Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2013-11-19, 13:07   

Grafika - nie musi być mega super nie wiadomo jaka, ale koniecznie musi być przejrzysta i schludna, a okno z tekstem szerokie.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Daria. 
Blogger.Klub


Imię: Daria
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2013
Posty: 115
Miasto: Polska - Gdańsk

Wysłany: 2013-11-25, 13:26   

panhajlajf napisał/a:

czy zdjęcia do wpisów robione własnoręcznie nobilitują w waszych oczach dany blog ?

Jeżeli ktoś nie tylko pisze własne teksty, którymi dzieli się na blogu, ale i osobiście dba o grafikę na nim - to tylko się cieszyć, że są tacy blogerzy. Świetnie to świadczy o takich ludziach.
______________________________________________________
Wszystkich moli książkowych zapraszam na
www.internetowa-biblioteczka.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Maggie90 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Sty 2013
Posty: 46

Wysłany: 2013-11-25, 15:44   

Ja po pierwsze zwracam uwagę na tematykę bloga, później poprawność ortograficzną, interpunkcyjną i stylistyczną wpisów, jakość tekstów i szablon. Gdzieś dalej jest poczytność bloga czy zdjęcia, ale te cztery pierwsze elementy są najważniejsze w mojej ocenie.
______________________________________________________
ILoveHowItFeels.pl: Fit blog - sport, zdrowe odżywianie, pielęgnacja naturalna
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2013-11-25, 17:15   

O jeszcze coś, na co zwracam uwagę, jednak absolutnie nie w pozytywny sposób. Jeśli na blogu włącza się automatycznie muzyka, to nawet nie patrzę na treść czy grafikę, tylko od razu zamykam stronę.
 
  podziel si� tym postem na:
Sowa 
Blogger.Klub


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Lis 2013
Posty: 20
Miasto: Łódź

Wysłany: 2013-11-30, 10:40   

Ja zwracam uwagę na początku na wygląd - przecież wszyscy jesteśmy wzrokowcami. Nie chodzi o to, by szablon był super, hiper, megaśny, ale o to by wszystko do siebie pasowało. Nikt mi chyba nie powie, że żółta czcionka, na różowym tle to dobre wyjście, co?
Tematyka? Dla mnie może być najróżniejsza, mam szeroki wachlarz zainteresowań. Ale na pewno błędy ortograficzne, pisanie traffką (chociaż teraz już minęła na to faza), czy pisanie bloga słodziutkim językiem 16latki - za to od razu podziękuję ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Lenalee 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 29 Lis 2013
Posty: 53

Wysłany: 2013-11-30, 11:47   

Dla mnie najważniejsza jest estetyka w wyglądzie bloga i pisaniu posta (mam tutaj głównie na myśli wyrównany tekst od lewej do prawej - to moja mała obsesja i bardzo zwracam na to uwagę). Wygląd jest ważny, nie ma co ukrywać i udawać, że jest inaczej, bo na pewno będę miała inne wrażenie o blogu, który jest napchany przeróżnymi widgetami, dodatkami (czasami naprawdę zbędnymi), a inaczej na takiego, który jest schludny i nie przytłacza ilością dodatków czy mieszanką kolorów (lubię stonowane barwy, a już najbardziej białe blogi, bo oczy mi wysiadają podczas czytania białego tekstu na czarnym tle).
Tematyka też jest ważna - nie czytam blogów o modzie, bo mnie nie interesują, ale chętnie wchodzę na blogi dotyczące recenzji książej/filmów czy na blogi graficzne (lubię popatrzeć na ładne rzeczy).
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2013-12-01, 22:34   

Pierwsze wrażenie więc wyczucie estetyki, Nie lubię trochę tych reklam na bocznym pasku- w sensie reklam na których można zarabiać. Ogólnie jeśli już wejdę na bloga zawsze daję mu szansę. Zawsze czytam przynajmniej ostatni wpis. To w końcu nadal jest trochę sfera prywatna, więc należy się szacunek.
 
  podziel si� tym postem na:
LuckyDevil 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 20 Lip 2013
Posty: 40

Wysłany: 2013-12-03, 22:43   

Oczywiście, że wygląd. Po wyglądzie już wstępnie wiem czego mogę się spodziewać, swoją drogą rzadko jestem zaskoczony.
 
  podziel si� tym postem na:
czmiel 
Blogger.Klub


Imię: Joanna
Wiek: 32
Dołączyła: 06 Gru 2013
Posty: 44
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-12-07, 17:01   

Pierwsze wrażenie - szablon. Zdecydowanie preferuję jasne szablony. Nie lubię, kiedy nagłówek zajmuje pół strony. Bardzo ważna jest czcionka - szkoda mi męczyć oczy, gdy jest mała, niewyraźna. Później patrzę na zdjęcia, treść (jak są błędy ortograficzne to od razu zamykam okno).
 
  podziel si� tym postem na:
anielka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 33

Wysłany: 2013-12-15, 23:14   

Kiedy wejde na czyjegoś bloga, pierwsze co się w oczy to oczywiście wygląd. Kolorystyka, schludność szablonu, nagłówek, dopasowane szczegóły. Potem patrzę się na błędy w postach. Jeżeli chodzi o te sprawy, to jestem bardzo czepialska. Brak przecinka? Blog traci w moich oczach. Dlatego radzę na to uważać. Na samym końcu czytam posty.
 
  podziel si� tym postem na:
PiszacDniem 
Blogger.Klub


Imię: Weronika
Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 50

Wysłany: 2013-12-18, 15:32   

Ja też dużą uwagę zwracam na wyglad, ale nie jest najważniejszy. Bardziej interesuje mnie post i to czy jest ciekawy czy napisany byle jak.
______________________________________________________
VEA LOVELINESS blog urodowo - lifestylowy : )

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !
 
  podziel si� tym postem na:
Anhednia 
Blogger.Klub


Imię: Agata
Dołączyła: 03 Lip 2013
Posty: 30
Miasto: Łódź

Wysłany: 2013-12-18, 17:40   

nie ocenia się książki po okładce...ale chyba na początek wygląd najbardziej to czcionka, jak nieczytelna , zamykam bloga...i muzyka wtedy uciekam ;)
______________________________________________________
http://agaciskolodz.blogspot.com/

https://www.facebook.com/agaciskolodz

http://allegro.pl/listing...?us_id=12072002
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz