Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2010-01-29, 00:16
Autor Wiadomość
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-03-18, 15:04   

Cytat

A co to jest OPB? :P
foch! :looka:
.Mr.eN. podaj adres ocenialni, bo Twój nick mi nic nie mówi...
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

.Mr.eN. 


Imię: Piotr Łukasz Domini
Dołączył/a: 17 Mar 2009
Posty: 33

Wysłany: 2009-03-18, 16:09   

Gdybyście zapytali jakie są Nasze oceny Paris Hilton to usłyszelibyście 'hot', Kazimiera Szczuka rzuciłaby pewnie niesmacznym żartem, a prezydent Kaczyński stwierdziłby z pewnością, że jesteśmy przyszłością narodu i macie w Nas inwestować. Mi trudno napisać jakim typem ocenialni jesteśmy, bo moje zdanie nigdy nie będzie w pełni obiektywne. Wiem tylko, że nie jesteśmy ocenialnią za trzy grosze, a każda opinia to wielki wkład oceniających. Jeśli do czegoś podchodzimy to profesjonalnie, tak by wyłapać ewentualne uchybienia albo dać do zrozumienia, że coś jest bez sera. Nie jeździmy po nikim dla samego jeżdżenia czy własnej przyjemności i staramy się wychodzić naprzeciw blogerom. Jesteśmy drużyną.

Ale chwileńka, bo ja czegoś nie rozumiem. Zależności między ingerencją w html, a egzystowaniem bloga w necie opisanym wzorkiem chyba nie ma, więc i nie rozumiem, dlaczego padło takie pytanie. Oceniamy wszystkie blogi, a kryteria dostosowaliśmy do różnorodnej tematyki i możliwości serwisu, na których się znajdują. Nie krzywdzą blogów spoza Onetu, ale też i nie faworyzują blogów założonych właśnie na Onecie. Myślę, że i poza poprawnością netowego języka można ocenić coś jeszcze, by podkreślić wyjątkowość danej jednostki. A kryterium jest jedno dla wszystkich, bo nie ważne co się na Nim prowadzi, to zawsze będzie blog.

;) Oceny Krwiożerczej Elity: http://gratin.blog.onet.pl/

.Mr.eN. & Narcisse & Narcyz, właśnie z tymi trzema nickami jestem kojarzony w necie. Aktualnie na urlopie maturalnym, co nie znaczy, że nie oceniam. Jestem w trakcie dwóch, acz częstotliwość wydawanych opinii ograniczona została do ustawowego minimum. :)

Zajrzyjcie, oceńcie, zobaczcie i napiszcie, co myślicie.

PS. Mam wrażenie, czy moderatorzy urządzają nowym użytkownikom mini integrację z podpisami przy postach w tle? xD
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2009-03-19, 12:59   

Zzielona napisał/a:

A co to jest OPB? :P

Wstyd Agata, wstyd! :P

.Mr.eN., szczerze mówiąc, pierwszy raz o Was słyszę ;) ale spojrzałam na Waszą stronę i muszę przyznać , że fajnie się to prezentuje. Podobają mi się kategorie, w jakich oceniacie blogi. Wiem, że to ma małe znaczenie, ale wspominam jedynie, że tak jest ;)
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-03-19, 17:09   

Ciężko mi to wytłumaczyć, ale uważam, że porady powinny dotyczyć także części technicznej. Tak samo jak ocena treści nie powinna skupiać się na tym czy ktoś pisze ciekawe czy nie i tylko wspominać tematykę bloga (np. w jednym zdaniu zawierać 'ciekawie piszesz', 'dobra tematyka') a skupić się na poprawności pisowni, używanych słowach i zwrotach zawierając przy tym naukę. Podobnie przy ocenie wyglądu bez wiedzy o HTML ma się marne szanse, aby doradzić jakiekolwiek poprawki jeżeli blog zawiera 'błędy' czy też zobrazować swoje sugestie tak, aby bloger zobaczył to na własne oczy.

Stąd interesowanie się tym w jaki sposób oceniacie skoro nie znacie się na html ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
.Mr.eN. 


Imię: Piotr Łukasz Domini
Dołączył/a: 17 Mar 2009
Posty: 33

Wysłany: 2009-03-19, 21:50   

Wymagasz zbyt wiele od przeciętnego blogera i może to właśnie nie pozwala na znalezienie odpowiedniej ekipy. Ja rozumiem, że część techniczna jest ważna, ale uwagę trzeba zwrócić także na to, że ostatnio większość projektów wcale nie należy do autorów prowadzących blogi. Od robienia szablonów przez szabloniarnie po prowadzenie komuś bloga od strony technicznej, więc i tu ocena nie będzie nigdy w pełni sprawiedliwa. Nasza 'Strona wizualna' daje pełne pole do popisu, ale nie mogę nikogo zmusić do pisania o czymś, o czym nie ma zielonego pojęcia. Jesli znajdzie się ktoś kto zechce dojść i będzie posiadał odpowiednią wiedzę, to oczywiście może zająć się i tą działką. Uwagę przykuwa także fakt, że większość ocenialni lokuje się na Onecie, bo on nie wymaga znajomości html'a. I mam wrażenie, że stanowimy zdekka gorszą grupę, bo ten specyficzny język komputerowy nie jest Nam znany. Humaniście trudno będzie dostosować się do informatyki, a z dwojga już lepsze to pierwsze. Bo strona techniczna jest ważna, ale nikt nie zakłada bloga dla bawienia tęczówki, a przede wszystkich wyrażenia siebie poprzez pisanie. Dlatego poprawność jest ważna, ale i bez niej można tworzyć coś świetnego, bo od pomocy technicznej zawsze znajdziemy jakiś serwis, ale umiejętności pisania niestety nie.

A więc nie jesteśmy odpowiednią ekipą do prowadzenia tych ocen, a i szkoda, bo korzyści z pewnością byłyby obopólne. Zostaniemy na 'zdekka' ograniczonym Onecie, który nie oferuje co prawda wielkich możliwości, ale daje kawałek sieci, a to zdecydowanie najważniejsze. I znowu żal mi pupę ściska, bo netowa czeluść straci niedługo kolejną ocenialnię, która miała być wielkim projektem. A i jeśli nadal będziecie mieli ochotę na poszukiwania nowych oceniających, to nie szukajcie ich na Onecie, bo tam zwyczajnie nie ma ludzi, którzy znaliby się na stronie technicznej w tak zaawansowany sposób, Ci już z Onetu uciekli :)

Wielkie dzięki za możliwość złożenia oferty, bo to bardzo cenne doświadczenie. W końcu gorsi od Agusi nie byliśmy, c'nie? :) I bardzo dziękujemy Amirze za wyrazy uznania dla Naszego wkładu w ocenialnię. My raczkujemy, ale mamy siebie, a to pozwoli na bardzo długi żywot. Jeśli chodzi o etymologię kryterium to opisywałem ją wcześniej, więc raz drugi rozwodzić się nie będę. Pozwólcie, że zostanę skromnym użytkownikiem tego forum, bo bardzo mi się tu podoba. Powodzenia życzę w poszukiwaniu odpowiedniej ekipy :)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-03-20, 03:59   

Taki długi wywód a po prostu nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Ja nie wymagam od blogera znajomości html'a tylko od oceniającego. Bo jak wspomniałem sama ciekawość strony nie powinna być wyznacznikiem do oceny, ogólnie ciężko jest oceniać coś subiektywnie bo zawsze patrzysz przez pryzmat swoich upodobań. Ja zawsze twierdziłem, że dobre oceny to tak naprawdę porady blogowe a te dotyczą raczej części technicznych, tak samo humanistycznej od strony ortografii i stylistyki jak i wizualnej od strony graficznej i koderskiej.

Przykładem do mojej poprzedniej wypowiedzi może być sytuacja kiedy strona blogera krzywo się wyświetla, nie pojawia się dobrze pod Firefoxem itp. wtedy trzeba mieć chociaż pewne podstawy aby odpowiednio doradzić gdzie bloger ma szukać przyczyny problemu i jak go rozwiązać ;) Tak samo jak przy problemach z ortografią doradza sie używania słownika, czy pisania notki najpierw w Wordzie/Writerze ;)

p.s. prowadzenie bloga poza onetem także nie wymaga wiedzy na temat html'a wklepujesz systemowy szablon lub kopiujesz z internetu innego gotowca a dodawanie notek wygląda wręcz identycznie.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
.Mr.eN. 


Imię: Piotr Łukasz Domini
Dołączył/a: 17 Mar 2009
Posty: 33

Wysłany: 2009-03-20, 12:30   

Czas poświęcony na napisanie komentarza nigdy nie będzie czasem straconym, bo to kolejna dawka nauki dla żądnego wiedzy samouka. I bynajmniej nie zrozumiałem Cię źle, a pewna luka wynika z różnych poglądów na temat dobrej ocenialni.

Czytając Twoje posty mam wrażenie, że chcesz stworzyć ocenialnię, która będzie wyznaczała nowe trendy. Już sama w sobie będzie czymś lepszym niż przeciętna ocenialnia, a to tylko dlatego, że z ocen chcesz zrobić porady blogowe. Jednak nie wziąłeś pod uwagę faktu, że to nie ocenialnie wytyczają nowe ścieżki, a sami blogerzy. Dziś nie mam popytu na zadzierających nosa oceniających, którzy z góry będą pisać co jest złe, a co dobre. Chociaż i bez zadzierania nosa, z chęcią niesienia pomocy innym za tego typu wizjonerskie plany można zostać spalonym na stosie. Bo w przypadku 'porad blogowych' oceniający zawsze będzie ponad czytelnikami, jako dobra duszyczka, która pożarła wszystkie rozumy i teraz dzieli się swoją wiedzą. Jednak zanim to nastąpi, będzie musiała wyłożyć na stół szereg zaświadczeń mówiących o tym, że jest osobą kompetentną do pełnienia tego typu funkcji. I to wcale nie są moje wymysły, a skromne obserwacje pracy różnych ocenialni. Bo nie Ty pierwszy i nie ostatni głosisz netowe herezje.

Wybacz, że to piszę, ale Twoja wizja przypomina poglądy słitów z tRaFFką w gębie. Bo ta specyficzna część społeczeństwa zakłada blogi tylko po to, by słyszeć pochlebne opinie i tym samym dowartościować się. A proces komentowania opinii, w razie nie otrzymania 'szóstki' zawsze przebiega w ten sam sposób, stwierdzają, że ocena nie była kompetentna, bo nie zawarto w niej żadnych rad. Ale kimże jest osoba oceniająca, że dajemy jej prawo do zmieniania blogów innych? Nikim nadzwyczajnym, bo wartościowa osoba oceniająca ma tylko pokazać co jest nie tak, a czytelnik ma z tej opinii wyciągnąć pewne fakty i poprawić to co ewentualnie jest złe. Osoby zgłaszające się do oceny nie chcą porad 'profesjonalistów', a komentarza na temat ich bloga od innych, przeciętnych blogerów, którzy chętnie dzielą się życiową wiedzą.

O poradę na temat strony technicznej zawsze można zapytać specjalistę i tę opinię wrzucić do oceny. A i drugą możliwością jest zaczerpnięcie rady na forum, bo w końcu oceny są pod nie podczepione. Tu chyba każdy mógłby znaleźć pomoc, bo w końcu 'po to ono powstało'. I to będzie na tyle, jeśli chodzi o moje zdanie. Skromnie zauważę, że Twój pomysł chyba nie jest jeszcze do końca wypracowany, bo w takim układzie nie masz szans na znalezienie idealnych oceniających. Tu zawsze będzie jakieś 'ale', a ja raz piszę 'szkoda', że z Nami nie wyszło :) W każdym razie lecę, bo mi oceny i nauka wiszą, a to co miałem, już napisałem.

Pozdrawiam serdecznie :D
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-03-20, 12:48   

.Mr.eN. napisał/a:

bo wartościowa osoba oceniająca ma tylko pokazać co jest nie tak, a czytelnik ma z tej opinii wyciągnąć pewne fakty i poprawić to co ewentualnie jest złe
i o to mi chodzi a nie mam pojęcia jak ty rozumiesz moje posty. Porada to sugestia a nie nakaz a błąd to nie to samo to gust oceniającego (tzw. "widzi mi się"). Z twojego kolejnego wywodu wnioskuję, że jednak mnie nie rozumiesz.

Proponuję poczytać te kilkanaście wpisów, które zostały po starych http://oceny.blogowicz.info i odniesienie się do tego co napisałeś, jak dla mnie kompletnie nie trafiłeś z oceną sytuacji ;) Nikt nie zadzierał nosa a z ciekawości zgłaszali się także ci "profesjonalniejsi" blogerzy :)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
.Mr.eN. 


Imię: Piotr Łukasz Domini
Dołączył/a: 17 Mar 2009
Posty: 33

Wysłany: 2009-03-20, 14:13   

Ja mam wrażenie, że ktoś tu mnie czyta ostro przez palce :D Bo moi 'profesjonalniejsi' odnosili się do oceniających, a Ty cytując mnie odniosłeś to do blogerów. A poza tym komentarz nie ma odnosić się do starych ocen, a Twojej aktualnej wizji całości. Stare oceny pokazały mi tylko, że kiedyś nie było zbyt trudno się do Was dostać, a i znajomość html'a bynajmniej nie była obowiązkowa. Uzmysłowiłem sobie dzięki Nim, że to co kiedyś prezentowały, a to czym mają być dzisiaj, to już nie to samo. Zastanawiam się także, czy Ty przeczytałeś chociaż jedną Naszą ocenę, ale tak od A do Z i odniosłeś ją do faktycznego stanu bloga. Bo dostrzegam sugestie, z którymi się nie zgadzam, chociaż to w tej chwili nie ma już żadnego znaczenia.

Na spokojnie i z kawusią, raz jeszcze przeczytaj to co napisałem, bo nigdzie nie wskazałem, że ktokolwiek zadzierał nosa w starych ocenach. Zauważ, że odnoszę się do samej idei 'porad blogowych' i jej różnicy między ocenami. Dobra, chyba mniejsza z tym, bo ja jestem cholernie ciężki w przekazie i mnie się nie da 'od tak, przeczytać'. Wybaczcie mi to, ale moją konstrukcję powierzono kolesiowi od Pinokia xD

Najzwyczajniej w świecie między 'ocenami', a 'poradami blogowi' leży ogromna różnica i bynajmniej nie można tych nazw używać wymiennie. Może stąd pewne niedociągnięcia z Naszych stron, a to co napisałem przeczytaj proszę raz jeszcze i do niczego tego nie odnoś.

Dobra, czyli nie znamy się na html'u, więc nie jesteśmy odpowiednimi kandydatami xD No and szafa gra, w sensie chyba :)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-03-21, 02:31   

.Mr.eN. napisał/a:

A poza tym komentarz nie ma odnosić się do starych ocen, a Twojej aktualnej wizji całości
wizja się nie zmienia bo zapoczątkowała istnienie oceny.org ;)

.Mr.eN. napisał/a:

Stare oceny pokazały mi tylko, że kiedyś nie było zbyt trudno się do Was dostać
nie bardzo rozumiem, z kilkudziesięciu zgłoszeń wybrałem zaledwie 4 czy 6 (już nie pamiętam ;) no ale to już mało istotne.

.Mr.eN. napisał/a:

Uzmysłowiłem sobie dzięki Nim, że to co kiedyś prezentowały, a to czym mają być dzisiaj, to już nie to samo
źle sobie uzmysłowiłeś, bo były tym o czym wspominałem :) na temat sposobu oceniania rozmawialiśmy nawet na początku w dziale dla ekipy ocen.

.Mr.eN. napisał/a:

Najzwyczajniej w świecie między 'ocenami', a 'poradami blogowi' leży ogromna różnica i bynajmniej nie można tych nazw używać wymiennie.
a i owszem, nie interesuje mnie przekaz oferowany przez większość ocenialni, dlatego taki wybredny jestem. Napisanie, ze ktoś ma szarego bloga w czarne paski i pisze o zwierzętach to żadna ocena tylko stwierdzanie faktu i to mi się u większości nie podobało ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
.Mr.eN. 


Imię: Piotr Łukasz Domini
Dołączył/a: 17 Mar 2009
Posty: 33

Wysłany: 2009-03-21, 14:18   

Dopiero teraz zauważyłem, że jesteś cholernie niesprawiedliwy, obłudny, albo ślepo gloryfikujący własną wizję doskonałych ocen, które niestety już raz nie wypaliły. I ja na serio nie staram się być ostatnim chamem, ale możliwe, że po tym poście właśnie to mi się zarzuci. Bo Krwiożercza Elita nie jest świetna, perfekcyjna, czy też wyśmienita, ale ważne, że właśnie do tego stanu dążymy. Ja widzę, że cała ekipa daje z siebie wszystko, byleby zadowolić potencjalnego czytelnika i jednocześnie oddać do użytku świetną ocenę. Nie twierdzę, że wszystko wychodzi Nam tak, jak powinno, ale chętnie przyznajemy się do błędu, albo wyprowadzamy czytelnika ze złotej klatki, w której bytuje. A internauci powoli zaczynają doceniać Nasz wkład w oceny, za co jestem dozgonnie wdzięczny losowi. Pisząc, że 'jestem wybredny i napisanie, ze ktoś ma szarego bloga w czarne paski i pisze o zwierzętach to żadna ocena tylko stwierdzanie faktu' wymierzasz Nam soczystego policzka, a nawet nie poparłeś tego faktami.

Nie wszyscy oceniamy tak samo, mamy różne upodobania, odmienne gusta, a w regulaminie zaznaczyliśmy, że nie jesteśmy robotami, więc subiektywizmu można doszukać się między wersami. I ja, jako rzecznik prasowy tejże ocenialni podpisuję się pod każdą wydaną oceną. Bo bezgranicznie ufam każdej oceniającej i wiem, że żadna z nich nie działa na niekorzyść ocenianego bloga. Całość staramy się popierać faktami, ale jak wszyscy mamy wzloty i upadki, więc raz jest lepiej, a raz gorzej. Zdarza się, że proponujemy zamienniki, jednak w większości przypadków ograniczamy się do komentarza na temat zauważonego błędu, bo to autor ma wiedzieć, co i jak poprawić. A nasze życiowe doświadczenie ma tylko pokazać, że coś jest nie tak lub poklepać po główce.

Jesteś wymagający, że w sensie z kogo kpisz? Bo właściwie niewiele osób będzie w stanie sprostać tym idiotycznym wymaganiom, które stawiasz. Ta ocenowa komuna, do której stworzenia dążysz, nie będzie służyła ani oceniającym, ani czytelnikom. Bo Twoja wizja niestety eliminuje słabsze osobniki, a przy życiu pozostawia tylko najlepszych oceniających. Ty stawiasz wymagania, oceniający je spełniają, słabsze ogniwo jest eliminowane, a więc mamy dyktaturę.

Zastanawia mnie także fakt, że śmiesz wymagać, ale masz niewielkie doświadczenie w ocenianiu. To co stworzyłeś kiedyś (stare oceny) bynajmniej nie były najlepszych lotów, a teraz nagle mają stać się najlepszą ocenialnią w sieci. Nadal utrzymuję, że wizja zmieniła się, bo ta dzisiejsza nie dopuszcza do koryta oceniających, którzy na błędach ortograficznych i interpunkcyjnych jadą przez pół oceny. A to najgorszy, możliwy scenariusz, który może napisać dla ocenianego bloga osoba oceniająca. Stare oceny jednak takich oceniających dopuszczały. I pozwolę sobie tu przytoczyć dwa wyrazy, chociaż jest ich o wiele więcej, np. 'kture' oraz 'żuca', a komentować chyba nie muszę, bo jak sam kiedyś napisałeś, można pisać w Wordzie, skorzystać z Googli czy słownika. I o ile autorowi ocenianego bloga jeszcze błędy wypada robić, to o tyle oceniającemu już to prawo nie przysługuje. Nie w tym rażącym formacie. Doszukałem się także rzeczy, których w ocenach nie znosisz:

1) 'Bardzo nie podobają mi się podpisy typu ‾note※ i ‾menu※. Jest to moda blogowa z zeszłego sezonu, którą zawsze starałam się tępić.', Ups! Co to kogo obchodzi co się podoba autorowi, a co nie? Powinien poprzeć zdanie faktami i uzasadnić, dlaczego autorka nie powinna wstawiać tego typu podpisów.

2) '... ale musisz wiedzieć, że sama idea implantowania muzyki na blogu nie podoba mi się w ogóle, mówiąc oględnie.' Czemu? xD

3) 'Początek dobrze jak zawsze się zapowiada.', a od kiedy początki zawsze są dobre?

Tego jest więcej, ale ja nie mam zamiaru szukać błędów w starych ocenach. Wypisanie błędów służyło pokazaniu Ci czegoś, chociaż i tak będzie kurczowo trzymał się swojego stołka, zapewne. Chociaż tsza przyznać, że jedna oceniająca rozkwitła, przechodząc do OPB. Bo widziałem ostatnią ocenę Asi i mam wrażenie, że nareszcie rozwinęła skrzydła, ocena była świetna.

Ja Ci proponuję zajęcie się tym, na czym znasz się najlepiej. I bynajmniej nie mam tu na myśli oceniania, bo człowiek nie we wszystkim musi być dobry. Jeśli skusisz się na odpowiedź, to tym razem proszę poprzeć ja faktami i może troszkę bardziej rozwiniesz skrzydła? I nie jestem złośliwy, bo to były tylko fakty, jednak trzeba przyznać, że poniosło mnie, za co nie mam zamiaru przepraszać, bo nie lubię obrywać w twarz mięsem, całkowicie niesłusznie. Albo słusznie, ale bez wskazania konkretnych potknięć.

Asia na szefową serwisu Oceny.org! Mam nadzieję, że Ty spełniasz wszystkie wytyczne :)

Pozdrawiam serdecznie.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-03-21, 14:26   

.Mr.eN. napisał/a:

Chociaż tsza przyznać, że jedna oceniająca rozkwitła, przechodząc do OPB. Bo widziałem ostatnią ocenę Asi i mam wrażenie, że nareszcie rozwinęła skrzydła, ocena była świetna.
Aś oceniała na OPB od 2007 ;) z dłuższą przerwą.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz