Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
angielskapolka 
WordPress.Klub

Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 39
Miasto: Anglia

Wysłany: 2015-05-31, 15:05   

Htsz napisał/a:

angielskapolka napisał/a:

A ogólnie, to raczej nie przywiązuje do tego wagi
do tego, że są czy ich nie ma :P ? Nie potrzebujesz komentarzy? może warto rozważyć ich wyłączenie :P ?


Na początku przejmowałam się tym, że nie mam komentarzy, ale teraz nic mi to nie robi za specjalnie. Jeżeli już się trafi jakiś, to fajnie, zwłaszcza, jeśli można podyskutować z kimś inteligentnym. Krytyki też się nie boję :)
______________________________________________________
https://angielskapolka.wordpress.com/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

NRWTrip 
WordPress.Klub


Imię: Marcin
Wiek: 36
Dołączył/a: 18 Maj 2015
Posty: 37
Miasto: Kleve (DE)

Wysłany: 2015-06-22, 15:16   

Pomimo tego, że mam ich niewiele zwracam na nie uwagę. Czasami ktoś doda w nich coś ciekawego co warto zmienić we wpisie. Nie uważam się za robota, który wszystko wie i czasem mogę coś pominąć. W moim przypadku komentarze pojawiają się raczej na społecznościowych niż bezpośrednio na blogu... ale zawsze wszystkie czytam ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Maną 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 49

Wysłany: 2015-07-23, 11:32   

Jak dla mnie komentarze są niezwykle ważną częścią blogosfery. Zwracam na nie uwagę czasami aż do przesady i zastanawiam się tylko jak zrobić, aby ludzie komentowali. Oczywiście komć za komć mnie nie interesuje. ;) Jako, że dopiero od niedawna mam konto blogger to właściwie wszystkie moje komentarze zostały w sieci anonimowe, na szczęście teraz to się zmieni. :)

Poza tym blog bez komentarzy wygląda po prostu smutno. Tak jakby nikt nie czytał. Wiem, że to tylko pozory, a jednak to "brak komentarzy" jakoś mnie przekonuje, że chyba jednak posty nie wzbudzają zainteresowania.
 
  podziel si� tym postem na:
Biczyk 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 27 Wrz 2014
Posty: 56

Wysłany: 2015-07-23, 20:31   

Mnie dziwią blogi, które mają po kilka-kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy lajków na FB, a nie mają żadnych komentarzy. Od razu sobie myślę, że duże prawdopodobieństwo, że lajki zostały zdobyte jakoś nieuczciwie.
______________________________________________________
http://totylkoteoria.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Maną 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 49

Wysłany: 2015-07-23, 21:02   

To też prawda, chociaż sama więcej lajkuję niż komentuję, więc powinnam wiedzieć, że to jeszcze nic nie znaczy. Ale jakoś tak, komentarz=informacja zwrotna, wiec jest niezwykle cenną rzeczą.
 
  podziel si� tym postem na:
singiel mama 
Blogger.Klub


Imię: Monika
Wiek: 46
Dołączyła: 02 Lip 2015
Posty: 15
Miasto: Kraków

Wysłany: 2015-07-29, 00:50   

Lubię komentarze, choć mam ich niewiele i raczej od stałych czytelników, rzadko pojawia się ktoś nowy kto chce napisać co myśli o tym co ja napisałam. Wszystkie komentarze są dla mnie cenne i na wszystkie staram się odpisywać.
Dodam, że najcenniejsze komentarze to według mnie te które są rozwinięciem tematu który się porusza, to jakby jego dalsza część, pokazanie czegoś czego ja być może nie zauważyłam, czy nie uchwyciłam.
 
  podziel si� tym postem na:
WiFiFun 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 23 Lip 2015
Posty: 16
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-07-30, 21:40   

Dla mnie były zawsze zbędne bo pisałem zawsze głównie dla siebie. Jak są fanie bo człowiek poznał opinie innych, ale najważniejsze było dla mnie to co napisałem. A reszta nieważne.
 
  podziel si� tym postem na:
panna_inspirancja 
WordPress.Klub


Wiek: 36
Dołączyła: 24 Lip 2015
Posty: 24
Miasto: Kraków

Wysłany: 2015-07-31, 16:24   

WiFiFun napisał/a:

Dla mnie były zawsze zbędne bo pisałem zawsze głównie dla siebie. Jak są fanie bo człowiek poznał opinie innych, ale najważniejsze było dla mnie to co napisałem. A reszta nieważne.

Też tak uważałam, ale z czasem zaczęłam odczuwać potrzebę dyskusji na dany temat, a także byłam ciekawa, czy są osoby, które podzielają moje poglądy, czy też mają zupełnie inny punkt widzenia :) Reasumując nie są najważniejsze, ale bardzo lubię jak są :)
______________________________________________________
https://inspirancja.wordpress.com/ - wszystko może stać się inspiracją!
 
  podziel si� tym postem na:
Vess 
WordPress.Klub


Dołączyła: 02 Lip 2015
Posty: 24

Wysłany: 2015-08-12, 23:46   

Przez wzgląd na sposób pisania ani nie narzekam na brak komentarzy, ani nie mogę specjalnie się nimi nie przejmować - są po prostu częścią historii, którą piszę wspólnie z czytelnikami. Czasem kilka spojrzeń na tę samą sprawę bywa męczące, ale w gruncie rzeczy - czego się nie robi :) .
______________________________________________________
Lubujesz się w fantastyce? Szukaj Czerwonego Piachu.
Próbujesz pisać dla internetu? Tu znajdziesz kilka osobistych porad.
 
  podziel si� tym postem na:
goodforyoudp 
Blogger.Klub

Dołączyła: 31 Sie 2014
Posty: 123
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-08-26, 12:53   

Myślę, że komentarze dają kopa do działania. Poza tym są wyznacznikiem, że ktoś czyta Twoje wypociny i chce mu się skomentować (co nie jest częste, albo jest, ale czasem nie jest wartościowe).
______________________________________________________
Beauty and Lifestyle Blog - dpblog.pl
 
  podziel si� tym postem na:
FatalneSkutki 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Lip 2015
Posty: 26

Wysłany: 2015-09-02, 10:31   

Dużą. Każdy bardzo cieszy, w końcu to największy komplement dla notki, że ktoś chciał własną myślą się w związku z nią podzielić.

A w związku z komentarzami opowiem anegdotę co mnie jakiś czas temu spotkała: skomentowałam gdzieś wpis o twórczości pewnej pisarki że wyczuwam pewną genderową niewrażliwość i czy autor sobie zdawał z tego sprawę kiedy pisał, że to nie jest kobiece pisanie, bo przekleństwa się zdarzają. (Generalnie miałam w głowie WTF, ale postanowiłam być w komentarzu miła i delikatnie zwrócić uwagę).
Trochę później znów zaplątałam się w okolice owego bloga, i postanowiłam sprawdzić, czy autor mi odpowiedział jakoś. A ach, och mój komentarz zniknął skasowany ręką wszechmocnego twórcy bloga - już chciałam się wewnętrznie oburzyć, ale patrzę, że kontrowersyjny fragment tekstu również zniknął zastąpiony innymi sformułowaniami.
I nie wiem, czy się cieszyć, że autor moje uwagi wziął do serca, czy czuć niejaki dyskomfort znikającej/zmieniającej się treści i cenzurowanego bloga.
 
  podziel si� tym postem na:
Vess 
WordPress.Klub


Dołączyła: 02 Lip 2015
Posty: 24

Wysłany: 2015-09-02, 15:38   

FatalneSkutki, skoro zdarzyło ci się to tylko raz, to z całą pewnością mój przypadek cię pocieszy.

Nie wiem czemu, ale często piszą do mnie świeżutkie blogerki (nie mam pojęcia, za kogo mnie uważają, bo nie jestem żadnym dla nich przykładem) "chodź, zobacz, co u mnie, dopiero zaczynam, potrzebuję twojej rady". Jako że przeglądam te wiadomości wtedy, kiedy mam czas wolny - to na przeczytanie prologu (bo zwykle są to opowiadania) też chwilkę znajdę. Zwykle mój komentarz jest też pierwszym na tych blogach.

A teraz do sedna: nigdy, absolutnie nigdy nie zdarzyło mi się, żebym wróciła po tygodniu i zobaczyła dalej wiszący komentarz. Zawsze usuwają. Zawsze! Człowiek się napracuje, wypruje z siebie flaki, wypisze błędy, komentarz wychodzi długości notki, albo i dłuższy - i co dostaje? Ech.

Czasem się zastanawiam, po co ja jeszcze czytam te prośby...
______________________________________________________
Lubujesz się w fantastyce? Szukaj Czerwonego Piachu.
Próbujesz pisać dla internetu? Tu znajdziesz kilka osobistych porad.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz