Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Laleczka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 245

Wysłany: 2010-02-27, 18:29   

Inez napisał/a:

No właśnie, pojawia się więc pytanie czy potrzebujemy AŻ takiego krycia i AŻ takiego matu i AŻ tak szybkiego zastygania?

Właśnie o to chodzi, że nie potrzebuję aż takiego matu, bo moja skóra z zasady się nie przetłuszcza.;-) A porów na szczęście mi nie zatyka. W sumie to jest bardzo dobry podkład na wielkie wyjście, gdy chcę, aby makijaż trzymał mi się cały dzień/noc. I do takich zadań go zostawię, chociaż pewnie kolejnej buteleczki nie kupię, bo cena jest bardzo wysoka (69zł normalnie, 39zł w promocji). Na co dzień wolę coś lżejszego.

Jeśli chodzi o Soraye, to ja tej firmy nie polecam. Podkłady, z którymi miałam styczność, nie rozprowadzały się równomiernie i tworzyły smugi. Ponad to taki w czarnej buteleczce (nie wiem czy nie mówimy o tym samym) po pewnym czasie zmieniał kolor na ciemniejszy.;p

Wniosek z tego taki, że nadal muszę szukać odpowiedniego podkładu.;D
______________________________________________________
Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-02-27, 19:02   

Laleczka napisał/a:

W sumie to jest bardzo dobry podkład na wielkie wyjście, gdy chcę, aby makijaż trzymał mi się cały dzień/noc.

Z tym się zgodzę :) . Takie podkłady właśnie nadają się na wielkie wyjścia, gdy zależy nam na dobrym i długotrwałym makijażu, bo inaczej skórę katujemy :) .

Laleczka napisał/a:

Jeśli chodzi o Soraye, to ja tej firmy nie polecam.

Ja ogólnie też nie, oprócz tego podkładu to nie za bardzo mi pasują ich kosmetyki :P .

Laleczka napisał/a:

Podkłady, z którymi miałam styczność, nie rozprowadzały się równomiernie i tworzyły smugi. Ponad to taki w czarnej buteleczce (nie wiem czy nie mówimy o tym samym) po pewnym czasie zmieniał kolor na ciemniejszy.;p

Mnie na początku też wkurzał, ale odpowiadał mi właśnie pod względem kolorystycznym i zapachowym (jako jeden z nielicznych podkładów naprawdę ładnie pachnie a to duży plus bo są takie co walą jak gnijąca szmata, haha :D ). Nadawał się na taki dzienny makijaż, choć jego nazwa wskazywała na coś zupełnie innego :P .
 
  podziel si� tym postem na:
Laleczka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 245

Wysłany: 2010-02-27, 19:07   

Inez napisał/a:

Nadawał się na taki dzienny makijaż, choć jego nazwa wskazywała na coś zupełnie innego :P .

Makijaż sceniczny? No, mówimy o tym samym.;D Ale słyszałam, że z tą bazą o tej samej nazwie tworzy bardzo trwały efekt, ale sama nie próbowałam.
______________________________________________________
Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-02-27, 19:25   

Laleczka napisał/a:

Ale słyszałam, że z tą bazą o tej samej nazwie tworzy bardzo trwały efekt, ale sama nie próbowałam.

Całkiem możliwe, choć ja z drugiej strony słyszalam zupełnie inne opinie, ale zawsze warto spróbować ;) . Choć ja w bardzo trwały efekt nie wierzę ;P. W końcu to tylko Soraya ;) . Jak dla mnie ta baza jest dość droga. Może są czasem jakieś promocje? :D Wiecie coś na ten temat?
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-04-16, 15:09   

No to ja, z racji zbliżającej się matury i dobrego pierwszego wrażenia przed komisją, zainwestowałam w Mary Kay Medium Coverage. Nooo... Nie żałuję pieniędzy, nawet bardzo nie żałuję :D Tak nie żałuję, że chyba zamówię jeszcze jeden kolor, ale to w zimę :P

Sam w sobie jest dość gęsty, ale świetnie matuje. Właśnie - miał być tylko na maturę, ale dodaję go trochę na co dzień do Rimmela Lasting Finish i jestem tak zadowolona, że hoho :D

[ Dodano: 20-06-2010, 10:32 ]
Misie moje! XD

Maybelline wypuściło nowe cudo: Superstay 24h. Czy któraś z Was ma?

Bo ja mam :D Mimo że po czasie zawiodłam się na mineralnym tej samej firmy, a że czuję sympatię do firmy (nie wiem czemu), to postanowiłam zainwestować (nagroda z okazji zakończenia LO :D ).

No i muszę przyznać, że jest naprawdę bardzo bardzo fajny :D Nie maluję się latem jakoś często, ale przy okazji i nie narzekam na niego :)

A przy okazji podkładów i poruszanego przez nas w tym wątku pędzlów - mam ochotę kupić sobie takie cudo :D Muszę się porozglądać ;)
 
  podziel si� tym postem na:
tristaniaa 
Blogger.Klub

Imię: Maja
Wiek: 30
Dołączyła: 04 Maj 2011
Posty: 5
Miasto: Kępno

Wysłany: 2011-05-04, 23:27   

Soraya, już od łohoho :P Jak dla mnie idealny :D
 
  podziel si� tym postem na:
no-thanks
[Usunięty]



Wysłany: 2011-09-21, 11:23   

Ja mam mieszaną cerę z masa czerwonych plamek do zaretuszowania, więc mam mega problem z doborem podkładu. Ostatnio używam astora stay 24h (coś takiego :) Kryje naprawde nieźle (chociaż trochę gorzej od takiego bourjois eko z algami), ale utrzymuje się cały dzień i nie świecę się jak łysinka kojaka :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
smykusmyk 
Blogger.Klub

Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Kwi 2012
Posty: 31

Wysłany: 2012-05-20, 21:10   

Aktualnie testuję kolorówkę mineralną, więc podkład EDM i Blusche. Jestem bardzo zadowolona, więc wygląda na to, że totalnie zmieniam front na minerały.
 
  podziel si� tym postem na:
viabirdie 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Maj 2012
Posty: 19

Wysłany: 2012-05-29, 09:53   

od 2 lat VICHY dermablend. 15. idealnie kryjacy :) trochę drogi, ale starczy na pół roku.
______________________________________________________
photography, art & tattoo
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-07-16, 14:38   

MaxFactor Lasting Performence 001 Fair. Nie znalazłam jak dotąd jeszcze bledszego więc pozostaję przy nim od kilku lat, chociaż jest nieco za ciemny... (gdyby ktoś znalazł naprawdę praktycznie biały z domieszką delikatnego jasnego beżu to dajcie znać ;) ) Zastanawiam się nad zakupem białego podkładu i po prostu mieszaniem go z obecnie posiadanym.
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Mirabel 
Blogger.Klub

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 25
Miasto: Polska

Wysłany: 2012-07-18, 20:25   

Bourjois Healthy Mix. I krem tonujący Garnier BB Cream.
 
  podziel si� tym postem na:
mila_902 
Blogger.Klub


Wiek: 34
Dołączyła: 23 Cze 2012
Posty: 25

Wysłany: 2012-07-24, 10:27   

Od kilku lat jestem wierna jednemu podkładowi Revlon colorstay, nie zamienie go na żaden inny.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz