Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-26, 06:33

jesteś anty ?
tak
52%
 52%  [ 34 ]
nie
27%
 27%  [ 18 ]
nie mam zdania
20%
 20%  [ 13 ]
Głosować: 65
Wszystkich Głosów: 65

Autor Wiadomość
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2006-11-13, 15:41   

Ja powiedziałbym tak. Eblog to ździerstwo i plagiatorstwo Myloga. Za usunięcie reklamy trzeba słać smski za 10,98 zł miesięcznie przez co na Mylogu nie trzeba słać smsków, aby zlikwidować reklamy. Nie dawno Eblog wprowadził dodatkowe podstrony co Mylog miał to już ponad 2 lata temu. Frozen, na mylogu za podstronę i założenie jak i przedłużenie o pół roku płaci się 1,22 zł. Ja 2 lata temu miałem na eblogu bloga z pomocami blogowymi i nie byłem tym wielce zachwycony. Kluby to na eblogu są to multiblogi, a na mylogu są fanlistingami.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-11-13, 15:50   

Nie mam zamiaru spierac sie z toba, ale powiem ci jedno. Jestes dzieciak i to w dodatku straszny. Twoje poglady zmieniaja sie jak chorągiewka na wietrze, wiec radzilabym sie zdecydowac na jedno.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
mur
[Usunięty]



Wysłany: 2006-11-13, 16:45   

:offtopic: na załączonym wyżej obrazku widać że pan htsz uczy się macierzy ;) .


Poo-woo-dzee-niaa!
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2006-11-13, 17:42   

Anarchista napisał/a:

Ale to raczej do notek.


wyrażaj się zatem jasno. posty na forum nie mają ograniczeń co do długości.

Wordpress.com rzeczywiście nie posiada typowej opcji edycji kodu jak polskie serwisy. a jeśli naprawdę Ci brakuje tej opcji - to posiada ją Netblog.pl, Bloger.pl, Jogger.pl... mam dalej wymieniać?

podstrony, w dowolnej ilości - free. hosting grafiki, w zasadzie chyba bez ograniczeń (nie wiem, bo nie korzystam) - tak samo. odkładasz te 10-25 zł miesięcznie i możesz zarejestrować i podpiąć domenę do bloga. albo postawić własny.

a co do klubów... naprawdę to jest takie niezbędne do blogowania?

nie zamierzałem tu faworyzować swojej "stajni", bo to nie jest serwis dla wszystkich. wykłócanie się "a mój jest lepszy, bo ma to/tamto/siamto" nie ma, moim zdaniem, większego sensu...
Ostatnio zmieniony przez Lukem 2006-11-13, 22:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
madziana
[Usunięty]



Wysłany: 2006-11-13, 18:08   

mur napisał/a:

:offtopic: na załączonym wyżej obrazku widać że pan htsz uczy się macierzy ;) .


Ja też :/
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8949
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-11-13, 20:49   

Frozen Lust napisał/a:

Twoje poglady zmieniaja sie jak chorągiewka na wietrze, wiec radzilabym sie zdecydowac na jedno.
Poglądy mogą się zmieniać, chociażby dorastając inaczej patrzymy na wiele spraw i wiele zaczynamy rozumieć a wsześniej się buntowaliśmy.
Anarchista obecnie uzywa myloga i cieszy się z tego, ma do tego prawo, tym co robi niewłaściwie jest wprowadzanie ludzi w błąd -> potwierdzają to jego ostatnie posty, kiedy próba argumentacji "bo tu cos jest a gdzie indziej nie ma" okazuje się nieskuteczna.

Anarchista napisał/a:

Ja 2 lata temu miałem na eblogu bloga z pomocami blogowymi i nie byłem tym wielce zachwycony
2 lata !! :szok: nie bronie ebloga, ale niewiele w takim razie wiesz o nim :) to co było kiedys a co jest teraz to spora różnica a mylog mając takiego 'wspaniałego' grafika nie działa na korzysć usera (raczej na swoją :P ) ;)

podobna polityka (w moim odczuciu) panuje na mylogu, pocztą pantoflową rozchodzi się, że mylog to blog za darmo, ale w rzeczywistości darmowe jest tam jego założenie i kilka opcji (o czym już wspominałem nie raz), jak napisał Luke Mica korzystając z alternatywy mozna nawet zaoszczędzić sobie na domene (lub hosting) :)

Skoro załozyłem już tam bloga to w pewnym stopniu ufam 'firmie', ale ta 'firma' ma mnie w nosie :) dlaczego ? no bo jak nie dodam notki to mi napiszą, że porzuciłem bloga, albo i skasują ;) a co im tam, przecież mają do tego prawo.
Czyli z jednej strony dostosowują sterty dodatków do swoich dodatków pod usera (ciekawe ilu tak naprawde wykorzystuje chociażby połowe tych funkcji) ale z drugiej zmuszają go do pisania w wyznaczonym przedziale czasowym bo inaczej ciach i ktoś przejmuje ci blogaska ;) - extra :ok: - oczywiście można sobie zapłacić (jak za wszystko inne) niby niewiele (1,22 na 50 dni) no ale podobno to byl darmowy blog ? a prowadzenie jego to już niewliczone w to ? czyli jak chce dodawać sobie opowiadania co np. 2 miesiące bo tyle może potrwać napisanie dobrego to mimo wszystko musze płacić te 1,22 co jakiś czas bo mi braknie 10 dni...

a reklamy w panelu administratorskim to nie jest wyjątek na mylogu (tego chyba inni nie mają) ? może wprowadzą opcje wyłączania ich SMSem ^^ ?

jeżeli chodzi o kluby, to owszem też jestem zdania, że Eblog odgapił to od myloga, w obu przypadkach nie spełnia to jednak swojego zadania - chyba, że miały to być kolejne preteksty do wysyłania smsów (mylog) ;) bo znikomy procent operuje klubem jak należy a wiekszość to poprostu farmy linków -> kto ma więcej ten jest dzezzy ;)

kategorie notek, jak już się ktoś decyduje na takie coś to chyba mu 4 nie wystarczą, no ale przecież może wysłać SMS, a jak nie ma komórki ^^ ?

ciekawi mnie też jak to jest z tym wiejącym kpiną pakietem grafiki, po 3 miesiącach halt i nic mi się nie wyświetli ?

i jak to jest na prawede z tymi reklamami ? napisali, że 72H, ale w przypadku dużej ilość reklam są zmieniane - czy to znaczy, 72godziny pokazywania mojej reklamy czy trzymanie linka w bazie przez 72H a wyświetleń będzie w zależności od ilości konkurencji ?
mylog nie posiada FAQ i od pewnego czasu forum... z każdą taką pierdołą trzeba im maila słać ?

chcesz sonde ? zapłać ^^ chcesz statystyki - zapłać :) chcesz współdzielić bloga - zapłać :yay:
zablokować IP też za darmo nie mozna, naszczęście zabezpieczenie przed spamem jest darmowe (uff)

pamiętam też, że ktoś tłumaczył się, iż opcja zmiany nazwy bloga jest płatna aby nie podkradano nikomu, ale jak się to ma teraz do tzw. "porzuconych blogów" ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2006-11-14, 07:02   

Frozen Lust napisał/a:

Nie mam zamiaru spierac sie z toba, ale powiem ci jedno. Jestes dzieciak i to w dodatku straszny. Twoje poglady zmieniaja sie jak chorągiewka na wietrze, wiec radzilabym sie zdecydowac na jedno.


Ja się z nikim nie spieram tylko wyrażam własne zdanie. Ja jestem w takim wieku, gdzie moje poglądy zmieniają się.

Poza tym można wykupić bloga na mylogu na zawsze. Mylog głównie utrzymuje się ze swoich usług, a eblog z reklam.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8949
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-11-14, 12:31   

Anarchista napisał/a:

Poza tym można wykupić bloga na mylogu na zawsze
a ile to jest "na zawsze" ? widziałeś kiedyś taką ofertę na poważnej stronie ?

dodam jeszcze, ze najpopularniejsze to nie to samo co najlepsze ;) podobnie jest przecież z onetblogiem :) on ma ponad 1,2 mln blogów (4,5 raza więcej jak mylog) i to oznacza, ze jest lepszy od myloga ? albo najlepszy ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

  Wysłany: 2006-11-15, 17:00   Odpowiedź.

Htsz napisał/a:

Anarchista napisał/a:

Poza tym można wykupić bloga na mylogu na zawsze
a ile to jest na zawsze ? widziałeś kiedyś taką ofertę na poważnej stronie ?

dodam jeszcze, ze najpopularniejsze to nie to samo co najlepsze ;) podobnie jest przecież z onetblogiem :) on ma ponad 1,2 mln blogów (4,5 raza więcej jak mylog) i to oznacza, ze jest lepszy od myloga ? albo najlepszy ?


Na zawsze poprostu. Blogi onetowe nie mają edycji html, css i takie tam. Moi znajomi z reala mają w onecie blogi.
 
  podziel si� tym postem na:
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany: 2006-11-17, 23:38   Re: Odpowiedź.

Niektórzy się do myloga przywiązali i w ogóle wolą ten serwis :)
Ale Zdają sobie z tego sprawe że administracja tego serwisu Kpi z Userów !

Nie Mam Zdania

Tobiasz napisał/a:

Jepg ty też miałeś bloga na mylogu.


Tak . Ale przestałem prowadzić jakiekolwiek blogi bo zaczynalem sie tym denerwować
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
Ostatnio zmieniony przez Bartek 2006-11-23, 04:41, w całości zmieniany 4 razy  
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2006-11-18, 18:35   

Jepg ty też miałeś bloga na mylogu.

[ Dodano: 16-12-2006, 14:07 ]
Teraz Mylog to shit.
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-01-02, 21:59   

Chamstwo, chamstwo, chamstwo, łamanie zasad bez żadnego wyjasnienia, kumoterstwo a na dodatek oszustwo w bialy dzien - to jest wlasnie administracja myloga.

Przejelam klub anty-ie, poniewaz nie byl uaktualniany od lipca. Dalam linka do watku opera vs firefox na tym forum i co sie okazuje? Nie moge sie zalogowac ;] bo ktos, wiadomo kto, odebral mi ten klub.
Wyedytowal notke, zeby nie bylo linku do forum.
Pytam sie, gdzie tu do cholery jest sprawiedliwosc? Czy administracja bedzie miala w koncu na tyle jaj by odpowiedziec za to co robi? :dobani:

Co sadzicie?
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz