Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::

Czy przeczytałeś choć jeden post na jakimkolwiek blogu urodowym?
Tak
85%
 85%  [ 18 ]
Nie
14%
 14%  [ 3 ]
Głosować: 21
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
Aisinom 
Blogger.Klub


Dołączyła: 05 Gru 2013
Posty: 20

Wysłany: 2014-01-24, 22:26   

Ja tych blogów nie przeglądam regularnie, bo mam swoje ulubione kosmetyki i swoje metody pielęgnacji i nie szukam w tym zakresie inspiracji. Czytając kilka blogów odnosiłam wrażenie, że wszędzie o tym samym piszą, jakieś kominy, woski, wyprzedaże w rossmannie, świateczne prezenty i tak dalej. nie mój klimat zupełnie.
______________________________________________________
www.aisinom.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

suvennes 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 219
Miasto: Katowice

Wysłany: 2014-01-24, 22:31   

Puszysława - blogerka i vlogerka w jednym to dla mnie coś bardziej złożonego. Myślę że one rządzą się nieco innymi prawami, operują słowem mówionym i pisanym, i tu z jednej strony mają zadanie ułatwione, a z drugiej utrudnione.
Ułatwione dlatego, ze jeśli o czymś nie powiedzą, to mogą to dopełnić postem (bądź na odwrót), a utrudnione, dlatego że zdecydowanie więcej wysiłku wymaga takie 2w1 :)
______________________________________________________
1200d - próbuję swoich sił w fotografii :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Puszysława 
Blogger.Klub


Dołączyła: 27 Lis 2013
Posty: 59

Wysłany: 2014-01-24, 23:19   

Suvennes, ale powiedziałaś że blog Azjatyckiego Cukru jest inny. Ja się z tym zgadzam w 100% ! Ale zaintrygowałaś mnie i nie dam Ci spokoju, dopóki nie napiszesz mi, dlaczego uważasz go za inny.
______________________________________________________
http://puszyslawa.blogspot.com [blog o kosmetyce i pielęgnacji, subiektywnie i naturalnie]
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-01-24, 23:38   

a ja nigdy nie interesowałam się zbytnio tego typu tematyką blogów. Trafiłam jednak na blog kosmetycznych (nie jestem pewna imienia) Aliny? wypróbowałam pięć z kosmetyków polecanych przez nią i naprawdę jestem bardzo zadowolona. :) :)

Więc jak najbardziej jestem otwarta, ale to też zależy kto bloga prowadzi. Jak bardzo się interesuje ta osobą tą tematyką.

Jest to trochę ryzyko kupić sobie krem do twarzy od osoby, która na jego poleceniu miała nadzieję tylko zarobić. :help: Jednak to nasze ciało jest potem tym królikiem doświadczalnym więc trzeba uważać
 
  podziel si� tym postem na:
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2014-01-28, 22:00   

W zasadzie jedynym blogiem kosmetycznym jaki odwiedzam (jak Facebook akurat zdecyduje pokazać mi nowy wpis ;) ) jest Alina Rose Makeup. Bardzo mi się podoba jej rzetelność oraz to że coraz częściej sięga po kosmetyczne DYI. W zasadzie to nie interesuje mnie u niej nic innego ;)

A jedynym źródłem z którego zasięgam opinii na temat kosmetyków jest KWC. Nawet jak coś znajdę na blogu to tam to weryfikuję ;)
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
Puszysława 
Blogger.Klub


Dołączyła: 27 Lis 2013
Posty: 59

Wysłany: 2014-01-28, 23:19   

Nie chciałabym, żeby to zabrzmiało jak uderzanie w "konkurencję", czy coś {tym bardziej, że sama z KWC korzystam}, ale raczej na odwrót. Czytam kilka recenzji i KWC. Robię tak, odkąd usłyszałam o kupowaniu komentarzy. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale w wątkach forum reklama się pojawia.
______________________________________________________
http://puszyslawa.blogspot.com [blog o kosmetyce i pielęgnacji, subiektywnie i naturalnie]
 
  podziel si� tym postem na:
Kot.kot 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 58
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-01-29, 11:17   

Raczej nie przepadam za blogami kosmetycznymi, jest kilka takich, które podczytuję, ale robię to raczej z sympatii dla ich autorek. Nudzi mnie ta tematyka, poza tym recenzje kosmetyków okazują się niezbyt przydatne. Co z tego, że jakaś blogerka zachwala krem czy balsam, skoro moja skóra zupełnie inaczej reaguje na ten specyfik ;) ? Poza tym... mam wrażenie, że blogerki kosmetyczne cały czas "powtarzają" po sobie, nie są oryginalne, ciągle te same produkty, ciągle te same recenzje (Taka dygresja: ostatnio rozbawiło mnie jak Blackdresses napisała o siemieniu lnianym i niemieckich kosmetykach, że to takie odkrycie. Taa, odkrycie, wałkowane w blogosferze kosmetyczne od początków jej istnienia ;) ) i że to środowisko to takie trochę... kółko wzajemnej adoracji ;) .
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-01-29, 12:30   

Kot.kot napisał/a:

że to środowisko to takie trochę... kółko wzajemnej adoracji ;) .


bo tak jest. Najlepszym dowodem jest to, że nawet bardzo popularne blogerki kosmetyczne, z dużą ilością UU, obserwatorów i komentarzy na blogu nie są często w ogóle kojarzone przez resztę blogosfery
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-01-29, 13:35   

myślę, że ta zasada ma swoje zastosowanie w każdym blogu.
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-01-29, 17:06   

GoodByAccident napisał/a:

myślę, że ta zasada ma swoje zastosowanie w każdym blogu.


nie rozumiem. Czyli, że co? Że każdy blog z wyższymi statystykami niż inne nie jest kojarzony w blogosferze? Czy to nie do mojej wypowiedzi było? ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Kot.kot 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 58
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-01-29, 20:05   

GoodByAccident napisał/a:

myślę, że ta zasada ma swoje zastosowanie w każdym blogu.

Oczywiście. Tylko widzisz... jeśli chodzi o blogerów innego typu, mam wrażenie, że nawet jak są ciasno skupieni w tej swojej społeczności, to czerpią od siebie nawzajem i w ten sposób się rozwijają. Wydaje mi się, że bardzo dobrze widać to na blogach filmowych.
Tymczasem blogerki kosmetyczne i włosowe... pewnie to krzywdzące, ale czasem wydaje mi się, że one nawet siebie nawzajem nie czytają, tylko bezmyślnie klikają obserwuj każdej, która w tej tematyce siedzi :] .
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-01-29, 23:42   

Aj przepraszam słabo się wypowiedziałam i takie nieporozumienie. Przepraszam...

Chciałam powiedzieć, że o wiele łatwiej jest gdy np ktoś na blogu Cię poleci lub po prostu ma Cię w linkach. O wiele łatwiej jest gdy jesteś w takim kółku wzajemnej adoracji. I wydaje mi się, że to się tyczy wszystkich blogów. Przynajmniej na początku trudno jest budować wszystko od zera.

Z resztą zawsze można liczyć na pomoc, i zwyczajnie się wspierać.

Chociaż ja nie wiem, bo nie należę do żadnego
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz