Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-01-23, 23:48
Autor Wiadomość
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-04-04, 10:45   

Ivana napisał/a:

Ale w Exploderze też mi dobrze. :] :] :] Mam taki pasek pod miejscem gdzie piszemy adres....Tam jest coś takiego sprawdź
Wolę, gdy FireFox podkreśla mi błędy w trakcie pisania...
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Ivana 


Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 18
Miasto: Krakow.

Wysłany: 2009-04-05, 16:13   

Ja po prostu po napisaniu mojej wiadomości sprawdzam, czy nie ma w niej błędów, również logicznych...
ach no mi się nie chce.Jest tak szybciej i sprawniej.
xD Ja tak twierdzę ponieważ n na polskim mi dobrze z "oltoglafią" ale jak pisze coś na blogu a zwłaszcza mi się spieszy to mi lepiej;'))
^^
______________________________________________________
Kwa,kwa kotki dwa xD
******* ****** ********
 
  podziel si� tym postem na:
anowi 

Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 27

Wysłany: 2009-04-16, 14:43   

Ivana napisał/a:

Ja po prostu po napisaniu mojej wiadomości sprawdzam, czy nie ma w niej błędów, również logicznych...


Otóż to - robię identycznie. Napiszę i sprawdzę, czy wszystko w porządku po prostu:)
 
  podziel si� tym postem na:
Fun1221 


Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 11
Miasto: Z Miasta ;p

Wysłany: 2009-07-31, 21:23   

Myślę że MozillaFirefox jest lepsza!A jeśli chodzi o blogi to mam pytanie Dlaczego gdy masz konto na bloog.pl i piszesz nowy wpis to nie podkreśla błędów ortograficznych? :zly: :(
______________________________________________________
Michael Jackson <3
 
  podziel si� tym postem na:
saxifraga 
Ownlog.Klub
sekciara


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 85
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-02-20, 14:21   

ostatnio wtórny analfabetyzm jest u mnie grany coraz częściej. szkoda, że nie mam osobistych hejterów, co by mi wytykali wszystkie błędy na blogu. muszę chyba zaleźć za skórę komuś w internetowym światku.

nie jestem dyslektykiem, w szkole zawsze miałam szóstki z dyktand a tu tak mi się na starość porobiło. nawet sobie przykleiłam nad komputerem karteczki z problematycznymi słowami, że niby zapamiętam jak będę patrzyć. nie zapamiętałam. ale przynajmniej szybko mam jak sprawdzić.
 
  podziel si� tym postem na:
Przemasss1989 
Blogger.Klub

Imię: Przemek
Dołączył/a: 31 Mar 2011
Posty: 10
Miasto: Polska

Wysłany: 2011-03-31, 14:11   

Ortografia na blogach być musi :P Jak ktoś jej nie zna, to zawsze można włączyć funkcję sprawdzania pisowni w przeglądarce :D
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Atre 
Blogger.Klub
Taka Katarynka


Imię: Agata
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2011
Posty: 136
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2011-06-15, 01:42   

Dla mnie ortografia to podstawa. Jeżeli ludzie nie są w stanie się upilnować w internecie, jest to dla mnie jak wtórny analfabetyzm. Błędy ortograficzne, literówki toleruję tylko i wyłącznie w komunikatorach. W blogach, na forach, podstawą dla mnie jest znajomość języka ojczystego. Nie wyobrażam sobie, bym "na hura" pisała coś na forum albo blogu. Zawsze staram się dokładnie sprawdzić tekst, zanim cokolwiek wyślę w wirtualną przestrzeń. A osoby, które notorycznie łamią podstawowe zasady pisowni, nie są dla mnie wartę jakiejkolwiek wymiany zdań. Żeby rozmawiać, trzeba nauczyć się mówić.
______________________________________________________
krewetki i szczypiorki.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-06-15, 01:54   

to się muszę zacząć pilnować na forum ;D a w przypadku bloga rzeczywiści jest czasu na tyle by wszystko dopracować ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Atre 
Blogger.Klub
Taka Katarynka


Imię: Agata
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2011
Posty: 136
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2011-06-15, 02:03   

Htsz, Ja zawsze staram się pilnować. Zresztą, tylko ktoś o IQ poniżej 40 nie dałby rady poprawić pisowni wraz z firefox'em czy chrome. A co do Twoich postów póki co, nie mam się do czego przyczepić.
:ok:
______________________________________________________
krewetki i szczypiorki.
Ostatnio zmieniony przez Atre 2011-06-15, 09:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Przemasss1989 
Blogger.Klub

Imię: Przemek
Dołączył/a: 31 Mar 2011
Posty: 10
Miasto: Polska

Wysłany: 2011-06-15, 07:27   

Atre napisał/a:

Htsz, Ja zawsze staram się pilnować. Zresztą, tylko ktoś o IQ poniżej 40 nie dałby rady poprawić pisowni wraz z firefox'em czy chrome. A co do Twoich postów puki co, nie mam się do czego przyczepić.
:ok:

Puki co? :( A może póki co? :cwaniak: Haha, masakra. Zacznij stosowanie ortografii od siebie, zamiast obrażać innych.. I nawet Firefoź nie pomógł.. Ja mam Operę :hyhy:
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Atre 
Blogger.Klub
Taka Katarynka


Imię: Agata
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2011
Posty: 136
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2011-06-15, 09:03   

Przemasss1989 napisał/a:

Puki co? A może póki co? Haha, masakra. Zacznij stosowanie ortografii od siebie, zamiast obrażać innych.. I nawet Firefoź nie pomógł.. Ja mam Operę

Racja, popełniłam błąd. To ten jedyny, w którym chrome mi nie pomaga. Dziękuję za poprawienie.
I czy kogoś obrażam? nie wydaje mi się, bo na razie na forum nie widzę kogoś popełniającego rażące błędy.
A co do takich kwiatków - jak się raz na jakiś czas popełni błąd, to nie zbrodnia. jesteśmy tylko ludźmi. Jestem nietolerancyjna dla osób notorycznie źle piszących.
A czy opera poprawia błędy, to nie wiem, nigdy nie używałam i jakoś mi nie śpieszno.
______________________________________________________
krewetki i szczypiorki.
 
  podziel si� tym postem na:
Przemasss1989 
Blogger.Klub

Imię: Przemek
Dołączył/a: 31 Mar 2011
Posty: 10
Miasto: Polska

Wysłany: 2011-06-15, 09:14   

Cytat

Jeżeli ludzie nie są w stanie się upilnować w internecie, jest to dla mnie jak wtórny analfabetyzm. Błędy ortograficzne, literówki toleruję tylko i wyłącznie w komunikatorach. W blogach, na forach, podstawą dla mnie jest znajomość języka ojczystego. Nie wyobrażam sobie, bym na hura pisała coś na forum albo blogu. (...) Zresztą, tylko ktoś o IQ poniżej 40 nie dałby rady poprawić pisowni wraz z firefox'em czy chrome.


To prawda - na forum, z reguły, ortografia nie kuleje, więc obraziłaś co najwyżej samą siebie.
Natomiast mogłaś poirytować innych użytkowników chociażby brakiem szacunku, np. dla osób cierpiących na dysleksję.
I bym przeszedł bez tego obojętnie, bo niektórzy tacy już są i nic tego nie zmieni, ale sprowokował mnie właśnie Twój błąd. Masz przynajmniej małą nauczkę ;)
Pozdrawiam.
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz