Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2009-12-20, 07:37   

LimakXRobczuk, ty chyba życia nie znasz (no fakt masz dopiero 19 lat i dużo jesteś przed ślubem) i swoich babć, cioć itp... :D
dorośnij i zacznij zauważać rzeczywistość a nie śnisz na jawie :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

LimakXRobczuk 
WordPress.Klub
konserwArTYSTA


Imię: LXR
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył/a: 28 Paź 2009
Posty: 97
Miasto: 3miasto

Wysłany: 2009-12-20, 09:07   

teneniel napisał/a:

LimakXRobczuk, ty chyba życia nie znasz (no fakt masz dopiero 19 lat i dużo jesteś przed ślubem)
Z autopsji na pewno nie. Problem w tym, że opieram się na słowach dużo starszych ode mnie , od których staram się czerpać wiedzę życiową, u których widzę, że to, co mówią, realizują w życiu. Sam za głupi jestem, żebym to z siebie wiedział (;.
 
  podziel si� tym postem na:
lomuelle 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 15 Lis 2009
Posty: 42

Wysłany: 2009-12-20, 10:18   

rashell napisał/a:

sprawdzam wiek i widzę 19 lat, łotdafak.
To był żart, taka parodia. Taki wiesz, ha ha. Wybacz, że Cię nie rozbawił. (No ale biała suknia przecież jest fajna. No cóż poradzę.)

LimakXRobczuk napisał/a:

Bardzo Cię proszę, jeżeli piszesz o prawie kanonicznym, rób to z rozwagą i podaj źródła, bo jestem bardzo drażliwy na te tematy, a nie chciałbym dostać jakiegoś bana.
Pomyślę nad tym, aczkolwiek z uwagi na to, że jestem niewierząca, mam to raczej w nosie i mówię tylko to, co słyszałam od księży próbujących mnie nawrócić (ach, szkoła i korytarze). Ale w sumie na przyszłość nie będę się odzywać. You're no fun at all. Anyway, dla mnie unieważnienie a rozwód to mniej więcej to samo.
______________________________________________________
Cześć, jestem nowa. :wstyd: | Last.fm
"I have a very low tolerance level for other peoples stupid bullshit. [...] Dumb shit, trivial shit, shit you're not even remotely interested in! [...] God, people are fucking boring!" - G. Carlin.
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2009-12-20, 10:46   

LimakXRobczuk napisał/a:


rashell napisał/a:

chcieć a mieć to dwie różne rzeczy.
Czyli byś chciała. A wystarczy się postarać. Chłopaków, którzy mają poukładane w głowie nie brakuje. Wystarczy na takiego poczekać, nie zepsuć, wręcz przeciwnie, starać się go jeszcze poprawić, pracować nad sobą, aby także być lepszym człowiekiem, postawić jasne zasady, [m.in. pt: jeżeli mnie kochasz, to będziesz cierpliwy i poczekamy do ślubu na razie tylko buzi i przytulanie (;, zapewniam, że w zupełności wystarczy] i czekać, aż sytuacja życiowa ustabilizuje się na tyle, aby można było wejść w odpowiedzialny związek.


no ale ja już mam spieprzone życie, bo nie zaczekałam do ślubu nie.
 
  podziel si� tym postem na:
LimakXRobczuk 
WordPress.Klub
konserwArTYSTA


Imię: LXR
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył/a: 28 Paź 2009
Posty: 97
Miasto: 3miasto

Wysłany: 2009-12-20, 11:01   

rashell napisał/a:

no ale ja już mam spieprzone życie, bo nie zaczekałam do ślubu nie.
Straciłaś dużo, ale nie wszystko. Dziewictwa nie odzyskasz, ale możesz odzyskać swoją kobiecość i godność. Są też duże szanse, że ktoś z miłości pogodzi się z tym, że nie jest tym pierwszym i jedynym, może akurat znajdziesz kogoś, kto zechce odmienić swoje życie, a też jest "po przejściach". Doskonale się zrozumiecie i z dobrą wolą, będziecie się wspierać w spólnych celach.
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2009-12-20, 11:07   

LimakXRobczuk napisał/a:

rashell napisał/a:

no ale ja już mam spieprzone życie, bo nie zaczekałam do ślubu nie.
Straciłaś dużo, ale nie wszystko. Dziewictwa nie odzyskasz, ale możesz odzyskać swoją kobiecość i godność. Są też duże szanse, że ktoś z miłości pogodzi się z tym, że nie jest tym pierwszym i jedynym, może akurat znajdziesz kogoś, kto zechce odmienić swoje życie, a też jest po przejściach. Doskonale się zrozumiecie i z dobrą wolą, będziecie się wspierać w spólnych celach.



nie wiem jakie trzeba mieć złe doświadczenia, żeby osobę uprawiająca seks nazwać "po przejściach". ja niczego nie żałuję, a dziewictwa za nic odzyskać bym nie chciała. poza tym nikt nie powiedział, że ludzie uprawiający seks nie mogą się rozumieć i nie mogą się wspierać, a mam ciekawsze cele niż zachowywanie wstrzemięźliwości i w tym mnie mój przyszły partner może wspierać.
 
  podziel si� tym postem na:
LimakXRobczuk 
WordPress.Klub
konserwArTYSTA


Imię: LXR
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył/a: 28 Paź 2009
Posty: 97
Miasto: 3miasto

Wysłany: 2009-12-20, 11:10   

Uważasz, że nie warto się postarać?
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2009-12-20, 11:23   

LimakXRobczuk napisał/a:

Uważasz, że nie warto się postarać?


uważam, że to bez znaczenia, zresztą ślub wezmę i tak tylko cywilny, jeśli w ogóle.
 
  podziel si� tym postem na:
LimakXRobczuk 
WordPress.Klub
konserwArTYSTA


Imię: LXR
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył/a: 28 Paź 2009
Posty: 97
Miasto: 3miasto

Wysłany: 2009-12-20, 11:52   

Jak chcesz, to Twoje życie.
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2009-12-23, 10:54   

Seks po ślubie . . . ? - Nieeee, ja tam wolę "poznać" partnerkę przed zalegalizowaniem związku.
Ślubu kościelnego raczej nigdy nie wezmę, gdyż mia l bym z tym znaczne problemy.
Co do cywilnego - owszem istnieje taka możliwość tylko nie wiem czy tego doczekam.

Cytat

pierwszy seks z miłości i po ślubie?


Ja sądzę że jak się kogoś kocha to nie trzeba brać od razu ślubu. Bo po co? Czy to coś zmieni? Chyba nie ...
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
LimakXRobczuk 
WordPress.Klub
konserwArTYSTA


Imię: LXR
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył/a: 28 Paź 2009
Posty: 97
Miasto: 3miasto

Wysłany: 2009-12-23, 11:24   

Ja mam pytanie.. czy jest na tym forum ktoś, kto myśli podobnie, a może boi się odezwać? Bo mam wrażenie, że to jest forum wręcz antyklerykalne..

Seks, seks, wszędzie ten seks.. Czy Wy wszyscy nie widzicie, jak jesteście przez niego zniewoleni? Seks jest fajny, ale może być o wiele fajniejszy. Porównałbym sex do alkoholu. Można sobie dla przyjemności wypijać dobry trunek, jakiegoś koniaka, wytrawne wino, dobre piwo.. ale wystarczy źle patrzeć na alkohol i kończy się to chlaniem bez przerwy siarkowych bełtów.. Wasz seks wygląda na taki.. Źle na niego patrzycie i, podejrzewam, że odczuwacie ledwie cząstkę tego, co można odczuć wkładając w to trochę pracy i cierpliwości.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-12-23, 11:45   

LimakXRobczuk, patrz na tytuł tematu i się dowiesz dlaczego ciągle jest mowa o seksie. :oczami:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz