Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::

Czy przeczytałeś choć jeden post na jakimkolwiek blogu urodowym?
Tak
85%
 85%  [ 18 ]
Nie
14%
 14%  [ 3 ]
Głosować: 21
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
Ewe-Linka 
Prezes w Mamspired


Zaproszone osoby: 3
Imię: Ewelina
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 154
Miasto: Northampton

Wysłany: 2014-01-30, 22:14   

Ja znam kilka blogów urodowych, ale przyznam szczerze, że zaglądałam na nie przez grzeczność. Nie przepadam jakoś za nimi. Może dlatego, że jestem dziwną babą? Jedyny kosmetyk do makijażu to tusz do rzęs ;) no dobra ale ostatnio zrobiłam rewolucję kosmetyczną dla włosów- jestem usprawiedliwiona. Wracając... Najpopularniejszy blog urodowy (chyba wiadomo o kogo chodzi) niczym mnie nie fascynuje... Ani posty, ani porady, ani tym bardziej jakieś włosowe historie guzik monie obchodzą.
Jedyny blog urodowy jaki obserwuję od dawna z własnej woli to naturalnie piękna-autorka jest przemiła i tak oddana, że aż się chce czytać.

PS Puszysława pamiętam doskonale jak prowadziłam bloga fit-parentingowego i jak obracałam się tylko w tych dwóch kategoriach, a później poznałam maff, jesicę, opydo itd itd Dzisiaj mam całkowicie inne podejście do blogowania. Ależ jakie było moje zaskoczenie, że są tacy ludzie i nie są zaślepieni sławą, tylko robią swoje i nawet Ci pomogą.
______________________________________________________
Mamspired- parentingowy blog lifestyle.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Puszysława 
Blogger.Klub


Dołączyła: 27 Lis 2013
Posty: 59

Wysłany: 2014-01-30, 22:50   

Są dwa najpopularniejsze, jeden idzie we włosy, drugi w mejkap. I jeszcze jeden w azjatycki lifestyle. Zazdroszczę, bo ja bez podkładu nie mam co się pokazywać na ulicy. A że staram się to zmienić, dochodzą jakieś cudowności.

Ja lubię Kasię z jestemKasia, popydo oczywiście też. vMoskievską uwielbiam i Konrada z mojadziewczynaczytablogi. Progres we własnym blogowaniu zawdzięczam... sama wiesz KOMu.
______________________________________________________
http://puszyslawa.blogspot.com [blog o kosmetyce i pielęgnacji, subiektywnie i naturalnie]
 
  podziel si� tym postem na:
Ewe-Linka 
Prezes w Mamspired


Zaproszone osoby: 3
Imię: Ewelina
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 154
Miasto: Northampton

Wysłany: 2014-01-30, 23:14   

oczywiście wiem KOMu ;) i powiem Ci, że ostatnio co raz bardziej się do niego przekonuje (choć wkurza mnie dziad jeden :/ )

[ Dodano: 2014-01-30, 23:20 ]
sorry bo odbiłam od tematu. sama też prowadzę kącik urodowy, bo lubię napisać recenzję kosmetyków, czy coś, ale o tym samym wolę poczytać na blogach lifestyle, niż tych specjalnie do testów stworzonych... :/
Co innego urodowy blog z testami przeplatanymi ciekawostkami, a co innego only testy.
______________________________________________________
Mamspired- parentingowy blog lifestyle.
 
  podziel si� tym postem na:
T0lkingF
[Usunięty]



Wysłany: 2014-02-02, 18:13   

Nie wiedzieć czemu utworzyło się takie powszechne stwierdzenie, że owe blogi są najłatwiejszą drogą do sukcesu, a ich autorki to snobki, idiotki i wszystko co najgorsze...
 
  podziel si� tym postem na:
17blackand29red 
Blogger.Klub


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Lut 2014
Posty: 28
Miasto: Kluczbork

Wysłany: 2014-02-25, 16:33   

Moim zdaniem blogi urodowe, jeśli autorki/autorzy wiedzą o czym piszą lub mówią są naprawdę dobrym pomysłem i jaknajbardziej przydatnym. Przeglądając takie blogi trafiłam już na milion pomysłów i trików urodowych naprawdę pomocnych i ciekawych. Więc jeśli blog jest konkretny, jestem jak najbardziej na tak.
 
  podziel si� tym postem na:
elleth 
Blogger.Klub

Dołączyła: 20 Kwi 2013
Posty: 17
Miasto: świętokrzyskie

Wysłany: 2014-03-18, 23:09   

Żadnego nie obserwuje.
Zaglądam na Azjatycki cukier, ale raczej jako ciekawostka. Żadnego bloga nie znam z nazwy. Kiedyś próbowałam poczytać coś u Anwen, ale mnogość mnie przytoczyła.
No i większość blogów urodowych jest jak dla mnie słabe, wszędzie te same recenzje tego samego na topie.
Miałam kiedyś w obserwowanych blog, gdzie dziewczyna rozkładała składy, wyjaśniała. Widać, że dziewczyna wiedziała coś więcej niż to że tusz jest do rzęs - to był ogromny plus.

Ale z drugiej strony wydaje mi się, że większość bloggerów jednak siedzi w swoim światku/kręgu.
______________________________________________________
gagatkowoagatowo.blogspot.com - blog parentingowo-pedagogiczno-czytelniczy
 
  podziel si� tym postem na:
Panna K 
WordPress.Klub


Imię: Kornelia
Wiek: 29
Dołączyła: 12 Mar 2014
Posty: 98

Wysłany: 2014-04-01, 19:24   

Ja od czasu do czasu coś tam przeglądam. W sumie mam dwa, które od czasu do czasu odwiedzam i nawet czasami komentuję. Szukam recenzji kosmetyków, ale po dokładnym ich sprawdzeniu lub przepisów na własne kosmetyki. Wbrew pozorom taki hand made najlepiej na mnie działa, a ile przy tym zabawy.
Moje ulubione to:
http://tylkopolskiekosmetyki.blogspot.com
http://naturalniepienkna.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Puszysława 
Blogger.Klub


Dołączyła: 27 Lis 2013
Posty: 59

Wysłany: 2014-04-02, 22:59   

Słuchajcie, pytałam tu i na Wizażu i teraz kombinuję, jak poskładać te wszystkie opinie. Pewnie trochę czasu mi to zajmie, ale temat jest taki fajny, że nie chciałabym go schrzanić.
______________________________________________________
http://puszyslawa.blogspot.com [blog o kosmetyce i pielęgnacji, subiektywnie i naturalnie]
 
  podziel si� tym postem na:
bazia08 
Blogger.Klub


Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2014
Posty: 22
Miasto: Irlandia

Wysłany: 2014-04-13, 18:21   

Ja lubię tę tematykę. Szczególnie poszukuje opinii na temat kosmetyków i kosmetycznych trików. Czasem można znaleźć też ciekawe informacje z zakresu domowej pielęgnacji. Jednak jak narazie nie mam jakiegoś swojego ulubionego bloga urodowego, który bym śledziła na bieżąco. Narazie skaczę w poszukiwaniach, raz tu, raz tam:)
 
  podziel si� tym postem na:
ambi 
Blogger.Klub


Wiek: 36
Dołączyła: 14 Sty 2014
Posty: 35

Wysłany: 2014-04-14, 23:24   

Pewnie dziwna jestem, bo nie czytam takowych.
No dobra, może z kilka razy szukałam czegoś na temat naturalnych kosmetyków i info uzyskałam na blogach. Niestety nie jestem w stanie przypomnieć sobie ich tytułów.
______________________________________________________
http://podwojne-szycie-weroniki.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Puszysława 
Blogger.Klub


Dołączyła: 27 Lis 2013
Posty: 59

Wysłany: 2014-04-15, 22:38   

Nie jesteś dziwna, większość tutaj nie czyta, a przynajmniej nie czyta regularnie.
______________________________________________________
http://puszyslawa.blogspot.com [blog o kosmetyce i pielęgnacji, subiektywnie i naturalnie]
 
  podziel si� tym postem na:
bulebulerka
[Usunięty]



Wysłany: 2016-02-18, 14:09   

Coraz częściej mam wrażenie, że blogi kosmetyczne czytają najczęściej i co najważniejsze komentują tam wpisy w większości inne blogerki kosmetyczne. Zwykły czytelnik raczej zjawi się w poszukiwaniu opinii o danym kosmetyku, przeczyta i pójdzie sobie nie zostawiając żadnego śladu. Tym bardziej, że blogi urodowe wyrastają jak grzyby po deszczu, a tych naprawdę interesujących jest tak naprawdę garstka.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz