Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2010-01-29, 00:16
Autor Wiadomość
igrekfau 


Imię: Alicja
Dołączyła: 08 Gru 2009
Posty: 21
Miasto: Trójmiasto

Wysłany: 2009-12-26, 19:51   

tak, dział nowinek technologicznych to może być mała porażka.
ale jeżeli chodzi o teatr, to można pisać sporadycznie.
nie każdy dział musi być meeega rozbudowany. znając życie dział literatura będzie aż wyciekał po brzegi od artykułów w porównaniu do innych kategorii.

ale któż nie chciałby np. przeczytać o "Skrzypku na dachu", albo niegdyś grywanym w Teatrze Muzycznym, tu w Gdyni musicalu 'Chicago' ?

zastanówcie się, co ma dla Was wartość. trzeba dbać, by rozwijać swoje zainteresowania - zarazić kogoś pasją.

na przykład interesujesz się muzyką, a ulubiony gatunek to rock .. wiadomo, że nie chcesz pisać o techno, prawda? - to tylko taka mała skala porównawcza, ale żeby pisać/oceniać trzeba znać się na rzeczy.
na przykład jakąś płytę można porównać do innych w tym gatunku .. lub poprzednich płyt wykonawcy.

potrzebujemy, tak sądzę, osób rzetelnych, obeznanych w temacie i chcących rozwijać swoje zainteresowania. nie tylko we własnym zakresie - ale innym również pokazać również swój kawałek świata, który naszym zdaniem jest najbardziej wartościowym.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

.Mr.eN. 


Imię: Piotr Łukasz Domini
Dołączył/a: 17 Mar 2009
Posty: 33

Wysłany: 2009-12-26, 20:25   

Zgadzam się, aczkolwiek sporadycznie niech nie znaczy co jakiś czas, a systematycznie, ale mniej niż w innych działach. Trzeba zachować stosowne proporcje, bo to nie może być tak, że jeden dział będzie kipieć niczym gotujący się rosół na zbyt dużym gazie, a inne od czasu do czasu zabłysną, by potem miesiącami nie olśniewać czytelnika wcale.

igrekfau , myślę, że każda osoba, która wysuwa tu swoją kandydaturę zna się na jednym lub kilku działach i właśnie dlatego chciałaby, by z tym/tymi jej dzioba kojarzono. Ja muzyki słucham, ale nie czuję się na siłach, by dogłębnie rozwodzić się nad każdą płytą, natomiast z teatrem mam tyle wspólnego, co Erika Kohut ("Pianistka") z mężczyznami i dlatego nie chcę mieć z tymi działami nic wspólnego. Jeśli oczywiście przydam się na coś. To miałaby strona opiewająca w kulturalne nowinki wielkiego świata i aktualnie chyba na tym się skupiamy. W sumie zostaje kilka kwestii organizacyjnych i chyba można by zacząć pisać pierwsze teksty :)
 
  podziel si� tym postem na:
igrekfau 


Imię: Alicja
Dołączyła: 08 Gru 2009
Posty: 21
Miasto: Trójmiasto

Wysłany: 2009-12-26, 20:31   

.Mr.eN. sądzę, że jak na razie nasza ekipa jest zbyt mała, aczkolwiek nie twierdzę, że nie można zacząć przygotować warsztatu. Może, żeby nie było zbyt mało profesjonalnie, napiszcie jakieś próbki tekstu na wybrany przez Was temat. Ja też postaram się coś napisać.
Tak, żeby każdy mógł pokazać swój pogląd na to, jak powinny wyglądać oceny.org .

Pikantne nowinki ze świata celebrites, sądzę, że mijają się z nazwą domeny, ale cóż.. Można i tego spróbować. Człowiek do niczego SAM by nie doszedł, gdyby nie zastosował metody prób i błędów.

Więc... Może do dzieła? Mniej mówmy, więcej róbmy. Tak chyba będzie właściwie.
 
  podziel si� tym postem na:
.Mr.eN. 


Imię: Piotr Łukasz Domini
Dołączył/a: 17 Mar 2009
Posty: 33

Wysłany: 2009-12-26, 20:48   

Nie sądzę, by było Nas mało, mamy po prostu ograniczony budżet, nieuwzględniający pensji dla pracowników. Może dlatego tak mało osób chce pisać albo zbyt mało z nich wierzy w sukces projektu. Komuś takiemu ja mogę co najwyżej wsadzić kij w oko albo rzucić kłaczkiem, bo w tym to ja jestem dobry :) W każdym razie moglibyśmy się podzielić między działami i każdy wziąłby na swoje barki ten, w którym czuje się dobrze. Ewentualne najbardziej oblegane moglibyśmy prowadzić wspólnie, a w miarę dochodzenia nowych osób (bo sorry, ale nie wierzę, że się nie znajdą!) dzielić się miejscem w dziale z kolejnymi autorami. igrekfau nadzorowałaby pracę wszystkich, mają pod sobą, powiedzmy kilku "Liderów" jak na to się mówi w pewnej japońskiej firmie.

Swoją drogą aktualnie z osób chętnych jest igrekfau, zbikowa, Htsz (gdy tylko dowie się czegoś o recenzjach), Inez i ja, a to w sumie daje pięć osób, więc na dobry początek wydaje się być idealnie. Co mielibyśmy pisać i po co? Może warto zaczekać na specjalny dział, o którym mówił Htsz i tam dogralibyśmy szczegóły.? Swoją drogą piszeszmy po to, by ocenić jak to robimy, czy piszemy, by wyrobić jeden stajl ocen dla wszystkich? xD
 
  podziel si� tym postem na:
igrekfau 


Imię: Alicja
Dołączyła: 08 Gru 2009
Posty: 21
Miasto: Trójmiasto

Wysłany: 2009-12-26, 21:09   

po prostu oceniamy. Wg własnego zdania, uznania czy co tam jeszcze...
Nie bójmy się obsmarowywać. Nie idealizujmy również, ponieważ 100% w przyrodzie NIE występuje.

No dobra, pięć osób. Można to jakoś rozkręcić, i think. No, i przy okazji zrobić jakiś konkurs na redaktorów.

Myślę, że ocena społeczeństwa także będzie dobrym pomysłem. Fakt, temat typu 'galerianki' jest już oklepany i powielany miliardy razy... Ale na pewno coś się znajdzie.. Przecież każdy człowiek, który trzeźwo patrzy na świat, ma czasem ochotę wziąć kogoś za kołnierz i go umoralniać, o ile postępuje źle.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-12-26, 22:17   

pozostańcie przy opcjach niskiego budżetu na początek, czyli książki, muzyka, kino, teatr itp. rzeczy - póki nie ma funduszy na coś większego trzeba zacząć od tego na co nas stać.

Dział już istnieje i osoby wymienione wyżej dostają właśnie do niego dostęp (pozostałości po starej wersji strony). W tym dziale omawiajmy szczegóły projektu ;)

Mnie jako recenzenta proszę raczej nie liczyć (chyba, że sporadycznie), mogę zająć się promocją/reklamą i wraz z Łukaszem (jeżeli będzie miał ochotę i chęci) pomocą oraz obsługą techniczną.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
.Mr.eN. 


Imię: Piotr Łukasz Domini
Dołączył/a: 17 Mar 2009
Posty: 33

Wysłany: 2009-12-26, 22:36   

Htsz napisał/a:

Dział już istnieje i osoby wymienione wyżej dostają właśnie do niego dostęp (pozostałości po starej wersji strony). W tym dziale omawiajmy szczegóły projektu ;)


Przepraszam, ale zgubiłem się. Gdzie dokładnie to omawiamy? :]
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-12-26, 22:39   

odbierz pocztę to się przekonasz :] (lub poszukaj dobrze na forum ;) )
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
.Mr.eN. 


Imię: Piotr Łukasz Domini
Dołączył/a: 17 Mar 2009
Posty: 33

Wysłany: 2009-12-26, 22:44   

Dziękuję, widzę. Ahoj, przenoszę się :)
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2009-12-27, 19:28   

Htsz napisał/a:

wraz z Łukaszem (jeżeli będzie miał ochotę i chęci) pomocą oraz obsługą techniczną.


Można na mnie liczyć, jeśli tylko czas pozwoli (czyt. jakoś damy radę ;) ). Chociaż przypomnę nieśmiało, że swego czasu QQ wyrażał też chęć pomocy - Arek, zapytaj i jego, może się wykaże. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2009-12-27, 21:44   

Htsz napisał/a:

i jak go sobie wyobrażasz? co miesiąc będziesz kupował nową kartę graficzną i ją testował ;>?

Ja sobie go nie wyobrażam. Po prostu się spytałem czy będzie taki dział...
 
  podziel si� tym postem na:
prejudice
[Usunięty]



Wysłany: 2010-01-04, 20:32   

Dzień dobry, ja zostałam przysłana przez panią Igrekfau i uprzejmie proszę o dostęp do 'ocenowego' podforum. (;
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz