Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2018-02-25, 18:03
Autor Wiadomość
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 35
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-09-28, 11:15   

Ja jogurty kiedyś jadłem na potęgę...i naturalne i smakowe, praktycznie wszystkie, ale poznałem takiego faceta, który był po fizykoterapii i jeszcze czymś związanym z żywieniem, biologią itp. Powiedział, że to nie tylko źle działa na cerę, ale na wątrobę również i w sumie teraz jem sobie od święta :D
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

goniaa84 
Blogger.Klub

Dołączyła: 23 Wrz 2012
Posty: 26

Wysłany: 2012-11-05, 19:26   

przeważnie nabiał, jakieś serki, twarożki
 
  podziel si� tym postem na:
kodziarnia15 
Blogger.Klub

Dołączyła: 10 Lis 2012
Posty: 15

Wysłany: 2012-11-10, 20:51   

płatki ! :) )))))))))))))))
 
  podziel si� tym postem na:
Agatonek 
Blogger.Klub

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 125

Wysłany: 2012-11-10, 22:37   

Różnego rodzaju placki, naleśniki, jajecznicę w różnych wersjach, rzadziej kanapki, owsiankę.
 
  podziel si� tym postem na:
suvennes 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 219
Miasto: Katowice

Wysłany: 2012-11-11, 12:51   

Wstyd się przyznać, ale rzadko kiedy jadam śniadania. Ale jeśli już to jakieś naleśniki (przeważnie w weekendy) czy jogurty owocowe :)
______________________________________________________
1200d - próbuję swoich sił w fotografii :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Arsenic 
Blogger.Klub


Imię: Aleksandra
Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 27

Wysłany: 2012-11-12, 22:40   

Śniadanie to mus (podobnie jak popołudniowa kawaciasto)! Mogę nie jeść nic więcej z braku czasu, ale bez śniadania nie dożyję do południa. Moim ulubionym śniadaniem jest owsianka :) Tylko i wyłącznie z płatków owsianych górskich, maślanką lub kefirem, na zimno, z przeróżnymi dodatkami i jabłkiem startym na tarce. Ostatnio mam jazdę na wiórki kokosowe. Inna wersja - z cynamonem.
Kanapki? Phi!
______________________________________________________
Naturalnie, z przekorą:
www.Arsenic.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Futbolowa 
Blogger.Klub
Złośnica


Imię: Klaudyna
Wiek: 36
Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 98
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2012-11-13, 13:27   

Też lubię owsiankę :) Chociaż najczęściej i tak robię pankejki - jestem w nich rozkochana. No i jajka, bo mogłabym je jeść właściwie codziennie.
 
  podziel si� tym postem na:
animak_88 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 28 Cze 2012
Posty: 25

Wysłany: 2012-11-30, 23:29   

kanapki to nie sniadanie,
ja jadam omlety: jajko, jogurt gesty badz serek homogenizowany, kilak orzechow wloskich odzynki no i do woli mieszam platki owsiane, otreby pszenne, zytnie etc... miesam mase jednolita, formuje gruby"nalesnik" na patelni z obu stron podsmazam
to polewam kefirem ale jeeszcze zanim poleje banan w plastrach :D albo dzem jakis,

MEGA!
zdrowe, sycace
 
  podziel si� tym postem na:
kamilans 
Blogger.Klub

Dołączyła: 20 Gru 2012
Posty: 30

Wysłany: 2012-12-20, 21:48   

Najczęściej - kanapka lub tost.

Gdy nie ide do pracy - parówki, jajko na miękko, jajecznica, sałatka jak jest w lodówce
 
  podziel si� tym postem na:
Freedzio 
Blogger.Klub


Wiek: 28
Dołączył/a: 28 Gru 2012
Posty: 19

Wysłany: 2012-12-30, 10:18   

Śniadanie to wspaniały posiłek, zwłaszcza w weekendy czy święta. W tygodniu zwykle ograniczam się jedynie do kawy, która i tak wypycha mi żołądek na godzinę albo dwie. W szkole zjadam kanapeczki, zwykle zawierają wszystkiego z mojej lodówki po trochu. Ostatnio zrobiłem sobie kanapki z żółtym serem, kiełbasą, keczupem, sosem czosnkowym, papryką i ogórkiem konserwowym. Konkretne danie, lepsze niż hamburger w Macu :P

Za to śniadania w dni wolne to dla mnie mała uczta. Oczywiście nie może zabraknąć kawy. Jako danie główne np. jajecznica z pieczarkami, cebulą, kiełbaską i pomidorami, doprawiona ziołami włoskimi. Do tego świeżutkie bułeczki z Biedronki z masełkiem. Albo sałatka jarzynowa z pajdą chleba. Albo tosty, do których można włożyć dosłownie wszystko - pieczarki, szynka, kiełbasa, kukurydza, cebula, papryka, czosnek. Możliwości jest mnóstwo, sky is the limit.

A śniadania w Boże Narodzenie i Wielkanoc są niczym u sarmatów. Sałatka jarzynowa, sałatka śledziowa, schab pieczony, schab ze śliwką, boczek, ćwikła, odsmażane pierogi z kolacji wigilijnej, resztki kompotu, można poczuć się jak na królewskim dworze :)
 
  podziel si� tym postem na:
Niupek-hupek 
Blogger.Klub

Wiek: 22
Dołączył/a: 17 Mar 2012
Posty: 23

Wysłany: 2013-01-12, 12:18   

Może to się wydawać dziwne ale ja nigdy nie jem śniadania :oczami:
 
  podziel si� tym postem na:
Getright 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączył/a: 14 Sie 2012
Posty: 29

Wysłany: 2013-01-22, 17:44   

Zazwyczaj, niestety nie jadam śniadań. Na tak zwane drugie śniadanie jem kanapki ew. jakieś owoce i tyle do obiadu ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz