Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Ruciński 
Blogger.Klub

Imię: Emil
Wiek: 39
Dołączył/a: 25 Sty 2010
Posty: 56
Miasto: Łaziska Górne

Wysłany: 2010-03-06, 08:48   

rashell napisał/a:

Przy okazji niech ruciński znajdzie mi wykres, że ta temperatura na pewno nie wpływa na liczbę rozwodów, bo pewnie takie też istnieją. Przynajmniej powinny!


A czemu ode mnie tego żądasz? W sprawie wykresów to do teneniel.

A co do Twojego problemu - Nie wiem, czy takie wykresy istnieją. Nie interesował mnie nigdy ten problem. Ale problem jest łatwy do sprawdzenia: liczba rozwodów jest podana w którymś linku, temperatury w danych miesiącach i latach również można sobie znaleźć. Wnioski wyciągniesz sobie już sama.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-03-06, 14:46   

Ruciński, czemu odwracasz kota ogonem?
to ja pierwsza prosiłam ciebie o to byś mi przedstawił wyniki badań i raport który stwierdza wyraźną zależność między seksem przedmałżeńskim a ilością rozwodów -_-
teraz próbujesz się wymigać z braku pomysłów i zrzucić wszystko na mnie?
przynajmniej tak to wygląda.

a i owszem, raporty są tylko trzeba umieć skorzystać z googla, bo są ogólnodostępne.
prosiłam, byś udowodnił mi swoją tezę, więc...?
gdzie te wyniki badań, hę?

Ruciński napisał/a:

A co do Twojego problemu - Nie wiem, czy takie wykresy istnieją. Nie interesował mnie nigdy ten problem. Ale problem jest łatwy do sprawdzenia: liczba rozwodów jest podana w którymś linku, temperatury w danych miesiącach i latach również można sobie znaleźć. Wnioski wyciągniesz sobie już sama.

to będą fałszywe wnioski. \
jeśli studiujesz, to zapewne miałeś coś takiego jak statystyka i dobrze powinieneś wiedzieć, że jeśli są osobne wykresy (typu - średnia temperatura w lipcu roku 1800, średnia ilość rozwodów itp) to fatalnym błędem byłoby wyciągać wnioski na ich podstawie przy jednej hipotezie - gdyby był wykres korelacji dodatniej (specjalnie znalazłam dla ciebie jak to się liczy, bo nie chce mi się skanować moich notatek z zajęć: http://www.matematyka.pl/79985.htm) przynajmniej na poziomie 0,5 Pearsona (na osi x- liczba rozwodów, a na y - liczba badanych uprawiająca seks przedmałżeński) na przestrzeni lat, to wtedy można by wysnuć jakiekolwiek wnioski i realnie przyjąć, że taka tendencja wzrostowa ma miejsce.
a póki co na podstawie tych wyliczeń i wykresów tego stwierdzić nie można, bo nie zbadano zależności ^^
 
  podziel si� tym postem na:
Ruciński 
Blogger.Klub

Imię: Emil
Wiek: 39
Dołączył/a: 25 Sty 2010
Posty: 56
Miasto: Łaziska Górne

Wysłany: 2010-03-06, 14:51   

teneniel napisał/a:

to ja pierwsza prosiłam ciebie o to byś mi przedstawił wyniki badań i raport który stwierdza wyraźną zależność między seksem przedmałżeńskim a ilością rozwodów -_-


Zgadza się. Ja odpowiedziałem, że takich raportów i wykresów, które by Ciebie zadowoliły, nie znam. Zarzuciłaś mi z tego tytułu brak wiedzy. OK, przyjąłem do wiadomości.

Skoro ja okazałem brak wiedzy, czas na Ciebie. Pokaż swoją wiedzę, czyli raporty potwierdzające Twoje tezy. Nie jest to odwracanie kota ogonem, tylko pójście dalej w dyskusji.

Zatem czekam na odpowiednie raporty. Do tego czasu można uważać, że Twoja wiedza równa się mojej. A skoro moja jest zerowa, to Twoja również. Logika jest brutalna.

teneniel napisał/a:

Ruciński napisał/a:
A co do Twojego problemu - Nie wiem, czy takie wykresy istnieją. Nie interesował mnie nigdy ten problem. Ale problem jest łatwy do sprawdzenia: liczba rozwodów jest podana w którymś linku, temperatury w danych miesiącach i latach również można sobie znaleźć. Wnioski wyciągniesz sobie już sama.

to będą fałszywe wnioski. \


Tak jak napisałem - nie obchodzi mnie to. To nie mój problem.
 
  podziel si� tym postem na:
LimakXRobczuk 
WordPress.Klub
konserwArTYSTA


Imię: LXR
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył/a: 28 Paź 2009
Posty: 97
Miasto: 3miasto

Wysłany: 2010-03-08, 19:52   

Hm.. w tym roku była najmroźniejsza zima od wielu lat.. Jeżeli za 13 lat [średnia długość trwania rozwiedzionych małżeństw] nastąpi spadek liczby rozwodów, będzie to znaczyło, że temperatura wpływa na długość związku małżeńskiego. Proste, nie? (=

Ruciński, nas ciemnogrodzian już nic nie oświeci )=. Taki nasz smutny los )'=. Tracimy tylko życie, bo żyjemy wśród kobiet i żadnej nie chcemy sprawić odrobiny przyjemności. Biedne kobiety ciemnogrodu.. nie wiedzą co tracą, tyle seksualnych przyjemności.. Aż mi się nas szkoda zrobiło )'=.. No żal.pl..


Swoją drogą ja już naprawdę nic nie rozumiem.. Pokazałem statystykę [na stronie, która na pewno sprzyja rozwodom, bo na nich zarabia], zanalizowałem, wytłumaczyłem jak ja to widzę.. I nikt nie podał logicznego argumentu przeciw mojej analizie.. można przeczytać tylko "żaden argument". Naprawdę postarajcie się.. Kiedy prosimy, abyście udowodnili swoje racje, otwieramy się na Wasze argumenty.. A Wy twierdzicie, że odwracamy kota ogonem.. Pewnie koty też mają jakiś wpływ na statystykę. No cóż, nie mi oceniać. Nie jestem kotoznawcą.
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2010-03-08, 21:11   

uwielbiam to pisanie-nie-wprost, stara nieciekawa technika.
:dobani: dalej nie wiem do czego to zmierza, i tak jedni będą za drudzy będa nam życzyć szybkiego rozwodu żeby poprawić nieistniejące statystyki itd
:looka:
myślałam, że to pieprzącysięprzedślubem żyją w ciemnościach.
 
  podziel si� tym postem na:
LimakXRobczuk 
WordPress.Klub
konserwArTYSTA


Imię: LXR
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył/a: 28 Paź 2009
Posty: 97
Miasto: 3miasto

Wysłany: 2010-03-09, 12:01   

Nie w ciemnościach, a nieświadomości.. Ta dyskusja naprawę opiera się na "A dlaczego tak?" - "A dlaczego nie?". Więc to nie ma sensu. A ktoś mieć rację musi. Są dwie strony, które są ze sobą sprzeczne, ale jedna jest prawdziwa, tylko która?
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2010-03-09, 12:35   

niekoniecznie jedna strona musi mieć rację, skąd to założenie? to sprawa, która zależy tylko i wyłącznie od ludzi, każdy reaguje na seks inaczej i nie można jednoznacznie stwierdzić, że seks przed małżeństwem jest taki i owaki.
 
  podziel si� tym postem na:
LimakXRobczuk 
WordPress.Klub
konserwArTYSTA


Imię: LXR
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył/a: 28 Paź 2009
Posty: 97
Miasto: 3miasto

Wysłany: 2010-03-09, 13:00   

No właśnie już z tym stwierdzeniem się nie zgadzam.
 
  podziel si� tym postem na:
Mirabel 
Blogger.Klub

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 25
Miasto: Polska

Wysłany: 2012-07-18, 20:05   

Zgadzam się z myślą autora tematu. Po ślubie.
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2012-11-18, 03:58   

A ja sobie nie wyobrażam wziąć ślub z kimś z kim nie byłem w łóżku :zdziwko: Jak to tak nawet nie sprawdzić czy lubimy to samo... dla mnie za duże ryzyko :P
 
  podziel si� tym postem na:
Lui M 
Blogger.Klub


Dołączyła: 09 Mar 2013
Posty: 59
Miasto: Ukraina

Wysłany: 2013-03-23, 13:49   

Oczywiście, że z miłości (sex=miłość), ale żeby czekać aż do ślubu....hmmm...jak to się mówi "nie kupuje się kota w worku" ;) W tych sprawach tez trzeba do siebie pasować ;)
______________________________________________________
www.polkanakresach.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Anhednia 
Blogger.Klub


Imię: Agata
Dołączyła: 03 Lip 2013
Posty: 30
Miasto: Łódź

Wysłany: 2013-07-05, 19:53   

oczywiście sex przed ślubem..trzeba sie sprawdzić,dopasować..a co będzie jak penis będzie za krotki...albo. jak po jakims czasie facetowi nie stanie na twoi widok..albo on bedzie wolal inna pozycje na ktora ty sie nie zgodzisz...a co jej powiesz kiedy partnerka bedzie chciała uzywac kajdanek biczy wiazania a ty nie będziesz chciał ;) albo jak po slubie i pierwszym sexie będziesz chcial sprawdzić jak to jest z inna kobietą.......tak jak sprawdzam i zakładam buty w sklepie tak trzeba sie sprawdzic w zyciu seksualnym ;]
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz