Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
creativamente 
Blogger.Klub

Imię: Marta
Dołączyła: 05 Sty 2014
Posty: 25

Wysłany: 2014-01-05, 17:20   

Jak dla mnie ważne są tylko te komentarze z których wynika, że ktoś dokładnie przeczytał notkę. Wkurzają mnie komentarze typu "może obserwacja?".
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

AlicjaJestem 
Blogger.Klub


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 41

Wysłany: 2014-01-05, 23:47   

Hmm ja jak na razie nie mam do czego przywiązywać uwagi, bo najzwyczajniej w świecie ich nie mam :) ale komentarze są ważne, te konstruktywne, a nie tak jak wyżej wspominane "może obserwacja za obserwacje"
______________________________________________________
http://holographicwolf.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Marian381 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 04 Sty 2014
Posty: 47

Wysłany: 2014-01-06, 08:50   

Pewnie, że komentarze są dla mnie ważne. Świadczą o tym, że kogoś moja praca zainteresowała do tego stopnia, że chce podzielić się swoim zdaniem. Oczywiście muszą to być komentarze na temat, a nie zwyczajny spam. Najlepiej wprowadzić moderację aby przed opublikowaniem komentarz musiał zostać zatwierdzony.
 
  podziel si� tym postem na:
Chettys 
Blogger.Klub


Dołączyła: 05 Sty 2014
Posty: 39

  Wysłany: 2014-01-06, 12:11   

Niestety komentarze typu " może obserwacja za obserwację" są bardzo częstym zjawiskiem. Chyba nie widziałam blogu, który by nie miał takiego komentarza. Plaga.
 
  podziel si� tym postem na:
Marian381 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 04 Sty 2014
Posty: 47

Wysłany: 2014-01-06, 15:36   

Chettys napisał/a:

Niestety komentarze typu może obserwacja za obserwację są bardzo częstym zjawiskiem. Chyba nie widziałam blogu, który by nie miał takiego komentarza. Plaga.


Na szczęście u mnie się jeszcze takie komentarze nie pojawiły, ale pewnie wszystko przede mną. :przestraszony:
 
  podziel si� tym postem na:
Chettys 
Blogger.Klub


Dołączyła: 05 Sty 2014
Posty: 39

Wysłany: 2014-01-06, 20:59   

Marian381 na pewno i Ciebie nie ominą, ale trudno tak już musi być.
 
  podziel si� tym postem na:
Zapisane w Kronikach 
Blogger.Klub


Imię: Kamil
Wiek: 36
Dołączył/a: 06 Sty 2014
Posty: 28
Miasto: lubelskie

Wysłany: 2014-01-08, 17:03   

Fajnie jak na blogu są miłe komentarze odnośnie tekstów czy wyglądu bloga. Jeszcze lepiej jak ktoś podsuwa nam jakieś rady w celu ulepszenia bloga. Negatywnymi komentarzami nie ma co się przejmować. Przecież nie przestanę publikować dlatego, że komuś się to nie podoba (niektórym się nic nie podoba). Ważne, żeby w swojego bloga włożyć całe swoje serce. Wtedy będzie on sprawiał frajdę nie tylko wam ale i osobom odwiedzający bloga.
______________________________________________________
http://zapisane-w-kronikach.blogspot.com/ - Jak mówiono i pisano o Polsce i Polakach. Zapraszam!
 
  podziel si� tym postem na:
Chettys 
Blogger.Klub


Dołączyła: 05 Sty 2014
Posty: 39

Wysłany: 2014-01-08, 18:58   

Zapisane w Kronikach Masz rację, nad negatywnymi komentarzami nie da się zapanować ma na myśli takie obraźliwie. a wiadomo, że każdemu się nie dogodzi. Miło jest natomiast faktycznie gdy komuś się podoba to co robimy i tworzymy:)
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-01-09, 00:32   

najgorsze dla mnie jest gdy ktoś ma na celu tylko reklamę. Przy okazji to nie trafiony sposób na mnie, bo raczej nigdy nie wchodzę na takiego bloga
 
  podziel si� tym postem na:
Chettys 
Blogger.Klub


Dołączyła: 05 Sty 2014
Posty: 39

Wysłany: 2014-01-09, 19:13   

Niestety tak czasem bywa. ale z drugiej strony każdy chce się jakoś pokazać i szuka różnych możliwości:)
 
  podziel si� tym postem na:
mopsta 
Blogger.Klub

Imię: Jacek
Dołączył/a: 08 Maj 2011
Posty: 36

Wysłany: 2014-01-10, 13:51   

Zależy od komentarza, bo jeżeli zawiera on uwagi to staram się zrozumieć czy rzeczywiście robię coś źle.
Generalnie fajnie jest gdy ktoś komentuje, wiadomo wówczas, że strona/blog jest odwiedzany. Nadaje to jakiegoś sensu, czy też motywacji do działania.
Nie lubię natomiast jednej rzeczy. Gdy komentuję komuś wpis, i gdy mój komentarz nie koniecznie zgadza się z poglądem autora wpisu, i gdy ten pisze coś w stylu "jak się nie podoba to po co komentujesz" to krew mnie zalewa, to takie dziecinne.
 
  podziel si� tym postem na:
nittka 
Blogger.Klub


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sty 2014
Posty: 53

Wysłany: 2014-02-02, 16:04   

Mnie interesują pozostawione komentarze. Bardzo mnie inspirują. Jak czuję, że jest odzew czytelników na moim blogu to wiem, że nie pisze w pustkę. Poza tym jest to bardzo miłe, jak ktoś wyrazi swoje zdanie pod postem.
______________________________________________________
Pozdrawiam cieplutko,
kobaltowa-sowa.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz