Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Agneskowa 
Blogger.Klub


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 53
Miasto: Legnica

Wysłany: 2013-08-01, 20:44   

Ja nie mam możliwości przygotowania sobie materiałów. Z racji tego, że prowadzę bloga o pocztówkach i listach, które otrzymałam, muszę czekać, aż do mnie dotrą, a są najczęściej dla mnie niespodzianka :D
______________________________________________________
http://pocztowki-ag.blogspot.com/ > Blog o mojej pasji.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Jasiek a.k.a Yeti 
WordPress.Klub


Wiek: 32
Dołączył/a: 03 Sie 2013
Posty: 91
Miasto: Szczecin

Wysłany: 2013-08-03, 14:23   

A ja powiem tak: zawsze mam w zanadrzu 2-3 posty "publicystyczne", które publikuje jak mnie najdzie ochota, ale ostatnio zazwyczaj piszę spontanicznie bo COŚ się dzieje, i muszę to opisać.

Ale jak nie mam postów w postaci niemal gotowych szkiców w zanadrzu, to mam jawnego stresa xD'''
______________________________________________________
Mój blog o grach i graniu na PC (i nie tylko): http://yetiograch.pl/
Pomożecie ogarnąć mojego bloga? :<
 
  podziel si� tym postem na:
LuckyDevil 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 20 Lip 2013
Posty: 40

Wysłany: 2013-08-03, 14:51   

Często mam jakieś refleksje, przemyślenia staram się je jak najszybciej uwiecznić gdzieś, mam ich dużo do przodu. Gdy przychodzi czas na napisanie czegoś, siadam i ubieram to ładnie w słowa. Gotowym notek do przodu nigdy nie mam.
 
  podziel si� tym postem na:
Jasiek a.k.a Yeti 
WordPress.Klub


Wiek: 32
Dołączył/a: 03 Sie 2013
Posty: 91
Miasto: Szczecin

Wysłany: 2013-08-03, 23:00   

LuckyDevil napisał/a:

Często mam jakieś refleksje, przemyślenia staram się je jak najszybciej uwiecznić gdzieś, mam ich dużo do przodu. Gdy przychodzi czas na napisanie czegoś, siadam i ubieram to ładnie w słowa. Gotowym notek do przodu nigdy nie mam.


Nigdy nie masz jakiś "ulotnych" myśli, które musisz zapisać "już zaraz"? Zresztą, ja osobiście bym pisał pod wpływem chwili, takie "przywoływanie" przemyśleń musi je choć troskę wypaczać :X
______________________________________________________
Mój blog o grach i graniu na PC (i nie tylko): http://yetiograch.pl/
Pomożecie ogarnąć mojego bloga? :<
 
  podziel si� tym postem na:
LuckyDevil 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 20 Lip 2013
Posty: 40

Wysłany: 2013-08-04, 00:56   

To jest bardziej na zasadzie refleksji, przemyśleń, w dużej mierze zależy mi na myśli przewodniej tego, a słowa w jakie to ubiorę to już inna bajka. Zależy mi na tym, aby mi pewne myśli gdzieś nie uciekły.
 
  podziel si� tym postem na:
colorfulflowers 
Blogger.Klub

Dołączyła: 05 Sie 2013
Posty: 26

Wysłany: 2013-08-05, 19:55   

Ja mam bardzo dużo materiału na bloga, na przynajmniej pół roku;) niestety kwestie techniczne uniemożliwiają mi rozpoczęcie prowadzenia bloga.
 
  podziel si� tym postem na:
Ania M. 
WordPress.Klub

Wiek: 43
Dołączyła: 21 Maj 2013
Posty: 21
Miasto: prawie Kraków :)

Wysłany: 2013-08-08, 20:44   

Publikuję książkę, więc materiału mam jeszcze przynajmniej na pół roku. Oprócz tego na skończenia czekają opowiadania i kolejna książka. Jedną chowam w szufladzie, nie wiem czy będę ją upubliczniać, bo to moja pierwsza i nie jestem do końca zadowolona z efektu :) Więc jak na to patrzę to mam masę materiału do postów :D
______________________________________________________
moja prywatna grafomania
www.anine.pl
 
  podziel si� tym postem na:
czmiel 
Blogger.Klub


Imię: Joanna
Wiek: 32
Dołączyła: 06 Gru 2013
Posty: 44
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-12-07, 17:07   

Czasem mam w zapasie kilka postów, czasem żadnego. Różnie to bywa. Nieraz mam dobry miesiąc "produkcyjny" (zazwyczaj wrzesień ;-) ) i wtedy piszę, piszę, piszę.. Ale są to teksty "uniwersalne" na każdą porę roku, mogą sobie siedzieć w folderze i czekać na niemoc twórczą lub brak czasu, bo zazwyczaj staram się dodawać bieżące posty :)
 
  podziel si� tym postem na:
Lenka Apetyczna 
WordPress.Klub


Imię: Lena
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 176
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2013-12-09, 11:31   

Na razie mam dwa posty w zapasie, które są ciągle w wersji roboczej a mi zwyczajnie brakuje czasu by do nich usiąść i je opublikować :P
 
  podziel si� tym postem na:
Riboq 
Blogger.Klub


Dołączyła: 02 Gru 2013
Posty: 56

Wysłany: 2013-12-09, 14:36   

Ja mam evernołta zapchanego notatko-hasłami. Czasem zaczynam w nim notki, i wiszą tak czekając na kontynuację. To jedyne wycieczki w przód. Krótkie hasła nagrane, lub zanotowane.
Notki mają to do siebie, że powstają na ostatni gwizdek, ale uczę się chwytać "ten" humor i pisać zawsze jak się pojawi ;].
 
  podziel si� tym postem na:
Krystian Chról 
Blogger.Klub

Wiek: 78
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 15

Wysłany: 2013-12-11, 10:22   

Ja mam po prostu w wersjach roboczych parę nagłówków, które są dla mnie jednoznaczne i zupełnie wystarczają jako materiały na kolejne posty. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Aisinom 
Blogger.Klub


Dołączyła: 05 Gru 2013
Posty: 20

Wysłany: 2013-12-12, 18:50   

Ja mam ze 2-3 posty w zapasie, ale jesli wsiąknę w blogowanie chciałabym mieć zaplanowane posty na conajmniej miesiąc wprzód :) Nie z dokładnością do dnia, ale tak mniej więcej, kiedy o czym pisać.
______________________________________________________
www.aisinom.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz