Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:51
Autor Wiadomość
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2010-06-10, 23:38   

no, nie ma takiej mocy. bez poparcia partii - a partia Korwina nie ma w polityce żadnego znaczenia - NA RAZIE :D zmienimy to za jakieś 30 lat
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-06-10, 23:52   

pudi91, ktoś jednak na ten "syf" głosuje.
Irytują mnie internetowe "reklamy" Komorowskiego >.< znienacka atakują mnie dźwiękiem...
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2010-06-11, 00:08   

i to jakim głośnym :D (i ty za to płacisz, w sumie rodzice jeszcze)
 
  podziel si� tym postem na:
Ewa 
Blogowicz.Friend

Imię: Ewa
Wiek: 30
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 448
Miasto: okolice Elbląga

Wysłany: 2010-06-11, 16:04   

Gdybym mogła glosować, naprawdę nie wiem, na kogo bym głosowała. Korwin Mikke zniechęcił mnie do siebie wywiadem, w którym czytałam, że uważa, że kobiet nie powinno się męczyć matematyką (pozwolę sobie zacytowac: "Teraz biedne dziewczyny mają równania różniczkowe już w liceum. Przeciętny mężczyzna nie daje sobie z tym rady, a co dopiero kobieta") i w ogóle ich miejsce jest z dziećmi przy garach. Poza tym, uważa, że kobiety nie powinny mieć prawa do głosowania. Dziękuję za takiego prezydenta.
______________________________________________________
Marzenia to niczym niezmącona rozkosz, a oczekiwanie aż się spełnią to prawdziwe życie.
Portfolio
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-06-11, 17:26   

Ewa napisał/a:

Teraz biedne dziewczyny mają równania różniczkowe już w liceum

Ja tego nie miałam :zdziwko:

Mnie Korwin-Mikke zadowolił swą odpowiedzą w ankiecie, gdzie pytanie brzmiało, czy jest za legalizacją związków homoseksualnych. Odpowiedział: "Przecież są legalne". I prawdę mówi, nikt nikomu niczego nie zabrania, chyba, że nie znają konstytucji, podstawowych wolności człowieka i mają, krótko mówiąc, sieczkę zamiast mózgu. [ /znów mi się przyofftopowało]

A ja nie idę na wybory. Pomyślałam, że pójdę i zagłosuję na Kaczyniaka, wiedząc z przedświadczenia, że to, co ja chce i na to głosuje, nigdy nie wygra. Ale:
- Kaczyński i tak wygra.
- A jeśli nie, to ktokolwiek by nie wygrał, to temu krajowi i tak nic nie pomoże.
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-06-11, 17:32   

Ewa napisał/a:

eraz biedne dziewczyny mają równania różniczkowe już w liceum. Przeciętny mężczyzna nie daje sobie z tym rady, a co dopiero kobieta
Foch ! chociaż nie miałam tego na rozszerzonej matmie, ale i tak sądzę, że to baby są lepsze w liczeniu.

A kysz z takim podejściem!
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-06-11, 17:35   

;]
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-06-11, 17:40   

Htsz, nie zaszpanowałeś, znam to.
Yzoja, mów mi jeszcze, nie patriocie.
Czując, że wyniknie z tego wielkie "Łolaboga", to może zejdziemy ze mnie i wrócimy do tematu?
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-06-11, 18:31   

Rododendron, ze mnie marna patriotka ^^
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-06-11, 23:04   

Wygrać to powinien Korwin Mikke. Uważam jego poglądy za najbardziej normalne. Czyli, mówi to co myśli a nie pod wyborców jak reszta tych dziadów. Jego poglądy są takie same od 15 lat, nie zmieniły się, uparcie dąży do zmiany ustroju co według mnie bardzo by się przydało, bo może by choć trochę się zaniżył poziom korupcji i by parę prezesów poleciało ze stołków. Gość racjonalnie myśli, nie mówi że wszystkim będzie nam się żyło lepiej, tylko że się postara to zrobić. Nie mówi że da każdemu miliony dolarów, dobrą prace i darmowy internet, nie robi nadziei i nie robi także z ludzi debili.

Chociaż jeszcze nie mam prawa do głosowania to jakbym mógł to bym zagłosował na niego.
Nie jestem patriotą, więc praktycznie nic mnie nie obchodzi co dalej będzie z polską bo jak dla mnie to może się zapaśc, ale ten pan jest ostatnią deską ratunku dla tego kraju.
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2010-06-13, 21:11   

Ewa napisał/a:

w ogóle ich miejsce jest z dziećmi przy garach. Poza tym, uważa, że kobiety nie powinny mieć prawa do głosowania. Dziękuję za takiego prezydenta.


no uważać może, on uważa że mają do tego predyspozycje. ale mówi też, że jak chcą pracować to niech sobie pracują. teraz po prostu chodzi o to, że wstyd jest nie pracować jako kobieta.

o matematyce to racja z tym, ja dalej nie wiem co to logarytm :D .

a propo prawa do głosowania mówił dokładnie że zabroniłby kobietom tak jak większości polaków. wg mnie to prawda, moja matka głosuje bo ojciec mówi, moja babcia bo jej syn mówi i tak to działa. no i nie ma prawa do tego, aby takie coś ustalić, on po prostu tobie głośno myśli. pomyśl że z twoim głosem pójdzie 60 głosów babć na kaczyńskiego, które nawet nie wiedzą co ma w planach.

no i powód żeby laski nie głosowały - przeczytajcie wypowiedź rododendrona i podejście, a potem jej wybór ;D.
 
  podziel si� tym postem na:
Laleczka 


Wiek: 32
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 245

Wysłany: 2010-06-13, 22:06   

Aaaa! Chyba zacznę krzyczeć! Nie wytrzymuję psychicznie jak czytam wypowiedzi niektórych osób. Podejście typu "nie pójdę, bo Polsce nic nie pomoże" jest baaaardzo odpowiedzialne i dorosłe. Po to są wybory, aby wybrać kandydata, którego poglądy są najbardziej zbliżone do naszych.

Po dzisiejszej debacie na tvp1 nie widzę żadnej różnicy między PiSem, a PO. Obaj kandydaci mówili praktycznie o tym samym. A postawa pana Napieralskiego było co najmniej śmieszna.

Cytat

Mnie Korwin-Mikke zadowolił swą odpowiedzą w ankiecie, gdzie pytanie brzmiało, czy jest za legalizacją związków homoseksualnych. Odpowiedział: Przecież są legalne. I prawdę mówi, nikt nikomu niczego nie zabrania

Aha, w Polsce związki homoseksualne nie są legalne, ponieważ żaden urząd stanu cywilnego nie udzieli ślubu takiej parze. A właśnie o taką legalizację chodziło w pytaniu.

Cytat

Dziękuję za takiego prezydenta.

Mnie on śmieszny, naprawdę. ;-) To, że humanistki muszą się męczyć z matmą, to nie znaczy, że każdy się z nią męczy. Jeśli chodzi o to równanie różniczkowe, to ja go w LO nie miałam, mój facet będąc na studiach technicznych także go nie miał, więc to stwierdzenie jest wyssane z palca i dokładnie obrazuje stan wiedzy kandydata, który to powiedział.

lapavlo, jak przeczytałam Twoją wypowiedz to pomyślałam, że właśnie takim osobom, które mają Polskę w dupie i nie obchodzi ich jej przyszłość powinno się zabraniać głosować.
______________________________________________________
Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz