Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-26, 06:33

jesteś anty ?
tak
52%
 52%  [ 34 ]
nie
27%
 27%  [ 18 ]
nie mam zdania
20%
 20%  [ 13 ]
Głosować: 65
Wszystkich Głosów: 65

Autor Wiadomość
Tobiasz
[Usunięty]



Wysłany: 2006-06-04, 22:12   

Po co się nimi przejmować? Dla mnie są obojętni.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-06-04, 22:50   

Frozen napisała to o czym jej dzisiaj wspomniałem (użyła nawet kilku moich stwierdzeń :P ) a mianowicie o temacie na forum myloga:

http://forum.mylog.pl/vie...php?id=2462&p=1

przeczytałem uważnie iiii.... mowa jest tam o stronie mylog.pocałuj... konkretów niestety niewiele, jednak sporo tam mijających się z prawdą elementów.

1. nie jest to bezsensowny antyblogas o blog27 -> tylko strona, na której zamieściłem róznego rodzaju argumenty przeciw mylogowi, także zewnętrzne (z hacking.pl), wygląda na to, że poprostu ludzie uniesieni dumą nie potrafią tego zauwazyć.... sami należą do klubów typu: http://anty-ie.klub.mylog.pl/ gdzie opisane są wady przeglądarki internetowej, a na forum mylogowym piszą, że jak się czegoś nie lubi to się o tym nie pisze (to podchodzi pod zaprzeczenie samemu sobie ;) )

2. kolejnym brakiem zrozumienia (swiadomie lub nieświadomie) jest fakt, iż około 70% wypowiedzi tam odnosci się do konfliktów eblogowo-mylogowych, szkoda tylko, że ja mam z tym wspólnego tylko tyle, iż uświadomiło mnie to, że nie jestem odosobniony w swoich poglądach ;) podobnie myśli sporo innych osób, nie wymienię ich bo nie wiem czy sobie życzą, ja swojej opinii nie mam zamiaru ukrywać.
Prosze więc nie przyklejać mi łaty należącego do grupy obrończej konkurencyjnej dla was strony.

3. Także wytykana mi zazdrość nie jest niczym uzasadniona, z uwagi, ze jak pisałem już kilak razy nie jestem konkurencją myloga, robie to co lubie i jak mi się podoba. Z uwagi na ilość osób zakładających tam masowo blogi i znając pewne fakty napisałem sobie stronke, tak samo jak zrobili to kiedyś ludzie, który odkryli wady np. IE.

dlatego drogie grono budujące opinię na tym co napisze do was panna Anna (dlaczego tak? przykład: odn. trolli w/w wątku), wyjaśniając to co napisałem wyżej:
strona jest po to aby przeczytali ją ludzie i wyrobili sobie własne zdanie, zapoznali się być może z istotnymi dla nich informacjami, których nie znajdą na waszym forum, bo większość opinii przeciw znika z waszego forum (dzisiaj szukałem mojego usera i go nie ma...). Jedni się z tym zgodzą inni nie, tak to już jest, stwierdzneie bezsensowności projektu jest jedną z nich jednak nie sądze aby przodującą ;)

(a wielu już zmieniło myloga na coś innego, tak samo jak wielu promuje tą stronę)

porównywanie mojego zachowania do pięciolatka wyrabia odpowiednie zdanie o autorze stwierdzenia, z jednej strony jesteście za kulturą wypowiedzi, ale z drugiej strony w przypadku natarcia konkretami potraficie napisać tylko coś w rodzaju "normal jest bee bo zrobił taką strone a mylog jest cacy nobo tak i już" ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-06-04, 22:51   

post dodany tutaj, aby nie zawieruszył się gdzie u was, w dodatku nie mam dostępu do forum, a jak mam to jak napisałem moje profile znikają albo są blokowane.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Voldemort
[Usunięty]



Wysłany: 2006-06-05, 15:16   

Najpierw chciałbym przeprosić za ironię, ale zawsze jej używam i nie zamierzam się zmieniać.

Ale fajna zabawa! Parę debilnych Pokemonów z MyLog.pl obraziło nas, więc wrzućmy wszystkich użytkowników tego serwisu do jednego worka (co tam ponad 200 000 osób!). Nieważne, że blogi zakładane są przez ludzi inteligentnych, oczytanych i potrafiących kulturalnie dyskutować. Wszyscy to idioci!

Od razu mówię, że jestem przeciwnikiem MyLoga, ale obrażanie jego użytkowników jest żałosne (to do Ciebie, klejnot). Pokemony ta tym serwisie są wyniszczane (choć ciągle jest ich dużo) i to w nim lubię.

Co do forum: na MyLogu jest 236406 blogów i tylko 1713 osób ma swoje konta na mylogowym forum więc nie osądzajcie ich tak. Zresztą większość osób z forów literackich (a prawie tylko takie zaszczycam swoją obecnością) olewa Aneczkę i zakłada blogi na MyLogu, bo jest do tego serwisu przyzwyczajona.

Klejnot - jak ja nie lubię ludzi mówiących o rzeczach, o których nie maja pojęcia! Przeczytał parę opowiadań, ale wszyscy mówią, że tylko niewiele z nich jest dobrych więc i on będzie tak twierdził. Dobrze zgadłem? A naprawdę najwięcej jest opowiadań przeciętnych. Tak, przeciętnych. Szokujące, prawda?

Czarzasta - lepiej żeby pisarz/pisarka założył więcej blogów, bo będzie szkolił swoje umiejętności i dzięki temu szybciej jego twórczość stanie się zdatna do czytania, ba!, całkiem dobra.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-06-05, 15:36   

Voldemort napisał/a:

Ale fajna zabawa! Parę debilnych Pokemonów z MyLog.pl obraziło nas, więc wrzućmy wszystkich użytkowników tego serwisu do jednego worka (co tam ponad 200 000 osób!). Nieważne, że blogi zakładane są przez ludzi inteligentnych, oczytanych i potrafiących kulturalnie dyskutować. Wszyscy to idioci!

to twoja ocena sytuacji, jednak strona nie jest skierowana przeciwko użytkownikom, wręcz przeciwnie, miała ich poinformowac o pewnych sytuacjach, ale ścierałem się na ten temat wyżej ;) za opinie innych osób i ich interpretację całości nie odpowiadam.

co do forum, to nie sądze aby wszyscy byli tam wrzucani do jednego worka, a jedynie szanowne grono cukierokowe, które łatwo rozpoznać ;)

także pokemonizm, cokolwiek to dla kogoś znaczy słabo jest tępiony, ponieważ powstaje wiele nowości promujących tego typu sprawę, pooglądaj kluby, zobaczysz, że niewiele z nich jest naprawde interesujących,
osoby wszelkiego pokroju zakładają tam bloga bo niby jest darmowy- a jak już pisaliśmy wiele razy - po głębszym przyglądnięciu się wychodzi na to, iż sporo przydatnych (w zależnosci od przeznaczenia bloga) funkcji jest za opłatą ;) i to nie tylko moja opinia, czytałem juz kilka "blogów o blogach" i tam także to zauważono ;)
nie sądze, żeby tępiono coś na czym łatwo jest zarobić ;)


p.s. nie wkładam także wszelkich brudów do worka myloga, problemy podobne istnieją na wielu serwisach, ale tam osoby odpowiedzialne za to są otwarte na uwagi, zauważ, że nie wypisywałem obraźliwych tekstów na nikogo, a na mnie jest bardzo dużo ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Voldemort
[Usunięty]



Wysłany: 2006-06-05, 16:21   

Miałem na myśli głównie klejnota, nie autora serwisu MyLog.pocalujmniewdupe.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Karol 

Dołączył/a: 17 Mar 2006
Posty: 203
Miasto: Chełm

Wysłany: 2006-06-05, 18:03   

Frozen Lust napisał/a:

przez przypadek zajrzalam na szanowne forum myloga, w ktorym obrazali uzytkownikow ebloga - mowiac ze jestesmy jakims kolkiem rozancowym admina czy cos w tym rodzaju.

- ochh, achh, a żeby przypadkiem eblogowicze nie obrażali mylogowiczów. tu po prostu panuje zasada - piękne za nadobne.
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-06-05, 18:16   

Tylko, ze to za nami stoja sensowne argumenty, a nie paplanina żądnych uznania* nastolatkow :)

* ok, nazwijmy to podlizywaniem sie, nie wdawajmy sie w szczegoly dotyczace nazewnictwa heh.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-06-05, 18:45   

a już myślałem, ze da się podyskutować na tamtym forum, miałem maleńką nadzieje, że ktoś z tamtego grona przeczytałe ze zrozumieniem to co napisałem, ale niestety nie, temat zablokowano, podając przepowiadający przyszlość (wróżby? czary?) powód. Doczekłem się nawet uwagi odn. tego o co poprosiłem Artura. panna anna stwierdziła, że mam dostep, chciałem tylko sprecyzować: mam dotęp dzięki uprzejmości osób trzecich jak korzystam u nich z komputera albo użyję serwerów proxy, robię to jednak tylko gdy dotrą do mnie informacje o tych (śmiesznych dla mnie w tym momencie) postach co się pojawiają czasem. W innych przypadkach, czyli takich gdzie musze się wypowiedzieć (kiedy to moje IP powinno 'reprezentować' i potwierdzać moją osobę) -> widzę:



rozmowa tam wygląda jak w piosence "Banach - ściana" ;) w dodatku nadal sprawa eblogowo-mylogowa jest łączona z moją... :niepewny:
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz
[Usunięty]



Wysłany: 2006-06-07, 14:58   

Mogę jeszcze powiedzieć jedno o administracji mylog. Lekceważą użytkowników. Wogóle nie odpisują na maile. Logowanie strony slowa.pl jest niedopracowane i trochę mylog.pl też. Choć administracja zrobiła ankiete użytkownikom.
 
  podziel si� tym postem na:
klejnot
[Usunięty]



Wysłany: 2006-06-13, 16:49   

Ok może masz rację Voldemort, trochę chyba mnie poniosło z tym bluzganiem na użytkowników. Opowiadania może i są w większości przeciętne (pewnie i tak bym sam podobne co najwyżej potrafił napisać), ale uderza mnie to, że skupione są one w większości wokół tych samych rzeczy (Harry Potter chyba wygrałby pod względem ilości). A nudzi mnie czytanie tego samego (co najwyżej zmienione imiona, miejsca). Czasami zdarza się jakiś blog dobry, ale to są wyjątki. Największe natężenie takich blogów występuje na mylogu(chyba najwięcej), ale też innych darmowych serwisach. Na blog.pl już tak dużo ich nie występuje. A dlaczego? Dlatego, że trzeba płacić, a osoby takie jak te, które piszą te opowiadania nie chcą bulić (co śmieszniejsze później osoby, które nie chciały bulić płacą, żeby mieć sondy itp.), bo później zmienia się np. trend i od razu kasują swój stary blog (albo o nim zapominają) i zakładają nowy, na którym prawdopodobnie będą pisać podobne historyjki z innymi bohaterami.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-06-13, 20:20   

klejnot, tylko, że moja strona nie atakuje userów, tylko ich informuje, ale nie mnie to rozstrzygać kto jak interpretuje 'akcję' i jakie wartości pod nią sobie podkłada - czyli dlaczego nie lubi myloga.

Zadowalające jest, że mimo tej dyskusji nieporozumienia na mylogu są także ludzie otwierający oczy i uszy na sposób zachowania poszczególnych osób, na tamtym forum także ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz