Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::

Czy licznik na blogu jest potrzebny?
Tak (HOT)
23%
 23%  [ 35 ]
Nie (NOT)
57%
 57%  [ 86 ]
Nie mam zdania / Obojętnie
19%
 19%  [ 29 ]
Głosować: 150
Wszystkich Głosów: 150

Autor Wiadomość
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-02-01, 18:54   

też mam trochę takie zdanie, chociaż czasem gdy wchodzę na przypadkowe blogi np nastolatek opowiadające o doświadczeniu w szkole. i widzę, że obecnie na blogu jest jakieś 100 osób... się zastanawiam jak one to robią. W sensie nie twierdzę nigdy, że blog jest nudny, ale napisanie wartościowego posta mnie trochę kosztuję.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-02-01, 19:07   

to muszą być bardzo popularne blogi skoro w DANYM MOMENCIE jest na blogu 100 osób :zdziwko:

W każdym razie - mi chodziło po prostu o licznik odsłon. Ciężko potraktować poważnie blogera który się nim chwali
 
  podziel si� tym postem na:
Neramide Stern 
Blogger.Klub


Imię: Patrycja
Wiek: 28
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 33
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-02-01, 20:34   

Kiedyś miałam licznik na zawieszonym blogu i pewnie nadal tam jest, ale nie ma to dla mnie znaczenia. Za to na najnowszym pozbyłam się nie tylko licznika. Bez zbędnych elementów blog prezentuje się o wiele lepiej.

Statystyki jakie mam na dzień dzisiejszy są śmiechu warte. W ciągu ponad 6 miesięcy wstawiłam jeden post i mam prawie 1000 wyświetleń. :D
 
  podziel si� tym postem na:
ShaggyDog 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 02 Lut 2014
Posty: 16

Wysłany: 2014-02-08, 18:37   

Nie widzę powodu, by umieszczać licznik na blogu. Wszystko można sprawdzić w panelu nawigacyjnym (na Bloggerze) i to wystarczy. Czy czytelnika interesuje, ile ludzi odwiedziło bloga przed nim, zwłaszcza, gdy blog istnieje kilka lat i jest to dosyć spora liczba?
______________________________________________________
http://shaggydogbooks.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Rezuji 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 06 Lut 2014
Posty: 29
Miasto: Kopnica

Wysłany: 2014-02-09, 11:18   

GoodByAccident napisał/a:

też mam trochę takie zdanie, chociaż czasem gdy wchodzę na przypadkowe blogi np nastolatek opowiadające o doświadczeniu w szkole. i widzę, że obecnie na blogu jest jakieś 100 osób... się zastanawiam jak one to robią. W sensie nie twierdzę nigdy, że blog jest nudny, ale napisanie wartościowego posta mnie trochę kosztuję.


grupa nastolatków jest najfajniejsza, też najlepiej wspominam ten okres mojej prężności w internecie. Po prostu ta grupa jest najliczniejsza w necie i najbardziej aktywna, może to jest odpowiedź.
 
  podziel si� tym postem na:
Daria. 
Blogger.Klub


Imię: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2013
Posty: 115
Miasto: Polska - Gdańsk

Wysłany: 2014-02-09, 12:19   

Sama spojrzę zawsze na taki licznik, ale nie przywiązuję wagi do liczby, którą przyuważę. Jest, bo jest.
A sama przed chwilą usunęłam ten licznik, bo w sumie... po co? Ja i tak mogę sobie zobaczyć, jak to wygląda, czytelnicy wiedzieć nie muszą, a że lubię minimalizm, to wszystko jest dobrze.
______________________________________________________
Wszystkich moli książkowych zapraszam na
www.internetowa-biblioteczka.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Andrzej87 
Blogger.Klub


Wiek: 36
Dołączył/a: 09 Paź 2013
Posty: 65

Wysłany: 2014-02-14, 10:55   

Jeśli jest sporo gości do dla ewentualnych reklamodawców jest to dobry "drogowskaz". Jak sam wchodzę i widzę, że blog ma 2 lata a ja jestem 120-stą osoba na stronie to wygląda to słabo :dobani:
 
  podziel si� tym postem na:
Panblogista 
Blogger.Klub

Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 27 Lis 2013
Posty: 28

Wysłany: 2014-02-14, 12:08   

Licznik na stronie jest w rodzaju tych wszystkich "lajków", czyli dla osób nieogarniętych, które potrzebują "namacalnych" dowodów, że coś jest dobre. Liczę, że moi czytelnicy sami potrafią dokonać oceny tego co robię bez wsparcia podobnych wskaźników. Jestem na NIE.
 
  podziel si� tym postem na:
Godefroy 

Imię: Kamil
Dołączył/a: 13 Lut 2014
Posty: 40
Miasto: Kraków

Wysłany: 2014-02-14, 12:20   

Licznik dla wielu osób jest pewnym wyznacznikiem jakości. Ktoś wchodzi - patrzy 3000 - myśli, eee. Wchodzi na drugi - patrzy - 250 000, czyli blog znany, z czegoś musi być znany, ciekawe? Pochodzę, poczytam. Często duża liczba na liczniku zachęca nowe osoby do dłuższych odwiedzin i dodanie linka do bloga u siebie. I tak dalej, i tak dalej.... Efekt kuli śnieżnej. Ja tez chętniej wchodzę na znane blogi z dużą liczbą cyferek.
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-02-14, 12:21   

ale zdajesz sobie sprawę z tego, że to licznik odsłon strony? Ja w blogi z licznikiem na stronie glownej sie nei zaglebiam, bo nie umiem traktowac ich powaznie
 
  podziel si� tym postem na:
Godefroy 

Imię: Kamil
Dołączył/a: 13 Lut 2014
Posty: 40
Miasto: Kraków

Wysłany: 2014-02-14, 12:37   

Ale niemniej pozostaje jakimś wyznacznikiem, raczej wątpię by 90% osób nabijało sobie licznik wchodząc na swój blok po 1000 razy dziennie. A nawet jeśli to przypadkowe wejścia, to są czymś powodowane. Dużo blogów ma też liczniki do poszczególnych notek. Zresztą pozostaje jeszcze licznik komentarzy, który świadczy o tym, czy ludzie zatrzymują się na dłużej.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-02-14, 15:11   

Godefroy napisał/a:

Zresztą pozostaje jeszcze licznik komentarzy, który świadczy o tym, czy ludzie zatrzymują się na dłużej.
Warto przeczytać te komentarze, bo w wielu przypadkach może się okazać, że pochodzą one z handlu: komentarz za komentarz ;=)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz