Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::

jak długo jesteś bloggerem / bloggerką ? (stan na 2010)
ponad 10 lat
4%
 4%  [ 1 ]
od 8 do 10 lat
18%
 18%  [ 4 ]
od 5 do 7 lat
40%
 40%  [ 9 ]
od 2 do 4 lat
31%
 31%  [ 7 ]
pól roku do 1 rok
0%
 0%  [ 0 ]
poniżej pół roku
4%
 4%  [ 1 ]
Głosować: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
suvennes 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 219
Miasto: Katowice

Wysłany: 2013-05-24, 18:12   

Zdaje się, że zaczęłam blogować jakieś, bo ja wiem, 6 lat temu. Ale to takie dziecinne pokemony były, nic konkretnego. Potem zajmowałam się grafiką komputerową, a od dłuższego czasu piszę o tym co mi w głowie siedzi :)
______________________________________________________
1200d - próbuję swoich sił w fotografii :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

szymson 
Blogger.Klub

Imię: Szymon
Wiek: 31
Dołączył/a: 03 Kwi 2013
Posty: 38
Miasto: Katowice

Wysłany: 2013-05-25, 11:48   

Kilka blogów założyłem jeszcze w podstawówce, ale kończyło się na góra dwóch wpisach. Poważniej zrobiło się w liceum, powstał blog, na który wrzucałem swoje wiersze. Ciągnąłem go chyba przez jakieś 9 miesięcy, by potem z onetbloga przejść do blogspota i tam już zostałem. W styczniu blog przybrał nową formę i tak już raczej zostanie. Pojawiła się mocna inspiracja, blog nie działa dla samego pisania, tylko w pewnym celu. I chyba niczego więcej nie trzeba ;)
 
  podziel si� tym postem na:
RockyFlanker 
Blogger.Klub


Wiek: 41
Dołączył/a: 20 Maj 2013
Posty: 16
Miasto: Lublin/Manchester

Wysłany: 2013-05-28, 23:28   

Zajmuję się pisaniem bloga od ok 1,5 roku.. Równolegle z blogiem prowadzę kilka stron internetowych, jedną z nich już 10 lat..
______________________________________________________
Zapraszam na jedynego w Polsce bloga o rugby:
Rocky pisze o rugby
http://r0cky-rugby.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Vevo 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 30 Maj 2013
Posty: 29

Wysłany: 2013-05-31, 16:52   

Ja założyłem bloga ponad rok temu... Ale po połowie roku go usunąłem z pewnych przyczyn... Jednak tę pustkę musiałem wypełnić i od miesiąca mam dobrze funkcjonujący blog :)
 
  podziel si� tym postem na:
kaatson 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 29 Maj 2013
Posty: 33

Wysłany: 2013-05-31, 19:39   

Ja zaczęłam blogować dokładnie w 2005 roku i robiłam to nieprzerwanie, aż do stycznia 2013, kiedy musiałam dać sobie chwilę wytchnienia, żeby zacząć w końcu uczyć się do matury - egzaminy już za mną, więc mogę wracać do swoich blogów. W sumie to będzie już 8 lat :)
 
  podziel si� tym postem na:
maciek17 
Blogger.Klub

Imię: Maciek
Wiek: 29
Dołączył/a: 14 Cze 2013
Posty: 30

Wysłany: 2013-06-14, 23:48   

Blogowałem kiedyś już w podstawówce, ale były to bardziej próby tworzenia stron :P Teraz postanowiłem wrócić do blogowania, z tego względu, że chcesz zostać dziennikarzem, a gdzieś słyszałem, że dzięki temu można się wypromować. Może akurat, co mi szkodzi ;)
 
  podziel si� tym postem na:
pipi86 
Blogger.Klub

Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 76
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-06-16, 20:47   

Ja dopiero od tego miesiąca ale zamierzam nie przestawać bo chce żeby gdzieś był ślad mojej twórczości.
Przez cały czas pisałam tylko dla siebie teraz chciałam zobaczyć co inni myślą o tym co pisze.
______________________________________________________
Moje blogi zapraszam:
http://tajemnicalaury.blogspot.com/
http://mojezdjeciapolskiiswiata.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Neramide Stern 
Blogger.Klub


Imię: Patrycja
Wiek: 28
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 33
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-06-26, 18:39   

Z pierwszym blogiem spotkałam w święta Bożego Narodzenia w 2011. Należał do Enzuki. Tak mi się spodobał, że zaczęłam szukać w internecie innych blogów o takiej samej tematyce. W ten sposób znalazłam blog Kimiko i Dyźka. Ich blogi natchnęły mnie do tego bym sama zaczęła blogować. Nie wierzyłam w to, że mogę napisać jakiekolwiek opowiadanie, więc zajęłam się czymś prostszym-charakterystyką postaci serialu animowanego. Szału nie było.
Pierwszy blog założyłam 18 stycznia 2012 roku. ostatecznie zawiesiłam go 14 kwietnia 2012 roku.
 
  podziel si� tym postem na:
skrzatix 
Blogger.Klub

Imię: Kaśka
Dołączyła: 27 Paź 2012
Posty: 56

Wysłany: 2013-07-03, 19:50   

Bloguję od listopada poprzedniego roku. Do tej pory mi się to nie znudziło - wręcz przeciwnie. Lubię dzielić się z innymi moimi opiniami, dzięki blogom poświęconym głównie książkom poznałam mnóstwo ciekawych powieści.
______________________________________________________
http://www.skrzatowisko.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
swieczka 
WordPress.Klub


Imię: Monika
Wiek: 39
Dołączyła: 04 Lip 2013
Posty: 23
Miasto: Gdańsk/Londyn

Wysłany: 2013-07-04, 15:23   

Pierwszego bloga założyłam w 2004 roku niestety zabrakło mi samodyscypliny i wytrwałości. Teraz zaczynam przygodę od początku i wiem, że tym razem będzie inaczej;)
______________________________________________________
www.swieczkowska.wordpress.com
 
  podziel si� tym postem na:
dezaar 
Blogger.Klub


Wiek: 31
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 46
Miasto: Poznań

Wysłany: 2013-07-06, 11:46   

bloguję od jakiegoś czasu;), to super uczucie móc dzielić się czymś, co płynie z naszego serca;) fajnie jest móc robić coś, co sprawia nam radość i satysfakcję;), w moim przypadku tworzyć nowe stylizację modowe, wymyślać kolejne miejsce na sesje;), jeśli Was kręci jakaś konkretna dyscyplina i macie dość samozaparcia polecam prowadzenie własnej strony, bloga;) jesli wiecie, że macie coś robić do czego nie jesteście w 100% pewni, bądz nie jesteście systematyczni i pracowici, od razu odpuście, szkoda Waszego czasu;)
 
  podziel si� tym postem na:
Anixot 


Imię: Anika
Wiek: 34
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 12
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-07-06, 22:53   

Będzie 9 lat. Zaczęło się na przełomie gimnazjum i liceum. Założyłam bloga na onecie z pierwszym opowiadaniem... opowiadanie nie istnieje, ale blog pod tym adresem - tak. I jest tam półtorej mojej ówczesnej "książki" :wstyd: Przeszłam przez kilka różnych blogów, w tym jeden prowadzony z kimś i wreszcie od pięciu lat mam kilka własnych kawałków sieci. Jeden aktualny (5-cioletnie opowiadanie - link w podpisie) i dwa skanseniki i jeden taki od wielkiego dzwonu aktualizowany.
______________________________________________________
http://rafael-bielecki-yaoi.blog.onet.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz