Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Forum Blogowe :: Strona Główna
Relacje międzyludzkie  »  Szkoła
[Ankieta, mgr] Rodzina i jej problemy w blogosferze
Witam!

zwracam się z WIELKĄ prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej blogów. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Wykorzystam
ją do mojej pracy magisterskiej nt. blogosfery w Polsce i tematyki rodziny ujętej w blogach.

Ankieta nie należy do najprzyjemniejszych, niemniej jednak skierowana jest wyłącznie do osób prowadzących bloga więc mam nadzieję,
że tematyka zainteresuje i zachęci do udzielenia odpowiedzi :)

Z góry dziękuję.

http://moje-ankiety.pl/respond-13915.html


--
Pozdrawiam
Klaudyna Tyszer :)
IPSiR UW
Ostatni post Odpowiedzi: 2
Ankieta o blogach - BLOGI A MARKETING PRZEDSIĘBIORSTW?
Witam.

Podaję link do ankiety:

https://www.ankietka.pl/a...nternetowe.html

Z góry dziękuję za wypełnienie.
Czekam z niecierpliwościa na wyniki.

Pozdrawiam.
Ostatni post Odpowiedzi: 2
Pomoc w pracy maturalnej
Chciałabym żeby ktoś naprowadził mnie na właściwy tor, ponieważ po rozmowie z moją polonistką ze szkoły trochę się pogubiłam.

Mój temat maturalny brzmi następująco :"Porównaj różne sposoby ukazania życia mieszkańców okupowanej Warszawy w latach 1939-45. Sformułuj wnioski."

Nie do końca wiem jak sformułować poprawną tezą i jaka literatura byłaby najlepsza (na razie wybrałam Z.Nałkowskiej "Medaliony", H.Krall "Zdążyć przed Panem Bogiem" i parę opowiadań T.Borowskiego).

Z góry dziękuję za każdą wskazówkę. :)
Ostatni post Odpowiedzi: 5
Ankieta na temat blogów i blogowania ;)
Witam, jestem studentem dziennikarstwa i zapraszam chętnych do wypełnienia ankiety( posłuży mi ona do licencjatu). Łatwo, bezboleśnie i anonimowo oczywiście. Pytania opisowe są niczym nieograniczone, ale też można sobie je darować.
Będę bardzo wdzięczny!
Pozdrawiam

http://www.ankietka.pl/ankieta/55934/blog-spelnienie-marzen-o-popularnosci.html
Ostatni post Odpowiedzi: 1
Muzyka i psychologia - ankiety do pracy magisterskiej
Jestem studentem V roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim.
Piszę pracę magisterską m.in. na temat osób słuchających różnych gatunków muzycznych.

Przeszukując net, trafiłem na to forum. Chciałem Was poprosić o wypełnienie trzech poniższych testów.
Są one całkowicie anonimowe. nie są to też żadne głupie łańcuszki szczęścia, reklamy viagry, itp.

Linki do nich:

http://moje-ankiety.pl/re...c-HssOGiyl.html
http://moje-ankiety.pl/re...c-nWjlocUz.html
http://moje-ankiety.pl/re...c-ESrspdlS.html

Wypełnienie pierwszych dwóch powinno zająć jakieś kilka, kilkanaście minut; trzeci jest nieco dłuższy.
Nie trzeba wypełniać wszystkich od razu.

Do każdego testu jest instrukcja, ale w razie wątpliwości/uwag/trudności z wypełnieniem - piszcie na dociekliwy1986@gmail.com

WAŻNE: Przed każdym testem jest do wypełnienia metryczka (płeć, wiek, itd.). Za każdym razem wpisz w odpowiednim polu IDENTYCZNY pseudonim. Pomoże mi to w obliczaniu wyników.

Z góry dziękuję za pomoc.
A moderatorów proszę o wyrozumiałość i nieusuwanie tematu :)
Ostatni post Odpowiedzi: 5
[ankieta] Horoskopy - czy wierzycie?
Witam Was serdecznie,
Mam prośbę o wypełnienie ankiety..wiem że już nie jedna osoba o to prosiła, więc mi trochę głupio. Jest ona na temat horoskopów i astrologii.
Bardzo mi zależy na Waszych głosach.
Jeśli ktoś będzie tak dobry i pomoże w pisaniu pracy magisterskiej proszę link:

http://www.ankietka.pl/su...j-horoskop.html

Z góry dziękuję bardzo :)
Ostatni post Odpowiedzi: 13
Kujoni vs Uczniowie
Zarówno kujon jak i uczeń zasługują na oceny jakie otrzymują. Oboje wkładają prace i poświęcają czas, które procentują w ocenach. Na czym więc polega różnica ? To zawsze będzie tematem sporu, dlatego powstrzymałam się od odpowiedzenia Htszowi w shoutboxe i utworzyłam ten oto wątek z myślą o luźnej dyskisji do której zapraszam wszystkich bez względu na przeonania.


Różnica pomiędzy kujonami a uczniami polega na tym, że kujon bezmyślnie uczy się na pamięć notatek z książki, zeszytu, jak leci. Jego metodą na zapamiętanie definicji jest powtarzanie jej treści aż do znudzenia.
Natomiast dobry uczeń przede wszystkim szuka zrozumienia. To wszystko - zrozumienie. Kiedy będziemy coś absolutnie rozumieć, samo utrwali się w naszej głowie. Dobrze przygotowany uczen podczas sprawdzianu, nie będzie starał się przypomniec sobie na której stronie była jakaś notatka, pod którym tematem widnieje jakiś wzór. Po prostu pisze wszystko na dany temat, a towarzyszy mu takie dziwne uczucie: mieszanina podniecenia, szczęścia i pewności siebie; i wtedy już wie, jest absolutnie pewien, że pisze dobrze. Oczywiście towarzyszy temu lekki stres, ale to normalne, a w dodatku mobilizujące.
Zupełnie inaczej strach działa w przypadku kujona. Strach go paraliżuje, kujon boji się, że czegoś zapomni, że poprzestawia zdania, albo zapomni jakiegoś słowa. I w zasadzie ma czego się bać. Kujon przy odpowiedzi dyktuje wszystko z pamięci jak leci nie zastanawiając się w ogóle nad tym co mówi. Czasem zdarza mu się zawieśić, bo zapomniał jednego słowa. i co wtedy ? Sam nic nie wymyśli, nie zastąpi wykutego słowa żadnym innym. Jego jedyną szansą jest to, że ktoś otworzy książkę i podpowie te słowo, a wtedy kujon zacznie odtwarzać część dalszą nagrania.

Krótkie nawiązanie do Artura ;) Nie sądzę, żeby był kujonem. Raczej przykłada się do nauki, 13-16 latkowie są bardzo amibitni, do tego dochodzi całkiem spora wiedza ogólna i obracanie się w towarzystwie osób dużo od siebie starszych np. na forach internetowych takich jak to :)

P.s. Archi ofocjalnie gratuluję Ci dobrych wyników w nauce. Ten wątek jest dla Ciebie i młodych, zdolnych ludzi ;)
Ostatni post Odpowiedzi: 58
Darmowe ebooki od Money i NK
Akcja zorganizowana przez portal Money.pl oraz NK.pl. Dzięki temu każdy ma możliwość do pobrania za darmo wiele lektur szkolnych w formie elektronicznej. Jak ktoś nie lubi czytać książek tradycyjnie może sobie sprawić czytnik i wrzucić taki ebook do niego ;)

Dostępne są min.

"Anielka" oraz "Nowele" - Bolesław Prus
"Balladyna" - Juliusz Słowacki
"Fraszki" oraz "Treny" - Jan Kochanowski
"Krzyżacy", "W pustyni i w puszczy" oraz "Ogniem i mieczem" - Henryk Sienkiewicz
"Syzyfowe prace" - Stefan Żeromski

Do pobrania jest jest ponad 40 sztuk.

Przy okazji organizowany jest konkurs, w którym do wygrania iPad. Wystarczy podać swój adres e-mail i powiadomić jak najwięcej znajomych o tej akcji.

szczegóły i regulamin => http://www.money.pl/darmowe-ebooki/
Odpowiedzi: 0
[j.polski] znaki przemijania swiata / Sonety krymskie
Mam zrobić taki temat na polski jutro! błagam pomóżcie :( nie wiem kompletnie jak go zrobić: mogiły , ruiny, opustoszale zamki- znaki przemijania swiata na podstawie "sonetow krymskich ". Proszę o odpowiedz.
Ostatni post Odpowiedzi: 2
Pomóżcie kochani blogowicze!
Witajcie!:) Jestem studentką III roku etnologii i piszę pracę licencjacką na temat blogów, jeśli chcielibyście mi pomóc proszę odpowiedzcie na moją ankietę:) serdecznie dziękuję i pozdrawiam:)

tu jest link do mojej ankiety:

http://www.ankietka.pl/an...internecie.html
Ostatni post Odpowiedzi: 3
matura [2011]
Widziałam wątek maturzystów ubiegłorocznych, przyda się też tegorocznych :D

Ja jestem też maturzystką i boję się angielskiego :kwasny:

A Wy czego się obawiacie, co zdajecie i co najważniejsze - jak idą Wam przygotowania?

Udzielajmy się i wspierajmy razem, raźniej lepiej :D
Ostatni post Odpowiedzi: 13
Historia...
hey :)

Z miłą chęcią mogę pomóc z historii ;)
Może będziecie potrzebować jakiś materiałów na referat/wypracowanie lub po prostu mieć wytłumaczony temat w bardziej przyswajalnym języku :)
Studiuję- chętnie pomogę ;)
zainteresowanych proszę o kontakt przez gg: 9112834 ;)
Ostatni post Odpowiedzi: 2
Liceum we włoszech.
Wiem wiem, wakacje są, ale dlatego że ide teraz do 3 gimnazjum musze wybrać sobie liceum do dalszej nauki, co myslicie aby kontynuować naukę w polskim liceum we włoszech? :)
Ostatni post Odpowiedzi: 16
ciekawy sposób mnożenia liczb
Liczyliście kiedyś w ten sposób?
http://www.zaradni.pl/por...ucyfrowe_liczby
Ostatni post Odpowiedzi: 7
Piszę pracę licencjacką - Potrzebna Wasza Pomoc!! :)
Witam Wszystkich,

Piszę pracę licencjacką na temat blogów i fotoblogów. Zachęcam do wypełnienia anonimowej ankiety - zajmuje to do 5 min max. Wasza pomoc jest niezbędna, potrzebuję 150 wypełnionych przez Was ankiet:)

Ankieta do pobrania w załączniku - plik word. Bardzo Was proszę o odesłanie jej na adres e-mail: abaniulka@wp.pl

Z góry Wam Wszystkim dziękuję i trzymajcie kciuki za zaliczenie obrony!

Pozdrawiam,
Ania

p.s. Do Administratora:

Mam nadzieję, że nie naruszam regulaminu forum, jeżeli tak to proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego wątku ewentualnie pozostawienie go tutaj przez tydzień.

Dziękuję
Ostatni post Odpowiedzi: 12
[2010] Matura
Temat o egzaminie gimnazjalnym był, więc proszę - matura 2010 też musi być :D Tym bardziej, że jesteśmy królikami doświadczalnymi dla nowej matury z matematyki.

Jako że do matury zostało 5 dni, temat ów będzie się prawdopodobnie nie rozwijał, ale w ciągu maja powinno się to zmienić ;)

Na dzień dobry można tylko nadmienić, że oprócz trzech przedmiotów obowiązkowych zdają dwa dodatkowe, rozszerzone - chemię i biologię, więc moja ocena tych dwóch egzaminów również się pojawi :D

Proooszę o udzielanie się i wzajemne wsparcie :help:
Ostatni post Odpowiedzi: 285
Hasło promujące... wakacje!
Jak widac w temacie, poszukiwane hasło o wakacjach. No, można tak powiedzieć. Coś w rodzaju " Wakacje, znów będą wakacje, na pewno mam racje...", czy " Bo ja mam tylko jeden świat, słońce, góry, pola wiatr...". Byle nie było bardzo popularne.
Liczę na Wasze świeże i twórcze mózgownice :P
Ostatni post Odpowiedzi: 6
[zadania] przykładowe zadania maturalne z matematyki
Screeny z płytki, poziom podstawowy 3 zadania:

1.)


2.)


3.)


Jak dla mnie czarna magia bo nie jestem dobry z matmy.
Ostatni post Odpowiedzi: 8
Testy Gimnazjalne 2010
Zatem zakładam temat o tegorocznych testach gimnazjalnych. Wymieńcie tu nasi drodzy gimnazjaliści odpowiedzi na pytania czy też swoje poglądy bądź podzielcie się swoimi problemami z innymi :)

Zapraszam do dyskusji :)
Ostatni post Odpowiedzi: 11
Blogowanie jako zjawisko społeczne - ankieta
Cześć! Jeśli posiadasz bloga, możesz mi pomóc ;) Zapraszam do wypełnienia poniższej ankiety. Wyniki pomogą przeprowadzić mi prace badawczą nt. blogów. Wyniki zostaną wykorzystane tylko w zbiorczych zestawieniach statystycznych. Ankieta Jest anonimowa. Czas wypełnienia ok 5 minut. *(W sytuacji kiedy posiadasz więcej niż jednego bloga wybierz jeden dowolny. Odpowiedzi proszę udzielać odnośnie aktualnego bloga.) Dzięki!


=> http://www.moje-ankiety.p...onariusz/14633/
Ostatni post Odpowiedzi: 4
[Ankieta] rola blogosfery w komunikowaniu internetowym
Hej,
mam wielką prośbę do Was użytkowników tego forum abyście pomogli mi w badaniach do pracy licencjackiej, której temat brzmi " Rola blogosfery w komunikowaniu internetowym". Będę wdzięczna za wszelką pomoc. Poniżej znajduje się link do ankiety:

http://www.moje-ankiety.p...onariusz/14105/

Proszę administratorów forum o pozostawienie tego tematu chociaż przez kilka dni.

Dzięki z góry.
Ostatni post Odpowiedzi: 4
[Matematyka] przekrój osiowy
Następne zadanko z którym mam problem :D

Treść:
Przekrój osiowy stożka jest trójkątem prostokątnym równoramiennym o podstawie 6 pierwiastek z dwóch. Oblicz pole powierzchni bocznej i objętość stożka

jak to zrobić, jeżeli mamy podany tylko promień, i nic więcej ? : ( nie mam pomysłu, niech ktoś na prowadzi mnie :(
Ostatni post Odpowiedzi: 10
[studia] Informatyka ?
Szukam informacji z pierwszej ręki na temat studiów informatycznych. Najchętniej takich, które prowadzą nabór na letni semestr? Gdzie wy, albo wasi znajomi zgłębiacie tą szlachetną wiedzę? :)
Ostatni post Odpowiedzi: 17
[Matematyka] małe zadanko
Zad. Pole powierzchni kuli wynosi 48Πcm² . Oblicz objętość tej kuli

Otóż mam problem z tym zadaniem.
Zrobiłem tak i dalej nie wiem, dlatego proszę o pomoc :)

Pc = 48Πcm²
Pc kuli = 4Πr²
48Πcm² = 4Πr² /: Π²
48cm = 4r /:4
r = 12 cm

V = cztery trzecie Πr³
V = 4Π x 64
V = 256 Πcm³

Niby wynik mi wyszedł jednak są 4 odpowiedzi:
a) 16Πcm³
b) 32√₃ cm³
c) 16√₃ cm³
d) 256√₃ cm³

i żadna odpowiedź nie pasuje do mojego wyniku :( dlatego proszę o poprawkę.
Ostatni post Odpowiedzi: 4
PROŚBA O POMOC - ankieta do pracy licencjackije
Witajcie,

jestem obecnie na 3 roku studiów i dużymi krokami zbliża mi się obrona pracy...zanim jednak do niej przystąpię, muszę ją napisać:/ dlatego bardzo Was proszę o poświęcenie kilku minutek i wypełnienie ankiety, będę wszystkim ogromnie wdzięczna:) dotyczy ona programów lojalnościowych.

Link do ankiety:

http://www.ankietka.pl/an...alnosciowe.html
Ostatni post Odpowiedzi: 5
[J.Polski] Sposób na Alcybiadesa
Hej może mi ktoś pomóc i napisać mi sprawozdanie na temat Sposób na Alcybiadesa?
Proszę o pomoc!
Z góry dziękuję:*

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 03-03-2010, 20:42 ]
[odpowiedź na temat - kliknij tutaj]
Ostatni post Odpowiedzi: 6
[ liceum ] jak bezboleśnie się zaadaptować?
Zawsze przed pójściem do nowej szkoły, ludzie, którzy już to przeszli, straszą :przestraszony: i radzą tysiące różnych rzeczy: że trzeba to, nie powinno się tego, pod żadnym pozorem nie rób tamtego...

Więc pytanie do licealistów: co należy robić, albo czego nie należy robić, żeby zyskać przychylność nauczycieli i nie być czarną owcą?
Ostatni post Odpowiedzi: 33
[humor] Troskliwy prowadzący


To dziś mój kolega umieścił w linku na NK. Na pierwszy rzut oka nie miałam pojęcia o co chodzi, ale gdy to przeczytałam myślałam, że padnę :D . Dodam jeszcze, że to moja uczelnia i ten gość uczył mnie mikroekonomii na pierwszym roku :P .
Ostatni post Odpowiedzi: 12
[zadanie domowe] Matma
Z jednego punktu wyruszają jednocześnie w tym samym kierunku trzy ciała z prędkościami odpowiednio równymi 20 km/h, 40 km/h, 60 km/h. Drugie ciało rozpoczyna ruch o 2 godziny później niż pierwsze. Po jakim czasie od chwili rozpoczęcia ruchu przez drugie ciało powinno wyruszyć trzecie ciało, aby dogonić pierwsze ciało równocześnie z drugim.


Jak ktoś ma pomysły to piszcie...
( u mnie praca do matury wrze:) )
Ostatni post Odpowiedzi: 3
[studia] Bank kolokwiów, materiałów, notatek i egzaminów
Natknalem sie na taki serwisik: kolosik.pl Z tego co widać na ich stronce, wystartował co tylko, by zdążyć jeszcze w tej sesji.

Ogólnie chodzi o dzielenie się swoimi notatkami, pytaniami egzaminacyjnymi, na wejściówki itd itp. Bardzo fajna inicjatywa. Mój kolega z PW ma w akadamikach siec studencką, w której można znaleźć właśnie takie rzeczy. Tyle, że nie usysteematyzowane i pogrupowane. Podobno wszyscy z teo korzystają, przed kolosami, czy egzaminami.

Wysyłam wiec, bo moze i wsrod nas sa studenci.
Ostatni post Odpowiedzi: 6
1 - 2 ... 164 - 165 - 166 ... 181 - 182


Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz