Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:51

Jesteś Tolerancyjny/a?
Tak, znam osoby homoseksualne
66%
 66%  [ 12 ]
Tak, nigdy się nie spotkałem/am z tym.
22%
 22%  [ 4 ]
Akceptuje jego bycie, ale wtedy gdy nie mam z nim styczności
0%
 0%  [ 0 ]
Homoseksualizm trzeba leczyć, to wbrew naturze
11%
 11%  [ 2 ]
Głosować: 18
Wszystkich Głosów: 18

Autor Wiadomość
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany:    Tolerancja homoseksualizmu w Polsce

Do napisania tego tematu zainspirowało mnie co nocne przeszukiwanie YT .
Chciałbym postawić jednocześnie sobie oraz wszystkim Forumowiczom pytanie. Czym dla nas jest Tolerancja?. Dlaczego w Polsce Tolerancja kończy się na akceptowaniu owego zjawiska?
Pytanie stawiam pod kontekstem odmienności orientacji sexualnych.
Tolerujesz czy Akceptujesz możliwość bytu?, uzasadnij swoje argumenty.
Wiele się słyszy że stajemy się krajem bardzo tolerancyjnym, że już nie ma tej ciszy, tematu tabu. Ale czy nie popadamy w skrajność?
Poniżej zamieszczam film przedstawiający jak jesteśmy uświadomieni



Prosiłbym o szczere odpowiedzi.


"::Przeszkadzało by ci to że jest gejem?
+Tak
::Dlaczego?
+yyy.. Niewiem...
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
Ostatnio zmieniony przez Bartek 2010-07-10, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2008-12-13, 09:15   

Ja uważam siebie za osobę tolerancyjną.
Chodź nie toleruje jednej rzeczy ... pedalstwa.
Dla mnie ta choroba jest po prostu okropna. Ale pamiętajmy że z homoseksualizmu da się wyleczyć. Z homoseksualizmem się nie rodzimy i z homoseksualizmem nie musimy umrzeć.
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2008-12-13, 10:01   

pudi, to jest w zasadzie jedno z niewielu zjawisk, którego kiedy nie akceptujesz, to nie możesz się nazwać osobą tolerancyjną.
to brzmi mniej więcej jak: jestem tolerancyjny, jeb**e technomuły, czarnuchy, pedały itd.

pudi, może się naczytałeś, że homoseksualizm jest chorobą bla bla bla że można iść sobie na kurs bla bla bla.
nie sądzę, żeby wszystkie osoby homoseksualne płakały ze swojej orientacji i chciały koniecznie się jej pozbyć. i może chcą z nią umrzeć.

polska zupełnie nie jest krajem tolerancyjnym. może są jednostki, które akceptują wszystko, ale zdarza się to bardzo rzadko, lub istnieją podobne deklaracje jak pana pudiego: jestem tolerancyjny z wyjątkiem tego i tego i teggo.


nie znam osobiście żadnego geja (chyba że w świecie internetu) ale nie sądzę, aby mi to przeszkadzało, jeśli chodzi o tę sprawę jesteśmy o wiele bardziej zacofani niż np Francja albo miejsca w Wielkiej Brytanii, gdzie co chwila można się natknąć na klub dla tych osób.

jeśli chodzi o mnie, nie pałam nienawiścią do wszystkich "złych" ludzi, ale też nie nazwę się osobą tolerancyjną w pełni. o ile z czarnoskórym mogłabym porozmawiać i nie mam do tego żadnych uprzedzeń, o tyle jak widzę cyganów romów arabów i innych tego typu imigrantów, boję się ich, chcę uciekać jak najdalej.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-12-13, 10:06   

pudi91 napisał/a:

Dla mnie ta choroba jest po prostu okropna. Ale pamiętajmy że z homoseksualizmu da się wyleczyć. Z homoseksualizmem się nie rodzimy i z homoseksualizmem nie musimy umrzeć.
Pierdzielisz głupoty pudi91 z homoseksualizmem człowiek się rodzi, jest ona określona w genach w momencie powstania zygoty w jajowodzie kobiety. Po takim leczeniu osoby albo odczuwaja, że sa biseksualna, albo postanawiaja żyć w celibacie.
Nie wiem czy pamiętasz temat Cashee, w którym naukowcy doszli do wniosku, że w niektórych sferach mózg mężczyzny homoseksualnego przypomina mózg kobiety heteroseksualnej.
Jak to nim chcesz wyleczyć? Przeszczepem mózgu?
Z orientacja człowieka nic zrobić nie można, to nie jest wybór czy będę kochał kobiety czy facetów!

Pamiętajmy, że homoseksualizm dość dawno został wykreślony z listy chorób psychicznych!
W naturze sa homoseksualne: głuptaki, pingwiny, psy, koty, szympansy, a nawet muchy!
Im większa jest dana populacja tym to zjawisko jest większe....

Tolerancja w Polce jest fatalna, to widać po samym filmiku, który zamieścił Bartek.
ale było jedno madre zadnie, że u nas jest to zamknięte koło. Geje i lesbijki, kryja się ze swoja orientacja, a społeczeństwo ich nie akceptuje...

To nie jest tak, że w Polce tolerujemy inne religie i rasy, a odmiennej orientacji nie.
Mówi mamy masę odzywek o podtekście antyżydowskim, kiedyś ciotka, gdy byłem na wycieczce ze zdziwieniem pokazała "patrzcie murzyn".
Obecna toleracja, a raczej brak tolerancji nadal tkwi w głowach polaków.
Bo przecież się mówi np. "To dobry chłopak, no ale Żyd!"

Ja nie toleruję głupoty i błędów wychowawczych rodziców.
Nie wiem czy widzieliście odcinek Rozmów w Toku o nazwie "mówia na mnie homo, pedał tudzież krowa" (czy coś koło tego). Był tam chłopak, który zachował się karygodnie. Ciagnał za soba stary golf i mówił, że to jego pies, który nazywa się Ono.
Jego Ojciec na wszystko mu pozwalał i szczególnie się nim nie przejmował...
W szkołach zamiast jakiś lekcji patriotyzmu powinny być lekcje rodzicelstwa, prowadzone z psychologiem dziecięcym, aby przyszli rodzice wiedzieli jak wychować dzieci, by wpoić im pozytywne wartości (tu również mowa o tolerancji),by uniknęli wizyt superniani czy wizyty w tego typu talkshowach jak "Rozmowy w Toku"

a wracajac do tematu homo...
Ostatnio odkryłem, że w znam osoby homoseksualne. Było to dla mnie dużym zaskoczeniem, bo nie przejawiały szczególnych objaw odmienności. Mój stosunek do tych osób się nie zmienił, tylko obecnie patrzę na nich pod innym katem. Bo żyja z brzemieniem, które narzuciło na nich nietolerancyjne społeczeństwo i to jest przykre...
 
  podziel si� tym postem na:
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany: 2008-12-13, 19:50   

pudi91 napisał/a:

Ja uważam siebie za osobę tolerancyjną.
Chodź nie toleruje jednej rzeczy ... pedalstwa.

Największe bzdury, brednie i głupoty jakie kiedykolwiek słyszałem.
Może od razu powrócimy do średniowiecza gdzie Gejów palono na stosie?
Ksiądz Trytek byłby dla ciebie najlepszym kumplem :) .

rashell napisał/a:

nie znam osobiście żadnego geja

Nie znamy osobiście żadnego geja, żadnego ujawnionego geja

rashell napisał/a:

jak widzę cyganów romów arabów i innych tego typu imigrantów, boję się ich, chcę uciekać jak najdalej.

Wiesz, tak samo można się bać Polaka. Którego jak się widzi to się drobne w kieszeni nie zgadzają. Nie można szufladkować ludzi, to bardzo niefajne zjawisko.


Krzysiek napisał/a:

Nie wiem czy widzieliście odcinek Rozmów w Toku o nazwie mówia na mnie homo, pedał tudzież krowa (czy coś koło tego). Był tam chłopak, który zachował się karygodnie. Ciagnał za soba stary golf i mówił, że to jego pies, który nazywa się Ono.

Dobry ubaw był :rotfl: , To że chłopak był BI to jedna sprawa a druga że najprawdopodobniej miał skrzywienie psychiczne, bądź może to jakiś zarodek Trans?

A Propos błędnego koła, mogę się wypowiedzieć tylko tyle że z przeczytanych artykułów, obejrzanych filmów zdecydowanie społeczeństwo powinno zacząć.

______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-12-13, 20:03   

i ten chłopak powiedział właśnie o "brzemieniu", na który temat już wspominałem...
To wynosimy z domu i szkół... Zaczyna się od wyśmiewania, że ktoś ma krzywy nos, a później kończy się na biciu kogoś za jego odmienność, że nie jest biały, nie jest hetero, nie jest katolikiem...

Bartek napisał/a:

Dobry ubaw był :rotfl: , To że chłopak był BI to jedna sprawa a druga że najprawdopodobniej miał skrzywienie psychiczne, bądź może to jakiś zarodek Trans?
Z jego wypowiedzi, jasno wynikało, że przez właśnie takie zachowanie chcę zwrócić na siebie uwagę obojga rodziców. Nie miał również żadnego konkretnego wzorca, bo jego Ojciec to jakaś ciapa pod pantoflem syna...
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2008-12-13, 20:13   

e tam, ten z rozmów toku był spoko :D
nie wkurzał tak jak laska przed nim. w londynie takich pełno.

apropo arabstwa itd. wiem że to niefajne, ale tak już jakoś podświadomie mam. oczywiście nie na skalę robienia jakiejś krzywdy, albo mówienia im tego w twarz, ale mam podświadomy lęk. zresztą tak samo jest wieczorem kiedy myślę o polskiej mentalności.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-12-13, 21:49   

rashell napisał/a:

tak samo jest wieczorem kiedy myślę o polskiej mentalności.

no i właśnie tę Polskę mentalność przydałoby się zmienić, tylko nie ma za bardzo jak :wstyd:
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-12-13, 23:27   

zastanawiam się, dlaczego o tolerancji wspomina się u nas zazwyczaj wtedy kiedy mowa jest o homoseksualistach, to jakaś nasza przypadłość chyba... ale nie od dzisiaj mamy problem z tolerancją, widać to chociażby po spotach reklamowych takich jak "nie ucz pogardy, ucz tolerancji".

dla mnie osobiście => tolerancja nie równa się akceptacja. To, że jest sobie ktoś kto ma własne podejście do świata nie przeszkadza mi do momentu kiedy nie wejdzie mi na głowę. Toleruję to a akceptuję w zależności od tego jak bardzo zgadza się to z moim światopoglądem. Przełknę nawet 'pokemony z Chile' byle nikt mnie nie przekonywał, że tak mam wyglądać i ja a Ameryka to raj na Ziemi ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2008-12-18, 09:31   

Krzysiek napisał/a:

Po takim leczeniu osoby albo odczuwają, że są biseksualna, albo postanawiają żyć w celibacie.


hmmm... a więc celibat lub biseksualizm jest gorszy od "pedalenia" się?
Sądzę że takie leczenie powinno się przeprowadzać każdemu napotkanemu gejowi.
Toleruje inne rasy, kultury itd. Ale nie toleruje homoseksualistów!
Oni się chwalą sobą i tym co wyprawiają. Nie mam ochoty słuchać hasełek typu:
-ojejku ale ta bluzka jest tfu ...

Sami się tego języka nie nauczyli!
Ktoś ich tego musiał nauczyć. Kto? Pewnie jakiś gej .

Po drugie ich ubiór ... dążą za modą a nie za swoim tokiem myślenia.
Kumpel pedał ubrał różową bluzkę z króliczkiem to ja też taką założę.

To jest ich chory świat z którego ktoś ich powinien wyciągnąć.
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2008-12-18, 15:15   

pudi skarbie, uważasz że każdy gej to od razu metroseksualista?
powiedz szczerze, ile razy w życiu rozmawiałeś z taką osobą i ile razy w życiu ona ci się chwaliła tym, że jest taka a nie inna.
nie każdy gej to jacykow.
ale jak już się pograżasz w swojej niewiedzy, to do końca.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-12-18, 15:31   

pudi91 napisał/a:

ojejku ale ta bluzka jest tfu ...

Sami się tego języka nie nauczyli!
Ktoś ich tego musiał nauczyć. Kto? Pewnie jakiś gej .
bazujesz wyłącznie na jakiś stereotypach [które w głównej mierze są "promowane" przez media].

Jest duże prawdopodobieństwo, że w Twoim gronie również jest jakiś gej, który nie ujawnia.

Cytat

Po takim leczeniu osoby albo odczuwają, że są biseksualna, albo postanawiają żyć w celibacie.

pudi91 napisał/a:

hmmm... a więc celibat lub biseksualizm jest gorszy od pedalenia się?
Sądzę że takie leczenie powinno się przeprowadzać każdemu napotkanemu gejowi.

Te metody są nie skuteczne z powodu dyskomfortu psychicznego po (niby) leczeniu...

pudi91 napisał/a:

Po drugie ich ubiór ... dążą za modą a nie za swoim tokiem myślenia.
Kumpel pedał ubrał różową bluzkę z króliczkiem to ja też taką założę.

To jest ich chory świat z którego ktoś ich powinien wyciągnąć.

Osoba metroseksualna nie koniecznie jest homo...

Ten świat chory i straszy świat, o którym mówisz tworzy właśnie takie pseudotoleracyjne osoby jak ty pudi...
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz