Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:51

Jesteś Tolerancyjny/a?
Tak, znam osoby homoseksualne
66%
 66%  [ 12 ]
Tak, nigdy się nie spotkałem/am z tym.
22%
 22%  [ 4 ]
Akceptuje jego bycie, ale wtedy gdy nie mam z nim styczności
0%
 0%  [ 0 ]
Homoseksualizm trzeba leczyć, to wbrew naturze
11%
 11%  [ 2 ]
Głosować: 18
Wszystkich Głosów: 18

Autor Wiadomość
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-03-02, 18:32   

Krzysiek napisał/a:

Rododendron, wydaje mi się, że uparłaś się na to, gdyż widzisz to przez pryzmat własnej rodziny... A co gdy jest mama/wujek, tata/ciocia?

Nieudana hipoteza, po prostu mam zdanie takie, a nie inne. Zresztą nie mamy po co wciskać sobie nawzajem swoje zdanie, więc z mojej strony koniec dyskusji.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-03-02, 18:37   

Rododendron, to zły szczał z mojej strony :P
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-03-02, 19:00   

Ja sądzę podobnie jak Rododendron, ponieważ małe dziecko wszędzie słyszy słowo "mama", a ciocia rzadziej. W przedszkolu jak będzie polecenie "narysuj mamę" to narysuje mamę, a nie ciocię. Jak się koleżanki będą chwalić swoimi mamami, to dziecko tak samo pewnie powie o swojej mamie, a nie cioci. Może to jakieś mało ważne sytuacje, ale przez nie dziecko będzie raczej stawiać na pierwszym miejscu mamę.
 
  podziel si� tym postem na:
LimakXRobczuk 
WordPress.Klub
konserwArTYSTA


Imię: LXR
Wiek: 34
Dołączył/a: 28 Paź 2009
Posty: 97
Miasto: 3miasto

Wysłany: 2010-03-04, 22:45   

Chyba mowa była o tolerancji (;. Ale sami przytoczyliście, jak paradoksalne mogą być skutki wychowania dzieci przez pary homoseksualne.

Pewnie wielu na tym forum się tego nie spodziewa, ale jestem absolutnie tolerancyjny dla osób o odmiennej orientacji seksualnej. Problem zaczyna się dopiero jeżeli chodzi o zachowania seksualne. Zachowania seksualne homoseksualistów są [używam naprawdę delikatnego określenia] nietypowe.. Można zauważyć kilka rzeczy. Wydaje się być więcej mężczyzn homoseksualnych, niż kobiet [potrzeby seksualne mężczyzny są bardziej silne]. Nie wiem, czy jakakolwiek para heteroseksualna zgodziła się na to, czego doświadczają homoseksualiści.
http://www.dailymotion.pl...dler-w-wsi_news
Bardzo ciekawa sprawa. Poza tym wystarczy samemu wejść na portale gejowskie, aby poczytać co nieco. Najciekawszy jest fakt, że większość ludzi szuka tam "młodych chłopców".. Ciekawe czemu? W dzisiejszych czasach, kiedy instytucja rodziny jest tak mocno zachwiania, nieodpowiedzialni rodzice zwalają całą edukację seksualną na "Bravo" i szkołę.. sami też nie dają wzorców [ciągle skłócone, "oschłe" małżeństwa, nierzadko rozwiedzione], a młody dojrzewający człowiek odkrywa swoją seksualność na własną rękę. Dla przykładu, że preferencje seksualne są nabyte, zadam pytanie. Czy ktoś u przedszkolnych dzieci, dzieci w podstawówce widział zainteresowanie tą samą płcią? Czy jakikolwiek facet chciał choć raz dać buzi swojemu koledze z podwórka? Czy któryś z panów chciał bawić się w lekarza z chłopcem? Każda historia geja opiera się najpierw na poszukiwaniu, braku akceptacji, i odnalezieniu tej akceptacji po drugiej stronie. No niestety tak jest, wystarczy poczytać blogi, książki, opowiadania i artykuły o gejach.

Ktoś kiedyś przytoczył, że psy i koty są homoseksualne.. Na jakiej podstawie? Prędzej bym powiedział, że wszystkie psy i koty są biseksualne. Ale rzecz polega na tym, że psa podniecić może tylko suka w okresie swej płodności [po czym poznać podniecenie u psa raczej nie będę tłumaczył]. A kiedy mój, czy jakikolwiek inny pies-samiec "naskakuje" na innego psa-samca nie widać ŻADNYCH oznak podniecenia. Jest to tylko symbol dominacji [wystarczy przeczytać jedną w miarę bardziej profesjonalną książkę o tresurze psów].
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-03-04, 23:20   

Ja tam w zerówce bawiłem się w sklep z kolegą :D ale już w dom z koleżanką :rotfl:
Ja nie toleruje homoseksualistów, chcą to niech robią to i tamto w domu za zasłonami, a nie żeby otwarcie to pokazywali a co gorsza adoptowali dzieci itp itd. Nie toleruje i tolerować nie będę dopóki skończą walczyć o swoje prawa które wg mnie są beznadziejne. Nie pozwalajmy na wychowywanie dzieci przez takie pary, przecie to potem dziecko ma uraz psychiczny i będzie się w młodym wieku dziwiło dlaczego ma dwóch ojców a inni jednego i dodatkowo matkę. Nie zrozumiałe to dla mnie jest. Takich ludzi bym nawet do kościoła nie wpuścił, a nie daj boże żeby przyjmowali jakąś komunie świętą, itp itd. Takie same poglądy ma człowiek przeze mnie bardzo uwielbiany czyli W.Cejrowski i Jan Paweł II.
 
  podziel si� tym postem na:
LimakXRobczuk 
WordPress.Klub
konserwArTYSTA


Imię: LXR
Wiek: 34
Dołączył/a: 28 Paź 2009
Posty: 97
Miasto: 3miasto

Wysłany: 2010-03-05, 00:53   

Wojciech Cejrowski jest jednym z najbardziej działających i najmniej nagłośnionych aktywistów antygejowskich. (;
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-03-05, 16:55   

Cytat

Wojciech Cejrowski jest jednym z najbardziej działających i najmniej nagłośnionych aktywistów antygejowskich. (;

Ja Wojciecha uwielbiam, ale - jak zresztą się dało zauważyć na górze - nie zgadzam się z nim akurat z tematem homoseksualizmu.
Zresztą z jego religijnością też bym się pewnie trochę może i wykłócała, ale każdy człowiek jest inny i nie mam zamiaru nikogo nakierowywać na swój proces myślowy :P
I życzę sobie tego samego :cwaniak:
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-03-05, 23:11   

LimakXRobczuk, kilka razy oglądałem programy przyrodnicze dotyczące homo zwierząt - chyba jeden był na TVP.
Po za tym są prowadzone na ten temat badania, które zakładają, że na orientację wypływają losowe sekwencje genów w kilku chromosomach autosomalych, więc skoro mowa tu o genach to zwierząt ominąć to nie mogło.
 
  podziel si� tym postem na:
Strelicja 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 177
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-03-07, 13:46   

LimakXRobczuk napisał/a:

A kiedy mój, czy jakikolwiek inny pies-samiec naskakuje na innego psa-samca nie widać ŻADNYCH oznak podniecenia. Jest to tylko symbol dominacji [wystarczy przeczytać jedną w miarę bardziej profesjonalną książkę o tresurze psów].

Dokładnie, gdy pojawia się inny samiec to pies chce pokazać, że jest wyżej postawiony niż on, a nie dla przyjemności sobie go pomolestować.

pudi91 napisał/a:

Ale pamiętajmy że z homoseksualizmu da się wyleczyć. Z homoseksualizmem się nie rodzimy i z homoseksualizmem nie musimy umrzeć.


HA HA HA... Inaczej tego się nie da skomentować :)

pudi91 napisał/a:


Ale nie toleruje homoseksualistów!
Oni się chwalą sobą i tym co wyprawiają. Nie mam ochoty słuchać hasełek typu:
-ojejku ale ta bluzka jest tfu ...


A kto Ci rozkazuje słuchać i patrzeć?

pudi91 napisał/a:


Po drugie ich ubiór ... dążą za modą a nie za swoim tokiem myślenia.
Kumpel pedał ubrał różową bluzkę z króliczkiem to ja też taką założę.

To jest ich chory świat z którego ktoś ich powinien wyciągnąć.


Widzę, że Twoja jedyna wiedza na temat homoseksualistów to zbiór stereotypów.

Nie cierpię takich ludzi, to jest ograniczenie umysłowe i szczerze mówiąc znudziło mi się już wojowanie, bo do ciasnego mózgu nic się nie dostanie.

Bartek napisał/a:

rashell napisał/a:

nie znam osobiście żadnego geja

Nie znamy osobiście żadnego geja, żadnego ujawnionego geja


Dokładnie, każdy zna jakiegoś homoseksualiste, ale o tym nawet nie wie. Jest masa ludzi, którzy nie ujawniają się. Homoseksualiści to nie chodzace stereotypy: gej-zniewieściały i macający chłopców i lesbijka-męska rzucająca się na każdą laskę, wyglądają jak normalni, zwyczajni ludzie, a nie coś innego :szok: Przykładem mogę być chociażby ja.
A po za tym statystcznie na jedną klasę około 30 osobową przypada jedna osoba o odmiennej orientacji seksualnej.

Cytat

Wtrącę iż jak ktoś jest ciekaw jak wygląda życie homoseksuality, tego jak się trzeba ukrywać itp, zapraszam do mnie na bloga. Szczególnie osoby, które są przeciwne :) ).


Ja na mojego również, zobaczycie, że mam takie same problemy jak większość młodych kobiet. Pod wpływem tego nawet opisze tam jaki strach może wzbudzać ludzka nienawiść i homofobia i przez to wszystko nasze życie jest o wiele trudniejsze ale jesteśmy takimi samymi ludźmi, którzy chcą po prostu żyć normalnie i bezpiecznie.
I Ci którzych tak ludzie nie lubią bo się przebierają na paradach i robią z siebie głupków to mniejszość w mniejszosci, a większość wygląda tak jak Ty czy Twój hetero sąsiad :) I szczerze mówiąc mi się te przebieranki na paradach też nie podobają.


Rododendron napisał/a:


Nawet historia podaje, że starożytni Grecy, czy Rzymianie (mniejsza z tym, nigdy nie byłam mocna z historii) mieli wspaniałe rodziny, a na boku kochanka tej samej płci.

Ale lesbijki już były karane za kontakty homoseksualne ;) Ale za to w bibli z tego co wiem jest potępienie jedynie gejów.

Krzysiek napisał/a:

pudi91 napisał/a:

To jest po prostu jakieś wynaturzenie z którym powinno się walczyć.
Ciekawe jak chcesz z tym walczyć? :oczami:

Pizgać prądem po pochwach, a niech mają, złe lesby! :D
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-03-07, 14:35   

Strelicja napisał/a:

Ale lesbijki już były karane za kontakty homoseksualne

Baby zawsze miały gorzej :D
Za to teraz chyba mają lepiej - bo jakoś nic się nie słyszy o "lezbach", za to gejów na pęczki :D
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2010-03-07, 23:17   

Strelicja, widzę że się nie polubimy, ale widocznie tak było nam pisane.

Nie lubię homoseksualistów, Hanny Montany i taniego wina.
Czy to znaczy że jestem zły? Może i tak, ale ktoś musi mieć inne zdanie - inaczej ten świat byłby nazbyt kolorowy.

Nie jestem radykalnym wyznawcą zasady - gej = śmierć !
Po prostu nie chcę ich spotykać na ulicach jak się obmacują itd.

Ślub, adoptowanie dzieci- gdybym wiedział o istnieniu pary, która adoptowała dziecko z pewnością bym się nimi zainteresował. Gnębił bym ich na tyle skutecznie, aby nie mieli ochoty wychodzić z domu. Bo skąd pewność że tatusiowi nie znudzi się jego dotychczasowy partner i nie pójdzie odwiedzić syna w łóżku.

Na sam koniec dodam tylko że jestem szczęśliwym homofobem i cieszę się że są jeszcze ludzie na świecie podzielający moje zdanie.

THE END :(

Ojj, sorry miało być tak :)
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-03-07, 23:27   

pudi91, to w takim razie życzę Ci homodzieciaka w takim razie, ha! :rotfl:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz