Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 33
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wolicie automatyczne czy ręczne agregatory blogów?
Martin222

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3223

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2016-08-03, 21:19   Temat: Wolicie automatyczne czy ręczne agregatory blogów?
Mam pytanie do osób które korzystają z różnego rodzaju agregatorów lub miejsc do promocji bloga.

Czy wolicie samodzielnie zamieszczać linki na takim serwisie, dodać zdjęcie i opis ?

(np foodgrawker, zszywka (z tego co się orientuję to jest tam chyba teraz możliwość dodania linka).


Czy wygodniej wam korzystać z serwisów które automatycznie pobierają treść bloga (durszlak, zblogowani itp...) - raz dodajemy i zapominamy ?
  Temat: Rola mediów społecznościowych
Martin222

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 5716

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2015-05-11, 11:35   Temat: Rola mediów społecznościowych
Jest tu osoba która posiada konto na Twitterze, prowadzi je aktywnie i ma z tego dobry ruch na stronię ? Czy mimo wszystko Facebook dalej pozostaje najbardziej skutecznym miejscem na pozyskiwaniu wejść na bloga ?
  Temat: Zatwierdzanie obraźliwych komentarzy
Martin222

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 11965

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2015-04-24, 17:06   Temat: Zatwierdzanie obraźliwych komentarzy
Ja mam moderacje i to głównie ze względu na spam lub nieudolny marketing szeptany.

Jeśli chodzi o wulgarne komentarze które nic nie wnoszą to nie widzę sensu ich publikowania. Natomiast jeśli jest to krytyka z argumentami napisana przez osobę która się nie zgadza z treścią artykułu to jak najbardziej publikuje.
  Temat: Czy warto promować swojego bloga na Wykop.pl?
Martin222

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 10249

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2015-04-21, 11:12   Temat: Czy warto promować swojego bloga na Wykop.pl?

Maritra Films napisał/a:

Ja ostatnio jak przeglądałem wykop, to widziałem same wiadomości. Żadnego bloga, czy nawet filmików z youtube. Na głównej stronie, te które mają najwięcej tych polubień, to owszem jakieś śmieszne wpisy, ale na wykopalisku same jakieś informacje a szczególnie dużo było a aferze z 20m2 :)


Dosłownie kilka dni temu dodane - nowy serwis z wyszukiwarką filmowa

http://www.wykop.pl/link/...dobnych-filmow/

jak widać stał się hitem na chwilę obecną znalezisko ma prawie 77 000 odsłon i nie mówcie że z tego nie zostanie właścicielowi strony jakiś ruch bo pomysł jest ciekawy i ludzie będą na to wracać.
  Temat: Czy warto promować swojego bloga na Wykop.pl?
Martin222

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 10249

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2015-04-20, 13:23   Temat: Czy warto promować swojego bloga na Wykop.pl?
Tak mi się teraz przypomniało - możliwe jest rozkręcenie serwisu za pomocą wykopu i zyskanie stałych odwiedzających.

Są na to 2 sposoby (tzn ja doszedłem do takich wniosków - pewnie jest ich więcej).

1. Stwórz serwis / bloga z ciekawymi treściami które spodobają się użytkownikom wykopu - tutaj zauważyłem że szczególną popularnością cieszą się strony o tematyce turystycznej - relacje z podróży lub życia w jakimś kraju - no w końcu jest to ciekawe.

2. Stwórz serwis z ciekawą i przydatną funkcjonalnością - i tutaj świetnym przykładem strony która swój sukces osiągnęła głównie dzięki wykopowi - pokazywarka.pl
  Temat: Jakie zapytanie generuje u Ciebie największy ruch?
Martin222

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 9478

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2015-04-20, 13:17   Temat: Jakie zapytanie generuje u Ciebie największy ruch?

zarazik1 napisał/a:

U mnie największą poczytnością cieszą się artykuły nt. onkologii i szczepień.
A mówiąc o konkretnych tytułach:
1. Kpina z pacjentów onkologicznych
2. Nowość: Ibuprom NaWszystko
3. Kochający rodzic szczepi swoje dziecko


W sensie kpina, że są np. źle potraktowani przez lekarza ?
  Temat: Jak sprawdzacie swoje teksty przed opublikowaniem na blogu?
Martin222

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 10381

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2015-04-20, 13:16   Temat: Jak sprawdzacie swoje teksty przed opublikowaniem na blogu?
Word to podstawa, przeglądarka ma też wbudowany słownik (chociaż czasem oba te rozwiązania mogę nie wyłapać czegoś jak na przykład chodzi o kontekst).

Co do sprawdzania - jak wyżej - warto aby teksty został przeczytany przez inną osobę - nawet nie koniecznie taką która się lepiej na temacie ale chodzi też o to, że kiedy piszemy tekst samodzielnie to łatwiej pominąć jest coś przy sprawdzaniu.

A i wg mnie jeśli już sprawdzamy sami to lepiej jest coś wyłapać jak czyta się na głos.
  Temat: Czy warto promować swojego bloga na Wykop.pl?
Martin222

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 10249

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2015-04-18, 21:34   Temat: Czy warto promować swojego bloga na Wykop.pl?
no chyba że masz bloga o programowaniu :D
  Temat: Czy warto promować swojego bloga na Wykop.pl?
Martin222

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 10249

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2015-04-16, 14:36   Temat: Czy warto promować swojego bloga na Wykop.pl?
Prawda jest też taka że wiele większych serwisów pomaga sobie uzyskać wykop efekt - była nawet kilka razy jakaś afera z tym związana.

Jednorazowo można spodziewać się kilkadziesiąt tysięcy wejść (zależnie co tam będzie) ale ruch szybko spadnie.
  Temat: Facebook to kiszka?
Martin222

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 12367

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2015-04-15, 12:15   Temat: Facebook to kiszka?
Jak u was wygląda teraz ilość wejść z fanpage ? Ja mam 14 000 i fanpage umiera jeśli nie pompuje się w niego pieniędzy. Ilość wejść także jest coraz mniejsza. Są jakieś sensowne alternatywy dla Facebooka ?
  Temat: zblogowani.pl - opinie o stronie (złe i dobre) - czy warto?
Martin222

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 38743

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2015-04-15, 11:38   Temat: zblogowani.pl - opinie o stronie (złe i dobre) - czy warto?

Jasiek a.k.a Yeti napisał/a:

Martin222 napisał/a:

na jakiego rzędu wzrost ruchu można liczyć ? kilkadziesiąt wejść dziennie ? kilkaset ?


Dołączyłem do nich, banerek wyrzuciłem 4 sekundy po akceptacji admina, po czym zastąpiłem go widgetem z ich strony.

Efekt? 4 wejścia dziennie z ich strony :P
4
Wejścia
Dziennie

Więcej mam z forum o gotowaniu, przy czym proszę zwrócić uwagę na tematykę mojego bloga :D


Szał normalnie - z tego co widzę to chyba więcej ruchu można zdobyć reklamując się na agregator treści dla blogów kulinarnych - pod warunkiem że takiego mamy.

Ktoś jeszcze pochwali się liczbą wejść ze zblogowanych ?
  Temat: Gadżet Obserwatorzy z Bloggera na innej platformie blogowej?
Martin222

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3748

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2015-02-16, 10:16   Temat: Gadżet Obserwatorzy z Bloggera na innej platformie blogowej?
Dzięki za informacje :)

Co do g+ mam już na stronie jednak wydaje mi się że trudniej tam zdobyć obserwatorów.
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz