Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-11-09, 06:00

Kiedy Pierwszy raz spróbowałeś/aś Papierosa?
5-7 lat
2%
 2%  [ 2 ]
8-10 lat
5%
 5%  [ 5 ]
11-14 lat
35%
 35%  [ 32 ]
15-18 lat
56%
 56%  [ 50 ]
Głosować: 89
Wszystkich Głosów: 89

Autor Wiadomość
Lenka Apetyczna 
WordPress.Klub


Imię: Lena
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 176
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2013-09-13, 18:49   

Nigdy nie paliłam i jestem z tego dumna :)
namawiam chłopaka do rzucenia i mamy zamiar stworzyć cykl na swoim blogu o zdrowym trybie życia bez papierosów.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Produktywna 
Blogger.Klub

Dołączyła: 22 Lip 2012
Posty: 31

Wysłany: 2013-09-15, 14:05   

Cos kolo 12 lat xD
 
  podziel si� tym postem na:
Lenka Apetyczna 
WordPress.Klub


Imię: Lena
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 176
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2013-11-05, 15:45   

13 września napisałam, że nie palę i namawiam do niepalenia.
10 dni później mój Tata zmarł na raka płuc. Palił.
Naprawdę, nie rozumiem co widzicie przyjemnego w papierosach.
 
  podziel si� tym postem na:
CatherineWolf 
Blogger.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2013
Posty: 27
Miasto: łódzkie

Wysłany: 2013-11-08, 19:19   

Zaczęłam palić w wieku 17 lat i ciągnęło się to około 5 lat. Potem z dnia na dzień rzuciłam. Teraz zdarza mi się sporadycznie zapalić (może 2-3 razy w roku przeważnie do %).
 
  podziel si� tym postem na:
misscollyann 
Blogger.Klub


Dołączyła: 21 Paź 2013
Posty: 54

Wysłany: 2013-11-11, 12:58   

Nie palę i bardzo odrzuca mnie zapach (smród) fajek. Do tego stopnia, że gdy ktoś idzie przede mną z papierosem, uciekam na drugą stronę ulicy. Na szczęście już nie jest się skazanym na tego typu sytuacje od momentu wprowadzenia zakazu.
Najbardziej jednak wkurza mnie chmura tytoniowego dymu przed uczelnią- mimo że nie palisz, bo nie chcesz śmierdzieć, to przechodzisz przez ten obłok (tam zazwyczaj stoi naprawdę sporo ludzi z fajkami) i... no... wszystko i tak zostaje na tobie.
Z resztą... zdecydowanie szkoda kasy
 
  podziel si� tym postem na:
chalupczok 
Blogger.Klub


Imię: Marcin
Wiek: 55
Dołączył/a: 10 Lis 2013
Posty: 29
Miasto: Wolsztyn

Wysłany: 2013-11-12, 19:28   

Po pierwszego papierosa sięgnąłem w wieku około lat 13, nie później. Od tamtego czasu miałem długie okresy palenia jaki i długie abstynencji. |Najdłużej otrzymałem się przez 7 lat w niepaleniu - obecnie od 1 grudnia 2012 roku. Nie korzystam z żadnych pomocy w tym celu, gum plastrów, tabletek e-papierosów, itp. Po prostu. Wystarczy od jutra nie palę. Tak już jestem skonstruowany :hyhy:
______________________________________________________
Miss Świata Balonów
 
  podziel si� tym postem na:
czmiel 
Blogger.Klub


Imię: Joanna
Wiek: 32
Dołączyła: 06 Gru 2013
Posty: 44
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-12-07, 11:43   

Haha, nigdy, przenigdy nie miałam papierosa w ustach i jestem z tego dumna :rotfl:
 
  podziel si� tym postem na:
Panblogista 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 27 Lis 2013
Posty: 28

Wysłany: 2014-02-05, 09:58   

Czy paliłem? Trochę tak, w końcu większość pisarzy i literatów pali, a blogowicz to taki pisarz XXI wieku, chciałem się wczuć, jak to jest. Poza tym oprócz wszelkich zdrowotnych kwestii rakotwórczych jest w paleniu pewne "dostojeństwo" jak ktoś siedzi i dmucha dymem.

Widzę, że niektózy chcą się zabrać za nawrócenie palaczy na ścieżkę zdrowia. Sam pracowałem w kiosku i widziałem ludzi, którzy kupowali dużo szlugów, a obok nich drugi klient "uuu, za tyle to można pęto kiełbasy kupić...". Wiem, że jak się widzi palacza, to chce się dla niego jak najlepiej i wynajduje różne sposoby, by rzucił palenie, ale wszystkie mogą być wręcz przeciwskuteczne, bo palacz nie dość że jest ubezwłasnowolniony przez nałóg, to jeszcze otoczenie go ubezwłasnowalnia, żeby go rzucił. Palaczowi chyba trzeba dać czas do namysłu, ja dałem go na razie tylko sobie i już nie palę.
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-02-05, 11:04   

Dostojnie, to sobie można fajeczkę pykać. Albo cygaro ;)

Mi za to zawsze strasznie przeszkadzało, nawet kiedy sama paliłam, łażenie z papierosem po ulicy (o przystankach już nie wspominając). I to, że się mocno chce, nie jest argumentem - kupę też się czasami mocno chce, a nikt nie kuca nagle na środku chodnika i nie zaczyna jej robić (przynajmniej nikt normalny)
 
  podziel si� tym postem na:
MDST 
Blogger.Klub


Imię: Daniel
Dołączył/a: 07 Lut 2014
Posty: 34
Miasto: Glasgow

Wysłany: 2014-02-07, 23:29   

Pale od 17 roku życia, w wieku 16 lat miałem pierwszy raz przyjemność skosztowania tego wytworu. Jednak nie lubię, kiedy ktoś pali w miejscu publicznym, przy jedzenie, nadal nie lubię zapachu papierosów - co jest dziwne, a zwłaszcza jak ktoś jest nimi cały przesiąknięty. Nigdy nie palę w pomieszczeniu, palę zawsze w takim miejscu, co nikomu nie będzie przeszkadzać.
______________________________________________________
Zapraszam do czytania! Blog mlodego emigranta w Szkocji.
http://mdst-life.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
sylwester001 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 07 Sie 2014
Posty: 17

Wysłany: 2014-08-11, 22:12   

16 lat jak spróbowałem. 17 lat jak zacząłem regularnie palić. I tak mi zostało do dzisiaj.
 
  podziel si� tym postem na:
zetel 

Wiek: 24
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 206

Wysłany: 2014-08-12, 10:07   

7 lat. Ukradliśmy z kolegą paczkę fajek panu murarzowi i skoczyliśmy do lasu zacząć palić. Po wszystkim wpadliśmy na genialny pomysł, który polegał na wcieraniu szczawiu w ręce po każdym papierosie - coby nie śmierdzieć. Nie dość, że to nic nie dawało, bo i tak nas złapali, to jeszcze pomyliliśmy szczaw z mleczem.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz