Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Forum Blogowe :: Strona Główna
Relacje międzyludzkie  »  Społeczeństwo
Piguły
Czy bral ktos z was kiedys piguły? Mozna je bez problemu dostac na dyskotece itp.
Ja osobiscie prubowalem pigul pare razy ... delfinek,motorola i raz rolls ryce.
Musze powiedziec ze po niektorych sa niezle zjazdy. Piguly daja fajne efekty(lepsze niz trawa) i sa o wiele tansze. Za jedna pigule placilem srednio od 4 do 6 zł.

Wypowiadac sie! :zdziwko:
Ostatni post Odpowiedzi: 19
HITLER WRÓĆ - czyli jak się bawi młodzież gimnazjalna z n-k
[link]

Brak słów z mojej strony.
Ostatni post Odpowiedzi: 24
Subkultura gotycka
Co sądzicie o subkulturze gotyckiej? Podoba mi się ich ubiór, muzyka itp. :)
Ostatni post Odpowiedzi: 68
emo ranki.
jak myślicie fake czy nie? (uwaga, zdjęcia o mocnej treści)
ja z jednej strony uważam, że rany są bardzo realistyczne chociaż jak dla mnie w niektórych tych samych miejscach występuje parę różnych ran. no i chyba dziewczyna zanim by to sfociła i zgrała, już by była wykrwawiona, zwłaszcza że wygląda na anorektyczkę.

zaczątki choroby czy chęć zwrócenia uwagi?
Ostatni post Odpowiedzi: 23
Uzależnieni od Internetu i nie tylko (ankieta)
Na początku chciałabym Was poprosić o uzupełnienie ankiety, potrzebnej mi do napisania pracy licencjackiej.
http://www.ankietka.pl/an...ka-w-sieci.html

Będę bardzo wdzięczna!
A dodatkowo - jeśli czujecie, że jesteście uzależnieni od Internetu/gier on-line, to proszę, napiszcie wiadomość, albo e-maila do mnie :)


Pozdrawiam i dzięki z góry!
Odpowiedzi: 0
Życie legło w gruzach.
Pomóżcie mi.. bo nie wiem co mam robić i co mam myśleć.

Dzisiaj się dowiedziałem że mojego hm przybranego kuzyna wzięli do domu opieki gdyż rodzice nie potrafili się nim zająć, teraz babcia (mama mojej mamy) prosi moją mamę o to żeby mógł zamieszkać u nas i żeby mama wzięła go pod swoją opiekę również prawną. Nie chce żeby ktoś obcy mieszkał w moim domu, nie przyjmuje tego do wiadomości. Mama chce go wziąść bo mówi że jak nie weźmie to będzie miała wyrzuty sumienia.

Powiedzcie co mam zrobić, żeby on z nami nie zamieszkał. Jest tak nieznośnym dzieckiem (8 lat) w tym roku nie zdał do 3 podstawówki, bije się, kradnie.

Będę wdzięczny o jakiekolwiek rady... :(
Ostatni post Odpowiedzi: 25
Spotkania z e-znajomymi
W ramach małego offtopu Rododendron przypomniała mi, że możemy porozmawiać nawiązywania znajomości za pośrednictwem internetu i przenoszeniu ich do poza sieciowej rzeczywistości.
Co sądzicie o takim typie poznawaniu nowych ludzi?
Czy w ten sposób można nawiązać trwałe przyjaźnie?
Macie w tym temacie jakieś doświadczenia? (Jeżeli doszło do takie spotkania, to jak się czuliście przed i spotkaniu? Czy wasze wyobrażenia o drugiej osobie były porównywalne z waszymi wyobrażeniami?).
Jakie są pozytywne i negatywne strony zapoczątkowywania znajomości przez Internet?
Ostatni post Odpowiedzi: 13
Uprzejmość Starszych ludzi
Chciałem się was zapytać co sądzicie o starszych ludziach i ich uprzjemości ??

czy u was też są te wredbe babsztyle co sie wpychają do autobusu ? ;>

i jak Na to Reagujecie ?

Dodatkowo Dodaje Materiał:
http://www.maxior.pl/?p=index&id=50714&5

Ale jeżeli nie życzysz sobie przekleństw nie klikaj tam :)

Pozdrawiam i czekam na opinie
Ostatni post Odpowiedzi: 25
Czy jesteśmy zadowoleni z jakości naszego życia?
Philips wykupił na kilka dni reklamę swojego Quizu (przy okazji jest konkurs dla bloggerów). Z ciekawości wypełniłem i mój wynik wyszedł 15 poprawnych odpowiedzi na 24. Byłem trochę zaskoczony.

Zagadnienie brzmi następująco: "Czy wydaje Ci się, że wiesz jak bardzo Polacy są zadowoleni lub niezadowoleni z jakości swojego życia?"

link dostępny jest obecnie z boksu adtaily na górze forum a po skończonej kampanii wkleję do niego bezpośredni link.

Ciekawi mnie jaki wynik osiągnęliście oceniając względem tego jak mogli odpowiadać ankietowani i jak bardzo zgadza się to z waszym zdaniem? jesteście zadowoleni z jakości waszego życia? jak oceniacie zdrowie i opiekę zdrowotną, kondycję, pracę, warunki mieszkalne? jakie jest wasze zdanie na temat nowych technologii? Jak wam się żyje w Polsce?

Ukryta wiadomość / Hidden message
raport: http://www.philips.pl/sha..._index_2010.pdf
Ostatni post Odpowiedzi: 4
[Polska] całkowity zakaz palenia?
Wprawdzie mamy już temat o papierosach jednak sądzę, że taka informacja to temat na osobną dyskusję.

Jeszcze do niedawna idąc w różne miejsca takie jak klub, pub, restauracja, przystanek trzeba się było liczyć z możliwością bycia biernym palaczem. W ostatnich wiadomościach, które oglądałem dowiedziałem się, że od poniedziałku 15 listopada 2010 wchodzi w życie ustawa zakazująca palenia w miejscach publicznych poza strefami do tego wyznaczonymi.



Całkowity zakaz palenia będzie obowiązywał w szpitalach (i innych zakładach opieki), szkołach, na dworcach, lokalach gastronomicznych (restauracje, puby, kawiarnie) bez wydzielonych sal oraz publicznych obiektach kultury.

Dla mnie, osoby niepalącej to super nowina. Nie o samo bierne palenie chodzi a o śmierdzący dym. Osoby palące nie rozumieją o co chodzi, aż do momentu kiedy same przestaną palić. Poza tym dymem przesiąka wszystko co znajdzie się w jego zasięgu..bleeee.

Właściciele miejsc, w których nie zostanie przygotowana wydzielona sala na palarnię będą zmuszeni wywiesić informację o zakazie palenia. Jeżeli ktoś zechce puścić dymka to będzie to musiał zrobić jedynie poza lokalem - współczuje w porze zimowej :D
Złamanie zakazu grozi 500PLN mandatem dla palacza (za palenie) oraz 2000PLN dla lokalu (za nieoznakowanie).

Co myślicie na ten temat? podobno z ankiet wynika, że nawet palących cieszy ten fakt.
Przed zakazem zwracaliście uwagę na to gdzie palicie i czy może to komuś nie przeszkadzać? Ja np. swoją babcię "wyganiam" z mieszkania kiedy ma ochotę na dymka. Jeżeli chce się truć to niech to robi w samotności ;p
Ostatni post Odpowiedzi: 9
sposoby radzenia sobie z koszmarem gwałtu
Witam, Mam 26 lat i piszę pracę naukową o sposobach radzenia sobie z koszmarem gwałtu. Praca ma dla mnie charakter osobisty, ponieważ zostałam zgwałcona 8 lat temu. Pamiętam, jak było mi ciężko, jak wszystko straciło sens, a ja żyłam wyobrażeniami tamtego dnia i na świat patrzyłam przez jego czarną perspektywę. Dziś wiem, że można sobie pomóc, czuć się pełnowartościową kobietą ,a nawet nadać przykrym wydarzeniom z przeszłości pozytywną wartość. Po przeżyciu takiej traumy okres powrotu do radości życia jest długi. Bywa jednak, że ten dramat po latach owocuje wewnętrzną przemianą ... ku akceptacji, ku nowym wartościom, ku większej dojrzałości.
Zapraszam do kontaktu osoby, które doświadczyły gwałtu. Proponuję dwuletni kontakt: osobisty, lub anonimowy za posrednictwem internetu. Oferuję własną pomoc psychologiczną, wsparcie w oparciu o swobodną rozmowę.

Patrycja
Ostatni post Odpowiedzi: 11
Mąż uzależniony od komputera - pomocy

Bartek napisał/a:

Do mnie tez napisal...
Witam jestem tu pierwszy raz trafilam tu z bezsilnosci zaniepokojenia i przerazenia moj maz od dluzszego czasu jest uzalezniony od komputera pracuje w firmie komputerowej jako programista wraca do domu niezauwaza mnie nieintersuje sie moim zyciem siada na komputer i tak mija mu caly dzien.....niewiem co mam zrobic gdy mowie mu ze to chore mowi ze przesadzam i sie wscieka poczytalam troche na internecie o tej chorobie i widze ze wszytskie te objawy wymieniane on posiada pomozcie co mam zrobic :(
Ostatni post Odpowiedzi: 4
Dziecięcy rachunek sumienia
Znalazłam wczoraj na Wykopie, dzięki Google i szokującej linijce znalazłam ów artykuł.
Screen pokazuje wersję przed zmianą, a zmiana nastąpiła, gdy Wykop się do tego dorwał.
Nie ma co gadać - proszę zobaczyć:

http://kontakt24.tvn.pl/a...enia,13969.html
Ostatni post Odpowiedzi: 1
Jak nazwać taką "wiarę"?
Chcę poruszyć trochę kontrowersyjny temat, ale tak się dziś zastanowiłam...

Ateista, to człowiek nie uznający istnienia Boga. Czyli wiadomo, że w niego nie wierzy i nie należy do Kościoła, żadnego Kościoła.
Agnostyk, uważa, że Bóg istnieje, ale nie praktykuje religii, ale figuruje w liście wierzących i apostazji nie wypełnił.

A jak nazwać człowieka, który nie neguje istnienia Boga, wierzy w siłę wyższą, ale z różnych powodów nie chce należeć do wspólnoty Kościoła?

Poszukałabym sobie odpowiedzi w Wujku, ale nie umiem sformułować zapytania ;) Więc można trochę o tym podyskutować :D
Ostatni post Odpowiedzi: 4
Kim dla Ciebie jest Ojciec Chrzestny i Matka Chrzestna ?
tak jak w temacie. Kim dla was są Rodzice Chrzestni ? zakładając, że rodzicie Cię ochrzcili zaproponowali dla swojego dziecka pewne osoby, które tak właśnie się określa.

Czy są to dla was osoby bliskie ?
macie z nimi dobry kontakt ? wspierają was ?
z czym wam się kojarzą - z prezentami przy różnych okazjach czy może czymś ambitniejszym ?
Czy według was, wasi rodzicie dobrali wam odpowiednich Chrzestnych ?

a może sami jesteście Rodzicami chrzestnymi ? jak w takim razie wygląda to dla was od tej strony :) ?
Ostatni post Odpowiedzi: 20
Celibat
Co o nim sądzicie? Czy jest w ogóle potrzebny duchownym i siostrom zakonnym, by skupić się na Bogu? Czy to przeżytek?

Ostatnio w sieci znalazłem krótki artykuł, że może za 50 lat zostanie zniesiony.
=> http://wyborcza.pl/1,7547..._Watykanu_.html
Ostatni post Odpowiedzi: 7
Krzyż pod pałacem . . .
Witam. Dziś chciałbym poruszyć temat krzyża pod pałacem prezydenckim.
Co sądzicie o tym sporze ? Czy krzyż powinien stać tu gdzie stoi a może powinno go się przenieść do kościoła św. Anny ?

Dla mnie ten konflikt jest po prostu głupi. Ja jako człowiek nie będący we wspólnocie chrześcijańskiej nie życzę sobie, aby pod tak ważnym państwowym budynkiem stał krzyż.
To samo tyczy się urzędów, szkół itp. Chodząc do liceum czułem się nieswojo w klasie gdzie wisiał krzyż. W gimnazjum jakoś na to uwagi nie zwracałem, ale to pewnie dlatego że byłem za młody.

Oczywiście wydarzenia z 10 kwietnia wpisały się na stałe w polskiej historii, ale powinno się to uczcić jakąś tablicą a nie urządzać ceregiele pod pałacem prezydenckim.
Zdaję sobie świadomość że polska to głównie kraj zamieszkały przez katolików, ale są tu też ludzie innych wyznań, którzy też są polakami.
Ostatni post Odpowiedzi: 18
Najgorsze zbrodnie w historii świata
W komentarzach do artykułu na onecie: "Obrzydzenie, groza, szok" znalazłem "ciekawy" link, gdzie można znaleźć dość obszerny spis najgorszych tortur, czy też zabójstw w historii. Ostrzegam, że tylko dla ludzi o mocnych nerwach.



Jedną z gorszych, dziwniejszych czy też wyrafinowanych kar jest numer 46.

Cytat

Rozcinanie brzucha kobiecie w zaawansowanej ciąży i w miejsce wyjętego płodu, wkładanie np. żywego kota i zaszywanie brzucha.


http://www.kki.pl/piojar/...oz/wirtuoz.html

Cała strona jest cytatem z referatu "Ukraińska Powstańcza Armia na terenach II Rzeczypospolitej Polskiej i jej stosunek do ludności polskiej" dr Aleksandra Kormana.
Ostatni post Odpowiedzi: 7
Modeling XXL
Dziś na stronie gazeta.pl zobaczyłem artykuł o modelkach w rozmiarze XXL => Link.
Jak myślicie, czy w końcu skończy się moda na anorektyczne modelki? Jak reagują ludzie na widok takich właśnie modelek?
Ostatni post Odpowiedzi: 11
wolę mieszkać w Ameryce..

juan napisał/a:

Poza tym nie jesteśmy Amerykanami, a w historii Europy oczytanie zawsze było warunkiem kwalifikacji człowieka w hierarchii społecznej

Wole byc amerykaninem i miec wszystko w dupie, postrzegac europe i jej mieszkancow, jako jedna calosc, uprawiac seks z pierwsza lepsza laksa, ktora ma wielkie i sztuczne cycki, wpieprzac codziennie fastfudy z makdonalda i w wieku 16 lat, miec zajebisty samochod, ufundowany przez rodzicow, niz mieszkac w europie w Polsce i byc biednym, jezdzic fiatem 126p, mieszkac w mieszaniu 45m², miec brzydka dziewczyne, zapieprzac na budowie dzien i noc, nic praktycznie nie zarabiajac przy tym i byc oczytanym.
Ostatni post Odpowiedzi: 32
Wybielanie zębów po paleniu przez krótki okres
Sorry, ze laduje sie z takim tematem ale potrzebuje pomocy. Otóż tydzień temu zaczęłam palić (jak popatrzyłam w lustro to przestałam) i po tym właśnie tygodniu moje dotychczas piękne śnieżnobiałe zęby są żółte (tak, dopiero teraz się docenia coś czego się nie ma).
Można je jakoś przywrócić to poprzedniego stanu nie wybierając się na wybielanie?
Ostatni post Odpowiedzi: 12
Nowa subkultura - Wilkołaki
Oto powstała nowa subkultura.



Co sądzicie?
Ostatni post Odpowiedzi: 18
[wideo] zapytaj przechonia
Właśnie skończyłem oglądać poniższy film i pomyślałem sobie, że się nim podzielę :P



wygląda na trochę zmanipulowane, ale jednak daje pewien obraz ogłupienia ludzi zapytanych znienacka o coś na ulicy :D w tym przypadku była to sprawa burzy i piorunów - pytanie podchwytliwe, ludzie dali się ośmieszyć :D

znacie więcej tego typu filmów z serii "zapytaj przechodnia i sprawdź jego wiedzę oraz poglądy"? niekoniecznie z Polski (ale dobrze jakby miały polskie napisy).
Odpowiedzi: 0
Nie! meczetom, stop islamizacji Polski?
Na warszawskiej Ochocie oraz w Łodzi budują się meczety. Czy to początek islamizacji naszego państwa? Są ludzie, którzy uważają, że tak. Mają swoje argumenty i zaznaczają, że nie są rasistami.

=> http://niemeczetom.pl/

Przypominają nam, że w momencie kiedy Szwajcarzy opowiedzieli się przeciw budowie minaretów - przywódca islamski wezwał do dżihadu przeciw temu krajowi (ktoś ma potwierdzenie na powiązanie tych faktów?).

Twórcy strony twierdzą, że społeczności islamskie w dużej większości nie asymilują się. Nie chcą borykać się z tymi samymi problemami co państwa, które dopuściły kiedyś do islamizacji. Wola przeciwdziałać zawczasu.

Na facebooku mają już ponad 3900 fanów. Prowadzą również swój kanał na YT => http://www.youtube.com/StopMuslimPoland

Co o tym sądzicie? uważacie te argumenty za słuszne? macie jakieś własne za i przeciw? myślicie, że rzeczywiście mamy się czego obawiać? a może to zwyczajna niechęć do tej kultury lub owy rasizm, którego ponoć w tej akcji nie ma?
Ostatni post Odpowiedzi: 22
Flash Mob
Flash Mob, czyli szybki tłum. Akcje zapoczątkowane w USA dotarły także do nas. Całość polega na umówieniu się np. przez internet na jakimś portalu społecznościowym na konkretny dzień oraz godzinę. Ustala się także scenkę i potem w wyznaczonym terminie na hasło lub znak zebrana grupa odgrywa ją publicznie powodując często zaskoczenie innych. Nie jest to oczywiście nowość, ale na ten temat chyba nie rozmawialiśmy.

Jak myślicie co powoduje w ludziach, że biorą w tym udział? podobają wam się akcje tego typu? czy w waszych miastach odbywały się jakieś flashmoby? braliście udział w takiej zabawie lub byliście świadkami?
Może znacie ciekawe flash moby, które odbyły się gdzieś na Świecie? opiszcie na czym polegały lub pokażcie filmik.

Poniżej link, który miała niedawno rashell w opisie na gg, przedstawia flash mob z udziałem Black Eyed Peas (piosenka "I got a feeling")
Ostatni post Odpowiedzi: 4
Wesoły pociąg
Jakiś czas temu był tu temat o Flash Mob w stanach i o podobnych takich akcjach w Polsce.

Podobają mi się takie akcje masowe jak i pojedyncze, jedną z takich akcji chcę tutaj przedstawić, może ktoś podobne coś widział, może wiecie czy ktoś w naszym kraju coś podobnego zrobił do akcji w moim prostym rozumowaniu "Wesoły pociąg". Akcja wypromowana przez gościa ze Stanów bądź Kanady (blisko mają do siebie w sumie :P ) na jednej z linii metra w Toronto. W ogólnym skrócie chodzi o to aby pozytywnie nastawić ludzi do dnia i wyciągnąć ich z przeciętnego szarego dnia do radosnego pełnego kolorów dnia rozweselając ich w pociągu metra.
Znacie podobne próby bądź podobne akcje u nas ?

Ostatni post Odpowiedzi: 3
Tolerancja homoseksualizmu w Polsce
Do napisania tego tematu zainspirowało mnie co nocne przeszukiwanie YT .
Chciałbym postawić jednocześnie sobie oraz wszystkim Forumowiczom pytanie. Czym dla nas jest Tolerancja?. Dlaczego w Polsce Tolerancja kończy się na akceptowaniu owego zjawiska?
Pytanie stawiam pod kontekstem odmienności orientacji sexualnych.
Tolerujesz czy Akceptujesz możliwość bytu?, uzasadnij swoje argumenty.
Wiele się słyszy że stajemy się krajem bardzo tolerancyjnym, że już nie ma tej ciszy, tematu tabu. Ale czy nie popadamy w skrajność?
Poniżej zamieszczam film przedstawiający jak jesteśmy uświadomieni



Prosiłbym o szczere odpowiedzi.


"::Przeszkadzało by ci to że jest gejem?
+Tak
::Dlaczego?
+yyy.. Niewiem...
Ostatni post Odpowiedzi: 114
[gg] znani i lubiani na Gadu-Gadu
Jakie znane osoby mają gadu gadu ?
Macie numery gg do znanych osób ?
znacie numer do ... ?

tego typu pytań nie brakuje, dlaczego o tym pisze ? w sumie średnio mnie to wcześniej interesowało - do czasu..
na mój numer gg: 565656 napisało już pare osób, które pytały czy to ja jestem Richie (Richi ?) z us5 :zdziwko: . Zdziwiłem się tym bardzo. Okazało się, że na jakimś forum ktoś podał mój numer i napisał, że to Richiego z US5 :yay:

Ktoś sobie żarty stroił, ale zacząłem badać temat i co się okazało ? Niestety ludzie są bardzo naiwni i myślą, że GG jest znane na całym Świecie. Po forach i stronach w tematach podobnych do tego różne osoby szukają kontaktu gg do zagranicznych aktorów czy artystów muzycznych (mniej lub bardziej odpowiadających temu określeniu) :rotfl:

Widziałem pytania o numery do Johnnego Deppa :D czy Billa z Tokio Hotel. Oczywiście naiwniacy znajdują tam odpowiedzi na ich pytania w postaci jakiś numerów - jak się nie trudno domyślać numerów należących do dowcipnisiów ;)

Tak więc jeżeli jakimś trafem zawita tu osoba szukająca kontaktu z zagranicznymi gwiazdami chciałem oznajmić, ze nie warto wierzyć we wszystko co piszą na forach, te gwiazdy zwykle czasu nie mają na takie rzeczy, po za tym myślę, iż nawet nie mają pojęcia o istnieniu komunikatora o nazwie GG ;) bliższy im raczej MSN czy ICQ o ile w ogóle używają takich programów.

Na stronie Gad-Gadu => http://gadu-gadu.pl/uslugi/numery
znajdziecie numery gg do znanych i lubianych osób, którymi sam firma się chwali ;)

Przy okazji szukania numerów do znanych osób warto zaglądnąć na profil danego numeru w serwisie mojageneracja:

adres danego numeru wygląda tak : http://mojegeneracja.pl/tutajnumergg
np => http://mojageneracja.pl/565656 - czyli mój profil a nie Ricziego z US5 ;)

swoje oficjalne profile i numery gg mają min.:

-Doda - oficjalnym numerem gg dody jest 7878 - z tego co jednak wyczytałem to jakiś automat raczej ;) sam nie pisałem nigdy, bo nie mam potrzeby.
-Ala, była wokalistka blog27 ma numerek 81234, Tola ma pewnie jakiś normalny :P widocznie Gadu-Gadu nie przepada za nią hyhy :P
-Kasia Cerekwicka - gygy: 3203 skontaktujecie się z nią, lub kimś kto obsługuje ten numer w jej imieniu.
-Lech Wałęsa dostał 1980 wraz z certyfikatem ;) tutaj też wyczytałem, że jakiś bot jest, druga informacją było, że były prezydent przeszedł na stary numer bo ten stał się zbyt popularnym.
-Zespół Sumptuastic dostał 20069
-Numer 19969 należy do zespołu Łzy.
-wokalistka Gosia Andrzejewicz ma swój profil pod numerem 33333
-znany polski raper TEDE i ekipa wielkie Joł są w posiadaniu numeru 8333, swoją drogą to z tych cyfr mozna na telefonie wyklepać tede - t-8 e-3 d-3 e-3
-Liroy dostał numer gg 6699
-DjDr z Gaduradio - 2335650
- Profil Mirosława Hermaszewskiego - 2706 - Polaka, który poleciał w kosmos!

Oprócz tego numerki krótkie dostały takze firmy i instytucje np:
-numery 14-16 zostały wylicytowane na WOŚP, na najbliższym będzie licytowany numer gg:17
-multikino uzywa 565
-mediarun ma 4747
-imprESKA w radiu Eska - 7195
-metro ma 555
-machina 456
-'kontra' w MTV - 9090
-'kochaj albo nuć' w radiu Złote przeboje - 103992
-wiadomosci24.pl - 24000
-numer Policji do zgłaszania przemocy w szkole - 100997
Ostatni post Odpowiedzi: 37
Emo-martynka i te inne.
Zauważyłam, że ostatnio na blog onecie rozkwitła znowu moda na bLoGi, które czyta naprawdę wiele osób. Najsławniejszą i chyba najdziwniejszą przedstawicielką internetowych pamiętników jest z pewnością www.emo-martynka.blog.onet.pl , pisze trawką, ponoć dziewczyna i ma 12 lat. Dlaczego ponoć? bo wiadomo, że ludzie jaja sobie robią ;)

A co wy o tym sądzicie? Te blogi to kaleczenie języka polskiego, chwila do nabijania a może coś innego? Moim zdaniem ludziom czasem się za bardzo nudzi ;)
Ostatni post Odpowiedzi: 32
Opuszczeni, czyli jak sobie radzimy.
Dzień ojca - święto nieistniejące w moim kalendarzu.
6 lat temu mąż mojej mamy (nazwa pospolita: Kanalikus Pijakus) wyszedł i już nie wrócił.
Czy mam do niego żal? Nie. Wiem, że byłoby znacznie gorzej, gdyby został.
Pytana o rodziców, mówię, że ojciec nie żyje.

Takich przypadków w Polsce, i w ogóle na całym świecie, jest mnóstwo.
Z tego, czy innego powodu matki samotnie wychowują dzieci (lub na odwrót).


Jestem ciekawa, czy ktoś z tutaj obecnych doświadczył ( cóż za nieodpowiednie słowo! ) czegoś podobnego. Jeśli tak, to jak sobie radzicie i jaki macie stosunek do całej sytuacji i do osoby, która odeszła?
Ostatni post Odpowiedzi: 5
1 - 2 ... 169 - 170 - 171 ... 181 - 182


Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz