Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:51
Autor Wiadomość
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany:    wybory prezydenckie 2010

jak wiemy w czerwcu mamy wybory prezydenckie.
na kogo głosujecie i dlaczego, czy w ogóle idziecie na wybory?

co sądzicie o podejściu "zagłosuję na mniejsze zło"?




osobiście bardzo podoba mi się spot


i osobiście sądzę, że w pierwszej turze można głosować na kogo się chce a nie kierować się "oby kaczor nie wygrał". Od tego będzie druga tura, aby "ratować" sytuację, bo druga tura na pewno będzie.

sama głosuję chyba na j.k. mikke, wydaje mi się najbardziej konkretny. na początku denerwowało mnie jego zachowanie i podejście do kobiet, ale w sumie go przejrzałam i 90% poglądów ma podobnych do mnie lub takich które wydają mi się w miarę logiczne (nie znam się na gospodarce ani polityce).
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-05-19, 20:41   

Ja się śmieje, że zagłosuję - acz myślę, że to nie głupi pomysł, bo to człowiek prosty - a mówię o Lepperze :D
Ale nie wiem, jak to będzie. Czy w ogóle pójdę. Nie to, że jestem jedną z tych, że mój głos nic nie znaczy, bo znaczy, ale czy on coś zmieni, skoro chodzi tylko o stołek i grubą kasę? Tak, teraz możecie mnie zlinczować.

Się 'obaczy.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-05-19, 20:41   

Na wybory się wybiorę, jednak nie wiem na kogo jeszcze zagłosuję. Muszę dokładnie przejrzeć programy wyborcze kandydatów.
Spot również bardzo mi się podoba. Denerwuje mnie gdy ludzie jęczą na politykę, ale nie ruszą dupy na chwile, by zagłosować -_-

rashell napisał/a:

co sądzicie o podejściu zagłosuję na mniejsze zło?
złe podejście, przez które ludzie nie czytają i głosują na ślepo -_-
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-05-19, 20:44   

ja zacznę od tego, że polityką się prawie nie interesuję, jednak za każdym razem kiedy jest to możliwe staram się iść na wybory i częściowo chociaż próbuję decydować o tym kto będzie na jakim urzędzie. Trzeba doceniać to co wypracowali dla nas rodzice czy dziadkowie. Demokracja może nie jest ideałem, ale niekorzystanie z dóbr jakie daje wolność jest ignorancją :)

Jak doskonale pokazuje ten filmik pojedynczy głos tylko teoretycznie nic nie zmienia, w rzeczywistości jest inaczej ;) Warto także nie kierować się tylko i wyłącznie tym co podaje nam telewizja, bo kandydatów jest przecież więcej niż Komorowski i Kaczyński ;)

dam także linka do - przygotowanego przez prywatną osobę - zestawienia poglądów kandydatów => http://gospodarnosc.blogs...ndydatow-w.html

np. pan Napieralski jest na tyle młody, że nie podlega lustracji. Może to być dobry wybór dla osób, które chcą przemieszania w tym brudzie, ciągnącym się w kółko od lat (ciągle te same twarze przy korycie). Wprawdzie wywodzi się z SLD, ale bądźmy szczerzy, komuna nie wróci ;)

Pan Mikke natomiast trzeźwo myśli o wyższych szkołach. Ja tez uważam, że studia nie powinny być darmowe (oczywiście trzeba to odpowiednio przygotować także na zdolnych i biednych). Kształcilibyśmy w ten sposób na prawdę dobrych fachowców (bo sami tez by tego chcieli) a nie masy byle jakich, którzy myślą, że wystarczy na trójczynach przejechać 5 lat i potem będzie się zarabiać kokosy.

nie będę się rozpisywał na resztę kategorii, które tam wymieniono. Myślę, że warto porównać te opinie ze swoimi poglądami (to jak podchodzimy do spraw społecznych i gospodarczych.) i dobrać kandydata myślącego podobnie jak my ;)

sam do końca się jeszcze nie zdecydowałem na kogo głosować, ale na wybory się wybieram :)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-05-19, 20:55   

Krzysiek napisał/a:

Na wybory się wybiorę, jednak nie wiem na kogo jeszcze zagłosuję. Muszę dokładnie przejrzeć programy wyborcze kandydatów.
:super: dokładnie.
po fizyce się skupię nad tym, zobaczę co jest, bo w ogóle nie siedzę w polityce (nie wiem jak można interesować się politykom w naszym wieku, ale cóż), więc szczerze mówiąc, nawet nie wiem kto kandyduje.
:rotfl:

[ Dodano: 19-05-2010, 22:02 ]

piękne.

no to tutaj widzę 70% szans, że będę za panem Olechowskim.
^ małżeństwa homoseksualne! Yeah!
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Soulo 
WordPress.Klub

Wiek: 35
Dołączył/a: 04 Maj 2009
Posty: 257
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2010-05-19, 21:27   

Yzoja co się stało że nagle wolisz kobiety :)

Czy ja wiem czy to takie dobre ta legalizacja homoseksualizmu (już chciałem napisać homofobów ale się powstrzymałem). Jedynie co by było błędem to narkotyki, dzieci kwiaty dawno minęły nie potrzeba nam tego znowu. Cenzura internetu, zależy jaki sposób cenzury. Jeśli precz z pedofilią, zgoda, ale takie blokowanie internetu jak w Korei... odpada.
Jeśli chodzi o Korwina-Mikke to raczej on u mnie odpada, coś mam przeczucie, że on bardziej tą Polskę spie.. jak naprawi..
Się pomyśli, poczyta i takie tam ..
______________________________________________________
Czy trzeba być głupcem aby dostrzec pragnienia innych ?
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-05-19, 21:37   

Soulo napisał/a:

Yzoja co się stało że nagle wolisz kobiety
nie nagle, ten proces się pogłębia od pół roku.

Soulo napisał/a:

jedynie co by było błędem to narkotyki
a właśnie że nie, zakazany owoc bardziej kręci, ci którzy biorą, będą brali i tak, co mądrzejsi spróbują i odstawią, ewentualnie będą palić okazyjnie. Nie każdy człowiek, który czasem zażywa jakieś lekkie narkotyki jest ćpunem itp. To wszystko zależy od człowieka, jak z alkoholem jest.
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Strelicja 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 177
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-05-19, 21:48   

Ja zagłosuję na Napieralskiego. Bo jest z lewicy i popiera związki homoseksualne.
 
  podziel si� tym postem na:
mannerheim 


Dołączył/a: 16 Maj 2010
Posty: 35

Wysłany: 2010-05-19, 21:56   

Korwin Mikke.
______________________________________________________
for you i will play on my cosmic guitarzzz
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-05-19, 21:57   

a co myślicie o tym jak media przedstawiają nam wybory? co sądzicie o wykorzystywaniu tematu katastrofy w wyborach?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
mannerheim 


Dołączył/a: 16 Maj 2010
Posty: 35

Wysłany: 2010-05-19, 22:00   

Polacy lubią cierpieć. Martyrologia jest nieodłącznie wpisana w ich historię. Tragedie takie jak ta, to pożywka dla mas, bo w końcu mogą wyjść na powietrze i zacząć lamentować.

Nie powinno się z tego korzystać. Ale będzie się z tego korzystać, bo ludzie to kupią.
______________________________________________________
for you i will play on my cosmic guitarzzz
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2010-05-19, 22:22   

Yzoja napisał/a:


Soulo napisał/a:

jedynie co by było błędem to narkotyki
a właśnie że nie, zakazany owoc bardziej kręci, ci którzy biorą, będą brali i tak, co mądrzejsi spróbują i odstawią, ewentualnie będą palić okazyjnie. Nie każdy człowiek, który czasem zażywa jakieś lekkie narkotyki jest ćpunem itp. To wszystko zależy od człowieka, jak z alkoholem jest.


no, jestem tego samego zdania. kto będzie chciał - znajdzie. kto będzie baranem się potruje, co kogo to obchodzi ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz