Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
theodoros 
WordPress.Klub


Imię: Bogdan
Wiek: 41
Dołączył/a: 08 Kwi 2015
Posty: 37
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-04-19, 00:33   

Zawsze lubiłem pisać, a jednocześnie mam w sobie jakąś potrzebę choćby niewielkiego ekshibicjonizmu (choć nie mam zamiaru być jakąś gwiazdą). Po prostu lubię blogować i tyle :P
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

BlackenedBooks 
Blogger.Klub


Imię: Damian
Wiek: 27
Dołączył/a: 26 Kwi 2015
Posty: 93
Miasto: Krosno

Wysłany: 2015-04-28, 21:54   

Głównie dla podszkolenia własnego pióra. Trochę też dla świadomości bycia osobą kreującą opinię innych. To chyba główne motywacje.
______________________________________________________
http://blackenedbooks.blogspot.com/
Zapraszam bardzo serdecznie. :)
 
  podziel si� tym postem na:
ielgrey 
WordPress.Klub


Imię: Aneta
Wiek: 30
Dołączyła: 12 Paź 2014
Posty: 49
Miasto: Katowice

Wysłany: 2015-04-29, 13:08   

Aby zmienić swoje przyzwyczajenia, zająć się czymś dzięki czemu mogę wreszcie wyrażać swoje opinie i poglądy a przede wszystkim być sobą.
______________________________________________________
Szukasz czegoś ciekawego ? Wpadaj na www.ielgrey.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Buster 
WordPress.Klub


Wiek: 33
Dołączył/a: 20 Kwi 2015
Posty: 35
Miasto: Silesia

Wysłany: 2015-04-29, 13:17   

Po prostu lubię pisać i jest to w pewnym sensie odprężające, a po drugie dobrze zajmuje czas.
______________________________________________________
https://busteralke.wordpress.com/
 
  podziel si� tym postem na:
kamillo270 

Dołączył/a: 06 Maj 2015
Posty: 15

Wysłany: 2015-05-08, 12:47   

Powodów było pewnie kilka. Zasadniczo uwielbiam pisać. Cenię sobie przelewanie myśli na kartkę papieru, czy to jego elektroniczny odpowiednik. Mam też zamiłowanie do pomagania innym, a w mojej branży mało jest blogów, które podejmują tematykę.
 
  podziel si� tym postem na:
TourAndClimb 
WordPress.Klub

Imię: Aga i Tomek
Dołączył/a: 09 Maj 2015
Posty: 71
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-05-11, 07:46   

My postanowiliśmy prowadzić bloga żeby ludzie podobni do nas którzy chcą pojechać w jakieś miejsce pozwiedzać i powspinać się mieli łatwiej niż my. Najbardziej chodzi o to że często nie ma w internecie wzmianek o wspinaczce w niektórych miejscach dlatego tą niszę chcieliśmy wypełnić.
______________________________________________________
http://tourandclimb.pl/ - Wspinanie i Zwiedzanie w Europie i na świecie
https://www.facebook.com/tourandclimb
 
  podziel si� tym postem na:
Boberus 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 08 Maj 2015
Posty: 25

Wysłany: 2015-05-14, 21:19   

Ja zacząłem pisać bloga bo zacząłem się uczyć intensywnie języka niemieckiego. Pomyślicie, że jestem masochistą :rotfl: - ale wolę wyemigrować do Niemiec i móc skoczyć na weekend do domu, niż na Wyspy i wpadać raz na ruski rok ;) Ponieważ w standardowych słownikach nie ma słownictwa z mojej branży - hydrotechnika, to dzielę się nim z innymi. Dodatkowo, z racji tego, że kocham przyrodę, wrzucam posty z zakresu biologii i ekologii. :hyhy:
______________________________________________________
Język niemiecki w przyrodzie i hydrotechnice
 
  podziel si� tym postem na:
Efa 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 05 Maj 2015
Posty: 35
Miasto: Poznań/Gorzów

Wysłany: 2015-05-15, 17:21   

Chciałam pokazać moje prace handmade'owe oraz dzielić się informacjami na temat tworzenia rękodzieła.
______________________________________________________
http://www.prostejakdrut.com
 
  podziel si� tym postem na:
angielskapolka 
WordPress.Klub

Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 39
Miasto: Anglia

Wysłany: 2015-05-28, 21:48   

Z nudów po prostu. Mam też poczucie, że mam dużo do przekazania, więc dlaczego nie? No i lubię być w centrum uwagi ;)
______________________________________________________
https://angielskapolka.wordpress.com/
 
  podziel si� tym postem na:
xavilove 
Blogger.Klub


Imię: Amanda
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2014
Posty: 17
Miasto: Hannover

Wysłany: 2015-05-28, 22:04   

Hmm... Bloga prowadziłam ok. 10 lat temu - to były czasy! Każdy robił to naprawdę szczerze i z pasji, ale z własnej głupoty go usunęłam. Dowiedziało się o nim zbyt dużo znajomych,a miałam tam takie treści, które wolałam zachować dla siebie... teraz żałuję, bo chętnie bym wróciła, poczytała, powspominała. Głupia byłam - mogłam go tylko ukryć lub przywrócić wersje roboczą postów.
Ale czas się nie cofnie.
Kolejne podejście miało miejsce ubiegłego roku, gdy to będąc posiadaczką dużego ciążowego brzuszka dopadła mnie nuda i potrzeba robienia czegoś nowego. Potrzeba znalezienia nowej pasji. Blogosfera stała się dla mnie czarną magią... Kiedyś dominował onet, a tu nagle wszyscy mówili o blogspocie i wordpresie.
Jakoś to opanowałam i zaczęłam powoli działać. Niezdarnie, ale to co pisałam było głównie dla mnie - tak myślałam. Bo gdzieś wewnątrz chciałam być czytana, komentowana... Ilez ja się naszukałam jakiegoś spisu blogó, spisu nowych postów... szukałam i szukałam do momentu aż jedna blogerka mi wyjaśniła, że blogger czegoś takiego nie ma.
No i teraz minął prawie rok, a ja nadal trwam. Nawet umiem już sama pogrzebać w kodach css/html tak by nic nie zepsuć, a czasem fajnie urozmaicić. Blog z założenia miał być parentingowy, a przerodził się w lifestyle. Uwielbiam poruszać tematy związane z otaczającym mnie życiem. Ograniczanie się do ciąży i dziecka to nie dla mnie...

ależ się rozpisałam :P
______________________________________________________
Lifestyle przeplatany fotografią - BLOG
 
  podziel si� tym postem na:
NRWTrip 
WordPress.Klub


Imię: Marcin
Wiek: 36
Dołączył/a: 18 Maj 2015
Posty: 37
Miasto: Kleve (DE)

Wysłany: 2015-06-22, 15:23   

Życie zmusiło mnie do emigracji a chcąc się tutaj odnaleźć musiałem się czymś zająć. Z racji tego, że miałem doświadczenie z grafikom komputerową oraz fotografią postanowiłem sprawdzić swoich sił na blogu. Nie lubię siedzieć w domu na tyłku, bo szkoda mi na to życia, dlatego postanowiłem zrobić bloga dla turystów emigrantów, czyli ludzi takich jak ja. Pisanie bloga to też moja forma samorealizacji oraz poznawania nowych ludzi oraz zdobywania nowej, interesującej mnie wiedzy. Stronę traktuję też jak moją firmę... bo jestem jej autorem i pomysłodawcą od początku do końca i bardzo jestem ciekaw jaki będzie jej rozwój...
 
  podziel si� tym postem na:
almer 
Blogger.Klub

Dołączyła: 02 Kwi 2015
Posty: 39

Wysłany: 2015-06-23, 15:01   

Dla mnie blog to miejsce gdzie mogę zapisać informacje, które w przyszłości mi się przydadzą i co najważniejsze spasane są w jednym miejscu. Pomaga mi w organizacji czasu, ustaleniu planów i wywiązywaniu się z nich. Dla tych rzeczy stworzyłam bloga ;)
______________________________________________________
www.coslychacwinternetach.blogspot.com NIE KLIKAĆ
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz