Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2012-05-22, 23:45
Autor Wiadomość
Monica Reyes
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-01, 07:08   

Zauważyłam, że tak do połowy tematu wszyscy dawali "Weronisi" takie same rady. Nie czytacie się nawzajem, czy co?
Mnie też irytują różiowiutkie blogi o głupitukich aktoreczkach, blogi, gdzie dziewczyneczki piszą, jak to im źle, o chłopak, którego rzekomo tak kochają ich nie zauważa, blogi typu Winx i Witch, których jest zatrzęsienie i wszystkie komentarze to, tak jak pisaliście, "fajniutki blogasek, wpadnij do mnie". Wymiotować się chce... A co najgorsze to takie pokemonki (nawiasem tego określenia nie słyszałam i jeszcze nie spotkałam grupy ludzi, która byłaby tak przeciwna takim "BlOgAsKoM" i którym by tak zależało na poprawnej polszczyźnie, tak trzymać ;) ) mają po kilka-kilkanaście blogów! To okropne! Takim dzieciom powinno się odbierać dostęp do internetu. :/ Z resztą nie tylko na blogach tak jest. Teraz serwisy takie jak fora.pl oferują darmowe fora bez instalacji skryptów. To co się porobiło? Pełno dzieciaczków ma po dziesięć takich domen o różnych bzdurach.

Cytat

Kurde... Gdzie podziały się czasy, że opisywało się życie swoim własnym piórem lub długopisem w grubaśnym zeszycie?

A ja jeszcze taki "zeszyt" mam. :P Też nie podoba mi się, że ludzie tworzą blogi-pamiętniki, bo kogo obchodzą to, co dany autor robił w danym dniu?
Co do tych mądrych blogów to osobiście rzadko takie spotykam. ale rzeczywiście ten Świat Zosi jest niezły. Aż żal się robi, kiedy w ogóle nie ma tam komentarzy. :( Bądź co bądź to taki komentarz raz za czas jest motywacją do dalszego pisana i cieszy autora.
Pozdrawiam!!!
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-08-01, 10:56   

Monica Reyes napisał/a:

Też nie podoba mi się, że ludzie tworzą blogi-pamiętniki, bo kogo obchodzą to, co dany autor robił w danym dniu?


Ja lubię takie blogi-pamiętniki, ale pod warunkiem, że mniej więcej orientuję się o co chodzi od samego początku i jeszcze jeśli jest to napisane przyzwoitym językiem.
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-08-01, 12:23   

Cytat

mają po kilka-kilkanaście blogów!

jedna z moich tzw. "wirtual znajomych" miała 25 i powiedziała, że musi tworzyć następne!

Cytat

fajniutki blogasek, wpadnij do mnie.

w taki sposób spamowano mojego bloga miesiącami =='
 
  podziel si� tym postem na:
Fanatyk
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-01, 12:40   

Cashee napisał/a:

Cytat

mają po kilka-kilkanaście blogów!

jedna z moich tzw. wirtual znajomych miała 25 i powiedziała, że musi tworzyć następne!

Cytat

fajniutki blogasek, wpadnij do mnie.

w taki sposób spamowano mojego bloga miesiącami =='


Dlatego lubię WordPress :D
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-08-01, 13:34   

Cytat

Dlatego lubię WordPress


A aja nie bo nie umiem sama stworzyć szablonu na WordPress :P Hehehe, ale ogolnie podoba mi się ten program. Wiesz moze skad mozna go sciagnac bo na tej stronie jakos nie widze dzialu Download czy informacji skad mozna go pobrac.
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-08-01, 20:46   

http://wordpress.org/download/

Szablony w WP robi się prosto, tylko trzeba temu poświęcić trochę czasu... :)

Cytat

jedna z moich tzw. wirtual znajomych miała 25 i powiedziała, że musi tworzyć następne!


O matko. Przerobiłem taki wariant z czterema blogami. I wysiadłem. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-08-01, 21:56   

Luke Mica, wszystko jest proste jak się umie ;) Znasz może jakąś stronkę z tutorialami jak zrobić taki szablon?
 
  podziel si� tym postem na:
Fanatyk
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-02, 12:15   

Codex @ wordpress.org
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-08-02, 19:34   

Fanatyk podał najlepsze źródło informacji. Jest też fajny artykuł na ten temat.

Osobiście nie korzystałem z tutoriali przy rozgryzaniu Wordpressowych szablonów, raczej przypatrywałem się gotowym i próbowałem je dostosowywać. Przy znajomości samego tylko XHTML/CSS można się tego nauczyć, choć widok mieszanki języków PHP z XHTML początkowo mnie odstraszał. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Fanatyk
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-02, 19:39   

Świetny art LM!
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-08-02, 22:38   

Luke Mica napisał/a:

choć widok mieszanki języków PHP z XHTML początkowo mnie odstraszał.


Ja się z Wordpressem bawiłam jakieś dwa lata temu i wtedy właśnie mnie odstraszył na dobre :D
 
  podziel si� tym postem na:
P Joanna
[Usunięty]



Wysłany: 2007-11-12, 20:39   

Moja droga! Nie pisz takim pisemkiem, bo nikogo tym nie zachęcisz, najwyżej zarazisz oczopląsem. Jeśli mówisz, że nikt nie będzie chciał czytać tych bzdur to lepiej daj sobie spokój, dziewczynko.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz