Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Agatonek 
Blogger.Klub

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 125

Wysłany: 2012-12-30, 19:29   

Lukem napisał/a:

Cytat

z Tobą nie wiem o co mi chodzi, ale chodzi mi o to bardzo mocno!


Piękne. :rotfl:

he he :rotfl: idealne podsumowanie relacji między Nimi :D
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-12-30, 21:52   

co się śmiejecie:D demot taki jest o kobiecej naturze ;D
przynajmniej szczera jestem :P ejjj no:P
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Oleandrra 
Blogger.Klub


Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 32
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-07-17, 10:51   

pierwsza randka to taka błazenada, na której każdy ma jakieś dziwne przekonanie o tym, że musi się spodobać, gadać o sobie jak najciekawiej i sprawiać jakiekolwiek wrażenie.
tymczasem ja doceniam najbardziej, kiedy facet słucha mnie z nieudawanym zainteresowaniem, zamiast próbować mi imponować tym, jakie ma poglądy itp.
bądźmy sobą i słuchajmy się na wzajem, wtedy będzie najlepiej.
najlepsza randka to ta całkowicie spontaniczna, kiedy spotykasz kogoś i wiesz, że kroi się coś bajkowego.
______________________________________________________
jestem specjalistką od spraw damsko-męskich. jestem perfekcjonistką - w życiu i w kuchni (gdzie odpoczywam). lubię pieprzyć. czytaj mnie więcej tutaj
 
  podziel si� tym postem na:
skj 
Blogger.Klub


Imię: Albin
Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 18 Lip 2013
Posty: 93
Miasto: Kielce

Wysłany: 2013-07-18, 15:28   

zapoznanie, 5min i albo ktoś się komuś przypodoba albo nie
______________________________________________________
http://www.StrefaKulturalnejJazdy.pl Blog o kulturze na polskich drogach ...
 
  podziel si� tym postem na:
ThisIsKatie 
Blogger.Klub

Imię: Katarzyna
Wiek: 36
Dołączyła: 26 Lip 2013
Posty: 18

Wysłany: 2013-07-26, 17:14   

Przede wszystkim pomysłowości
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Jestem_Marcel 
WordPress.Klub


Imię: Marcel
Dołączył/a: 30 Lip 2013
Posty: 17

Wysłany: 2013-07-30, 11:14   

Cytat

zapoznanie, 5min i albo ktoś się komuś przypodoba albo nie


Z takim podejściem, to ja Ci życzę powodzenia. 1 randka bardzo często działa na zasadzie zastaw się a postaw się. 1 randka to nic innego jak gra pozorów, udawanie przed drugą osobą. "jak Ty ciekawie opowiadasz o wymianie wahacza w samochodzie.. opowiedz mi o tym więcej..." Nie oczekujmy, że po pierwszej randce od razu powiemy sobie "tak, to ten/ta".
Jak to się mówi, na randki chodzę na pierwszą, czwartą i piątą. Dopiero wtedy zaczynamy poznawać tę drugą osobę.
 
  podziel si� tym postem na:
LuckyDevil 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 20 Lip 2013
Posty: 40

Wysłany: 2013-07-30, 12:56   

Idę aby przekonać się czy dziewczyna, która mi się spodobała z wyglądu, z prezencji, z energii, która od niej bije, po chwilowej rozmowie dalej będzie dla mnie interesująca i dalej będę miał ochotę na sex z nią.
 
  podziel si� tym postem na:
SabinaG
[Usunięty]



Wysłany: 2013-10-22, 10:13   

Ja oczekuję, że facet mnie na pierwszej randce rozśmieszy. Jeśli nie, jest u mnie spalony. Proste
 
  podziel si� tym postem na:
Becia91
[Usunięty]



Wysłany: 2013-10-22, 14:59   

A ja bym chciała, aby jakiś czarujący mężczyzna porwał mnie na kolację w wytwornej restauracji i obdarował bukietem kwiatów. Na początek wystarczy :rotfl:
 
  podziel si� tym postem na:
Me From Mars 
Blogger.Klub


Imię: Patrycja
Wiek: 30
Dołączyła: 16 Paź 2013
Posty: 32

Wysłany: 2013-10-22, 15:37   

Bardzo się cieszę, że ten temat został odkopany; chciałam napisać dzisiaj na blogu coś o randkach, a wasze wypowiedzi zmusiły mnie do głębszej refleksji na ten temat ;)
Pierwsza randka - najlepszy sposób, aby poznać drugą osobę. Dlatego, jak wspomniane już było wcześniej, odpadają wszelkie miejsca, które utrudniają konwersację (kino, kluby z głośną muzyką itp.). A poza tym, myślę, że wszystkie chwyty dozwolone, ważne, aby spędzić razem odrobinę czasu i pogadać.
Najgorsza randka - zdarzało mi się, że chłopak zapraszał mnie na randkę i umówiliśmy się w jakimś konkretnym miejscu na mieście. Wtedy padało pytanie: "Dokąd byś chciała pójść?", "Co byś chciała robić?". I zapada ta niezręczna cisza, gdyż obie strony boją się cokolwiek zaproponować, bo nie wiedzą, czy tej drugiej osobie to rozwiązanie będzie odpowiadać. Nie mówię, że chłopak, który zaprasza dziewczynę na randkę (albo dziewczyna chłopaka, różnie bywa) musi mieć zaplanowaną każdą minutę spotkania lub zaskoczyć ją/jego jakimś oszałamiającym pomysłem. Nawet zwykły spacer - to też randka.
Płacę za siebie. Nie widzę powodu, dla którego on miałby płacić za mnie. Jeżeli nie zaproponuje pokrycia kosztów randki, nie sprawi to, że straci w moich oczach. To normalne, że się nie znamy, nie jest moim mężem, żeby musiał pokrywać koszty mojego posiłku czy czegoś innego. Kwiaty byłyby bardzo miłe, ale nie są obowiązkowe, nie robią mi różnicy. Ot, taki miły gest, doceniłabym go. Ale przy pierwszym spotkaniu wolałabym się dowiedzieć czegoś o nim - o jego zainteresowaniach, spędzaniu wolnego czasu, poczuciu humoru...
Seks na pierwszej randce - dla mnie zdecydowanie nie, ten temat był poruszany teraz w innym wątku. Jeżeli ktoś ma na to ochotę, to proszę bardzo, może lubi. Mamy teraz wolność seksualną, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jeżeli zauważę, że chłopak wymaga od randki takiego zakończenia, to powiem mu, że mamy odrębne zdanie, to wszystko.
Dziwi mnie trochę, że często pierwsza randka jest ostatnim spotkaniem w ogóle. Możliwe, że druga osoba nam się nie spodoba pod względem ewentualnego spotykania się jako para, ale może być kandydatem na dobrego znajomego, nawet przyjaciela, i jeżeli była jakaś nić porozumienia, nie ma sensu jej zrywać. Może jestem naiwna pod tym względem, ale wierzę w przyjaźń damsko-męską.
 
  podziel si� tym postem na:
Lenka Apetyczna 
WordPress.Klub


Imię: Lena
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 176
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2013-11-22, 14:16   

Ponownie odkopuję :D
Pierwsza randka z Panem, którego poznałam całkiem niedawno (bo jak już wiecie, przecież znowu jestem singlem).
Zabrał mnie na długi porządny spacer po lesie w poszukiwaniu górki z starą, nieznaną kapliczką. Rozpadało się, ale uparliśmy się ją znaleźć - udało się.
Potem, tacy zmoknięci uciekliśmy na gorącą czekoladę i do kina.
Może banalne, ale upór i chęć pokazania mi czegoś, czego nie znałam, bardzo mnie ujęły.
Druga randka? Kolacja w marynarskiej tawernie z muzyką na żywo i świeczkami wbitymi w zawoskowane butelki. oczywiście znowu po intensywnym spacerze.
Polubiłam go :)
 
  podziel si� tym postem na:
Krzychu Ciacho 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 13 Lut 2014
Posty: 31
Miasto: Poznań

Wysłany: 2014-02-14, 17:46   

Jeśli chodzi o pierwszą randkę to oczekuję poznanie charakteru i jeśli wszystko jest okej to idę na drugie spotkanie ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz