Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2012-05-23, 00:45
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-03-03, 18:23   

nomissn napisał/a:

Ostatnio na jednym forum uznali link w podpisie za reklamę i w zamian za to wymagają reklamy na moim blogu, nie uważam, że jest to aż taka wielka reklama, nie każdy wchodzi w taki link z forum.
administratorzy forów mają obecnie duże problemy ze spamerami, którzy rejestrują tymczasowe konta, piszą tylko kilka postów i umieszczają w stopkach linki pozycjonujące. To może być jeden z powodów, dla których ktoś wprowadził takie zasady.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Ines 
Blogger.Klub


Dołączyła: 15 Sty 2013
Posty: 71

Wysłany: 2013-03-05, 23:36   

nomissn napisał/a:

Ines napisał/a:

Nieźle. I jak to rozwiązaliście?

Jak narazie usunęłam z podpisu link do bloga i jest spokój.
To dobrze. A możesz podać nazwę forum? Tak ku przestrodze.
 
  podziel si� tym postem na:
Jasna8 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Mar 2013
Posty: 56
Miasto: Elbląg

Wysłany: 2013-03-06, 18:45   

Ines napisał/a:

nomissn napisał/a:

Ines napisał/a:

Nieźle. I jak to rozwiązaliście?

Jak narazie usunęłam z podpisu link do bloga i jest spokój.
To dobrze. A możesz podać nazwę forum? Tak ku przestrodze.


Jeżeli umieścił linka w podpisie i napisał kilka postów , to i tak zniknął na forum.
Na forum codziennie się pisze i stale i systematycznie, dopiero wtedy reklama bloga coś daję.
Napisanie kilku postów nie daje dużej ilości wejść na bloga.
Ja tego nie robię , bo to szkoda czasu ...

[ Dodano: 06-03-2013, 18:47 ]
Sorry, zacytowałam nie ten wpis co trzeba. :padam:
Nie mogę się przyzwyczaić ,że cytuj jest u góry
 
  podziel si� tym postem na:
adorable 
Blogger.Klub


Imię: Sylwia
Wiek: 32
Dołączyła: 16 Gru 2012
Posty: 37

Wysłany: 2013-03-07, 13:00   

Zdarza mi się umieścić link bloga w stopce (tak jak na tym forum), ale nigdy nie wwaliłabym ogromnego bannera, jak niektórzy mają w zwyczaju, tylko po to, aby był zauważalny z daleka i przyciągnął do siebie większą liczbę osób. Uważam, że jeśli ktoś zechce, to wejdzie poprzez link.
______________________________________________________
Czasu coraz mniej, a książek coraz więcej.
 
  podziel si� tym postem na:
Ines 
Blogger.Klub


Dołączyła: 15 Sty 2013
Posty: 71

Wysłany: 2013-03-08, 23:47   

adorable napisał/a:

Zdarza mi się umieścić link bloga w stopce (tak jak na tym forum), ale nigdy nie wwaliłabym ogromnego bannera, jak niektórzy mają w zwyczaju, tylko po to, aby był zauważalny z daleka i przyciągnął do siebie większą liczbę osób. Uważam, że jeśli ktoś zechce, to wejdzie poprzez link.
Moim zdaniem przesada zawsze jest w złym guście.
 
  podziel si� tym postem na:
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-03-09, 10:54   

Ines napisał/a:

adorable napisał/a:

Zdarza mi się umieścić link bloga w stopce (tak jak na tym forum), ale nigdy nie wwaliłabym ogromnego bannera, jak niektórzy mają w zwyczaju, tylko po to, aby był zauważalny z daleka i przyciągnął do siebie większą liczbę osób. Uważam, że jeśli ktoś zechce, to wejdzie poprzez link.
Moim zdaniem przesada zawsze jest w złym guście.


Ja nie uważam, żeby bannery w stopkach były czymś złym. Zależy jak traktujemy swojego bloga. Jeśli podchodzimy do niego jak do biznesu to logicznym jest, że chcemy jak najbardziej zachęcić potencjalnych czytelników do wejścia. Jakoś nie wyobrażam sobie firmy mówiącej "niieeee dajmy mniejszą reklamę, nie będziemy się narzucać" :D Jasne, że nie mówię tutaj o wielkim żółtym obrazku z czarnymi literami, a jeszcze najlepiej animowanym :P Chodzi mi o zwykłe bannery - jeśli jest taka możliwość to znaczy, że jest to akceptowalne. A skoro jest akceptowalne to czemu z tego nie korzystać? Ja sama planuję stworzyć banner, jak tylko znajdę chwilkę :)
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
Ines 
Blogger.Klub


Dołączyła: 15 Sty 2013
Posty: 71

Wysłany: 2013-03-09, 19:20   

Baner normalnych rozmiarów jest jak najbardziej ok. Przesadą dla mnie jest ogromny i migający baner. Chociaż zapewne bym w taki nie kliknęła w obawie, że to jakiś wirus czy coś.
 
  podziel si� tym postem na:
kateglory 
Blogger.Klub

Imię: Kasia
Dołączyła: 27 Lut 2013
Posty: 25
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-03-13, 16:33   

Na początku miałam opory przed umieszczaniem adresu w stopce, ale uznałam, że skoro nie jest błyszczący to nie powinien nikomu przeszkadzać, podpisując się - przyznaje się do wyrażanych opinii, a jak ktoś nie zechce to po prostu nie kliknie :)
______________________________________________________
www.runtheworld.pl - bloguję o moim bieganiu
 
  podziel si� tym postem na:
Jasna8 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Mar 2013
Posty: 56
Miasto: Elbląg

Wysłany: 2013-03-14, 08:26   

Basia napisał/a:

Ines napisał/a:

adorable napisał/a:

Zdarza mi się umieścić link bloga w stopce (tak jak na tym forum), ale nigdy nie wwaliłabym ogromnego bannera, jak niektórzy mają w zwyczaju, tylko po to, aby był zauważalny z daleka i przyciągnął do siebie większą liczbę osób. Uważam, że jeśli ktoś zechce, to wejdzie poprzez link.
Moim zdaniem przesada zawsze jest w złym guście.


Ja nie uważam, żeby bannery w stopkach były czymś złym. Zależy jak traktujemy swojego bloga. Jeśli podchodzimy do niego jak do biznesu to logicznym jest, że chcemy jak najbardziej zachęcić potencjalnych czytelników do wejścia. Jakoś nie wyobrażam sobie firmy mówiącej niieeee dajmy mniejszą reklamę, nie będziemy się narzucać :D Jasne, że nie mówię tutaj o wielkim żółtym obrazku z czarnymi literami, a jeszcze najlepiej animowanym :P Chodzi mi o zwykłe bannery - jeśli jest taka możliwość to znaczy, że jest to akceptowalne. A skoro jest akceptowalne to czemu z tego nie korzystać? Ja sama planuję stworzyć banner, jak tylko znajdę chwilkę :)


Też tak robię.
Jeżeli jest możliwość umieszczam baner,
jeżeli nie to trudno...
Jak poważnie traktuje się bloga to i reklamę też trzeba traktować poważnie :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz