Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
T0lkingF
[Usunięty]



Wysłany: 2014-02-02, 16:27   

Posty piszę normalnie, w przeglądarce - spełnia wszystkie moje wymagania. Jeżeli chodzi o zdjęcia to mam na nie specjalny folder :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

ShaggyDog 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 02 Lut 2014
Posty: 16

Wysłany: 2014-02-11, 18:57   

Odkrywam go. Pisząc jakieś opowiadania, często zauważałem, że historie w pewnym momencie ruszały w swoją stronę. Sypał się plan, powstawały nieprzewidziane wątki. Podobnie jest, gdy tworzę post na blogu. Pomysł pojawia się w głowie, myślę nad wstępem, a potem wszystko samo się zawiązuje. Zawsze piszę w wordzie, czytam tekst kilka razy i poprawiam błędy, potem szukam zdjęcia i publikuję wpis ;)
______________________________________________________
http://shaggydogbooks.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
mikisios 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 11 Lut 2014
Posty: 27

Wysłany: 2014-02-12, 20:45   

Mój blog jest o przepisach wiec ja sie dlugo nie zastanawiam. Najpierw pisze w Notatniku
 
  podziel si� tym postem na:
Patricius 
WordPress.Klub


Wiek: 32
Dołączył/a: 19 Lut 2014
Posty: 40
Miasto: Łódź

Wysłany: 2014-03-11, 15:42   

Zazwyczaj piszę to co myślę tu i teraz. Jutro już mógłbym inaczej na to spojrzeć. Wpis zazwyczaj powstaje w 30-40 min, czyli przez okres delektowania się kawą. ;)
______________________________________________________
http://www.patricius.blog.pl
 
  podziel si� tym postem na:
17blackand29red 
Blogger.Klub


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Lut 2014
Posty: 28
Miasto: Kluczbork

Wysłany: 2014-03-11, 17:39   

Ja zawsze wszystkie moje pomysły zapisuje w moim notatniku ;) Wybieram temat na notkę i wypisuje rzeczy które chciałabym aby się tam znalazły. Ten system mnie nigdy nie zawodził i naprawdę pomaga mi ułożyć notkę od słowa do słowa taką jaką bym chciała.
Wszelkie graficzne rzeczy dodaje już na edytorze na blogu.
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-03-11, 20:19   

u mnie zazwyczaj post powstaje po tym jak ja jakiś przepis DIY wypróbuje na sobie i jestem pewna, że to jest coś co może przydać się innym. Czasem powstaną jakieś projekty do wydruku w chwili wolnej....jeśli wiem, że coś jest warte uwagi czytelnika staram się umieścić to na blogu.
 
  podziel si� tym postem na:
Ggusienka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 06 Gru 2013
Posty: 33

Wysłany: 2014-03-11, 21:34   

Moje posty powstają bardzo często spontanicznie, piszę wtedy kiedy mam już zrobione i wybrane zdjęcia, tekst tworzę na bieżąco, choć czasem chciałabym, aby to co piszę było napisane wcześniej, zredagowane- niestety brak czasu na to nie pozwala :oczami:
______________________________________________________
http://pozytywnespojrzenie.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Panblogista 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 27 Lis 2013
Posty: 28

Wysłany: 2014-03-11, 23:16   

Przeczytałem kilka postów i widzę, że zawarte w nich spostrzeżenia są w miarę zbieżne z moimi, tzn: nie przedobrzać, pisać z pewną dozą improwizacji. Jednocześnie jednak chcę czytelnikom dać coś zwartego o w miarę czytelnym przekazie, a do tego wymagana jest pewna redakcyjna dyscyplina: zastanawianie się nad tym, co się chce wyrazić, nadanie tekstowi czytelnej struktury.
Jeżeli chodzi o sam temat posta, to chyba większość blogerów się tutaj zgodzi i jest to zasada uniwersalna, że łatwiej pisać o czymś, co nagle wynikło "w trakcie" jakiejś czynności("acha, o tym warto napisać!"), niż "na zawołanie". Czasami postępuję jak @17blackand29red, czyli zapisuję pomysł, jeśli nie mogę z niego od razu stworzyć wpisu, w jakimś notatniku (ale papierowym czy komputerowym zachowam dla siebie!), a potem odtwarzam z niego wpis. Chodzi o to, żeby się chociaż myśl przewodnia zachowała w czytelny dla mnie sposób, żebym ją potem rozwinął.
 
  podziel si� tym postem na:
Qrkoko 
WordPress.Klub


Imię: Agata
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 154
Miasto: Białystok

Wysłany: 2014-03-12, 23:12   

Zbieram spisane po kartkach/telefonach/ścianach pomysły do kupy i wybieram ten, o którym będzie wpis. Piszę jego ogólny szablon żeby nie pogubić myśli, a potem skracam/przerabiam. Na końcu sprawdzam czy się nadaje i wrzucam :)
______________________________________________________
Zabierz babci szydełka - rękodzieło jest dla młodych!
 
  podziel si� tym postem na:
almer 
Blogger.Klub

Dołączyła: 02 Kwi 2015
Posty: 39

Wysłany: 2015-06-23, 15:59   

Ja piszę bezpośrednio na blogu, jest to dla mnie wygodnie. Gdy pisze post kilka dni po prostu go zapisuje. Myślę, że to bezpieczna opcja.
______________________________________________________
www.coslychacwinternetach.blogspot.com NIE KLIKAĆ
 
  podziel si� tym postem na:
Radosław Lubor 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączył/a: 03 Gru 2016
Posty: 35
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2016-12-03, 22:28   

W Open Writerze, by oszczędzić na Wordzie (bieda ciśnie :D ). Krótsze rzeczy w prostszych edytorach jak WordPad. Jak mi wygodniej. Nigdy najpierw w przeglądarce. Jakoś tak z przyzwyczajenia. Same teksty trzymam w jednym wielkim chaosie na dysku i pendrivie. Coś w folderach, coś na pulpicie... aż dziw, że na biurku mam porządek.
______________________________________________________
Zapraszam serdecznie na blog Kag in Books jak i na fanpage o tej samej nazwie. Piszemy o książkach, recenzujemy je, publikujemy własną twórczość i współpracujemy z wydawnictwami.
Blog: http://www.kaginbooks.blogspot.com/
Fanpage: https://www.facebook.com/kaginbox/
 
  podziel si� tym postem na:
artoffoto 
WordPress.Klub

Wiek: 38
Dołączył/a: 21 Lip 2016
Posty: 23
Miasto: cały świat

Wysłany: 2016-12-05, 18:25   

W Wordzie. Kopia wpisu zostaje u mnie na komputerze i będzie łatwiej w przyszłości z takiej kolekcji sklecić np. e-booka.
______________________________________________________
www.artoffoto.eu - Porady fotograficzne | Fotorelacje | Wywiady | Recenzje
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz