Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
RayGarraty 
WordPress.Klub


Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-09-28, 12:01   

Dlaczego założyłem bloga? Bo jest mi łatwiej. Za dużo tego wszystkiego było we mnie i czasem mnie to przerastało. W ten sposób krzyczę do świata. No i - może komuś pomogę, może ktoś przestanie się dołować i pomyśli, że można wszystko, niekoniecznie w świecie seksu. A także mogę pisać subiektywnie o tym co mnie drażni, męczy, co się podoba lub nie w relacjach damsko - męskich.
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Szel 
Blogger.Klub


Imię: Szel
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 32

Wysłany: 2012-09-28, 12:44   

RayGarraty mogę spytać czy nie inspirujesz się przypadkiem blogiem Kominka? ;>
______________________________________________________
Jestem Szel i też używam painta.
Czasem lubię się pobawić w "walą mnie wasze rozmiary, zagrajmy w chybił trafił"
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-09-28, 13:10   

Szel, Kominka czytałem jeszcze przed metamorfozą, za czasów szkoły średniej. Gdy jeszcze byłem laikiem i niezbyt zorientowany. Od lat na niego nie wchodziłem, jakoś nie chciało mi się, nie miałem czasu, lub tak po prostu.
Z tego co pamiętam to miał teksty świetne, więc raczej wiele mi do niego brakuje, choć poniekąd tematykę mamy podobną. Ale nie chcę być jego marną podróbką.
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Szel 
Blogger.Klub


Imię: Szel
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 32

Wysłany: 2012-09-28, 13:30   

Rozumiem, właśnie widzę podobieństwo ;D Przejrzałam połowę twoich postów. Seks to bardzo chwytliwa tematyka. Wszystkie posty to historie prawdziwe? Czy tylko na takowych bazują?
______________________________________________________
Jestem Szel i też używam painta.
Czasem lubię się pobawić w "walą mnie wasze rozmiary, zagrajmy w chybił trafił"
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-09-28, 13:38   

Chwytliwa, nie chwytliwa - nie będę pisał o wyrobach ceramicznych, skoro się na tym nie znam. Miło, że jednak przejrzałaś mojego bloga. Ale te porównanie do Kominka? Chyba zbyt wysoko mnie oceniasz, choć dziękuję.
Piszę o tym co myślę. A historie czy opowieści - są prawdziwe, choć nie oddają w pełni 100% obrazu - ze względu na anonimowość. A czemu pytasz? Powoli to zaczyna być publiczna, prywatna rozmowa ;)
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Oj_karola 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 46
Miasto: Polska

Wysłany: 2012-10-08, 16:30   

A dlaczego by nie? Mój blog pocztówkowy powstał po to, by sie nimi po prostu pochwalić.

Aktualny, dlatego, że lubię tą tematykę, sporo wiem na ten temat i chcę się tym podzielić. Pojawiają sie pierwsi czytelnicy i to mnie bardzo cieszy.
 
  podziel si� tym postem na:
yovi 
Blogger.Klub


Wiek: 38
Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 18
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2012-11-02, 16:42   

ruszyłam z blogiem, żeby mieć ujście dla swojej głupoty (kreatywności ;P). do tej pory wrzucałam czasem na fb pojedyncze zdjęcia swoich wyrobów czy przebrań, ale z blogiem mogę wyjść poza krąg znajomych. może z czasem, jak się trochę wyrobię i poprawię 'warsztat', blog będzie mi służył jako portfolio :) no i dzięki niemu mogę poznać ludzi lubiących takie rzeczy, jak ja :)
______________________________________________________
si vis pacem, para bellum
-----
http://dameofspades.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Masquerade 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 47
Miasto: z Pokoju Życzeń

Wysłany: 2012-11-05, 15:47   

Kiążkowego bloga zaczęłam prowadzić dlatego, że zdarza mi się przeczytać świetne książki, a nie mam z kim o tym porozmawiać. Tych słabych i kiczowatych też nie miałam jak obsmarować. Założyłam więc bloga. Zawsze istnieje szansa, że dzięki mnie ktoś przeczyta coś ciekawego, ominie kiepskie czytadło lub po prostu wyrazi swoją opinię ;)
______________________________________________________
http://czytam-wiec-zyje.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Pi0trek 
Blogger.Klub


Imię: Piotrek
Wiek: 36
Dołączył/a: 05 Lis 2012
Posty: 43
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-11-10, 23:06   

A ja zacząłem pisać swojego, bo moja partnerka nie może już słuchać moich narzekań - więc przeniosłem je do internetu;) a tak serio, to lubię dyskutować na różne codzienne tematy, lubię mieć opinię na temat dziejących się naokoło spraw, więc pomyślałem, że być moze będę w stanie wzniecić jakąś dyskusję na własnej stronce..?
______________________________________________________
Zapraszam na bloga o różnych irytujących rzeczach;) http://jasnyszlag.blogspot.com
Ostatni post o hipsterach
 
  podziel si� tym postem na:
Benzoman 
WordPress.Klub


Imię: Kamil
Wiek: 38
Dołączył/a: 17 Paź 2012
Posty: 32

Wysłany: 2012-11-11, 01:30   

Chciałem spróbować własnych sił, a może inaczej. Traktuję to jako nowe hobby.

Problemem było dla mnie ustalenie tematyki. Na początku pisanie "od rzeczy" nie przynosi IMO. większej poczytalności, to samo z wirtualnym pamiętnikiem.
pierwszy blog na którego się głównie nastawiałem, a tematyka wpadła zupełnie przypadkowo, to: bezimienny.in (można tu reklamować?) Problem w tym, że pisanie tekstu, który zawiera średnio 1200-2000 słów, to pestka, ale nie w przypadku ebooka. Tutaj, trzeba mieć pozapinane wszystko na ostatni guzik, a i tak później wychodzą niedoskonałości. Tekst taki pisze się przeważnie od 3-5 dni (z korektą). Problem w tym, że ze mnie jest taki autor książek jak, z koziej ... trąbka :)

Drugim problemem było to, że chciałem prowadzić blog na zupełnym luzie. Nawet ukierunkowany w stronę niemoralnych tekstów. Dałem sobie spokój, ale ponieważ, w ramach pewnego doświadczenia utworzyłem 3: internetowy ebook, drugi nastawiony na tematykę ogólną, tak samo, jak autor powyżej, a trzeci prywatny.

Wiem, to jest ogromne zło. Zwłaszcza dla osoby zaczynającej pisać bloga. Ale nie widziałem sensu mieszać tekstów z "monitoring undergroundowego forum dla prostytutek' z moimi refleksjami i do tego jeszcze jakieś opowiadanie hehe.

Czas pokaże, potrzebuję kilku dobrych miesięcy.

Ogólnie to chciałem pisać o psychologii, perswazji i manipulacji, ale musiałbym pobierać opłaty :D
______________________________________________________
Benzomana gramatyka nie obowiązuje ;)
 
  podziel si� tym postem na:
conner 
Blogger.Klub


Imię: Dawid
Wiek: 30
Dołączył/a: 18 Paź 2012
Posty: 42
Miasto: Zielona Góra

Wysłany: 2012-11-11, 16:49   

Ja zacząłem pisać bloga dla tego że ostatnio mam naprawdę dużo wolnego czasu i chciałem go jakoś spożytkować, ponadto lubię motywować ludzi do działań, podnosić na duchu i zachęcać do korzystania z życia i o tym jest mój blog.
______________________________________________________
http://ikupasi.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
mtotowangu88 
Blogger.Klub


Dołączyła: 28 Paź 2012
Posty: 35

Wysłany: 2012-11-11, 19:21   

ja zaczęłam pisać bloga, bo chciałam spisać swoje przemyślenia i odczucia z czasów ciąży. potem przerodziło się to w blog wielowątkowy - o kulturze Tanzanii, nauce suahili no i o życiu mojej rodziny. w przyszłym roku planuję wydrukować wszystkie wpisy odnośnie rozwoju mojej Czekoladki i dać mu taki spis w prezencie na 18 urodziny :)
______________________________________________________
Zapraszam na moje blogi:
http://mtoto-wangu.blogspot.com/
http://www.fitlifestyle.pl/
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz