Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Ewe-Linka 
Prezes w Mamspired


Zaproszone osoby: 3
Imię: Ewelina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 154
Miasto: Northampton

Wysłany:    Blog roku 2013

Co prawda do wystartowania konkursu jeszcze dobre 1,5 miesiąca, ale już o nim głośno, a konkretnie o kategoriach w jakich w tym roku będziemy mogli się zgłaszać. Więcej oczywiście na www.blogroku.pl

Blogerki parentingowe są oburzone, że zabraknie naszej kategorii. Ja nawet nie obstawiałam tego, że ludzie dopuszczą parenting, więc liczyłam na przyłączenie się do kategorii lifestyle, a tu druga kiszka.

Osobiście też uważam, że kategorie są przesadzone i nie dopracowane. Ja i moje życie spokojnie pomieściłoby nastolatki, które zapewne same głosowały na swoją kategorię, a my starszyzna nic.

Zauważyłam też, że wiele niemądrych wprowadzało swoje kategorie (jako etykiety i tagi) i prosiło o głosy myśląc, że konkurs (na bloga roku) trwa i tak moja znajoma podając mi link do zagłosowania na jej kulinarno-parentingowo-lifestylowy blog wypisała takie bzdury, że ją oj**ałam.

W tamtym roku bodajże nie było głosowania, a wyszło Nam to na lepsze niż teraz.
Macie swoje kategorie? Dołączycie? Bo ja pewnie jak w tamtym roku dołączę ze względu na drobną reklamę (to ja, istnieję, chodź zobacz!) jaką może mi zapewnić konkurs. Ostatnio wyszło mi to na korzyść :)
______________________________________________________
Mamspired- parentingowy blog lifestyle.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Lenka Apetyczna 
WordPress.Klub


Imię: Lena
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 176
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2013-11-19, 14:05   

W sumie zastanawiałam się nad uczestnictwem - na razie myślę, że mogłabym się po prostu wygłupić - nie czuję, aby mój blog miał chociaż nawet szansę. Ale może masz rację Ewelajna, że może być to po prostu metoda na pozyskanie kilku dodatkowych czytelników.
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2013-11-19, 14:07   

Nawet gdybym chciała brać udział, nie wiedziałabym, pod jaką kategorię się podczepić. Brakuje czegoś w stylu po prostu "humorystyczne" .
 
  podziel si� tym postem na:
Ewe-Linka 
Prezes w Mamspired


Zaproszone osoby: 3
Imię: Ewelina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 154
Miasto: Northampton

Wysłany: 2013-11-19, 15:11   

Lenka Apetyczna napisał/a:

na razie myślę, że mogłabym się po prostu wygłupić - nie czuję, aby mój blog miał chociaż nawet szansę.

Leka, a myślisz, że mój blog będzie miał jakiekolwiek szanse? Na pewno mniejsze niż Twój. :) W tamtym roku nawet jednego głosu nie otrzymałam, ale za to dowiedziało się o mnie kilkoro osób.
Moje koleżanki pisały i prosiły o głosy, tere fere, nawet zaczęły błagać, gdy weszły do pierwszej dziesiątki, ja uważałam to za słabe zagrania- chcesz zagłosować? zagłosuj! nie? to nie! ;)
______________________________________________________
Mamspired- parentingowy blog lifestyle.
 
  podziel si� tym postem na:
mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-11-19, 15:29   

Podoba mi się podejście Lenki.
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-11-20, 04:06   konkurs na bloga roku - Onet

Za 48 dni wystartuje, wtedy poznamy regulamin. Ciekawi mnie co z blogami w formie wideo. W zeszłym roku była taka kategoria, w tym roku wideo będzie konkurować bezpośrednio z formą pisaną? a może pominą w ogóle youtuberów?

Ewelajna napisał/a:

Dołączycie? Bo ja pewnie jak w tamtym roku dołączę ze względu na drobną reklamę (to ja, istnieję, chodź zobacz!) jaką może mi zapewnić konkurs. Ostatnio wyszło mi to na korzyść :)

Lenka Apetyczna napisał/a:

Ale może masz rację Ewelajna, że może być to po prostu metoda na pozyskanie kilku dodatkowych czytelników.
Pamiętajcie, że największą reklamę ma ten konkurs dzięki bannerom na Waszych blogach (które ostatnio były wymagane). Poza tym nie liczyłbym na jakieś znaczące ilości odwiedzin. Wydaje mi się, że podobną ilość czytelników można zebrać w naturalny sposób (komentując blogi i fora). Bez złudnej nadziei na to, że nasi czytelnicy pozwolą nam przejść dalej wysyłając tony SMSów. Bo nie oszukujmy się, pierwszy przesiew to pokaz wielkości portfeli nie mający związku z oceną jakości treści.

Wypowiedzi uczestników z zeszłego roku => Blog roku 2012
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-11-20, 09:24   

Ja w zeszłym roku brałam udział właśnie z takim podejściem "Może ktoś mnie znajdzie i zyskam czytelnika". Przez cały czas trwania konkursu było to jakieś kilkanaście - kilkadziesiąt wejść, czyli niezmiernie mało.

W tym roku już blog jest popularniejszy i też mam zamiar wystartować - w sumie to bardziej z czystej ciekawości co się stanie ;)
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-11-20, 09:33   

Basia napisał/a:

tym roku już blog jest popularniejszy i też mam zamiar wystartować - w sumie to bardziej z czystej ciekawości co się stanie ;)
Zobaczymy na co stać Twoich czytelników - dosłownie i w przenośni :yay:
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
CatherineWolf 
Blogger.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2013
Posty: 27
Miasto: łódzkie

Wysłany: 2013-11-20, 14:14   

Brałam udział w tym konkursie rok temu. Właściwie nie nastawiał się na wygraną (nawet na jakieś miejsce w czołówce), chodziło mi o reklamę dla bloga. Niestety wejść było mało więc zastanawiam się czy zgłaszać bloga i w tym roku.
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-11-20, 20:44   Re: Blog roku 2013

Ewelajna napisał/a:


Blogerki parentingowe są oburzone, że zabraknie naszej kategorii. Ja nawet nie obstawiałam tego, że ludzie dopuszczą parenting,

A powinni. To by łatwo odsiało tego typu blogi, więc jeśli kogoś takie nie interesują, to nie musiałby się przez nie przebijać w innej kategorii.

Ewelajna napisał/a:

więc liczyłam na przyłączenie się do kategorii lifestyle, a tu druga kiszka.

czemu kiszka?
 
  podziel si� tym postem na:
Ewe-Linka 
Prezes w Mamspired


Zaproszone osoby: 3
Imię: Ewelina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 154
Miasto: Northampton

Wysłany: 2013-11-20, 21:50   

wendigo co do parentingu to byłabym w siódmym niebie, ale nawet nie miałam świadomości jak wielki staje się zasięg takich blogów. Dla mnie matki blogujące dzielą się na dwa typy: blogi rodzinne, czyli dzień za dniem mojego urwisa i parentingowe, czyli ogólnie rzecz biorąc, coś więcej niż pamiętnik.

lifestyle'owa kiszka polega na tym, że jej nie ma właśnie, więc cały lifestyle poleci pewnie w "ja i moje życie".
______________________________________________________
Mamspired- parentingowy blog lifestyle.
 
  podziel si� tym postem na:
adrkwi 
WordPress.Klub


Pomógł: 3 razy
Dołączył/a: 23 Sty 2013
Posty: 190

Wysłany: 2013-11-24, 00:00   

Jak dla mnie to troszkę szkoda czasu ale kto co lubi.
______________________________________________________
Powiedzialem.pl na facebooku
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz