Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2006-11-07, 22:57

Czy lubisz jedzenie i itp. z McDonaldsa?
Tak!
56%
 56%  [ 56 ]
Nie!
44%
 44%  [ 44 ]
Głosować: 100
Wszystkich Głosów: 100

Autor Wiadomość
wawik 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 26 Paź 2012
Posty: 19
Miasto: śląsk

Wysłany: 2012-11-20, 06:08   

Futbolowa napisał/a:


Ale na te ich bułki od hamburgerów i inne cuda patrzeć nie mogę. Obrzydlistwo.


Jestem tego samego zdania - obrzydlistwo
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2012-11-21, 01:12   

Niesamowite jak ludzie mają różne smaki :D Bo ja uwielbiam hamburgery z McDonald's :) I frytki i Nuggetsy. Trochę mniej smakują mi kanapki z kurczakiem, no ale jeszcze wszystkich rodzajów nie wypróbowałem :D
Ale bywam rzadko, jak jeszcze w Polsce mieszkałem, to miałem daleko, teraz mam trochę bliżej, ale i tak muszę dojechać a nieczęsto przypadkowo przejeżdżam w pobliżu Maca. W Pl bywałem kilka razy do roku, w tej chwili bywam co najmniej raz w miesiącu, ale bardziej raz na 2 tygodnie.

Co do tych "rewelacji" o złych warunkach... wiecie, był kiedyś taki program, gdzie różni ludzi (pielęgniarki, stewardessy czy właśnie kelnerzy) zdradzali sekrety swojej pracy i np. kelnerzy czy pracownicy restauracji mówili wprost: jak musisz zjeść na mieście, to idź do fast foodu, bo w nich nie ma czasu na takie rzeczy jakie się dzieją w restauracjach. To tak gdyby ktoś myślał że restauracja jest lepsza od fast foodu ;)
 
  podziel si� tym postem na:
kubaguzik 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 21 Lis 2012
Posty: 6

Wysłany: 2012-11-21, 19:54   

nie, nie, nie.. po ostatnim razie,gdy czulem sie fatalnie po ich super kanapce, omijam ten zaklad szerokim lukiem. :dobani:
 
  podziel si� tym postem na:
wawik 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 26 Paź 2012
Posty: 19
Miasto: śląsk

Wysłany: 2012-11-22, 06:57   

wendigo napisał/a:

Niesamowite jak ludzie mają różne smaki :D Bo ja uwielbiam hamburgery z McDonald's :) I.... ;)

Naprawde uwielbiasz? to przeczytaj. Hamburger szkodzi
 
  podziel si� tym postem na:
Pi0trek 
Blogger.Klub


Imię: Piotrek
Wiek: 36
Dołączył/a: 05 Lis 2012
Posty: 43
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-11-22, 11:49   

wawik napisał/a:

wendigo napisał/a:

Niesamowite jak ludzie mają różne smaki :D Bo ja uwielbiam hamburgery z McDonald's :) I.... ;)

Naprawde uwielbiasz? to przeczytaj. Hamburger szkodzi


Przeczytałem. Obawiam się, że nadal smakują mi burgery z Maca. Mógłbym nawet przeczytać to w ich knajpie z burgerem w łapie i niczego by to nie zmieniło. Nasłuchałem się już tyle o różnych niezdrowych posiłkach, że dotarło do mnie dawno temu, że można jedynie to ignorować. Jest np naukowo dowiedzione, że wszystko, co smażone zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór. A później dowiedli, że to samo tyczy się pieczonego. To co mam jeść? Trawę? Byle nie z chlebem, bo też jest pieczony. Poważnie, gdybym przejmował się wszystkim, co usłyszę na temat niezdrowego trybu życia, dawno bym się zastrzelił - po pierwsze szybciej i mniej boleśnie doprowadziłbym swoje życie do nieuchronnego, a po drugie, co to za życie, bez żadnych przyjemności??

Wracając do Maca - nie opycham się ich żarciem na co dzień, ale czasem lubię. I jedno mogę powiedzieć: wszystkie te durne opowiastki o tym, jak to się tam kotlety zamiata z podłogi, a do frytek leje się zużyty olej silnikowy są duże G warte. To jest duża sieć i zbyt znana i wartościowa marka, żeby odpieprzali takie numery. Oczywiście rozumiem, że są ludzie, którzy uważają, że sanepid w Polsce jest na usługach żądnej krwawych pieniędzy żydo-masonerii, która potajemnie steruje wszystkim, ale nie interesuje mnie zdanie oszołomów. W rzeczywistości jest tak, jak ktoś już wcześniej napisał - dużo gorzej jest w restauracjach nie będących częścią sieci ani większej marki. Tam dopiero się oszczędza na wszystkim.
______________________________________________________
Zapraszam na bloga o różnych irytujących rzeczach;) http://jasnyszlag.blogspot.com
Ostatni post o hipsterach
 
  podziel si� tym postem na:
wawik 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 26 Paź 2012
Posty: 19
Miasto: śląsk

Wysłany: 2012-11-22, 15:36   

Ja wcale Ciebie nie chcę przekonywać , ale kurczak jest dobry, jeśli się go z rozumem samemu przyrządzi, ale dlaczego milionom takich jak Ty właśnie kurczak smakuje w m.d.? bo POLEPSZACZE np. TUTAJ a takich stron są tysiące. Ja sobie sam kurczaka upiekę i sam zrobię swoją kiełbasę i przynajmniej wiem co jem.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-11-22, 23:09   

wendigo napisał/a:

jak musisz zjeść na mieście, to idź do fast foodu, bo w nich nie ma czasu na takie rzeczy jakie się dzieją w restauracjach. To tak gdyby ktoś myślał że restauracja jest lepsza od fast foodu ;)
W lipcu na wykopie znalazłem informację o smażalni, która dostawała już wiele kar za to, że serwuje przeterminowane jedzenie. Smażalnia znajduje się w Kołobrzegu, do którego jeździłem wiele lat na wakacje. Tutaj reportaż tvnu: http://www.tvn24.pl/olej-...y,265836,s.html

wawik napisał/a:

Naprawde uwielbiasz? to przeczytaj. Hamburger szkodzi

wawik napisał/a:

ale kurczak jest dobry, jeśli się go z rozumem samemu przyrządzi, ale dlaczego milionom takich jak Ty właśnie kurczak smakuje w m.d.? bo POLEPSZACZE np. TUTAJ a takich stron są tysiące. Ja sobie sam kurczaka upiekę i sam zrobię swoją kiełbasę i przynajmniej wiem co jem.
Myślę, że większość doskonale rozumie o co chodzi. Co chwilę czyta się artykuły o szkodliwości różnych rzeczy, potem jest to weryfikowane (okazuje się, że jednak nie) lub potwierdzane kolejnymi badaniami.

Uważam, że jest pewna różnica pomiędzy jedzeniem czegoś okazyjnie a stołowaniem się w takich miejscach. Jak ktoś chodzi do maka na obiady, zamawia sobie kfc do domu, na kolacje jada pizzę to wtedy na 100% będzie miał poważne problemy. Czy tego przygotowanego w domu kurczaka kroisz na kanapki i nosisz ze sobą po mieście? Jakoś sobie nie wyobrażam zabierania ze sobą pudełeczka z obiadem i spożywania go potem na ławce ;) Masz zatem do wyboru takiego fast-fooda lub restaurację. Jeżeli Cię nie stać to alternatywą jest bar. Tutaj zaczyna się problem, bo jak pokazuje powyższe wideo różne cyrki odbywają się w takich miejscach. Właściciele czy pracownicy nic sobie z tego nie robią, że klient je odświeżaną surówkę. Jak już mnie głód przyciśnie to wolę sobie kupić takie fryty czy bułę w firmie, która może nie oferuje najzdrowszych posiłków, ale dba o pewne standardy, bo patrzą jej ostro na ręce. Jak buła jest niedobra czy zimna to mi wymienią. To samo jest w barach? nie sądzę ;-)
Miałem ostatnio ochotę na pierogi. Kupiłem sobie w markecie garmażerkę i na drugi dzień miałem problemy żołądkowe. W takich momentach doceniam jedzenie wyprodukowane samodzielnie, jednak nie zawsze jest na to czas.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2012-11-23, 01:01   

Podpisuję się pod tym co napisał Pi0trek :) To naprawdę proste: to że się dowiem z czego została zrobiona smaczna potrawa nie znaczy że automatycznie przestanie mi ona smakować (bo niby jak?)

Poza tym zgadzam się też z tym co napisał Htsz - jak ktoś je codziennie, to faktycznie może mieć problem, jak zje okazyjnie to nic mu nie będzie.
 
  podziel si� tym postem na:
balenciaga 

Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 11

Wysłany: 2012-11-30, 18:23   

wawik napisał/a:

Ja wcale Ciebie nie chcę przekonywać , ale kurczak jest dobry, jeśli się go z rozumem samemu przyrządzi, ale dlaczego milionom takich jak Ty właśnie kurczak smakuje w m.d.? bo POLEPSZACZE np. TUTAJ a takich stron są tysiące. Ja sobie sam kurczaka upiekę i sam zrobię swoją kiełbasę i przynajmniej wiem co jem.

Z całym szacunkiem, ale nie wiesz. Poczytaj jak jest traktowane zwierzę w masarni, czym się je faszeruje, np, hormonami wzrostu, także czy naprawde wiesz, co jesz? Pewne dla mnie jest, że jak jestem w podróży to właśnie korzystam z Maka, bo... wiem, jaki "syf" jem. Natomiast z resztą może być różnie, choć znam wyjątki.
 
  podziel si� tym postem na:
animak_88 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 28 Cze 2012
Posty: 25

Wysłany: 2012-11-30, 23:27   

mc donalds- dla mnie smakuje extra ale zdaje sobie sprawe ze to jest MEGA niezdrowe i tego nie jadam, no raz na 2 lata zdarzy mi sie.

Jesli juz jestem to obowiazkowo zamawiam 3 mc chikeny, szkoda ze nie robia ich jeszcze bardziej pikantnych :)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-12-11, 01:13   

patrzcie na to => http://www.businessinside...ind-2012-4?op=1 MCD karmi 62 miliony klientów dziennie, co daje 1% całej populacji ^.^ 75 hamburgerów na sekundę :O
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
maniek96 
Blogger.Klub

Imię: Maciej
Wiek: 27
Dołączył/a: 23 Lut 2013
Posty: 39

Wysłany: 2013-02-24, 00:52   

Wiem że jest nie zdrowe, ale ja uwielbiam jedzenie z McDonalds :D
W sumie co jest zdrowe?
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz