Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Yowi 


Imię: Sebastian
Wiek: 30
Dołączył/a: 24 Lut 2008
Posty: 28

Wysłany: 2010-07-27, 15:09   

Sposób na piękne i lśniące włosy - ściąć się na łyso xD


Ja tam myje średnio co 2/3 dni szamponem jaki się w domu znajdzie ;p
*sprawdzał teraz jaki szampon ma w domu xD*

Garnier fructis - tego używam. Jest jeszcze syos - ale nie lubie go... Szybko mi się przetłuszczają po nim włosy :P
I jeszcze jedno, z tego co zauważyłem - faceci jak mają długie to często lepiej ich włosy wyglądają niż niejednej dziewczyny. Czemu? Komu się chce latać z tymi suszarkami, prostownicami, odżywkami i innymi tego typu badziewiem? ;p


(Też przepraszam że się władowałem w dział nie dla mojej płci, ale włosów krótkich zaś nie mam, więc chyba mogę się wypowiedzieć :P )
______________________________________________________
Whatever.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-07-27, 15:14   

Yowi napisał/a:

faceci jak mają długie to często lepiej ich włosy wyglądają niż niejednej dziewczyny

Dobrze mówisz :D Też to zauważyłam (i pewnie nie tylko ja). Ale wyjątkiem potwierdzającym regułę jest mój rówieśnik z LO, za którym miałam nikłą przyjemność siedzieć, co włosy miał do pasa, a takie porozdwajane końcówki, że hej!
A pod słońce w ogóle przybierały kolor blondu. Długowłosy-Metal-blondyn, hell yea.
 
  podziel si� tym postem na:
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-05-30, 21:24   

Zgolić na łyso i po problemie.
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-05-31, 05:43   

Cytat

Zgolić na łyso i po problemie.
łysa kobieta jest wyjątkowo atrakcyjna :D

Gocha, niestety nie znam tego szamponu, ja ostatnio korzystam z polskiego i niemieckiego "schauma" - w sumie głowa mnie mniej swędzi jak myje systematycznie, ale muszę się przyglądnąć czy on działa czy lepiej szukać czegoś innego, bo nie sprawdzałem tego a wydaje mi się, ze nie zniknął.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Unlike 


Imię: Agnieszka
Wiek: 31
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 14
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-09-29, 13:04   

Z szamponów, jeśli ktoś ma włosy suche polecam - Gliss Kur. Mają naprawdę dobrą linię, nie przetłuszcza, a równocześnie włosy się tak nie puszą i nie są tak suche. Natomiast już np. ich linia do włosów przetłuszczających się, mojej mamie nie służy. Odżywkę też bardzo polecam Gliss Kura, mała na dwa mycia, na ogół biorę złotą - naprawdę widać efekty.
Obecnie zastanawiam się nad kupnem Seboradinu. Ktoś coś wie o jego działaniu?
 
  podziel si� tym postem na:
Mirabel 
Blogger.Klub

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 25
Miasto: Polska

Wysłany: 2012-07-18, 19:31   

Może to niekoniecznie ,,domowe sposoby" ale przede wszystkim REGULARNOŚĆ w stosowaniu produktów do włosów.

Ile kobiet, tyle pomysłów na zachowanie piękna włosów.

Ja jestem za kosmetykami do włosów które można dostać w drogerii i w aptece. Myślę że nie ma sensu kupować kosmetyków fryzjerskich. Bardzo lubię kosmetyki Alterry które można dostać w Rossmannie oraz odżywkę Biovax z proteinami mlecznymi. :)
 
  podziel si� tym postem na:
will89 
Blogger.Klub


Dołączyła: 26 Lip 2012
Posty: 22

Wysłany: 2012-07-28, 08:03   

Ostatnio słyszałam, że dobrym pomysłem jest stosowanie szamponów dla dzieci/niemowląt, bo mają najmniej chemikaliów... niestety moje włosy się po nich strasznie puszą :P
 
  podziel si� tym postem na:
Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2012-07-28, 10:02   

Cytat

Ostatnio słyszałam, że dobrym pomysłem jest stosowanie szamponów dla dzieci/niemowląt, bo mają najmniej chemikaliów...

Ja nie używam, ale mam koleżankę, która ma strasznie cienkie włosy i to są jedyne szampony, które może stosować, więc coś w tym pewnie jest.
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-07-28, 15:54   

Ja mimo że farbuję włosy od 13roku życia farbą z amoniakiem, nie żadnymi szamponetkami dla dzieci, nigdy niczego specjalnego z nimi nie robiłam. Myję je codziennie, najczęściej Timotei do włosów brązowych lub Head&Shoulders przeiwłupiezowym/mentolowaym(miętowym?:P) raz na kilka miesięcy przez okres ok tygodnia. Jeżeli jest jakaś odzywka to ją stosuję, jeżeli nie to nie.
Nie prostuję włosów bo mam naturalnie proste, nie przedłużam bo mam swoje naturalne długie... Staram się nie suszyć ale różnie bywa ;) Nie odwiedzam fryzjera częściej niż raz na 2lata. Końcówki podcinam co 3-5 miesięcy sama albo robi to siostra przy okazji farbowania.
Pewie nie sa wypielęgnowane tak jak większości dziewczyn ale ja nie jestem typem dziuń-dziuni, która tone kosmetyków na siebie nawala, na każda części ciała oddzielna półka upiększaczy w łazience. Nie mój styl ;)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Masz Rację 
Blogger.Klub


Imię: Marlena
Wiek: 33
Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 52
Miasto: BB

Wysłany: 2012-07-31, 12:39   

Alabastrova napisał/a:

nie żadnymi szamponetkami dla dzieci,
skąd pomysł, że szamponetki są tylko dla dzieci? bardzo wiele dorosłych kobiet je stosuje ;>

Alabastrova napisał/a:

Pewie nie sa wypielęgnowane tak jak większości dziewczyn ale ja nie jestem typem dziuń-dziuni, która tone kosmetyków na siebie nawala, na każda części ciała oddzielna półka upiększaczy w łazience. Nie mój styl ;)

nie bądź ignorantką, to, że ktoś stosuje wiele kosmetyków nie oznacza, że jest dziuń-dziunią, co to w ogóle za określenie? jeśli nie masz zbytnich problemów z włosami, to używaj tylko szamponu, Twoja sprawa, ale jeśli ktoś ma większe problemy z włosami i używa szamponu, odżywki, maski, jedwabiu i innych specyfików, bo mu to pomaga, nie oznacza od razu, że jest dziunią :|

w moim przypadku używam szamponu i odżywki z syoss, zamiennie z wellą (to zależy, które są aktualnie w promocji :D ). farbuję raz na pół roku, czasem rzadziej, za to codziennie je niestety suszę. to i tak w sumie lepiej, niż gdybym dalej używała prostownicy :) a używałam jej ładnych 8 lat, dopiero w tym roku z niej zrezygnowałam i o dziwo jak ostatnio byłam u fryzjera, pani powiedziała mi, że nigdy by nie powiedziała, że tak długo prostowałam włosy :) czyli nie jest z nimi aż tak źle, choć wg mnie czegoś im brakuje, bo rzadko układają się tak, jak ja tego chcę...
myślę, że nie wystarczy tylko używać odżywek (bo to głównie obciąża włosy), trzeba przede wszystkim zadbać o nie od środka, czyli dostarczać organizmowi dużo witamin ;) to jest droga do sukcesu, o!
 
  podziel si� tym postem na:
karmil 
Blogger.Klub

Imię: Kinga
Dołączyła: 04 Mar 2012
Posty: 25

Wysłany: 2012-07-31, 21:02   

Ja ostatnio zaczęłam narzekać na włosy. A to za cienkie, za krótkie, nie tak ścięte, nie układają się. No i mam zamiar wziąć się za nie. Czytałam dużo o olejku rycynowym i piciu drożdży. W najbliższym czasie mam zamiar wypróbować. Na dzień dzisiejszy używam szamponu z apteczki babuni (?), odzywki z ..nivea. Do tego do rozczesania odzywka z Gliss Kur do włosów suchych i bardzo zniszczonych i na sam koniec jedwab .i mam problem z tym, że się elektryzują ; / ale staram się z tym walczyć ! xd
 
  podziel si� tym postem na:
BikiniGirl 
Blogger.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Sie 2012
Posty: 32
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2012-10-06, 17:16   

To ja się pewnie zaliczam do dziuń ;P bo mam tonę kosmetyków do włosów, ale cóż poradzić, po prostu słabość. Lubię dobre szampony, najczęściej bez SLSów, niektóre szampony dla dzieci (Babydream), dobre odżywki, maski... no i też własne maseczki domowej roboty. I z przesuszonych farbowanych włosów zeszłam do naturalnych, długich, zadbanych :)
______________________________________________________
Mój blog - www.cytrynazmiodem.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz