Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Maną 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 49

Wysłany: 2015-07-23, 11:21   

Podobnie jak BlackenedBooks, dla szlifowania pióra i takiej świadomości, że może wpłynę na czyjeś opinie o sztuce. Również aby rozprawić się z mitami i stereotypami co póki co wychodzi mi dość średnio. ;) Głównie zachęciła mnie znajoma z innego forum gdzie spamowałam tematami o sztukach wizualnych.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

singiel mama 
Blogger.Klub


Imię: Monika
Wiek: 46
Dołączyła: 02 Lip 2015
Posty: 15
Miasto: Kraków

Wysłany: 2015-07-29, 00:55   

Dla mnie to na początku była swego rodzaju terapia, rozliczenie się z przeszłością (bardzo delikatne, ale konieczne), teraz jest to pasja. Polubiłam pisanie.
 
  podziel si� tym postem na:
panna_inspirancja 
WordPress.Klub


Wiek: 36
Dołączyła: 24 Lip 2015
Posty: 24
Miasto: Kraków

Wysłany: 2015-07-29, 22:31   

Maną napisał/a:

Podobnie jak BlackenedBooks, dla szlifowania pióra

ja również z tego powodu założyłam bloga, a także chciałam trochę pogimnastykować swój mózg udowadniając, że wszystko może stać się dla mnie inspiracją do przemyśleń :)
______________________________________________________
https://inspirancja.wordpress.com/ - wszystko może stać się inspiracją!
 
  podziel si� tym postem na:
WiFiFun 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 23 Lip 2015
Posty: 16
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-07-30, 21:29   

Mój pierwszy blog założyłem niedawno. Zacząłem go pisać bo chciałem wyrzucić z siebie frustracje jakie się rodzą po dniu codziennym. Nie mam talentu pisarskiego, ale nie o to tu chodziło. Chciałem porostu wyrzucić z siebie wprost na kartkę "czytaj stronę bloga :) " aby gdzieś tam ulżyło. Niestety zaliczyłem długą przerwę z powodów czysto technicznych i dopiero niedawno ruszył on na nowo (jak zawsze w takich sytuacjach błąd błahy ale trudny do odszukania). Z uwagi na fakt chcę go przebudować, a na razie brak czasu to jeszcze na chwilę pójdzie w odstawkę.
 
  podziel si� tym postem na:
FatalneSkutki 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Lip 2015
Posty: 26

Wysłany: 2015-08-07, 09:09   

panna_inspirancja napisał/a:

Maną napisał/a:

Podobnie jak BlackenedBooks, dla szlifowania pióra

chciałam trochę pogimnastykować swój mózg


Ja chyba te dla gimnastyki :) Złapałam się na tym, że robię się leniwa i coraz częściej na własny użytek oceniam banalnym fajne/niefajne i stwierdziłam, że blog będzie świetnym mobilizatorem do formułowania przemysleń w formie zdań złożonych ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Vess 
WordPress.Klub


Dołączyła: 02 Lip 2015
Posty: 24

Wysłany: 2015-08-12, 23:38   

Chyba z nudów. I może z nieśmiałej chęci usłyszenia tego, co na temat tej koślawej twórczości myślą inni.
______________________________________________________
Lubujesz się w fantastyce? Szukaj Czerwonego Piachu.
Próbujesz pisać dla internetu? Tu znajdziesz kilka osobistych porad.
 
  podziel si� tym postem na:
CatusGeekus 
Blogger.Klub


Dołączyła: 09 Lut 2015
Posty: 50

Wysłany: 2015-09-14, 09:21   

Zaczęłam pisać bloga, bo miałam dość wylewania strumienia świadomości na FB - a spotykało mnie to zawsze ilekroć przeczytałam ciekawą książkę albo obejrzałam film ;) Stwierdziłam, że skoro czuję potrzebę aby dzielić się przemyśleniami na temat kultury, blog będzie dobrym pomysłem. No i nie ukrywam, że od czasów licealnych brakowało mi pisania, więc mój styl się trochę "zastał"
 
  podziel si� tym postem na:
luk 
WordPress.Klub


Wiek: 35
Dołączył/a: 30 Sty 2015
Posty: 25

Wysłany: 2015-09-17, 22:33   

Zacząłem pisać, ponieważ lubię dzielić się swoją wiedzą i pomagać innym. W mojej branży jest bardzo mało darmowej wiedzy.
______________________________________________________
www.niepoddawajsie.pl - prowadzenie restauracji i kariera w Polsce
 
  podziel si� tym postem na:
Firaga 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2015
Posty: 65
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-09-20, 18:25   

Mam dwa blogi, z którymi łączą się dwie oddzielne historie. Co do Firaga Tworzy - wróciła do mnie wena twórcza. Wraz z nią przyszła nieznana mi dotąd potrzeba podzielenia się tym ze światem - dotychczas z powodu wiecznego niezadowolenia efektami mojej pracy wszystko co spłodziłam lądowało na dnie szuflady.
A jak to było z drugim blogiem? Wszystko zaczęło się od dramatu z Piotrem Kuryło i porzuconą suczką w rolach głównych. Jako osoba przewrażliwiona na punkcie futrzaków musiałam to jakoś skomentować - tak zrodził się felieton. Kiedy się zastanawiałam, w jakiej formie i gdzie go zamieścić stwierdziłam, że taka dłuższa przygoda z publicystyką może dobrze zrobić mojemu warsztatowi. I założyłam Punkt Zapalny.
______________________________________________________
OGIEŃ W USZACH - blog muzyczny. Rock, metal, folk, alternatywa.
 
  podziel si� tym postem na:
missasumay 
WordPress.Klub


Imię: Dorota
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2015
Posty: 47
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-10-14, 17:45   

Potrzebowałam jakiegoś miejsca gdzie mogę przelać swoje wrażenia z różnych produkcji czy wydarzeń, więc padło na bloga :)
 
  podziel si� tym postem na:
zetel 

Wiek: 24
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 206

Wysłany: 2015-10-18, 13:26   

Pierwszy blog założyłem tylko po to, żeby pisać o tym, jak bardzo nie lubię mojej nauczycielki od wf i aktywności fizycznej samej w sobie. Miałem 11 lat, startowałem w konkursach, gdzie wygraną była duża liczba komentarzy. ... bezkarnie ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Fit na obcasach 
WordPress.Klub


Dołączyła: 07 Paź 2015
Posty: 83

Wysłany: 2015-10-19, 19:59   

Bo uwielbiam tematykę zdrowego odżywiania <3 nie bez powodu najpierw studiowałam zdrowie publiczne, a teraz skończyłam dietetykę. Kocham to co robię i świetnie, że za pośrednictwem bloga mogę dzielić się swoją wiedzą z innymi. <3
______________________________________________________
Zdrowe odżywianie, kuchnia, sport, motywacja, uroda i lifestyle!
Zapraszam na http://fitnaobcasach.pl !
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz