Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 23:18
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-09-09, 14:41   

Cytat

ja chcę go właśnie całkowicie wyłączyć! >.<
a tu o czym pisałem? wyłączyć w panelu się nie da, ukrycie to na razie jedyna opcja, chyba, że każdego znajomego skasujesz z osobna ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Ewa 
Blogowicz.Friend

Imię: Ewa
Pomogła: 1 raz
Wiek: 30
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 448
Miasto: okolice Elbląga

Wysłany: 2009-09-09, 14:51   

Czemu to coś jest na stronie głównej?? - moja pierwsza reakcja. TO jest straszne!

Z nk robi się portal dla nastolatków, którzy nie mają co robić w domu... Najchętniej bym to wyłączyła zupełnie, ale nie chce mi się z tym bawić, i tak na nk wchodzę rzadko :P
______________________________________________________
Marzenia to niczym niezmącona rozkosz, a oczekiwanie aż się spełnią to prawdziwe życie.
Portfolio
Ostatnio zmieniony przez Ewa 2009-09-09, 15:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-09-09, 15:00   

A ja nie rozumiem tego ludzkiego buntu. Serwis musi się rozwijać i tyle. A każda ich nowość spotyka się z brakiem ludzkiego entuzjazmu.
 
  podziel si� tym postem na:
Ewa 
Blogowicz.Friend

Imię: Ewa
Pomogła: 1 raz
Wiek: 30
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 448
Miasto: okolice Elbląga

Wysłany: 2009-09-09, 15:03   

Dla mnie akurat ta nowość jest beznadziejna. Może dla osób, których znajomi nie wypisują taki bzdur jak moi nie jest, ale ja nie mam ochoty czytać porażająco inteligentnych komentarzy typu: "a ja nie lubię śledzi ;D Hehheh ^^", ";DDDDDDDDD. "
______________________________________________________
Marzenia to niczym niezmącona rozkosz, a oczekiwanie aż się spełnią to prawdziwe życie.
Portfolio
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2009-09-09, 15:34   

Inez napisał/a:

A ja nie rozumiem tego ludzkiego buntu. Serwis musi się rozwijać i tyle. A każda ich nowość spotyka się z brakiem ludzkiego entuzjazmu.


bo ja mam stałe deja vu jeśli chodzi o polskie serwisy społecznościowe.
99,9% funkcji jest żywcem zerżniętych z zagranicznych serwisów tyle, że w innym opakowaniu.
takie same odczucie mam co do "nowego GG", które wcale nie jest nowe (bo patrząc na konkurencyjne zagraniczne komunikatory umożliwiające komunikację z min. gg, to jest o co najmniej 3 lata w tyle).
pomijając już powtarzalność funkcji - w ciągu tych kilku lat istnienia serwisów społecznościowych ludzie też dorastają. i przestają ich bawić takie bzdety.

widzisz - sprawa jest prosta - ja zaglądam na nk jak i pozostałe serwisy tylko po to by zerknąć czy nie ma czegoś w skrzynce odbiorczej, obejrzeć ostatnie zdjęcia i zajmuje mi to max. 10 minut.
przez takie "dodatki" chęć odwiedzania serwisu jest znikoma, bo muszę się przedzierać przez kolejne komórki/działy, by dotrzeć do tej mnie interesującej a to zniechęca i to bardzo.
póki co jeszcze NK zarabia, a co z np. gronem?
w sobotę rano pojawił się news o zgłoszeniu upadłości przez jednego z właścicieli tego serwisu... IMO jest to min. wynikiem braku wsłuchiwania się w oczekiwania użytkowników przez ostatnie 2 lata i jakoś tak mniej więcej wtedy mówiłam, że jeśli nie zaczną słuchać gronowiczy na poważnie, to tak właśnie będzie. wróżką nie jestem, ale jednak się sprawdziło.

wracając do tematu, to szczerze powiedziawszy, malo mnie obchodzą te nowo wprowadzone nowinki - mnie się do niczego nie przydają, a wręcz ingerują w prywatność, bo domyślnie są ustawione na "śledź i pozwól śledzić" (wbrew pozorom niektórzy nie potrafią dostać się do panelu z ustawieniami i wyłączyć daną funkcję - wynik własnej obserwacji znajomych z nk, jak i też prywatnych rozmów z nimi)
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-09-09, 16:36   

Felixiss napisał/a:

ja nie mam ochoty czytać porażająco inteligentnych komentarzy typu: a ja nie lubię śledzi ;D Hehheh ^^, ;DDDDDDDDD.
Dokładnie, więc odhaczyłem sobie całą moją listę znajomych, klikając na "nie śledź" :)
 
  podziel si� tym postem na:
chauvinist 
Ownlog.Klub


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 33

Wysłany: 2009-09-09, 18:41   

ja też odhaczyłam. i myślałam, że mnie coś przy tym strzeli.

ale polecający się krzysztof ibisz, niestety, dalej mi wyskakuje...
______________________________________________________
"people who don't need other people need other people to show them, that they are people who don't need other people" - terry pratchett

to nie internet psuje ludzi. to ludzie psują internet.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-09-09, 18:55   

Cytat

ale polecający się krzysztof ibisz, niestety, dalej mi wyskakuje...
ja dostałem napadu śmiechu, gdy ujrzałem, że parę osób ma go w znajomych :rotfl:
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2009-09-09, 19:38   

A ja bym nawet tego Śledzika mógł prowadzić, ale jest problem. Ta piękna ryba zagraża mojej prywatności. Nie wszyscy z mojej listy wiedzą co i gdzie robię w internecie i wcale nie mam zamiaru ich uświadamiać. A o pośladkach Marysi to mi się nie chce pisać. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-09-09, 20:04   

E tam, przesadzacie :D . Dodatek jak dodatek, kto chce ten sobie może śledzia wyłączyć, nie rozumiem o co tyle szumu ;) . Połowa wpisów w śledziu to teksty typu "WTF?" albo "Bez sensu...", a znając życie to i tak ci wszyscy będą z podjaraną gębą z tego korzystać... :D I potem będę słuchać rozmów mojej siostry ze swoimi koleżankami: "A Piotruś napisał na śledziku, że jest z Olą, jaaaaa!" :P .
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2009-09-09, 20:10   

Już za tydzień, dwa, no może za miesiąc, skończy się fala "WTF" i okaże się, kto faktycznie będzie z tego korzystał. Jak już Agata mówiłem, masz rację. :D

Na razie co drugi opis to natrząsanie się z nazwy, ten żart ze zjedzeniem śledzika na obiad robi się z deka nieświeży.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-09-09, 21:48   

Inez napisał/a:

A ja nie rozumiem tego ludzkiego buntu. Serwis musi się rozwijać i tyle. A każda ich nowość spotyka się z brakiem ludzkiego entuzjazmu.
Może nie tyle rozwijać co generować pewien ruch, na którym strona zarabia a tego typu rzeczy takowy generują

Według Google Trends zainteresowanie spada => http://www.google.pl/tren...date=ytd&sort=0 więc imają się najróżniejszych pomysłów, aby zatrzymać ludzi u siebie i nie pozwolić im emigrować chociażby na facebook.

chauvinist napisał/a:

ale polecający się krzysztof ibisz, niestety, dalej mi wyskakuje...
To jest sposób na promocję usługi, "śledź swojego ulubionego celebryta" akurat Krzysztof Ibisz czy kabaret Łowcy .B mogą w tym dopomóc.

Lukem napisał/a:

ten żart ze zjedzeniem śledzika na obiad robi się z deka nieświeży.
u mnie znajomi to zazwyczaj o wódeczce wspominają do tego śledzika ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz