Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
AleksanderKa 

Imię: Aleksander
Wiek: 30
Dołączył/a: 04 Lis 2015
Posty: 42
Miasto: Kraków

Wysłany: 2015-11-04, 16:37   

Stworzyłem bloga z chęci podzielenia się z innymi swoimi przemyśleniami, dać komuś dawkę pozytywnej energii oraz motywacji.
Ponad to chcę stworzyć grupę pozytywnie myślących ludzi dzięki którym życie stanie się lepsze.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

kasiak222 
Blogger.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lis 2015
Posty: 25

Wysłany: 2015-11-15, 07:58   

Zaczęłam prowadzić bloga, ponieważ lubię pisać i lubię dzielić się swoimi przemyśleniami z innymi. Poza tym może dzięki blogowaniu uda mi się poznać jakichś ciekawych ludzi oraz dotrzeć do innych ciekawych blogów :) Robię to też dla siebie, aby mieć jakieś miejsce, w którym będą spisane moje myśli, wspomnienia i ciekawe wydarzenia, do których po latach będę mogła wrócić. Kiedyś regularnie prowadziłam papierowy pamiętnik, brakuje mi tego, a w zeszycie już pisać nie zamierzam :)
 
  podziel si� tym postem na:
BloginiPL 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lis 2015
Posty: 35
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-12-25, 21:55   

Piszę z chęci dzielenia się moimi przemyśleniami i doświadczeniem życiowym z innymi. Coś na zasadzie terapii duszy. Może ktoś ma podobne myślenie jak ja i podzieli moje zdanie, może ktoś ma odmienne i można wymienić się argumentami.

Pisałam 10 lat pamiętnik, którego od kilku lat nie prowadzę i trochę zaczęło mi tego brakować, pisania o moich rozważaniach, ponieważ pisanie mi przynosiło ulgę. Myślałam o założeniu bloga już od kilku lat i w końcu postanowiłam.

Trochę skomplikowane jest blogowanie, łatwiej byłoby napisać ręcznie ale nie ma tej przyjemności obcowania z innymi ludźmi, których zaciekawił mój blog i moje posty.
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Kubutek 
Blogger.Klub

Wiek: 31
Dołączył/a: 21 Sty 2016
Posty: 16
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2016-01-31, 19:07   

Zawsze interesowałem się kinem. W czasach studenckich prowadziłem audycję na ten temat i byłem bardzo na bieżąco. W 2015 roku byłem strasznie zabiegany, nie robiłem niczego związanego z filmem no i jak zobaczyłem jak wiele premier przeoczyłem wpadłem na pomysł, że muszę zacząć tworzyć coś związanego z kinem. No i zacząłem blogować. Raz, pisanie o tym sprawia mi radość, a dwa jest to swego rodzaju czujka, przypominająca mi o byciu na bieżąco.
Win-win situation! :D
______________________________________________________
http://amatorekranu.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Pearl 
Blogger.Klub

Dołączyła: 06 Lut 2015
Posty: 19

Wysłany: 2016-02-02, 20:20   

Mój pierwszy blog zawiera recenzje książek, nigdzie się nim nie chwalę, bo i nie ma czym. Założyłam go po to, aby ćwiczyć się w pisaniu. Zapewne mogłabym po prostu pisać do zeszytu, ale jak wszyscy wiemy to nie to samo. ;)
Teraz jestem w trakcie zakładania drugiego. Będę go prowadzić razem z moją mamą. Blog będzie o rękodziele. A dlaczego go zakładamy? M.in. po to aby pochwalić się tym co same uszyjemy/wydziergamy/skleimy itd. :zawstydzony: , ale też po aby udostępniać innym nasze pomysły (mamy ambitny plan tworzenia tutoriali).
 
  podziel si� tym postem na:
HitFan 
Blogger.Klub


Imię: Damian
Wiek: 28
Dołączył/a: 26 Lut 2016
Posty: 61
Miasto: Bytom

Wysłany: 2016-03-15, 20:13   

Ja chciałem zebrać w jednym miejscu moją kolekcję. Na początku przedstawiałem ją na forum totalnie z tym niezwiązanym. Potem trafiłem na forum stricte modelarsko-kolekcjonerskie. Niestety wrzucanie sporej ilości zdjęć w postach wiązało się z dużą nieczytelnością tematu. Ponadto podpatrzyłem, że kilku użytkowników przedstawia modele na swoich stronach i postanowiłem postąpić podobnie.:)
 
  podziel si� tym postem na:
AntyPedagog 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 15 Mar 2016
Posty: 19

Wysłany: 2016-03-19, 17:58   

Zacząłem pisać bloga przede wszystkim dlatego,że chcę się dzielić swoimi odczuciami, doświadczeniem i opinią na temat dzisiejszej edukacji, wychowania, ale również Pedagogów i nauczycieli. Chcę zaznaczać to co mi się nie podoba, poruszać problemy, w przyszłości założyć na blogu jakąś krótką serię wpisów związaną z psychologią.
 
  podziel si� tym postem na:
MementoMori 

Dołączyła: 17 Mar 2016
Posty: 30
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2016-03-19, 19:10   

Się skopuję, bo gdzieś to już napisałam:

Mementomori napisał/a:

Jak pisałam w temacie o ilości materiałów, mam ukończony cały tom. A właściwie trzy, a aktualnie zaczęłam przygodę z tomem czwartym oraz nowym pomysłem. Niestety i to, i to leży i kwiczy, gdyż chciałabym wiedzieć co ludzie myślą (bo ja mam trzy tomy ukończone!), a także co wymaga pracy, bym mogła pewnego dnia zaproponować jakiemuś wydawnictwu, żeby wzięło byka (to, że to mój znak zodiaku, nie ma nic do rzeczy xd) za rogi i żeby moja praca poszła w świat, a ludzie mieli uśmiech na ustach czytając to, co ja stworzyłam. - marzenia, nie? xd

Zatem, jeśli Wy chcielibyście, bądź znacie kogoś, kto chciałby urwać się na trochę od rzeczywistości i wskoczyć do świata, gdzie dwoje bohaterów ma ochotę się pozabijać, zamiast ratować świat, to zapraszam! Jeszcze goręcej zapraszam do komentowania, bo ja naprawdę chcę wiedzieć i jestem niezwykle otwarta i wszystko ma dla mnie wartość, szczególnie krytyka - ta konstruktywna mająca mi pomóc w wykształceniu warsztatu pisarskiego, a nie hejty... i na wszelkie idee, a także pomysły co warto byłoby zmienić.
 
  podziel si� tym postem na:
scovron 
WordPress.Klub


Wiek: 40
Dołączył/a: 22 Mar 2016
Posty: 25
Miasto: Kielce

Wysłany: 2016-03-24, 14:13   

U mnie blogowanie wynikło z z uświadomienia sobie że ludzie uważają moje zdanie odnośnie tematu prowadzonego bloga (planszówki) za wartościowe (a przynajmniej Ci którzy się z nim spotkali) - szczególnie kiedy byłem proszony o branie udziału w panelach dyskusyjnych na konwentach itp, mimo że właściwie nikim znanym ani znaczącym w temacie nigdy nie byłem. No i pomyślałem sobie że a w sumie skoro ktoś chciał mnie posłuchać to może warto coś zacząć pisać dla ludzi.
 
  podziel si� tym postem na:
Wajszelek 
Blogger.Klub


Imię: Weronika
Wiek: 28
Dołączyła: 28 Mar 2016
Posty: 20
Miasto: Kraków

Wysłany: 2016-03-29, 22:52   

Długo się z tym zmagałam i wreszcie doszłam do wniosku, że chciałabym mieć jedno miejsce, w którym mogę dzielić się swoją pasją dotyczącą Wielkiej Brytanii, a także zmuszać siebie do większego wysiłku, systematyczności o pozyskiwania wiedzy. Uznałam, że blog to najlepsze do tego miejsce.
 
  podziel si� tym postem na:
kobietachaos 
Youtuber


Imię: Patrycja
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Maj 2016
Posty: 54
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-05-13, 14:26   

Założyłam bloga, ponieważ chciałam schudnąć. Założenie bloga to była moja ostatnia deska ratunku. Stwierdziłam, że jeśli tym razem nie schudnę to zaakceptuję siebie taką jaką jestem i trudno. Blog miał mnie dodatkowo motywować, nie sądziłam, że stanie się częścią mojego życia. Udało mi się schudnąć, zmieniłam bardzo dużo, odnalazłam pasję, jak i cel życiowy. Założenie bloga było strzałem w 10! Bardzo dużo zmieniło się w moim życiu odkąd go mam :)

Drugiego bloga założyłam, ponieważ chciałam pisać na tematy nie związane z dietetyką, odżywianiem i treningami. Chciałam również dzielić się moimi spostrzeżeniami na inne tematy. Fakt, faktem bardzo zaniedbałam tego bloga i większą uwagę zwracam na pierwszego bloga.
______________________________________________________
Pokolenie Fit- blog promujący zdrowy, aktywny tryb życia. Znajdziesz tam wszystko co trzeba wiedzieć o byciu FIT!

Kobieta Chaos - blog o organizacji, relacji międzyludzkich poruszający tematy tabu i pozytywną stronę życia.
 
  podziel si� tym postem na:
monashee 


Imię: Patrycja
Wiek: 26
Dołączyła: 21 Maj 2016
Posty: 24

Wysłany: 2016-05-23, 14:12   

Mój blog powstał przy okazji zmiany mojego życia o 180 stopni. Pomyślałam, że może być to interesujące dla innych, którzy też chcieliby zaryzykować i namieszać w swoim życiu lub po prostu dla ludzi, którzy będą chcieli o tym poczytać. Wyjazd za granicę to niezłe wyzwanie, a starcie oczekiwania vs rzeczywistość może być niezwykle interesujące.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz