Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2010-05-02, 00:02
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany:    Co się dzieje z Mylogiem ?

Ciekawi mnie co się dzieje z mylogiem, tym super serwisem, który wychwalali ludzie uważający, ze zazdroszczę budują stronę mylog.pocałuj... ;) ?

Z tego co zauważyłem, newsów nie ma tam od stycznia, w marcu pojawiła się tylko informacja, ze są w internecie już 4 rok. Gdzieś zasłyszałem, że powstaje jakaś nowa wersja... ile w tym prawdy ? bo jak na razie to mylog jakby podupadał.

Słyszałem, ze przez kilka dni nie można się było zalogować do panelu.

Reklamy, których nie miało być są nadal i to coraz większe, statyczne plus ruchome kwadraty, które trzeba zamykać bo się nie da nic przeczytać, a ich zamkniecie czasem jest niemożliwe.. wchodząc na te blogi czuje sie jak na onecie :P tam też na górze zawsze takie duże bannery są.

alternatywna domena slowa.pl to już w ogóle porażka...

Ktoś także informował mnie, że wykupione reklamy sie nie wyświetlają, prawda to ?

forum myloga nie działa już z rok, jeżeli nie dłużej, więc nie ma gdzie za bardzo zasięgnąć konkretnych informacji co się tam dzieje :>

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2016-11-20, 23:18 ]
zobacz również wątek z 2016 roku => dlaczego myspot / mylog nie działa?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2008-05-18, 22:17   

wsio prawda, jasna prawda - klubów tez nie mozna zakladać bo "czekaja na nowa wersje serwisu" która nastąpi bog wie raczyc kiedy.
admini w ogole sie nie przejmuja tym co sie dzieje i chyba spisali myloga na straty, choć raz na ruski rok pojawi sie "news".
dziwi mnie tylko, ze mimo wszystko ludzi wciaz przybywa na mylogu, a garstka sobie poszła hen na inne serwisy.
wytlumaczenie jedno mi sie nasuwa - mulog jedzie po starej opinni "najleszego", a ze admini sie zachlustneli "slawa" to robota w dupie siedzi i zainteresowania zadnego (procz oplaconej domeny i hostu)
co ciekawe wiekszosc ludzi tam zostaje z przyzwyczajenia, bo nie ma mozliwosci eksportu notek itp... i wola myloga sypiacego sie zamiast zrobic sobie kopie bloga na dysku programem do sciagania witryn i przeniesc sie gdziekoliwek indziej.
o ile moge zrozumiec osoby piszace na serio, o tyle dzieciaki z blogami o naruto itp to juz nie bardzo...

coz... przyjdzie taki czas ze mylog po ktorejs tam awarii nie dojdzie do siebie i wtedy na 100% bedzie lament nad utraconymi notkami, nieraz z paru lat.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-05-19, 02:39   

ciekawi mnie gdzie ludzie się porozchodzili - Ci, którym doskwierają te utrudnienia, n o i userzy z forum mylogowego..
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2008-05-19, 13:31   

ja poszłam na wordpress... szkoda mi notek z myloga, opisałam tam kawał mojego życia i wiele to dla mnie znaczyło.

reklamy wykupione nie działają - od X tygodni wciąż wyświetlają się te same reklamy VIP i zwykłe, przerwy techniczne były co chwilkę - kontakt z administracją zerowy... pamiętacie jak ktoś porwał "oceny jak w burdelu?" (nie pamiętam dokładnie nazwy) administracja miała ich w dupie, a jakby na to nie patrzeć, ten serwis ocenowy był jednym ze sztandarowych serwisów myloga, cała ekipa od alfa (działająca też na positive marks itp) poszli na domenę .eu.

założyłam wtedy bloga na mylog.pl bo słyszałam, że to fajny serwis i szczerze mówiąc - spełniał moje oczekiwania, naprawdę. nie potrzebowałam nic więcej. ale kiedy zaczęły się przerwy techniczne, wywalanie danych... przecież w takich warunkach nie można działać!

a wiedzieliście, że podczas procedury kasowania bloga TEŻ miałam przerwę techniczną i musiałam z dwadzieścia minut czekać?! najlepsze jest to, że kiedy wyświetla się tam ten komunikat o przerwie technicznej (np odpowiadam na komentarz, napisałam komentarz, wysyłam i JEB przerwa techniczna, komentarz poszedł się kopać) i że ta przerwa trwa od 4 - 5 nad ranem! a mamy środek dnia!
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-05-20, 21:09   

Ja nie umiałem ścierpieć tych przerw więc również wyniosłem się na wordpress.
Dla irytujące było np. to, że mimo zmiany szablony, cały czas stary się wyświetlał -.- .
Co do porozumiewania się z administracją to już przed tymi usterkami miałem problemy.
Z niewiadomego powodu już od dość dawna nie działa u mnie sprawnie funkcja redaktorów bloga (mino zaznaczonych funkcji nie mogli usuwać wpisów z księgi i dodawać nowych linek). Z powodu wszechogarniającej mnie desperacji napisałem do 'Aneczki' - jednej z administratorów serwisu i zostałem obrzucony obelgami, iż spamuję jej pocztę jakimiś pierdołami :zdegustowany:
Jak to na razie to mylog się rozpada i starzy bywalcy uciekają z niego masowo :kwasny:
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-05-20, 21:40   

Wlasnie, odnosnie mylogu i czestej migracji.
Zauwazylem ze wiekszosc z uzelow myloga ucieka na worpress i nie opieram tego, na przykladach userow z blogowicza, tylko na ogole, zdazelym zauwazyc i zaobserwoac, ze wiekszosc jak gdzies migruje, to na wordpress, nawet wiekszosc moich znajomych, choc w sumie wiekeszosc z nich, juz od dawna jest na wordpress :P
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2008-05-20, 21:44   

m@tarci, wyszło ci masło maślane, ale i tak wiem o co chodzi. :P
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-05-20, 21:51   

teneniel, taki moj styl pisania, nie ma sie czym chwalic, ale jak nie mam czasu, to naprawde chaotycznie mi to wychodzi.
Czasem potrafie napisac jedno zdanie, co ma 50 linijek.

Tak w ogole, czy potrafi mi ktos odpowiedziec, co ludzie widza w mylogu? szczegolnie teraz, kiedy ledwo chodzi, mi sie zdaje ze to sa same male noobki, co maja jeszcze male pojecie o bbogach etc., bo nie wierze ze jakis doswiadczony bloger, poszedlby na myloga.

[ Dodano: 20-05-2008, 21:52 ]
Chodzi mi o czas trazniejszy.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2008-05-21, 03:25   

co widziałam w mylogu? dużo moich znajomych miało tam blogi, panel sterowania był dla mnie łatwy do opanowania...

czemu wordpress? na blogowiczu się o nim dowiedziałam, przetestowałam i widzę, że jest o wiele lepszy od myloga. :ok:
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-05-21, 14:58   

WP daje również pewną swobodę i nie trzeba wykupywać dodatkowych funkcjii.
Po prostu instalujesz wtyczkę i "włala" ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-05-21, 14:59   

nevada menthol napisał/a:

przetestowałam i widzę, że jest o wiele lepszy od myloga.
jak dla mnie to nie ta kategoria wagowa, nawet nie ma co porównywać ;) oczywiście na korzyść WP.

a ci znajomi nadal tam są ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-05-21, 16:50   

burdel, a to nowość :D Sama nie pamiętam, kiedy zaglądałam na myloga, może z administratorami jest podobnie? W końcu i tak zarabiają :P
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz