Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:51

Jesteś Tolerancyjny/a?
Tak, znam osoby homoseksualne
66%
 66%  [ 12 ]
Tak, nigdy się nie spotkałem/am z tym.
22%
 22%  [ 4 ]
Akceptuje jego bycie, ale wtedy gdy nie mam z nim styczności
0%
 0%  [ 0 ]
Homoseksualizm trzeba leczyć, to wbrew naturze
11%
 11%  [ 2 ]
Głosować: 18
Wszystkich Głosów: 18

Autor Wiadomość
LimakXRobczuk 
WordPress.Klub
konserwArTYSTA


Imię: LXR
Wiek: 34
Dołączył/a: 28 Paź 2009
Posty: 97
Miasto: 3miasto

Wysłany: 2010-03-09, 21:53   

Krzysiek napisał/a:

To chyba 1/3 społeczeństwa jest upośledzona Dx
Dlatego trzeba to zmienić. I przepraszam. Wrócę tu, jak mi emocje opadną.. :mad:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Strelicja 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 177
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-03-09, 22:05   

Widzę, że istny ekspert od zwiazków homoseksualnych z Ciebie jest, w ilu już byłes? ;)
I zapewne przyjaźnisz się z masą par homo ;>

Miłość nie jest złym odruchem, więc po co się przed nią chamować. Przemoc,gwałty,przestępstwa owszem - przed takimi rzeczami powinno się powstrzymywać, bo są złe. Przed miłością nie, bo to samo dobro - jeśli jest szczęśliwa.

Czym się tak emocjonujesz?
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-03-09, 22:07   

Strelicja napisał/a:

Potwierdziłam to, że środowisko homoseksualne nie sprawi, że dziecko także będzie homoseksualne, bo orientacja seksualna jest uwarunkowana genetycznie/tworzy się już w łonie matki w mózgu - jakkolwiek to wygląda, to rodzimy się z nią.

O, dokładnie. Mam znajomego, który jest gejem... I dla nich bycie z kobietą jest totalną abstrakcją, dla nich to jest nienaturalne. Po prostu. Nie wiem skąd ta nagonka na homoseksualistów.
 
  podziel si� tym postem na:
LimakXRobczuk 
WordPress.Klub
konserwArTYSTA


Imię: LXR
Wiek: 34
Dołączył/a: 28 Paź 2009
Posty: 97
Miasto: 3miasto

Wysłany: 2010-03-11, 17:58   

Strelicja napisał/a:

Miłość nie jest złym odruchem, więc po co się przed nią chamować. Przemoc,gwałty,przestępstwa owszem - przed takimi rzeczami powinno się powstrzymywać, bo są złe. Przed miłością nie, bo to samo dobro - jeśli jest szczęśliwa.
Miłość jest czymś przewspaniałym, dlatego tym bardziej przeraża mnie co z tym pojęciem robi się we współczesnym świecie.

Jeden film, dwa źródła
=> http://www.dailymotion.pl...dler-w-wsi_news
=> 1cz http://www.youtube.com/watch?v=2PTDlvUSvh4
=> 2cz http://www.youtube.com/watch?v=UKCvUxSs94g

Proszę bardzo, jak wygląda życie geja. Jest z jednym facetem 8 lat, a szuka sobie innych. Treści, jakie występują w ogłoszeniach takich ludzi, brzydzą najbardziej liberalnych. A faktem, który utwierdził mnie o nabytych preferencjach seksualnych jest to, że znaczna większość takich ogłoszeń zawiera w sobie "młodego chłopaka", "chłopca" itp. Chodzi o to, żeby namieszać młodemu w głowie, przekona się taki, że to daje przyjemność, satysfakcję i w to wchodzi.
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-03-11, 18:13   

Cytat

Proszę bardzo, jak wygląda życie geja. Jest z jednym facetem 8 lat, a szuka sobie innych.

Jeden gej na milion! Jeden jedyny gej na milion, który został przedstawiony w dennym filmiku, lawiruje sobie wśród chromosomu Y. Ale wszyscy geje są złe. Bo to jest fe, brzydkie i niehigieniczne!

To tak samo jak jeden ksiądz na milion jest zboczuchem, pedofilem, ma dwie baby i dziesiątki dzieci. Ale księża są dobrzy i cytują słowa boże. Złego słowa o nich powiedzieć nie można, bo to grzech, sodoma i gomora.

Jedno wielkie ogromne pitolenie o Chopinie. Gdyby Bóg nie chciał homoseksualizmu, to by go nie stworzył. A nie zapominajmy, że nawet greccy bogowie na to pozwalali. I proszę mi tu nie wmawiać, że to dzieło Szatana - bo, się powtórzę, gdyby Bóg chciał, to i by Szatana nie było.

Ale najłatwiej jest krytykować, mówić, że moja racja jest najlepsza, bo jest mojsza. I to jest chrześcijańskie, patrzenie na czubek własnego nosa, niedostrzeganie tego, że każdy ma prawo do szczęścia i miłości, a równie dobrze może to mieć dzięki psu, kotu, kobiecie czy mężczyźnie. Jak nie można mieć jednego, to się staramy o coś innego.

To trochę takie gadanie, że "Nie mogę mieć przyjaciółki, bo na siłę muszę znaleźć sobie faceta, bo tylko z nim stworzę szczęśliwy związek polegający na płodzeniu dziesiątek dzieci". Może mnie lać, gwałcić co noc, ale jeżeli jest to facet, to jest wszystko w najlepszym porządku, bo Bóg tak chciał.
Mogę mieć każde dziecko z innym facetem, grunt, że to facet, nie baba.
 
  podziel si� tym postem na:
LimakXRobczuk 
WordPress.Klub
konserwArTYSTA


Imię: LXR
Wiek: 34
Dołączył/a: 28 Paź 2009
Posty: 97
Miasto: 3miasto

Wysłany: 2010-03-11, 19:09   

Rododendron napisał/a:

Jeden gej na milion! Jeden jedyny gej na milion, który został przedstawiony w dennym filmiku, lawiruje sobie wśród chromosomu Y. Ale wszyscy geje są złe. Bo to jest fe, brzydkie i niehigieniczne!
A obejrzałaś chociaż? I tu jest problem. To jest wywiad z tvn24!

I nie jest tak, że to tylko jeden gej. To jest przedstawiciel wielu środowisk gejowskich, redaktor naczelny gaylife.pl. Zresztą robiono głośne statystyki, że prawie wszyscy geje współżyli [w ogóle nie jestem pewien, czy to można współżyciem nazwać..] z bardzo wieloma partnerami pomimo stałego związku z jednym.

Rododendron napisał/a:

gdyby Bóg chciał, to i by Szatana nie było.
Gdyby chciał. Ale nie chce, co nie znaczy, że mamy sobie po prostu stać i patrzeć.

Rododendron napisał/a:

Gdyby Bóg nie chciał homoseksualizmu, to by go nie stworzył.
Bóg nie stworzył homoseksualizmu. Ludzie go stworzyli.

Rododendron napisał/a:

Ale najłatwiej jest krytykować, mówić, że moja racja jest najlepsza, bo jest mojsza. I to jest chrześcijańskie, patrzenie na czubek własnego nosa, niedostrzeganie tego, że każdy ma prawo do szczęścia i miłości, a równie dobrze może to mieć dzięki psu, kotu, kobiecie czy mężczyźnie. Jak nie można mieć jednego, to się staramy o coś innego.
Wcale nie łatwo jest krytykować. A już tym bardziej, kiedy ktoś krytyki nie umie przyjąć. A wszystko, co tu wyrażam na tym forum nie jest tylko moim zdaniem. To jest zdanie Kościoła Katolickiego, z którym się zwyczajnie zgadzam. I jest to zdanie także całkiem sporej rzeszy ludzi, którzy pod presją odrzucenia społecznego boją się nawet odezwać, mało tego pod tą samą presją zaczynają tak samo postępować, oczywiście mało myśląc o konsekwencjach i idąc za tłumnie stawianymi wyjaśnieniami.

Rododendron napisał/a:

Może mnie lać, gwałcić co noc, ale jeżeli jest to facet, to jest wszystko w najlepszym porządku, bo Bóg tak chciał.
Jak mu pozwolisz na "za dużo" wcześniej, przed ślubem, to niewątpliwie zwiększasz szanse na takie traktowanie siebie. Kiedy szanujesz siebie i nauczysz tego szacunku swojego chłopaka, to taka sytuacja może nastąpić tylko w przypadku jego choroby.
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-03-11, 19:58   

Cytat

Jak mu pozwolisz na za dużo wcześniej, przed ślubem, to niewątpliwie zwiększasz szanse na takie traktowanie siebie. Kiedy szanujesz siebie i nauczysz tego szacunku swojego chłopaka, to taka sytuacja może nastąpić tylko w przypadku jego choroby.

Od kiedy popęd seksualny jest chorobą? Od kiedy testosteron jest wirusem? Od kiedy się pytam?
Jak mu pozwolę przed ślubem, to co? Rozpuszczę gościa i będzie ze mną robił co chce? A może wręcz przeciwnie - ulży sobie i nie zachowa się jak 99% mężczyzn - pójdzie na ulicę i albo pójdzie ulżyć sobie do burdelu, albo napadnie na Bogu ducha winną kobietę i ją zgwałci.

Cytat

Ale nie chce, co nie znaczy, że mamy sobie po prostu stać i patrzeć.

Tak, bo mamy sobie usiąść. Bo mamy cholernie dużo do powiedzenia.

Cytat

Bóg nie stworzył homoseksualizmu. Ludzie go stworzyli.

Tak, a Hitlera stworzył Szatan.
 
  podziel si� tym postem na:
Strelicja 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 177
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-03-11, 21:03   

Aż mi się nie chce wypowiadac już. Bo to takie pieprzenie na zasadzie "geje są źli bo tak!" ... Tak jakby hetero byli świeci i nie uprawiali seksu z dziesiątkami partnerów i przez całe życie mieli tylko jedną kobietę. No litości.
Równie dobrze mogę powiedziec, że hetero są chorzy,źli i brzydcy bo jest MAAASSAAA przykładów facetów którzy co weekend zaliczają inną naiwną pannę.
Poznaj najpierw środowisko ... albo nie, może lepiej nie. Po prostu się odczep od cudzego życia i tego kto z kim sypia, bo pewnie i tak nic do Ciebie nie dotrze. Np. to, że istnieją homo związki które trwają wiele lat, do końca życia i nikt nikogo nie zdradza. Sama znam kilka par lesbijek które są ze sobą 10 lat i dłużej i jest to normalna,wierna i uczciwa miłość ...
Ale to zapewne bzdura i kłamstwo, bo ty wiesz lepiej od lesbijki jak wyglądają związki homoseksualne i pewnie powiesz, że monogamia dla homo to pojęcie obce bo widziałeś jakiegoś geja w tv, który miał wielu partnerów albo najlepiej powiedz, że widziałeś film "Bruno" i już wiesz wszystko o środowisku ;]
 
  podziel si� tym postem na:
Pan Sleszyński 

Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Sie 2009
Posty: 58

Wysłany: 2010-06-01, 22:21   

Polecam film "Prayers for Bobby".



Nie skomentuję go, każdy stworzy własną opinie po obejrzeniu go.
______________________________________________________
Phiii.
 
  podziel si� tym postem na:
Strelicja 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 177
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-06-21, 14:21   

http://wyborcza.pl/1,9786...?as=1&startsz=x

Ciekawe. Straszna odwaga ze strony tej pani, polska szkoła to niestety straszne siedlisko nietolerancji.
 
  podziel si� tym postem na:
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany: 2010-07-10, 20:45   

Bardzo ciekawy artykuł, końcówka brzmi co najmniej jak zapowiedź filmu.
Od jakiegos tygodnia zastanawiałem się czy nie usunąć treści mojego pierwszego posta, co być może w jakiś sposób unieważniłoby ten temat.
Internet daje swobodę wszystkim, swobodę anonimowości z czym nie do końca się zgadzam.
Pudi91, Życzę Ci z całego serca by Twoje dziecko urodziło się homoseksualne, byś jako ojciec musial zaakceptowac jego innosc.
Najlepsze bedzie uczucie kiedy pojdziesz do seksuologa ze swoim dzieckiem a on wysmiewajac Cie, powie ci ze to nie jest choroba zadna.
(Jesli niechcesz tego uslyszec to idz do poradni katolickiej, tam leczą tę chorobe - swoja droga sam niewiem jak..)

Niema co pisać o życiowych autopsjach, bo niema sensu zostać zbesztanym; zwyzywanym od sodomów i wrzuconym mordą do błota.

Generalnie, zakładając ten temat chciałem zobaczyć jak jest z tolerancją u młodych ludzi.
W ankiecie nie wzielo udzialo zbyt duzo ludzi ale cóż, otwartość przeważa.

Mysle ze homofobie moznaby porownac do rasizmu.
"Kazdy" mowi ze nie ma nic do murzynow, ze to nie ich wina, a gdy juz owego spotyka to nie moze od niego wzroku odkleic, oglada sie za nim (Dlaczego?, bo odbiega od normy - a to juz jest oznaka rasizmu).

Strelicja, Polska szkoła siedliskiej się staje. Pierw jest taką "porodówką", gdzie wpaja się poglądy.

Co do rozróżniania: Akceptacji i Tolerancji, to myślę że znacznie tych słów (jako dwa oddzielne słowa) rozróżniają przede wszystkim osoby które mają z tym jakiś problem.

Z góry proszę o nie cytowanie mojego postu ani nie nawiązywanie do niego bo niema sensu robić tematu rzeki i się kłócić.
Przepraszam również jeśli moja subiektywna opinia narusza czyjeś dobra osobiste.
Jeśli według osob uprawnionych do usuwania, mój post narusza zasady dobrego wychowania bądź jakiekolwiek inne to proszę o usunięcie go. Prosiłbym również o sprecyzowanie konkretnego tematu usunięcia postu (mile widziane byłyby cytaty)
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-07-10, 21:24   

Nie podoba mi się nazwa tego tematu do treści ankiety. Wchodząc do tego tematu można by myśleć, że chodzi tu o ogół tolerancji: do homoseksualistów, do murzynów, Azjatów, do Radia Maryja... A ten temat praktycznie od początku rozwijał się tylko w jednym kierunku. Myślę, że warto zmienić jego nazwę :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz