Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-26, 06:33

jesteś anty ?
tak
52%
 52%  [ 34 ]
nie
27%
 27%  [ 18 ]
nie mam zdania
20%
 20%  [ 13 ]
Głosować: 65
Wszystkich Głosów: 65

Autor Wiadomość
Fafu
[Usunięty]



  Wysłany: 2006-06-20, 15:46   Głupota

Jeżeli nie podoba wam sie serwis Mylog to poprostu go omijajcie, nie wchodźcie na tą strone. :kwasny: Poprostu: nie odzywajcie sie. "Afera" nic nie zmieni. Jeżeli waszym zdaniem Mylog jest zły to idźcie sobie na np. blog.onet.pl. Boże, macie wielkie problemy :kwasny:
:suchy:

[img]http://hidentity.org/hid/PL149794.gif[/img]
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

moron 
Administrator
Forum God


Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 714
Miasto: litwini wracali?

Wysłany: 2006-06-20, 17:11   

Fafu napisał/a:

Afera nic nie zmieni.
juz zmienila...

odpisze ci na takim samym poziomie
jak stronka akcja antymylogowa ci sie nie podoba to nie wchodz na nia
______________________________________________________
jestem moron i uzywam painta :wstyd:
a ty
?
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-06-23, 00:11   

Fafu, polecam Ci przeczytanie kilku moich ostatnich postów tu na forum to może zrozumiesz, bo po raz n-ty powtarzać mi się juz nie chce...
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz
[Usunięty]



Wysłany: 2006-07-12, 14:30   

Fafu, jeśli nie wiesz o co nam chodzi to nie gadaj!

[ Dodano: 12-07-2006, 14:44 ]

Frozen Lust napisał/a:

W kontekscie humorystycznym najlepsze byl tekst taki, ze Aneczka pamietala wersje Photoshopa z 1997 roku. Potwierdzenia tego w jej pracach nie widzac, dlatego Aneczke dodajemy do grupy ludzi Niepozytywnie Zakreconych, bedzie siedziala w lozy Omam Niepotwierdzonych :hyhy:


Aneczka pewnie pamięta jeszcze Windows 1.0 z 1985 albo i nawet Unixa z 1969. :D
 
  podziel si� tym postem na:
Kazik-chan
[Usunięty]



Wysłany: 2006-07-30, 12:35   

Cześć Wam!

Mam dla was jeszcze jeden dowód, że administratorzy Myloga są NIEODPOWIEDZIALNI i NIE PRZESTRZAGAJĄ SAMYCH PRZEZ SIEBIE USTALONYCH ZASAD.

W czym rzecz? Otóż żyła sobie w spokoju i dostatku pewna strona o adresie http://danime.ovh.org , na której ludziska sobie anime ściągali. A tu "traaaaaach!", i się pojawiło http://anime-feces.mylog.pl ... No dobra, zdrowa konkurencja nikomu jeszcze nie zaszkodziła, ale naprawdę...!

a) strona kradnie Download Anime linki
b) bezczelnie nas obraża, używając wulgaryzmów

(zresztą, sami zobaczcie, co wypisali o uploderach DA w ostatnim newsie :zly: )

I co, mamy siedzieć i się gapić, jak nas bezczelnie okradają i obrażają? Połowa populacji DA wysyłało prośby do adminów myloga o usunięcie strony, powołując się na punkty regulaminu... I nic. E-meile ciągle wysyłane, AF robi się coraz bezczelniejsze i gwiżdże na myloga...

NO I CO TO ZA ADMINI, pytam się, którzy w głębokim poważaniu mają swoich klientów i nie przestrzegają wytyczonych przez siebie zasad?...

Co o ty myślicie?

Pozdrowienia i niech kisiel waniliowy będzie z Wami ^^
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-07-30, 13:23   

Kazik-chan, a poruszyliscie ten temat na forum myloga ?

jeżeli nie to może warto ? (śmiech)

jesli tak to jaka była reakcja ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Kazik-chan
[Usunięty]



Wysłany: 2006-07-30, 13:25   

Hmm... W sumie dobry pomysł :) Tylko, czytając wasze wypowiedzi, zjedzą mnie tam żywcem, hieny jedne (nie obrażając hien)...

Spróbuje :)

Pozdrowienia i niech kisiel o smaku owoców morza będzie z Wami ^^
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-07-30, 13:32   

nie pisz tego jak zdesperowany 10 latek tylko przedstaw konkretne fakty (obraza itp, wraz z punktami regulaminu) i zapytaj dlaczego mimo tylu maili do administracji brak jest jakiejkolwiek reakcji z ich strony ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz
[Usunięty]



Wysłany: 2006-08-13, 22:49   

Zawsze możesz zgłosić organizacji ochrony witryn internetowych - www.bowi.org.pl ;)
Normal, twój pomysł jest zły. Aniusia (administatorka myloga) znajdzie wymówkę dlaczego nie może usunąć lub zawiesić bloga.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-10-19, 22:29   

Tobiasz napisał/a:

Zawsze możesz zgłosić organizacji ochrony witryn internetowych - www.bowi.org.pl ;)
Normal, twój pomysł jest zły.
Twój pomysł Tobiaszu (obecnie Anarchisto) także nie był za dobry z uwagi na to, ze bowi ma coraz bardziej związane ręce w wielu sprawach - sam się o tym przekonałem ;)

wracając do spraw typowo odnoszących się do głównego wątku tematu.
coś mnie natknęło na takie małe podsumowanie ;)

1. strona http://mylog.pocalujmniewdupe.pl powróciła po prawie miesięcznej nieobecności w sieci (niedbalstwo ;) - zapomnieliśmy wgrać ją na nowy serwer :wstyd: )

2. informacje zawarte na stronie ostatni raz uaktualniałem w styczniu :zawstydzony: - dość dawno... co od tego czasu się zmieniło ?
z tego co zauważyłem to jak narazie forum mylog nie działa - zwiecha od jakiegoś czasu, tak więc kilka(naście)postów powyżej może nie być do końca zrozumiałych (tych własnie odn. forum), wartałoby posiadać kopie tego co pisano 'u nich', ale niestety po raz kolejny widać moje niedbalstwo - nie sądziłem po prostu, że zamkną kiedyś swoje pikne forum (może teraz kasują wszystko co jest im nie na rękę :P ?) ;)

"zamknięcie do odwołania" powinno być to jak najbardziej na rękę mi :P z uwagi na to, ze zwracanie uwagi na pewne sprawy prawie w ogólnie nie zaskutkowało, a teraz kiedy forum jest nieaktywne mam nadzieję, że korespondowanie przez pocztę podaną na 'ich forum' nie jest żadną karą (jeżeli ktoś zna szczegóły niech wypowie się w tej kwestii) - jeśli jest (Boże chroń!) to tym bardziej zapraszam do rejestracji na naszym forum :) - szerokiee grono ludzi pomocnych w wielu sprawach, nie tylko mylogowcy ;)

3. część osób zastanawiała się dlaczego nie lubię myloga, heh.. odpowiadałem już pośrednio w tym wątku i na stronie. Ma ona w sobie tylko kilka procent mojej prywatnej niechęci do administracji, reszta to raczej troska o userów, wiadomo - mylog to obecnie najpopularniejszy serwis blogowy (teraz można ironicznie powiedzieć, że jest czego zazrościć -> naiwnych, którzy bulą smsy nie wiedząc, że jest alternatywa :P ) i nieładnie byłoby ze strony administracji tak dużego projektu aby sprawy opisane na mojej stronie nadal były aktualne! Z uwagi na to, że zajmuję się blogami -> opisuję to co widzę i z czym miałem styczność, dzięki temu dowiedziałem się, że nie jestem sam (także o tym wpspominano, i nie było to żadne żalenie się ;) ) a teksty typu:

Fafu napisał/a:

Jeżeli nie podoba wam sie serwis Mylog to poprostu go omijajcie, nie wchodźcie na tą strone. :kwasny: Poprostu: nie odzywajcie sie. Afera nic nie zmieni. Jeżeli waszym zdaniem Mylog jest zły to idźcie sobie na np. blog.onet.pl. Boże, macie wielkie problemy

są niestety nietrafne :) dzisiaj zyjemy aferami, jedne pomagają inne nie, ta w moim założeniu ma być pomocną !

Nikomu nie narzucam swojej opinii i nie narzucałem. Oczekiwałem jakiś poważnych argumentów zwrotnych nie doczekałem się, poprawiono kilka błędów a reszte odpierano tzw. odwracaniem kota ogonem

nie chcę też znowu się powtarzać, sądze, że wyraźnie zobrazowałem to w tym wątku:
=> http://forum.blogowicz.in...t17,30.htm#4341


nadal zapraszam do wypowiadania się, chętnie dowiem się jaka jest Twoja ocena sytuacji, jeśli masz aktualne informacje na tematy poruszane na stronie tym bardziej zachęcam.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2006-10-28, 13:06   

Post na Blogers.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany: 2006-11-01, 21:32   

Frozen Lust napisał/a:

Prosze http://www.forum.eblog.pl/viewtopic.php?id=657
Przyklad braku kultury jednego z mylogowiczow. Brawo, wiecej takich szargajacych opinie ludzi :looka:



Pomimo tego że nie jestem zadowolonym mylogowiczem lecz przymuszonym , nigdzie niema 100%-wej kultury

Cytat ze strony podanej przez Frozen lust :

może kolejny debil z Mylog.pl przyszedł co ?

-
Każdy m prawo do wyboru serwisu a user nie odpowiada za głupote administratora
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz