Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2010-05-02, 00:02
Autor Wiadomość
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2008-08-12, 18:11   

rash - nie wiem czy tylko udajesz idiotkę, czy naprawdę nie umiesz czytać >.<
czy ja pisałam, że "nie widziałam blogusi"?
raczej nie, więc nie wiem skąd taki wniosek :szok:

po drugie, co rozumiesz przez "bo wy chyba jesteście na zajebistym eblożku, rajt" ?
jakim eblożku? :szok: nie znam takiego serwisu o takiej nazwie, więc może schowaj swoją urażoną dumę i przynajmniej nie pleć bzdur :dobani:

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 12-08-2008, 20:59 ]
bez obraźliwych podtekstów proszę ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-08-12, 20:47   

teneniel napisał/a:

po drugie, co rozumiesz przez bo wy chyba jesteście na zajebistym eblożku, rajt ?
chodzi o ebloga, który umiera podobną śmiercią jak mylog ;) kiedyś użytkownicy obu stron sprzeczali się ze sobą na forach ;) Był to głównie zespół Inventive, a rashell widocznie pomyliła fora :P

ja cenię admina ownloga, on przynajmniej rozmawia ze swoimi użytkownikami i stara się rozbudowywać swój serwis.

rashell napisał/a:

na pewno admini tu wchodzą (!) patrzą na wasze posty
nie zalezy mi na tym aby wchodziła tutaj administracja myloga. To forum blogowe, rozmawia się o blogach i o sprawach z nimi związanych. Zagląda tutaj koło 700 osób codziennie, niech sobie czytają, oceniają i postępują wedle własnego uznania, sporo osób zna tylko myloga i onetbloga a jest jeszcze kilka lepszych serwisów, co ważniejsze zadbanych, niektórym zależy aby im strona działała o każdej porze ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2008-08-12, 20:52   

teneniel napisał/a:


czy ja pisałam, że [...]


kocham takie zwroty.
nie, nie pisałaś, ja tylko wyciągam wnioski, ponieważ robisz z takich rzeczy problemy zamiast po prostu ogląda blogic na innych serwisach, które są o wiele lepsze i admini odpisują i w ogóóóle :D :cumshot:


ed. a jeśli dalej nie rozumiesz to może:
"a czy ja pisałam że moja duma jest urażona? nie???!!! to nie pleć bzdoor."

wyciągnęłaś takie wnioski, może tak to wygląda, ja nie mam pretensji że wyciągasz wnioski z tego co ludzie piszą, i nie muszą wszystkiego pisać słowo w słowo.

ed 2. nieumiejętność czytania a idiotyzm to dwie różne rzeczy.
ed 3. widocznie pomyliłam eblożka z ownlożkiem, wybaczcie mistejka.
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2008-08-12, 21:34   

rash - więc wyciągasz błędne wnioski, no ale to już nie moja sprawa :P
poza tym mogłabyś pisać po polsku? bo pokejęzyk odszedł w zaświaty i stosują go jeszcze "dzieci" (bez urazy, choć jak mniemam Twój wniosek może się różnic od tego prawidłowego)

hytysz - ano widzisz, jako, że chęć na pisanie mi wróciło, wybrałam polecany przez znajomą ownlog - na moje pytanie, czemu właśnie on, odpowiedziała bardzo sensownie i rzeczowo. I bardzo się z tego cieszę, bo tutaj admin rzeczywiście pomaga i naprawia błędy, jeśli tylko da mu się znać :) poza tym pokazuje się z tej ludzkiej strony i nie boi się przyznać, że coś się zepsuło :D
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2008-08-12, 21:46   

teneniel napisał/a:

rash - więc wyciągasz błędne wnioski, no ale to już nie moja sprawa :P
poza tym mogłabyś pisać po polsku? bo pokejęzyk odszedł w zaświaty i stosują go jeszcze dzieci (bez urazy, choć jak mniemam Twój wniosek może się różnic od tego prawidłowego)


sądzę, że jako reprezentant Inteligencji na tym forum powinnaś wiedzieć, że wszelkie takie pismo w takim kontekście jest celowe, tak jak zangielszczenia.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-08-12, 22:24   

A ja powiem tylko tyle, że to jest forum, gdzie ludzie dyskutują przede wszystkim na temat blogów. A że Mylog.pl ma taką opinię a nie inną, więc ludzie na niego najeżdżają. Gdyby Blog.pl był taki kiepski ludzie najeżdżaliby na Blog.pl itd. etc. itp. Wiadomo o co chodzi.

Nikt nie robi z tego wielkiego halo. Po prostu prowadzimy dyskusję na temat tego serwisu, który zapewne niedługo zniknie z cyberpowierzchni i setki a nawet tysiące blogowiczów zaleje się rzewnymi łzami bo to zniknie. Jeśli ktoś nie chce najeżdżać na Myloga to przecież nikt mu nie każe chociażby czytać tego wątku. Rashell twierdzi, że Mylog.pl jest okej to niech jej będzie, przecież nikt jej za to nie zbije, prawda? Ale po co tu zaraz głupia kłótnie, ludzie, zachowujmy się dorośle (choć nie wszyscy jesteśmy dorośli :P ).
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2008-08-12, 22:32   

Geez, gdzie się nie ruszę, to "flejmy".

rashell, uprzejmości to wymieniajcie z Zzieloną na PW.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-08-12, 22:35   

Cytat

rashell, uprzejmości to wymieniajcie z Zzieloną na PW.

To Teneniel i Rashell się kłócą :P .
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-08-13, 00:42   

po to są problemy, żeby o nich dyskutować. Mylog jako serwis nie ma sporadycznych problemów, tylko trwają one od pewnego już czasu i zaczynają się nasilać - coraz bardziej przeszkadzają obecnym użytkownikom. Kiedyś mylog zdominował htmlowe blogi i wiele osób zapomniało, że mogą mieć alternatywy, trochę im też szkoda odejść po długim czasie pisania. Nie oznacza to jednak aby nie mówić o tym co się dzieje na tej stronie.

Są też całkiem nowe osoby, które zastanawiają się nad tym gdzie założyć bloga. Nie znam zbyt wielu stron, czy for, gdzie mogą sobie poczytać opinie obecnych i byłych użytkowników danej strony, sprawdzić, która im lepiej przypasuje zanim sami się na czymś zawiodą. Ja osobiście czytam opinie o firmach zanim coś w danej kupię, ilość zadowolonych klientów świadczy o jakości a nie ich ogólna ilość.

Nikt tutaj nie nakazuje ludziom aby uciekali z myloga, bo zrobią co tylko zechcą, takie mają prawo. To ma być poradnik dla blogowiczów, głównie nowych, więc nikt tutaj chyba nie ma na celu przekonywać już przekonanych, tylko dawać rady tym jeszcze niezdecydowanym. Czasem wiąże się to z nadmiernym narzekaniem, ale ogólny sens da się wyłapać.

p.s. niewiele poradzę na to, że sporo tematów dotyczy myloga. Widocznie z nim jest więcej przewlekłych problemów niż z innymi stronami....
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Cherry 


Dołączyła: 15 Sie 2008
Posty: 3

Wysłany: 2008-08-16, 00:19   

Do myloga nigdy zaufania nie miałam. I tu zgodzę się z przedmówcą, że jest z nim najwięcej problemów. Od dwóch dni próbuję się dostać na bloga z szablonami, właśnie na mylogu, ale wciąż wyświetlają mi komunikat. Czyżby znów padły im serwery? Sama miałam u nich bloga, ale po tym jak przez dwa dni nie mogłam się na niego dostać, przeniosłam się na blog4u. I nie narzekam :) . Obsługa dba o użytkownika i wszystko zawsze działa, czyli tak, jak powinno być na porządnym serwisie.
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-08-17, 17:12   

rashell, ja Cię nie rozumiem. Ile razy chciałam wejść na Twoje portfolio to zamiast zobaczyć pomysłowy design ujrzałam "przerwa techniczna"! Zawsze dostawałam szału na widok tych dwóch słów, ale to przesada. Ogólnie przeważnie kiedy odwiedzam ten serwis mam taki komunikat.

Zbijają kasę na reklamach, za to wy macie w zamian przerwę na cośtam... Udane!

Co z Blogiem i Ownlogiem? Ja, dzięki sugestii jednego z tutejszych userów już się przeniosłam...
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2008-08-17, 20:31   

Cashee napisał/a:

rashell, ja Cię nie rozumiem. Ile razy chciałam wejść na Twoje portfolio to zamiast zobaczyć pomysłowy design ujrzałam przerwa techniczna!


a byś sobie raz a porządnie zapisała rashell ovh org ;D
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz