Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-08, 17:00
Autor Wiadomość
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-02-13, 14:41   

kondzik napisał/a:

Które byście mi polecili?

Ja z autopsji polecić mogę każde Durexy.
na początek, bo mówisz że zaczynacie, to Extra Safe.
kosztują między 7 a 11. 3 sztuki.
pewne, te Extra Safe są grubsze, więc i bezpieczniejsze.
nie uciskają ; D
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

wercia 

Imię: weronika
Dołączyła: 18 Lut 2010
Posty: 4
Miasto: stolica

Wysłany: 2010-02-18, 18:42   

jeżeli nie chcesz przepłacać to ja bym Ci Kondzik poleciła rosetexy, my ich z chłopakiem stosujemy już od dłuższego czasu i mogę szczerze powiedzieć że to są dobre gumki.
 
  podziel si� tym postem na:
Laleczka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 245

Wysłany: 2010-02-18, 21:16   

Yzoja napisał/a:

Ja z autopsji polecić mogę każde Durexy.

A ja wręcz odwrotnie.;-)

Niestety prezerwatywy Durexa w moim przypadku nie sprawdziły się i było z nimi więcej zamieszanie niż pożytku/przyjemności. I to nie jest tylko moje zdanie, a wielu moich znajomych również. Poza tym, durexy są drogie na na rynku jest wiele dobrych i tańszych pozycji, np new cerss (chyba tak się to pisze).

Ogólnie rzecz biorąc, to prezerwatywy to złooo.;D
______________________________________________________
Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem.
 
  podziel si� tym postem na:
wercia 

Imię: weronika
Dołączyła: 18 Lut 2010
Posty: 4
Miasto: stolica

Wysłany: 2010-02-19, 19:07   

Zgadzam się Laleczka, to taki stereotyp się wytworzył, że te najdroższe to najlepsze, a to wcale nie prawda.
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-02-19, 20:10   

wercia napisał/a:

Zgadzam się Laleczka, to taki stereotyp się wytworzył, że te najdroższe to najlepsze, a to wcale nie prawda.

nie rozumiem, co ma cena do jakości?
czyżbyście miały anty stereotyp (produkt markowy i dość drogi od razu skreślacie z listy bo uważacie, że za tym kryje się właśnie stereotyp - a produktu możliwe, że nawet nie wypróbowałyście) ? :P

jeśli chodzi o gumki, to w moim przypadku tylko DUREX (może i są drogie, ale jakość wykonania i komfort jaki zapewniają są naprawdę bliski ideałowi)
ani razu mnie nie zawiodły, a prezerwatywy innych firm zdarzało się, że pękały (podobno gumki rzadko pękają a tu proszę... coś jak na mój przypadek dość...hmmm często), były za bardzo/za mało nawilżone, w jednym przypadku nawilżacz mnie uczulił i dość boleśnie na tym wyszłam (chodzi o leczenie a także ból związany o samo uczulenie -_-)

za to nie polecam kupowania prezerwatyw gdzie indziej niż w aptece - idziesz do kiosku i kupujesz jakiekolwiek i nie masz gwarancji, że były dobrze przechowywane i czy przypadkiem nie leżały kilka miesięcy poniewierane.
 
  podziel si� tym postem na:
Laleczka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 245

Wysłany: 2010-02-20, 16:14   

teneniel napisał/a:

a produktu możliwe, że nawet nie wypróbowałyście

Laleczka napisał/a:

prezerwatywy Durexa w moim przypadku nie sprawdziły się i było z nimi więcej zamieszanie niż pożytku/przyjemności.

Chyba jednak wypróbowałam.;-)

Tak Durex jest rozreklamowany i powszechnie uważany za najlepszy, ale ja niestety miałam z nimi pewne problemy. Fakt, że nigdy nie pękły (ogólnie nigdy nie byłam świadkiem pękniętej gumki), ale powodowały straszne otarcia. Oczywiście najpierw winy dopatrywałam w sobie, ale po wypróbowaniu tych nawilżonych sytuacja się powtórzyła. Ponadto się zsuwały. Dlatego ja nie mogę ich polecić.;-)

teneniel napisał/a:

za to nie polecam kupowania prezerwatyw gdzie indziej niż w aptece - idziesz do kiosku i kupujesz jakiekolwiek i nie masz gwarancji, że były dobrze przechowywane i czy przypadkiem nie leżały kilka miesięcy poniewierane.

Teoretycznie masz racje, ale gdy para ma do wyboru: prezerwatywy ze stacji benzynowej lub brak prezerwatyw, to lepiej, aby wybrała ten pierwszy wariant.
______________________________________________________
Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem.
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-02-20, 18:31   

Laleczka napisał/a:

powodowały straszne otarcia. Oczywiście najpierw winy dopatrywałam w sobie, ale po wypróbowaniu tych nawilżonych sytuacja się powtórzyła. Ponadto się zsuwały.


otarcia mogą być z różnych przyczyn:
1) złą stroną nałożona gumka (da się czasem pomylić strony);
2) albo była za ciasna (w przypadki faceta ma to ogromne znaczenie)
niezależnie od tego czy wzięłaś nawilżone czy nie, oba te błędy skutkują otarciami

co do zsuwania się - patrz na opakowanie, na nich jest rozmiar, najwyraźniej kupiłaś (kupiliście razem albo on, nieważne) te większe bez sprawdzania rozmiaru na pudełku :D

a tak szczerze?
ten fragment tyczy się KAŻDYCH prezerwatyw - producenci wszystkich gumek w Polsce wypuszczają na rynek różne rozmiary i warianty, więc warto najpierw spojrzeć na opakowanie zanim kupisz... no i oczywiście zanim gumkę założysz, to sprawdź delikatnie czy na pewno to ta strona ^^

co do stacji benzynowej - fakt, lepsze to niż nic, ale wtedy bardzo uważnie wybrałabym opakowanie, bez śladów otwierania czy jakiejkolwiek nim manipulacji (nawet nie wiesz co chodzi po głowach pracownikom stacji benzynowej, jak jest środek nocy a oni klientów nie mają - wierz mi, nie chcesz wiedzieć, ja mam uraz do dziś ;P )
 
  podziel si� tym postem na:
wercia 

Imię: weronika
Dołączyła: 18 Lut 2010
Posty: 4
Miasto: stolica

Wysłany: 2010-02-20, 19:02   

Teneniel, wiesz chodzi mi o to, że poprostu wyznacznikiem jakości nie musi być wysoka cena. sprawdzałam wiele dostępnych na polskim rynku prezerwatyw i rosetexy mi pasują, ale zdaję sobie z tego sprawę, że dobór prezerwatyw jest indywidulaną kwestią każdego i każdemu pasują inne.
 
  podziel si� tym postem na:
Laleczka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 245

Wysłany: 2010-02-20, 19:46   

teneniel, ale ja to wszystko wiem o czym Ty piszesz. Naprawdę umiem czytać to, co jest napisane na opakowaniu, nawet małym druczkiem. Po prostu sparzyłam się i zniechęciłam do Durexów, także nie będę się do nich przekonywać na siłę, bo znam wiele innych prezerwatyw, które mi odpowiadają, a poza tym nie są mi już potrzebne jakiekolwiek prezerwatywy.;-)
______________________________________________________
Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem.
 
  podziel si� tym postem na:
kondzik 

Dołączył/a: 13 Lut 2010
Posty: 2

Wysłany: 2010-02-21, 20:07   

No to już sam nie wiem... :D namieszaliście mi. ale szukam raczej jakiś tańszych gumek, ale sprawdzonych tak jak napisałem wcześniej. czy ktoś jeszcze ma jakieś propozycje?
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-02-22, 00:33   

Ja też mogę polecić Durexy - są dobre.
Ach... Ja te gumki kupuję w Rossmannie bo w aptece, z tego co widziałam, jest mega przebitka! I zazwyczaj bierzemy te 12 sztuk bo się bardziej opłaca. Generalnie jest ok.
 
  podziel si� tym postem na:
wercia 

Imię: weronika
Dołączyła: 18 Lut 2010
Posty: 4
Miasto: stolica

Wysłany: 2010-02-27, 19:45   

ja Ci niestety nic więcej nie polecę, bo jak dla mnie najlepsze są rosetexy. powodzenia ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz