Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:51
Autor Wiadomość
Sabinsien56 
Ownlog.Klub


Imię: Sabina
Wiek: 32
Dołączyła: 03 Sie 2008
Posty: 517
Miasto: Z południa

Wysłany: 2010-04-10, 21:07   

a zawsze mnie to zastanawia, że jak ktoś zginie sławny, albo ważny i przedtem wyśmiewany, to później jest uznawany za niewiadomą jaką niezwykłą osobistość, które wiele zrobiła itd. Szacunek zmarłym się należy i dobre imię, ale wszystko ma swoje granice.
______________________________________________________
Nie ma podpisu. Uciekł
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

miglu149 
mm1

Imię: Piter
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-04-10, 22:12   

Soulo napisał/a:

Też mnie zaskoczyła reakcja samych Rosjan, zwykłych ludzi którzy pod ambasadą polską zapalają znicze i kładą kwiaty.

A zwykli ludzie są na pewno szczerzy (bo nigdy nie wiadomo do końca, jak to jest z politykami).
 
  podziel si� tym postem na:
Soulo 
WordPress.Klub

Wiek: 35
Dołączył/a: 04 Maj 2009
Posty: 257
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2010-04-10, 23:33   

Mnie dzisiaj zaskoczyło jak pokazywali Tuska i Putina jak składali kwiaty przy szczątkach samolotu, Tusk prawie się popłakał, jak wstawał to Putin położył rękę na jego plecach potem ramieniu a potem objął jakby kolegę który jest załamany tą sytuacją. I ciekawi mnie to czy łzy w oczach Putina też były sztuczne czy prawdziwe, owszem, twardy chłop ale wydaje mi się że też ma serce. Nie pokazywał tego jak był prezydentem, ale to dopiero teraz się ujawniło jakby w nim coś lekko pękło.

A co do Rosjan, zwykłych ludzi to jestem zaskoczony tym, że oni w ogóle wiedzą o tej tragedii. Tam w Rosji jest pełna komuna i mało co informują, a tu o takiej tragedii wiedzą i tłumy pod ambasadą ale to jest niejako miłe bo to pokazuje że łączą się z nami w bólu i ich też to dotyczy.

Ale jedno mi się nie spodobało, jedna gazeta rosyjska perfidnie wykorzystała całą tą sytuacje żeby nazwać Kaczyńskiego antyrosyjskim, owszem były takie sytuacje że np w Gruzji Kaczyński atakował Rosję ale ta gazeta skupiła się tylko na tym żeby "zjechać" Kaczyńskiego po śmierci i wyzwać go od antyrosyjskich ludzi.
______________________________________________________
Czy trzeba być głupcem aby dostrzec pragnienia innych ?
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-04-11, 08:32   

Ponoć nawet przez sam ruch w internecie nieźle zarobiono na tej tragedii.

Ja dowiedziałem się wczoraj rano w autobusie mijając katowicki spodek. Dostałem rano SMSa od kuzynki z tą informacją i myślałem, że to pomyłka. Później zadzwoniłem się do mamy i potwierdziła wszystko.

Nigdy nie lubiłem prezydenta Kaczyńskiego, ale jest mi przykro, że zginął właśnie w taki sposób. Nikomu tego nie życzę.

Htsz napisał/a:

Swoją drogą to czysta głupota wysyłać tyle ważnych osobistości jedną turą lub jednym samolotem, podobno miało już czegoś takiego nie być po jakimś podobnym zdarzeniu.
Dokładnie. Powinni lecieć pewnymi grupkami, a po za tym ten samolot już dawno przestał być "samolotem pierwszej jakości".
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-04-11, 09:45   

Cytat

A co do Rosjan, zwykłych ludzi to jestem zaskoczony tym, że oni w ogóle wiedzą o tej tragedii. Tam w Rosji jest pełna komuna i mało co informują

Dzisiaj w rosyjskiej telewizji publicznej zostanie pokazany film Wajdy - "Katyń".
 
  podziel si� tym postem na:
pichu 
Ownlog.Klub

Dołączył/a: 06 Kwi 2010
Posty: 2
Miasto: brać kase?

Wysłany: 2010-04-11, 09:49   

Sabinsien56 napisał/a:

a zawsze mnie to zastanawia, że jak ktoś zginie sławny, albo ważny i przedtem wyśmiewany, to później jest uznawany za niewiadomą jaką niezwykłą osobistość, które wiele zrobiła itd. Szacunek zmarłym się należy i dobre imię, ale wszystko ma swoje granice.


jak to powiedziała Anna Dymna "gdy ktoś umarł nagle wzracamy mu wielki szacunek"
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2010-04-11, 10:14   

żal mi wszystkich, którzy umarli w taki sposób, bo to chyba najgorsza rzecz na świecie. jednak słysząc 4 godzinną audycję radiową i cytaty typu:
"Lech Kaczyński Był Wielkim Człowiekiem"
"To Największa Tragedia Świata"
to coś tu chyba nietak.
i z dziesięć rozmów od anonimów, którzy teoretycznie płakali i przykro im było jednak za kazdym razem można było słyszeć "no jak wiadomo prezydent nie był zbyt lubianą postacią, a;e / szczerze to wiadomo nie lubiłam prezydenta, ale" mogliby jeden dzień sobie darować :hyhy:

bardziej mi żal, że polska straciła od ch*ja generałów itd
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-04-11, 10:27   

rashell napisał/a:

bardziej mi żal, że polska straciła od ch*ja generałów itd

No właśnie mnie bardziej boli, to że straciliśmy naprawdę świetnych ludzi wojskowych, niż to, że straciliśmy Kaczyńskiego (bo o nim głównie mówią w telewizji).
 
  podziel si� tym postem na:
emm 
Blogowicz.Friend


Wiek: 31
Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 156
Miasto: Zamość

Wysłany: 2010-04-11, 10:28   

dla mnie najgorsze jest to, że niektórzy strasznie się z tym obnoszą wklejając czarne wstążki itp. na naszej-klasie. ja nie rozumiem dlaczego nie można tego przeżywać w sobie, pójść do kościoła, pomodlić się a nie pokazywać całemu światu jakim to się jest solidarnym i to jeszcze w taki głupi sposób jak na takim portalu internetowym.

ja osobiście strasznie przeżyłam tę tragedię, bo jestem wrażliwa na śmierć, ale nie obnoszę się z tym, nie wklejam wstążek i niby-świeczek, tylko pomodlę się i pomyślę nad życiem, bo jest ono strasznie kruche.
______________________________________________________
p o r t f o l i o
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-04-11, 10:40   

emm napisał/a:

nie obnoszę się z tym, nie wklejam wstążek i niby-świeczek, tylko pomodlę się i pomyślę nad życiem, bo jest ono strasznie kruche.
nigdy bym nie chciał, aby ktoś przeżywał moją śmierć w taki sposób, że wstawił gdzieś [*] -_-
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-04-11, 12:54   

Cytat

ja osobiście strasznie przeżyłam tę tragedię, bo jestem wrażliwa na śmierć


nie wiem czemu ale ja tak średnio przeżyłem tą tragedię.. można być wrażliwym na wszystko co cie otacza a być nie wrażliwym na śmierć?
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-04-11, 13:12   

lapavlo napisał/a:

można być wrażliwym na wszystko co cie otacza a być nie wrażliwym na śmierć?
tak
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz