Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
swieczka 
WordPress.Klub


Imię: Monika
Wiek: 39
Dołączyła: 04 Lip 2013
Posty: 23
Miasto: Gdańsk/Londyn

Wysłany: 2013-07-11, 17:12   

prowadzę zeszyt, w którym zapisuję pomysły, tematy, jakieś zdanie które wpadnie mi do głowy a wyda się interesujące. Więc, gdy brakuje mi weny sięgam do tego zeszytu, przeglądam, wertuję i piszę:) najczęściej jednak siadam z kawką przy biurku i zaczynam pisać:)
______________________________________________________
www.swieczkowska.wordpress.com
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

pipi86 
Blogger.Klub

Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 76
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-07-11, 18:27   

ja dopiero początek pisze ale będę starała się zawsze na bierząco wklejać to co napisze.
______________________________________________________
Moje blogi zapraszam:
http://tajemnicalaury.blogspot.com/
http://mojezdjeciapolskiiswiata.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
dezaar 
Blogger.Klub


Wiek: 31
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 46
Miasto: Poznań

Wysłany: 2013-07-13, 11:18   

Prowadzę blog modowy, mogłoby się wydawać, że to najprostszy z możliwych do prowadzenia, bo przecież wystarczy się tylko ubrać, zrobić kilka zdjęć, jedno zdanie opisu i koniec, całą stylizację mamy już gotową. Ja staram się wkładać do tego trochę więcej serca. Zawsze gdy tworzę nową stylizację, dokładam wszelkich starań, by w efekcie końcowym, wszystkie elementy ze sobą współgrały, tak aby zestaw mógł podobać się nie tylko mnie, ale również jak największej rzeszy czytelników. Z uwagi na zdjęcia, które są nieodłacznym elementem mojego bloga, a warunki atmosferyczne często płatają nam figle, staram się mieć przygotowane minimum 3 posty do przodu.
 
  podziel si� tym postem na:
Claire_ 
Blogger.Klub


Dołączyła: 14 Lut 2013
Posty: 42

Wysłany: 2013-07-13, 14:53   

Prowadzę blog z recenzjami książek, więc nowe posty powstają na bieżąco - po przeczytaniu piszę recenzje. Nie planuję tego, co napiszę, bo byłoby to zupełnie bez sensu. Ciężko też ocenić, jaka recenzja pojawi się następna, bo czasami bywa, że nad jakąś muszę się dłużej zastanowić, a w tym czasie zdążę już przeczytać kolejną książkę :) Czyli wszystko idzie zupełnie spontanicznie.
Jedyną rzeczą stałą na moim blogu są podsumowania miesiąca oraz tak zwane 'stosiki', w których pokazuję książki na najbliższy miesiąc :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wiatrowski B. 
WordPress.Klub


Imię: Bogumił
Wiek: 35
Dołączył/a: 08 Lip 2013
Posty: 20
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-07-18, 01:34   

Zero do jednego posta plus notatki. Wyjaśniając: notes (w formie aplikacji) mam dostępny zawsze, gdy tylko wpadnie mi pomysł na post, dobre zdanie czy nawet ogólna koncepcja - trafia na listę do przejrzenia. Po odfiltrowaniu ocalałe notatki idą w część "to blog about" i cierpliwie czekają na swoją kolej.

Postów jako takich nie piszę w zapasie - ostatnio staram się trzymać tempo dwóch wpisów dziennie, jakakolwiek próba przygotowania kilku do przodu byłaby dla mnie zabójcza. Pierwszy wpis przygotowuję wieczorem, po pracy - i od razu publikuję. Drugi piszę w nocy, natomiast z publikacją czekam do rana (nie widzę większego sensu wrzucania wpisu o 1:22, skoro nikt go wtedy nie przeczyta).
______________________________________________________
Wiatrowski.Be - The Blog.
Blog your life, live your blog.
 
  podziel si� tym postem na:
Oleandrra 
Blogger.Klub


Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 32
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-07-18, 23:25   

na tę chwilę mam ok. 50 tematów i co chwilę zapisuję nowe.
często bywa, że sprawa nie cierpi zwłoki i trzeba kuć żelazo, póki gorące, dlatego nie zapisuję tego w notatniku, a piszę od razu, na spontanie.
jeśli nie mam nic konkretnego, żadnego planu, a trzeba coś nowego podać ludziom do czytania - wówczas sięgam do mojej listy :)
tak to mniej więcej wygląda, choć już teraz widzę, że będę miała coraz więcej takich "nietkniętych" tematów, które będę odkładać w nieskończoność, więc staram się pisać na bieżąco.
______________________________________________________
jestem specjalistką od spraw damsko-męskich. jestem perfekcjonistką - w życiu i w kuchni (gdzie odpoczywam). lubię pieprzyć. czytaj mnie więcej tutaj
 
  podziel si� tym postem na:
mtotowangu88 
Blogger.Klub


Dołączyła: 28 Paź 2012
Posty: 35

Wysłany: 2013-07-20, 20:17   

Mam kilka pomysłów, które zapisuję jako notatki robocze, ale raczej staram się pisać na bieżąco i szybko reagować na nowiki fitnessowe :)
______________________________________________________
Zapraszam na moje blogi:
http://mtoto-wangu.blogspot.com/
http://www.fitlifestyle.pl/
 
  podziel si� tym postem na:
AngelikaeM 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 21
Miasto: Aberdeen

Wysłany: 2013-07-20, 22:44   

U mnie to zależy od ilości zdjęć. Teraz jak pracuję od 6 do 23 mam czas na zdjęcia tylko i wyłącznie w weekend. Jeżeli jest on ciekawy robię bardzo dużo zdjęć z czego robię nawet 3 posty więc mogę powiedzieć, że zawsze chociaż jeden post mam w zapasie :)
 
  podziel si� tym postem na:
Daria. 
Blogger.Klub


Imię: Daria
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2013
Posty: 115
Miasto: Polska - Gdańsk

Wysłany: 2013-07-22, 16:04   

Piszę recenzje książek - zawsze staram się mieć 10 książek w zapasie, które przeczytam i zrecenzuję. Inna sprawa, że nie piszę codziennie i czasami trzeba poczekać 5-7 dni, żebym coś napisała. Ale ja wolę te dni spędzić na czytaniu, niż pisaniu byle jakiej recenzji z książki, którą czytałam wieki temu i której nawet nie pamiętam. Recenzje pisane na świeżo są lepsze.
______________________________________________________
Wszystkich moli książkowych zapraszam na
www.internetowa-biblioteczka.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Jafer 
Blogger.Klub
Jego Ekscelencja


Imię: Jakub
Wiek: 34
Dołączył/a: 17 Lip 2013
Posty: 174
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-07-22, 18:51   

Ja nie muszę mieć przygotowanego materiału. Ogólny zarys już sobie wypracowałem i co wpis umieszczam nowe pomysły, które gdzieś tam mi się kołaczą po głowie. W moim przypadku kolejność nie ma większego znaczenia.
 
  podziel si� tym postem na:
Readaktor 
Blogger.Klub


Wiek: 34
Dołączył/a: 21 Lip 2013
Posty: 28
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-07-23, 17:38   

Recenzuje książki, więc niestety ilość materiału jest determinowana moimi mocami przerobowymi. Żeby przestoje nie trwały dłużej niż dwa dni mam na podorędziu zbiór książek nikczemnie cienkich, których przeczytanie i zrecenzowanie jest stosunkowo szybkie. Oprócz tego, mam kilka(naście?) szkiców dotyczących adaptacji filmowych prozy, więc brak tematów mi raczej nie grozi :-).
______________________________________________________
http://readaktor.blogspot.com - książki niebanalne
 
  podziel si� tym postem na:
Imperfecta 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 78
Miasto: Południowy Wschód.

Wysłany: 2013-07-30, 22:06   

Zależy ile mam czasu i ile pomysłów.
Zazwyczaj dodaję na bieżąco, ale zdarzało się, że miałam 3-4 posty w zapasie.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz