Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2010-01-29, 00:16
Autor Wiadomość
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-12-25, 00:41   

Ja uważam, że pomysł igrekfau jest świetny i jak najbardziej jestem za! Sama mogłabym pisać recenzje książek :) . Od dawna czułam potrzebę pisania, więc to mogłoby być całkiem niezłe. Z czasem stronkę można by było rozbudować o inne działy :) . Ekipa na pewno by się znalazła! Do czegoś takiego... ;)

Ja uważam, że można się za to zabrać!
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-12-25, 02:18   

napisze do tych osób, które się ty wypowiadały i się okaże jak wielu chętnych jest, jeżeli będzie jakaś realna liczba to daję wolną rękę i można zaczynać w nowym roku ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
.Mr.eN. 


Imię: Piotr Łukasz Domini
Dołączył/a: 17 Mar 2009
Posty: 33

Wysłany: 2009-12-25, 14:21   

Inez napisał/a:

Ja uważam, że pomysł igrekfau jest świetny i(...) Sama mogłabym pisać recenzje książek :) Z czasem stronkę można by było rozbudować o inne działy :) .


I chwała Ci za to, ale od samego początku nie można (chyba!) ograniczać się do samej literatury. Niech to będzie strona dotycząca kultury, a nie samej literatury, stanowiącej zaledwie mały skrawek sfery towarzyskiej życia homoł sapiens xD Literatura na pewno, ale w opozycji do niej też i film, a i ewentualnie muzyka, jeśli ktoś byłby chętny głębiej rozwodzić się nad kolejnymi nutkami. Pod lupę ewentualnie można by wziąć też gry, no i aktualnie kontrowersyjne blogi. A może i na sali mamy ludzi uczęszczających do teatru? :)

A co z samą igrekfau, bo rzuciła pomysł i sobie poszła. To frustrujące, aczkolwiek mam nadzieję, że wróci i poprowadzi brygadę do boju. Swoją drogą, co jeśli koleżanka nie będzie w stanie zająć się stroną z punktu technicznego, Htsz, nadal oferujesz pomoc.?
 
  podziel si� tym postem na:
igrekfau 


Imię: Alicja
Dołączyła: 08 Gru 2009
Posty: 21
Miasto: Trójmiasto

Wysłany: 2009-12-25, 14:41   

Już, już! Jestem obecna.
Jak najbardziej przepraszam - troszeczkę te Święta mnie pochłonęły, aczkolwiek jestem już zwarta i gotowa. [dziękuję Piotrze, za sprowadzenie mnie na Ziemię - czyt. na forum ^^].

Cóż, cech przywódczych w pewnym sensie nigdy nie rozwijałam - z natury byłam indywidualistką lub częścią podzespołu [częścią grupy]. No, ale cóż. Czas się porwać z motyką na Słońce i zacząć mówić o SWOIM zdaniu.

Drodzy forumowicze, cieszę się, że jest kilku ludzi, którzy chcieliby przekazać trochę siebie reszcie ludzi!

Możemy oceniać wydarzenia polityczne, tradycje, nowe zwyczaje różnych narodowości...
Teatrem mogę się też między innymi zająć, gdyż aktywnie uczęszczam, przynajmniej raz w miesiącu. Sama również grywałam.

Stroną techniczną.. Cóż. Html, xhtml, php [nie biegle, ale jak posiedzieć całą noc, to zrobię co trzeba ;d], w CMS'ach też ogarniam. + Grafika komputerowa [Photoshop to mój przyjaciel od lat siedmiu]. Kontem ftp też umiem się zająć. Gorzej trochę z pozycjonowaniem, ale zapewne znajdzie się jakiś supermajster!

Więc? Łapka do góry kto chętny i co potrafiii. (:
Na razie wstępnie, na forum.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-12-25, 15:45   

proponuje do tego silnik, który już jest, trzeba go będzie jedynie przystosować i zmienić na stronie szablon, tym mogłaby się zająć Agata, mam jakieś pomysły, więc omówimy ten temat ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
igrekfau 


Imię: Alicja
Dołączyła: 08 Gru 2009
Posty: 21
Miasto: Trójmiasto

Wysłany: 2009-12-25, 15:55   

Jestem jak najbardziej za, ale co na to Agata? (;

przepraszam, że tak po imieniu - wbrew pozorom jeszcze szczeniak jestem :P
 
  podziel si� tym postem na:
zbikowa 
Blogger.Klub

Imię: magdalena
Wiek: 31
Dołączyła: 25 Gru 2009
Posty: 1
Miasto: ciechanów

Wysłany: 2009-12-25, 16:37   

Witam! jestem nowa i chętnie wspomogłabym pomysł igrekfau [ w gruncie rzeczy zostałam przez nią zwerbowana, więc drodzy forumowicze możecie wierzyć w jej zapał bo już stara się to jakoś ogarnąć ].
Pomysł ciekawy i myślę , że wciągający. Ja mogę pisać o hobby jak i o muzyce [oczywiście nie wyłącznie o tym, po prostu w tym najbardziej się odnajduję ] Sama jeżdżę konno od 4 lat i wiem co to pasja w życiu, wkręciłam się także trochę w fotografię. Podsumowując jestem z Wami ; )
 
  podziel si� tym postem na:
igrekfau 


Imię: Alicja
Dołączyła: 08 Gru 2009
Posty: 21
Miasto: Trójmiasto

Wysłany: 2009-12-25, 16:45   

Cześć Madzia :P


Dobra, ludzie. Naprawdę, jak się sprężymy, to szybko wystartujemy. Bądźmy niezależni i pokażmy światu, co ma naprawdę jakieś wartości.

Zgłaszajcie swoje kandydatury.. Ale tak na poważnie. Zaznaczcie także czym się interesujecie i jakie kategorie mogłyby rozkręcić tą 'budę' , hrhr (;
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-12-26, 02:06   

osoby, które się zgłoszą i zostaną zatwierdzone dostaną dostęp do działu na forum, gdzie cała ekipa wspólnie omówi szczegóły projektu ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2009-12-26, 12:01   

A będzie dział "nowości komputerowe/internetowe"?
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-12-26, 15:29   

i jak go sobie wyobrażasz? co miesiąc będziesz kupował nową kartę graficzną i ją testował ;>?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
.Mr.eN. 


Imię: Piotr Łukasz Domini
Dołączył/a: 17 Mar 2009
Posty: 33

Wysłany: 2009-12-26, 19:03   

Tak, największy problem może polegać na tym, że nie do wszystkiego będziemy mieli dostęp [ja tak "My", ale możecie mnie i do grupy nie chcieć, w każdym razie chciałbym mieć skromny wkład w tę stronę]. Najpierw sensownie zastanówcie się, co możecie wnieść i na co możecie sobie pozwolić, by nie wyszło, że rzucimy się na spektakle i nowości z życia PCetów, kiedy żadne z Nas nie będzie uczęszczać do teatru i nikogo nie będzie stać na nowe oprogramowanie czy sprzęt komputerowy, a i po co komuś kilka kart graficznych? xD Ja od siebie piszę się na dział literatura (tu w domyśle książki i blogi), ogólnie refleksyjny, jeśli mielibyśmy coś związanego pisaniem notek społecznych i refleksyjnych, a także pomyślałem o czymś na wzór "Magla towarzyskiego" wersji internetowej. Nie wiem, czy ktokolwiek z Was widział kiedyś ten program, chodzi o ogólny przegląd najważniejszych wydarzeń, prezentowanych w serwisach internetowych (w wersji telewizyjnej przegląda się prasę codzienną). Mogę dorzucić pikantne komentarze na temat wydarzeń z życia codziennego Polaków, gwiazd i polityków, ewentualnie wydarzeń kulturalnych :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz