Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
wendigo 


Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2012-11-18, 14:38   

Zacząłem pisać, bo chciałem się wygadać, ale nie miałem przed kim, więc mój blog to taki pamiętnik tyle że internetowy :) Z czasem po prostu polubiłem pisanie i zacząłem też pisać swoje przemyślenia, przekonania i co myślę na różne tematy, jakie jest moje stanowisko itp. Więc tak pamietnikowo-światopoglądowo.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

KakiArisu 
Blogger.Klub

Imię: Alicja
Dołączyła: 13 Lis 2012
Posty: 17
Miasto: Kraków

Wysłany: 2012-11-18, 19:07   

A ja chciałam stworzyć sobie jakąś miłą odskocznie od codzienności... Usiąść z kubkiem herbaty i wystukać coś interesującego; wydawało mi się, że mogłoby mnie wciągnąć takie zajęcie i miałam rację. Mojej skromnej stronki jeszcze nikt nie odwiedza, ale i tak mam satysfakcję ^^
______________________________________________________
http://pretzelandtea.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
kocyk 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 26 Paź 2012
Posty: 21

Wysłany: 2012-11-18, 21:25   

A ja z zazdrości założyłem :)

Napisał do mnie kolega na gg, że sam zakłada, więc ja, nie chcąc być gorszym, też założyłem. I teraz nie żałuję, bo wiem, że to co robię, podoba się ludziom i chętnie czytają to, co mam do powiedzenia.
______________________________________________________
http://polski-geek.blogspot.com/ <--- prawdopodobnie jedyny taki blog w polskim Internecie.
 
  podziel si� tym postem na:
wawik 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 26 Paź 2012
Posty: 19
Miasto: śląsk

Wysłany: 2012-11-20, 06:34   

Widziałem kilka stron www i blogów tematycznych o uprawie winorośli i nawet blogi od znajomych i z racji tego że i ja mam kilka krzaczków do pokazania to i ja rzuciłem się z motyką na słon....
Po liczbie klikań widzę że odwiedzają moją stronę pasjonaci uprawy tych krzewów z różnych kontynentów i to bardziej niż mogłem się spodziewać. :P
 
  podziel si� tym postem na:
wieszcozjesz 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 46
Miasto: Podkarpacie

Wysłany: 2012-11-21, 08:24   

Ja zacząłem pisać gdyż nie znalazłem żadnej strony, która by prezentowała konkretne produkty. Nie boje się napisać że konkretnie te i ten produkt tego producenta jest badziewny. Niech ludzie wiedzą co im wciskają w ładnych opakowaniach i pod krzykliwymi hasłami reklamowymi. Poza tym mam naturę buntownika i uważam że trzeba zrobić rewolucję w głowach.
______________________________________________________
mój sprzeciw dla szkodliwej chemii w żywności
 
  podziel si� tym postem na:
kajettanus 
WordPress.Klub


Imię: Kajetan Obarski
Wiek: 36
Dołączył/a: 06 Mar 2012
Posty: 38
Miasto: Amsterdam

Wysłany: 2012-11-24, 00:26   

Zacząłem pisać bloga bo kocham życie, świat, indyjskie tancerki, bułgarskie chóry, holenderski ser, nowoorleański jazz, finlandzkie kino, amerykański folk i wszystko co ma związek z kulturą. Zwłaszcza z tą, którą trudno nazwać popularną w naszym kraju :)
______________________________________________________
tu bloguję: www.obszary.com
 
  podziel si� tym postem na:
AdrianM 
Blogger.Klub

Imię: Adrian
Wiek: 31
Dołączył/a: 20 Lis 2012
Posty: 25
Miasto: Poznań

Wysłany: 2012-12-23, 17:42   

Ja zacząłem pisać ponieważ uwielbiam to robić a nie miałem pomysłu na to aby ktoś zobaczył co mi leży na sercu. Poza tym planuje wydać kiedyś książkę i jest to jakby zbiór wszystkich moich notatek i przemyśleń, które kiedyś złożę w jedną całość.
______________________________________________________
http://panadrian.blogspot.com/ <-- Blog lifestylowy, o związkach i relacjach damsko męskich.
 
  podziel si� tym postem na:
Daguszka 
Blogger.Klub


Imię: Dagmara
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Mar 2013
Posty: 32
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-03-04, 12:43   

Założyłam z ciekawości i nadziei, że ktoś doceni :) Bardzo lubię to co pokazuje na blogu i samo pisanie o tym cieszy a jeszcze jak ktoś skomentuje to w ogóle pełna radość :) Poza tym po prostu poszukuje dziewczyn z taką samą pasją żeby móc się wspólnie nią cieszyć :)
______________________________________________________
Zaczęłam blogować i wpadłam po uszy :D nie spodziewałam się tego zupełnie:)

Zapraszam więc na mojego bloga :)
http://daguszka.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Jasna8 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Mar 2013
Posty: 56
Miasto: Elbląg

Wysłany: 2013-03-10, 17:04   

Blog nr 1 miał być podstawowym,
a że psy i koty nie pasowały do niego,
to wyrzuciłam je na blog nr 2
i tak wyszło jakoś ,że nr 1 zlikwidowałam,
a został ten o kotach :D
 
  podziel si� tym postem na:
Reggie 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 06 Mar 2013
Posty: 17
Miasto: Silesia

Wysłany: 2013-03-10, 19:30   

powód prosty - nie mam z kim rozmawiać na tematy, o których później piszę.
 
  podziel si� tym postem na:
chomik21m 
Blogger.Klub


Imię: Mateusz
Wiek: 28
Dołączył/a: 28 Kwi 2012
Posty: 193

Wysłany: 2013-03-10, 20:25   

Ja odkąd pamiętam miałem w sobie coś z dziennikarza. Lubiłem pisać artykuły, ale jakoś nigdzie ich nie publikowałem. Przyszedł jednak taki dzień, kiedy to postanowiłem zacząć pisać felietony, które będę publikował. No i się zaczęło. Zacząłem pisać różne artykuły, często o niczym, ale potem zacząłem dostrzegać problemy, jakie ogarniają świat motoryzacyjny i zacząłem o tym pisać. Teraz muszę przyznać, że coraz to lepiej wychodzi mi pisanie i - szczerze mówiąc - bardzo mi się to podoba, bardziej niż na początku. Jeżeli miałbym pójść na jakiekolwiek studia, to będzie to "Dziennikarstwo Motoryzacyjne". Podoba mi się ten zawód.

Odpowiadając konkretnie na pytanie: Po prostu chciałem wyczerpać swój potencjał, jaki pozostał z czasów dzieciństwa, ale to nie wypaliło, bo potencjał stał się jeszcze większy. ;)
______________________________________________________
Felietony, w szczególności motoryzacyjne, pisane w niebanalny sposób:
http://mateuszchomicki.pl
 
  podziel si� tym postem na:
KoKa 
Blogger.Klub


Imię: KoKa
Dołączyła: 27 Lut 2013
Posty: 25
Miasto: Poznań

Wysłany: 2013-03-10, 23:15   

Zaczęłam pisać bloga, ponieważ lubię pisać... myślę, że to wystarczający powód :) Ogólnie gaduła ze mnie i czasami lubię się uzewnętrzniać, tak więc blog to dobre miejsce aby poopowiadać o sobie.
______________________________________________________
P.owiedz tylko słowo...
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz