ma skończyć się seksem? :) A jeżeli była fatalna to oczywiste, że się nie powtórzy
______________________________________________________
www.uwiedzsiebie.blogspot.com tylko dla ludzi, którzy chcą poprawić relacje z kobietami.
 
  podziel si� tym postem na:
Agatonek 
Blogger.Klub

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 125

Wysłany: 2012-12-28, 23:22   

suvennes napisał/a:

Seks, wszędzie seks

Pamiętam jak byłam młodsza i jadłam obiad. Za każdym razem najpierw jadłam to, czego nie lubiłam, a na sam koniec zawsze zostawiałam to co najlepsze - przeważnie to było schabowe
Myślę, że jakby to przełożyć na życie to tym schabowym byłby właśnie seks, z którym warto poczekać do końca o wiele lepiej by smakowało

Dokładnie tak ;) O tym samym pomyślałam czytając wynurzenia "speca od kobiet"

uwiedzsiebie napisał/a:

Jeżeli randka byłą perfekcyjna to czemu nie ma skończyć się seksem?

Mężczyzna, który liczy na to, że jeżeli pierwsza randka (bo o tym jest ten temat) była perfekcyjna, to skończy się seksem - u mnie jest skończony. I w takiej sytuacji nawet jeżeli randka była miła to więcej się z nim nie spotkam.
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-12-28, 23:29   

Cytat

Mężczyzna, który liczy na to, że jeżeli pierwsza randka (bo o tym jest ten temat) była perfekcyjna, to skończy się seksem - u mnie jest skończony. I w takiej sytuacji nawet jeżeli randka była miła to więcej się z nim nie spotkam.


:ok: dokładnie!
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-12-28, 23:54   

Chciałbym się wypowiedzieć w temacie, niestety Alabastrova zabroniła mi już mówić o seksie i nie mogę :(
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-12-29, 00:20   

RayGarraty napisał/a:

Chciałbym się wypowiedzieć w temacie, niestety Alabastrova zabroniła mi już mówić o seksie i nie mogę :(


:rotfl: o ja niedobra!

[tutaj miał być uszczypliwy komentarz na temat męskiego dajstwa, ale trzyma mnie świąteczny nastrój więc będe pokojowo nastawiona do ludzi o takich niskich pobudkach] ;)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
uwiedzsiebie 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 26 Gru 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-12-29, 06:27   

Kobiety się burzą. Dobrze.
Ja podkreślam : wszystko zależy od emocji. Chyba jeszcze nigdy nie miałyście takich na pierwszej randce, że zatraca Wam się nazwijmy to "racjonalne myślenie" i ściśle określone postanowienie 0 seksu na pierwszej randce, bo wyjdę na łatwą, na rzecz pożądania.
______________________________________________________
www.uwiedzsiebie.blogspot.com tylko dla ludzi, którzy chcą poprawić relacje z kobietami.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz