Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2009-10-22, 01:09
Autor Wiadomość
Lia 
WordPress.Klub


Imię: Lia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 21 Paź 2010
Posty: 32
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2010-10-23, 10:46   

Co do gier - każdy sam decyduje czy chce w nie grać czy nie. Sama poblokowałam je, bo dostawałam za dużo zaproszeń od znajomych. Teraz już nie mam z tym problemu, lecz nie powiem, bo chętnie się czasem skuszę na partyjkę pokera... :P

Jak dla mnie FB jest o niebo lepszy od takiej NK (którą swoją drogą wykasowałam parę lat temu). Przede wszystkim nie zniżył się jeszcze do poziomu sławnego serwisu Fotka.pl. Ma więcej opcji, bo można zaplanować sobie dany dzień, dowiedzieć się o fajnych event'ach, a dzięki kilku aplikacjom - przechowywać listy książek/filmów/muzykę, itp. Jest bardziej interaktywny.

Niestety, coraz więcej ludzi jest uzależnionych od przesiadywania tam, a to tylko strata czasu. Sprawdzanie wiadomości często kończy się na godzinie, nie pięciu minutach. ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-10-23, 14:59   

Ja na FB nigdy w żadne kurczaki i mafie nie grałem, ale moi znajomi jeszcze jakieś 8 miesięcy temu po prostu ciągle o tym gadali i prosili mnie żebym dołączył do gry, bo dostaną jakieś bonusy. Teraz już albo z tego wyrośli, albo w ogóle moda minęła i jest już czysto.
Naprawdę polecam się zarejestrować na Facebooku. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Gocha
[Usunięty]



Wysłany: 2010-10-23, 19:32   

To prawda, FB pozwala utrzymać znajomości w dużym stopniu, szczególnie te zagraniczne.
a dla tych co wola wygrywać niż tylko grać w farmeville :D
 
  podziel si� tym postem na:
Lia 
WordPress.Klub


Imię: Lia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 21 Paź 2010
Posty: 32
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2010-10-23, 19:58   

Ale te konkursy to ściemy straszne są. ;-) Nie znam nikogo, kto by wygrał, a z rozeznania wiem, iż sporo osób przejrzało już na oczy, że to wszystko ustawione jest. To tak samo jak z telewizyjnymi teleturniejami. :P
 
  podziel si� tym postem na:
Gaja 
Blogger.Klub


Imię: Żaneta
Wiek: 32
Dołączyła: 30 Wrz 2010
Posty: 41
Miasto: Żory

Wysłany: 2010-10-26, 11:09   

Brałam udziały w konkursach, niestety nic nie wygrałam. Jednak dostałam darmowe rzeczy od Maxwellhouse (termokubek), Hit (frisbee) i od sklepu House -30% zniżki na dni 29/30 października :)
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-10-26, 21:21   

Już gdzieś chyba pisałem, że raz wygrałem kubek i film. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-10-26, 21:51   

trochę nam wątek od tematu ucieka ;) o wygranych w konkursach tutaj macie => http://forum.blogowicz.in...sach-vt3913.htm
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2010-10-28, 14:17   

I jednak się zarejestrowałam, tak niby na próbę, ale chyba konto zostawię, bo wypatrzyłam tam sporo znajomych, którzy już jakiś czas temu wyemigrowali z nk. Zawsze pewien dodatkowy kontakt.
(tylko nie wiem, ciągle mi się ten fejs zawiesza albo masakrycznie powoli wczytuje np. zdjęcia czyjeś, to już taki jego urok, czy tylko ja mam takie szczęście?)
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
Jolievin 


Wiek: 34
Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 21

Wysłany: 2010-10-28, 14:41   

Kredka napisał/a:

ten fejs zawiesza albo masakrycznie powoli wczytuje np. zdjęcia czyjeś, to już taki jego urok, czy tylko ja mam takie szczęście?)

Ojj chyba tylko ty mi chodzi normalnie :oczami:
mam tam konto ale nie przepadam za serwisami tego typu gdyż nie cierpię naszej klasy -.-
Na początku totalnie wciągnęła mnie gra Vampire wars xD ale juz mi przeszło :P Teraz na fejsbuku jestem codziennie służy mi do wysyłania smsow jeśli oczywiście znajomi maja facebook mobile :)
 
  podziel si� tym postem na:
Gaja 
Blogger.Klub


Imię: Żaneta
Wiek: 32
Dołączyła: 30 Wrz 2010
Posty: 41
Miasto: Żory

Wysłany: 2010-10-28, 14:45   

Mi na facebooku wszystko szybko chodzi :)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-12-13, 04:08   

co to za nowy wygląd profilu można sobie włączyć? co się zmienia? wygląda to lepiej? ułatwia nawigację?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2010-12-13, 12:17   

Jak dla mnie wygląda zdecydowanie gorzej, niektóre elementy zniknęły (opis o sobie chociażby), inne informacje są słabiej widoczne, a za to nie wiadomo po cholerę powiększyli obrazki-miniatury znajomych (i mają zdecydowanie gorszy układ do tego, nie w prostokącie tylko w pionie i przez to ciągnie się ta lista w dół) i miniatury rzeczy, które się lubi (wcześniej były tylko tytuły - teraz są obrazki), co według mnie działa zdecydowanie na niekorzyść jak chodzi o estetykę i szybkość znalezienia czegoś.
A czy ułatwia nawigację, to nie wiem, bo ja sobie tego nie włączyłam, ale sądząc po znajomych, którzy się na to przerzucili a następnego dnia przyłączyli się do grup typu "precz z nowym profilem", to chyba nie za bardzo. ;)
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz